Σελίδα 6 από 11 ΠρώτοΠρώτο 1234567891011 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 163

Θέμα: FAZER 800 VS FAZER 1000 VS VERSYS 650 VS TRK502

  1. #76
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/12/2015
    Μηνύματα
    687
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GogosLux Προβολή μηνύματος
    Κοιταζοντας το παλι, αν το καταλαβαίνω καλα, το Crossrunner ειναι το 800αρι ενω το Crosstourer ειναι το 1200

    Δεν ηξερα οτι ειναι 2 διαφορετικά

    Συνημμένο 398342

    Συνημμένο 398343
    το κροςρανερ αλλαξε ριζικα απο το 2016 και μετα. το παλιο ηταν πολυ χαλι σε σχεση με τα μουτρα του καινουργιου

  2. #77
    Έχεις ψηθεί για benelli. Καλορίζικο.
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  3. #78
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.194
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GogosLux Προβολή μηνύματος
    Κοιταζοντας το παλι, αν το καταλαβαίνω καλα, το Crossrunner ειναι το 800αρι ενω το Crosstourer ειναι το 1200

    Δεν ηξερα οτι ειναι 2 διαφορετικά

    Συνημμένο 398342

    Συνημμένο 398343
    1200 με 7 χιλιάρικα;;;;

  4. #79
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    913
    το εχω ξαναγραψει εδω μεσα καμποσες φορες ..εχω δει με τα ματια μου σε συνεργειο της Θεσσαλονικης καμποσα 502 με προβληματα διαρροων στο ψυγειο...
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Θα μου επιτρεψετε να πω..σε αυτο το σημειο οτι και τα DUCATI παντα εχουν αυτο το θεμα διαρροων!
    Κλασικο ιταλικο θεμα...οχι κινεζικο!!!!
    Το θεμα εντοπιζεται στους σφικτηρες στα κολαρα που ειναι τυπου 'τσιμπιδας'....αλλαζουν με το κλασικο 'βιδωτο'...και το προβλημα παααει που λεει και ο σφηνος!
    Δεν χρειαζεται τοση καταστροφολογια παιδια για την κινα.....τι εχετε στο σπιτι σας αλλο που ενω ξερετε οτι ειναι japan το βγαζει η κινα????
    τηλεοραση....DVD...μιξερ.....ψυγειο...αιρ-κοντισιον...ολα αυτα και αλλα τοσα...αυτα γιατι ειναι καλα?
    και μην πεταχτει κανεις και πει οχι δεν ειναι...γιατι θα ερθω στο σπιτι του και θα ψαξω
    ανοιξτε λιγο οριζοντες και μην εισαστε παρωχημενης λογικης....το 502...ηδη το μοτερ του κυκλοφορει ηδη καποιο διαστημα σε αλλα (ναι) κινεζικα μοτο της εταιριας με πολλες πωλησεις στην ασια και ινδια χωρις θεμα
    Παραδειγμα το καταπτυστο για πολλους ZΟΝGSHEN RX3 250... το οποιο και τι δεν ειχε ειπωθει...η γραφτει για αυτο το μηχανακι...τελικα και αξιοπιστο μοτερακι εχει...και πολλα-πολλα χλμ εβγαλε και οτι χρειαστηκε (αλλαγη μπαταριας καηκε στοιχειο...τακακια εμπρος θελαν εξαερωση..και λαμπα πισω στοπ) εγινε στην εγγυηση...και απο τοτε...ΤΙ-ΠΟ-ΤΑ...ΔΩΘΗΚΕ ΜΕ 68.000 ΣΚΙΣΜΕΝΑ ΧΛΜ....και συνεχιζει ακομη σε ορεινη περιοχη των σερρων στα100+ χιλιαδες χλμ...ναι καλα διαβαζεται και ακομα αυτο γελαει ενω οι πικροχολοι επικριτες του καταπιαν την γλωσα τους με τον φοβο να δηλητηριαστουν !!

  5. #80
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    31/01/2017
    Μηνύματα
    795
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karellen Προβολή μηνύματος
    1200 με 7 χιλιάρικα;;;;
    Αυτα ειναι απο εμπορους οποτε λογικα δινουν και εγγυηση ενα χρόνο (κανονικη οχι γιαλατζι) + ηταν 200χιλ απο εμενα

    Εδω καποια σε Γερμανια απο ιδιωτες κατευθειαν

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Capture.jpg 
Προβολές:	153 
Μέγεθος:	27,4 KB 
ID:	398344

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Capture1.jpg 
Προβολές:	153 
Μέγεθος:	27,1 KB 
ID:	398345

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Capture2.jpg 
Προβολές:	152 
Μέγεθος:	23,2 KB 
ID:	398346

    Μην το ψαχνεις, οι φοροι ειναι το κατι αλλο στην Ελλαδα

  6. #81
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.730
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DRAKONET Προβολή μηνύματος
    τηλεοραση....DVD...μιξερ.....ψυγειο...αιρ-κοντισιον...ολα αυτα και αλλα τοσα...αυτα γιατι ειναι καλα?
    και μην πεταχτει κανεις και πει οχι δεν ειναι...γιατι θα ερθω στο σπιτι του και θα ψαξω
    Λιγο ακυρος ο παραλληλισμος φιλε. Το dvd κανει 80€. Αμα χαλασει το πεταω και παιρνω αλλο. Εδω μιλαμε για μηχανες που κανουν πολλα χιλιαρικα. Η μηχανη μου ειναι γιαπωνεζικη, αλλα οι μανέτες που εβαλα πανω ειναι κινεζικες απο ebay. Αν χαλασουν σε ενα χρονο τις πεταω και φτου κι απ'την αρχη. Το μηχανακι μου ουτε θελω να το πεταξω, ουτε να το εχω στο συνεργειο καθε λιγο και λιγακι. Για μεταπωλητικη αξια κινεζικων μηχανων δε θα μιλησω καν.

  7. #82
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.452
    Μπείτε λιγο στον κοπο και διαβαστε την εξέλιξη της benelli
    Η τεχνογνωσία και η εξέλιξη μοντελων ερχεται αυτούσια απο τα ΤΝΤ & Tornado. Οι κινεζοι Qianjiang Motorcycle δεν ειχαν κατασκευασει εως τοτε μηχανη ανω των 125cc συνεπως βαλαν το κεφαλαιο έφτιαξαν γραμμες παραγωγης στην κινα με ιταλικη αναβιωση και τεχνογνωσία.

    Ενα θεμα ειναι η υποστήριξη του προϊόντος δηλαδη το R&D τους εαν ειναι ικανο να εξελιξει αμεσα και γρηγορα ειτε με ανακλήσεις ειτε στην αμέσως επομενη γενιά.

    Ο καθενας που θα ηταν στην θεση σου θα έπραττε με βαση τα θελω του. Εαν εσενα σου αρεσει μην επιρεαζεσαι απο σχολια και προχώρα στην αγορα, το μηχανακι περπαταει ηδη στις αγορες ενω στα 5500 ειναι δελεαστικοτατο

  8. #83
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    913
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    Λιγο ακυρος ο παραλληλισμος φιλε. Το dvd κανει 80€. Αμα χαλασει το πεταω και παιρνω αλλο. Εδω μιλαμε για μηχανες που κανουν πολλα χιλιαρικα. Η μηχανη μου ειναι γιαπωνεζικη, αλλα οι μανέτες που εβαλα πανω ειναι κινεζικες απο ebay. Αν χαλασουν σε ενα χρονο τις πεταω και φτου κι απ'την αρχη. Το μηχανακι μου ουτε θελω να το πεταξω, ουτε να το εχω στο συνεργειο καθε λιγο και λιγακι. Για μεταπωλητικη αξια κινεζικων μηχανων δε θα μιλησω καν.
    Ο συλλογισμος μου δεν εχει να κανει με την 'κοντρα' (που δεν υφυστατε τουναντιον) μεταξυ ιαπωνικων και κινεζικων μοτοσυκλετων !
    Αναφερω το γεγονος οτι η κινα εχει απλωσει παντου τα πλοκαμια της (στα ειδη οπως το dvd εδω και πολλα χρονια) και η αγορα απο τωρα και περα θα εχει ολο και περισσοτερα μοντελα μοτοσυκλετας με αυτην την καταγωγη!
    Δεν κανω λοιπον παραλληλισμο !!
    Μην ξεχνας οτι η ΄΄ιαπωνικη΄΄ κατα τα αλλα μοτοσυκλετα σου καποια μοντελα...δεν φτιαχνονται στην ιαπωνια....αλλα ινδονησια αλλα και ταυλανδη....αυτες γιατι τις αγοραζουμε??
    Οταν πρωτοξεκινησαν αυτα τα εργοστασια εκει...απο τα πρωτα δικυκλα εβγαλαν το honda astrea ΤΟ ΔΙΠΛΟΦΑΝΑΡΟ.. federal honda ετσι εγραφε..πολυ ανακατοσουρα..πολυ συζητηση οτι θα χαλασουν...δεν ειναι ιαπωνικα...θα εχουν θεματα...κ.α
    παρολ'αυτα...εδω και 25 χρονια...ακομη δουλευουν και πανε μια χαρα...
    ξαναλεω λοι[πον οτι ανοιγοντας το μυαλο μας και βλεποντας πιο καθαρα χωρις παρωπιδες...χαιρετιζουμε τετοιες ενεργειες αν μη τι αλλο...οφελος στο μελλον...εμεις θα εχουμε !!

  9. #84
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/07/2018
    Μηνύματα
    382
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    Φίλε, χωρίς παρεξήγηση, αφού σου αρέσει τόσο το κινεζικό πάρτο να τελειώνεις. Απ' ό,τι βλέπω κάνεις επιλογή ποια σχόλια θα λάβεις υπόψιν σου και ποια όχι ανάλογα με το αν ταιριάζουν με τη θεωρια σου ότι ένα κινέζικο μηχανάκι θα είναι αξιόπιστο σε βάθος χρόνου.

    Συνήθως μπαίνουμε σε ένα φόρουμ για να ακούσουμε, αλλά βλέπω πως εσύ ακούς επιλεκτικά και μόνο όσα βολεύουν. Αυτό εμένα μου δείχνει πως μέσα σου το έχεις πάρει απόφαση για το trk. Πάρτο λοιπόν και καλοτάξιδο. Και μακάρι ειλικρινά όλοι εδώ μέσα να έχουν άδικο και εσύ να είχες δίκιο.


    edit: Και επειδη θα μου πεις κι εμενα πως δεν ξερουμε αν θα εχει προβληματα μιας και ειναι νωρις, κτλ... Θα σου πω πως το βαρος της αποδειξης πεφτει παντα σε οποιον κανει την τραβηγμενη δηλωση / υποθεση. Αν εγω πω οτι ενα honda πχ θα ειναι αξιοπιστο κανεις δε θα μου ζητησει αποδειξεις για να στηριξω τα λεγομενα μου. Ειναι κατι ευρεως διαδεδομενο και αποδεκτο. Οπως ευρεως διαδεδομενο και αποδεκτο ειναι οτι τα κινεζικα προϊοντα φημιζονται για τη χαμηλη τιμη τους και την ακομα χαμηλοτερη ποιοτητα τους. Οταν εγω λοιπον στηριζω οτι ενα κινεζικο μηχανακι δε θα ειναι σε βαθος χρονου τοσο αξιοπιστο οσο ενα γιαπωνεζικο, πεφτει σε εσενα το βαρος να μου αποδειξεις οτι εχω αδικο. Το επιχειρημα σου λοιπον οτι δεν ξερουμε για την αξιοπιστια του κινεζου γιατι ειναι νωρις, ουσιαστικα λειτουργει αντιθετα σε σχεση με αυτο που θες να υποστηριξεις. Μεχρι λοιπον να περασουν τα χρονια και να αποδειχτει οτι οι κινεζοι πλεον φτιαχνουν αξιοπιστα μηχανακια, εχουμε καθε λογο να προσδοκουμε το αντιθετο.
    Αν το ειχα παρει αποφαση δεν θα το συζητουσα φιλος..Καμια επιλογη των σχολιων δεν κανω μην μπερδευεσαι..Σεβομαι ολες τις αποψεις κ συλλεγω πληροφοριες ακριβως γτ δεν τα ξερω ολα κ ειδικα για on off sport tourer adventure που δεν ειχα ποτε ..Καποιος που εχει δει το ΤΡΚ απο κοντα το καβαλησε κ το οδηγησε κ δεν του αρεσε ειναι οκ..Αυτος ομως που δεν το εχει δει κ δεν το εχει οδηγησει κ στεκεται μονο στο κινεζικο γ μενα ειναι φαουλ στο να λεει οτι δεν ειναι ποιοτικο..Αυτη ειναι η γνωμη μου κ εφοσον διαφωνω νομιζω μπορω να το πω χωρις απαραιτητα να εχω δικιο..Ο καθενας εχει τα δικα του κριτηρια..Μιλαω παντα γ πλαστικα κ περιφερειακα.. Πχ δεν ηξερα οτι βαρεσανε βαλβιδες τα βερσυς 2ης γενιας ουτε οτι τα φειζερ βγαλανε βολαν κ πηνια..Οποτε ρωτωντας πας στην πολη..Για αυτο ακριβως τον λογο το ψαχνω γτ τα ιαπωνικα ειναι οντως αξιοπιστα ομως θα ειναι μεταχειρο γτ δεν με παιρνει για καινουργιο..Αν με επαιρνε δεν θα το συζητουσα καν..Τα μεταχειρο θελουμε δεν θελουμε ειναι ρισκο..Το ΤΡΚ ειναι κ αυτο ρισκο γτ δεν εχει παρελθον..Ομως εχει 3 χρονια εγγυηση..Οποτε προσπαθω να ζυγισω τα παντα με πληροφοριες απο εδω με επισκεψεις σε μαγαζια να τα δω απο κοντα κτλ..

  10. #85
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/07/2018
    Μηνύματα
    382
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    Ποια τεχνογνωσία έδωσε η benelli? Δλδ όταν έκλεισε η εταιρεία έμειναν εκεί οι μηχανικοί, το r&d department για να περιμένει να δώσει την τεχνογνωσία στους κινεζους??
    Και άντε πες ότι εκτος του ονόματος οι ιδιοκτήτες είχαν κρατήσει και κάποια σχέδια και τεχνογνωσία, τεχνολογία κλπ...τι χρονολογίας είναι όλα αυτά? Του 2000?
    Το τελευταίο benelli βγήκε το 2002 και πήγε απατο...
    Τους αγόρασαν οι Κινέζοι το 2006 και ήταν ανενεργοί...το 2014 εκαναν συμφωνία με το ινδικό γκρούπ εταιριών DSK και από το 2016 φτιάχνουν μηχανάκια...

    Πιστεύετε και αγοραστε ότι γουστάρετε αλλά μην προσπαθείτε να αποδείξετε τα αναποδεικτα....
    Καταρχας εγραψα ΙΣΩΣ εδωσαν γτ δεν μπορω να το ξερω..Ειναι υποθεση..Οπως και εσυ δεν μπορεις να αποδειξεις αν εδωσαν η οχι..Αρα δεν προσπαθω να αποδειξω τπτ..Δεν ειμαι αντιπροσωπος της Μπενελι..Αντιθετα εσυ χωρις να ξερεις εισαι σιγουρος..
    Παμε τωρα στα benelli που επισης φιλε μου εισαι ασχετος..Σορυ κιολας..Το τελευταιο benelli λες οτι βγηκε το 2002 κ μεχρι το 2006 ηταν ανενεργοι?Ποιος σου το ειπε αυτο κ που το εμαθες?Το 2016 ξεκινησαν να φτιαχνουν μηχανακια..Μαλιστα..
    https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/d...202e4ef3..2004..
    https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/d...7a7dee8a..2003..
    Αν θελεις και 2005 2006 2007 2008 2009 2010 κτλ πες να σου στειλω..
    Τελευταία τροποποίηση από fatsas35; 30/07/2018 στις 21:38.

  11. #86
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/07/2018
    Μηνύματα
    382
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Obilivion Προβολή μηνύματος
    Φίλε μου φαίνεσαι αποφασισμένος. Οπότε προχώρα στο benelli και μην το συζητάς άλλο. Προσωπικά πάντως θα πήγαινα σε versys 1000 γιατί θα σου προσφέρει περισσότερα πράγματα σε όλους τους τομείς!!
    Αν ημουνα αποφασισμενος δεν θα το συζητουσα ρε παιδια..Θα πηγαινα θα το επαιρνα και θα τελειωνα..Προσπαθω να μαθω πληροφοριες και για αλλα μηχανακια..Αξιοπιστια ανεση γκαζι κτλ..Το οτι *υπερασπιζομαι* το μπενελι για ποιοτητα σε πλαστικα κ περιφερειακα μιας κ το ειδα κ το καβαλησα δεν σημαινει οτι αποφασισα να το παρω..Προσπαθω να ζυγισω τα πραματα και τις πληροφοριες γτ δεν ξερω για εσας αλλα για μενα 5000 με 6000 ειναι πολλα λεφτα και δεν με περισευουνε οποτε δυσκολευομαι να τα δωσω ετσι απλα..
    Τελευταία τροποποίηση από fatsas35; 30/07/2018 στις 22:02.

  12. #87
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/07/2018
    Μηνύματα
    382
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctoras Προβολή μηνύματος
    Μπείτε λιγο στον κοπο και διαβαστε την εξέλιξη της benelli
    Η τεχνογνωσία και η εξέλιξη μοντελων ερχεται αυτούσια απο τα ΤΝΤ & Tornado. Οι κινεζοι Qianjiang Motorcycle δεν ειχαν κατασκευασει εως τοτε μηχανη ανω των 125cc συνεπως βαλαν το κεφαλαιο έφτιαξαν γραμμες παραγωγης στην κινα με ιταλικη αναβιωση και τεχνογνωσία.

    Ενα θεμα ειναι η υποστήριξη του προϊόντος δηλαδη το R&D τους εαν ειναι ικανο να εξελιξει αμεσα και γρηγορα ειτε με ανακλήσεις ειτε στην αμέσως επομενη γενιά.

    Ο καθενας που θα ηταν στην θεση σου θα έπραττε με βαση τα θελω του. Εαν εσενα σου αρεσει μην επιρεαζεσαι απο σχολια και προχώρα στην αγορα, το μηχανακι περπαταει ηδη στις αγορες ενω στα 5500 ειναι δελεαστικοτατο
    Φιλος μπορεις να μου πεις που το διαβασες αυτο για την τεχνογνωσια κτλ?Να δω τι παιζει..Μα δεν εχω αποφασισει για να πω οτι θα αλλαξω γνωμη..Απλα προσπαθω να παρω πληροφοριες απο μηχανακια κοντα σε αυτα που ζηταω κ κυριως απο ιδιοκτητες αυτων..Το οτι γερνω πιο κοντα στο Μπενελι ειναι γτ ειναι καινουργιο και ειναι μεγαλο ποιντ για μενα αυτο εκτος οτι μ αρεσει εξωτερικα κ ποιοτητα πλαστικων περιφειακων κτλ..Μαθαινω πληροφοριες ομως κ για αλλα μηχανακια..Ενταξει μην λες οτι δεν ειναι κινεζικα..Αφου το ειπε ο μπαμπης ο σουγιας κ ο γιωργος ο πεταλουδας που ειναι μηχανικοι στην Μπενελι..χεχε Να το ευθυμησουμε και λιγο..

  13. #88
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    913
    περυσι παντως στην εκδηλωση που ειχε τον μαιο στα μεγαρα το μοτο οδηγησα και τα 2 BENELLI BN251 BN302...και στο διαλειμα για φαγητο..οσοι το ειχαμε καβαλησει...ειμασταν με εκπληξη για αυτα τα 2 μηχανακια !
    αφου ειδα και το ΄'μεγαλο' το 502 στην εκθεση μπηκα στο τρυπακι και πηγα και το τεσταρα...γι'αυτο γραφω και λεω...οτι εμεινα εκπληκτος!
    και εδω καινουριο βιντεακι...απο ΔΩΡΗΤΗ... το τονιζω !!!
    https://www.youtube.com/watch?v=xeaP-Y8-6_0

  14. #89
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.730
    Τωρα αν καταλαβα καλα προσπαθουμε να αποδειξουμε οτι τα benelli δεν ειναι κινεζικα αλλα ειναι ιταλικα. Επειδη ας πουμε οι ιταλοι φημιζονται για την αξιοπιστια τους ενα πραμα.
    Κι εγω για να το ευθημησουμε λιγο το γραφω.

    Καλες αγορες φιλε.

  15. #90
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/07/2018
    Μηνύματα
    382
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    Τωρα αν καταλαβα καλα προσπαθουμε να αποδειξουμε οτι τα benelli δεν ειναι κινεζικα αλλα ειναι ιταλικα. Επειδη ας πουμε οι ιταλοι φημιζονται για την αξιοπιστια τους ενα πραμα.
    Κι εγω για να το ευθημησουμε λιγο το γραφω.

    Καλες αγορες φιλε.
    Πλακα πλακα τα κινεζικα παιζει να ειναι πιο αξιοπιστα απο τα ιταλικα..Οποτε ακυρο μαγκες..Ας κλεισουμε οτι ειναι κινεζικα να τελειωνουμε,..χαχα Ευχαριστω πολυ φιλος!!Αν κ ετσι οπως το βλεπω θα πουληθει το Κατεμι και εγω ακομα θα κοπανιεμαι τι σκ@τα να παρω την τρελα μου μεσα..

Παρόμοια θέματα

  1. Tracer 700 vs Kawa Versys 650 vs Suzy VStrοm 650
    από Apache στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 135
    Τελευταίο μήνυμα: 26/10/2016, 12:29
  2. versys 650 vs xt660x
    από Γιώργος Πατρα στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 23/04/2016, 11:14
  3. Fazer 1000 01-05 vs Sv 1000.
    από zephyr1 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 18/05/2007, 11:00
  4. Transalp 650 Vs Fazer 600 Vs Bmw 650 Gs
    από ΤΑSΟS στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 20/10/2004, 16:04
  5. V strom 650 Vs FZ6 fazer
    από zoudis στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 51
    Τελευταίο μήνυμα: 17/03/2004, 21:23

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF