Σελίδα 7 από 11 ΠρώτοΠρώτο ... 234567891011 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 91 έως 105 από 163

Θέμα: FAZER 800 VS FAZER 1000 VS VERSYS 650 VS TRK502

  1. #91
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από fatsas35 Προβολή μηνύματος
    Πλακα πλακα τα κινεζικα παιζει να ειναι πιο αξιοπιστα απο τα ιταλικα..Οποτε ακυρο μαγκες..Ας κλεισουμε οτι ειναι κινεζικα να τελειωνουμε,..χαχα Ευχαριστω πολυ φιλος!!Αν κ ετσι οπως το βλεπω θα πουληθει το Κατεμι και εγω ακομα θα κοπανιεμαι τι σκ@τα να παρω την τρελα μου μεσα..
    κράτα το κατέμ
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  2. #92
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Xlitos
    Εγγραφή
    14/07/2003
    Μηνύματα
    900
    Τα λεγαμε πριν 10 χρονια...τα Κινεζικα εχουν δρομο ακομα αλλα θα φτασουν εκει που ειναι να φτασουν.Δηλαδη οχι μονο θα τα παιρνουμε αλλα θα πινουμε και νερο στο ονομα τους.Ηδη εχουν κανει μεγαλα βηματα και τρεχουν γρηγορα οι εξελιξεις,δε θα τους μεινει για πολυ η ρετσινια των κινεζικων μικρων μοτοποδηλατων που τα παιρναμε και κοβαν πλαισια ή σπαγαν ζαντες απο μια λακουβα/σαμαρακι και μας εμενε στα χερια.Ό,τι θαυμαστο βλεπουμε στα συγχρονα κινεζικα ηλεκτρονικα που μαμανε κα ιδερνουν θα τα δουμε συντομα και στα μηχανοκινητα,το κινεζικο τρενο εχει παρει τρελη φορα και θα σαρωσει σε ολα τα επιπεδα.

  3. #93
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/07/2018
    Μηνύματα
    382
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Giorgio_Rp Προβολή μηνύματος
    κράτα το κατέμ
    Το κατεμι ειναι αρρωστια μεγαλη αλλα μεγαλωσα φιλος και ειμαι σε φαση να βρω κατι ανετο κ ταξιδιαρικο να περναω ευχαριστα τα ρεπο μου χωρις ο κωλος μου να γινεται μελιντζανα απο τους κραδασμους..χεχε Ελπιζω καποτε να μπορω να εχω 2 3 διαφορετικα μηχανακια να καλυπτω ολες τις αναγκες..

  4. #94
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από fatsas35 Προβολή μηνύματος
    Καταρχας εγραψα ΙΣΩΣ εδωσαν γτ δεν μπορω να το ξερω..Ειναι υποθεση..Οπως και εσυ δεν μπορεις να αποδειξεις αν εδωσαν η οχι..Αρα δεν προσπαθω να αποδειξω τπτ..Δεν ειμαι αντιπροσωπος της Μπενελι..Αντιθετα εσυ χωρις να ξερεις εισαι σιγουρος..
    Παμε τωρα στα benelli που επισης φιλε μου εισαι ασχετος..Σορυ κιολας..Το τελευταιο benelli λες οτι βγηκε το 2002 κ μεχρι το 2006 ηταν ανενεργοι?Ποιος σου το ειπε αυτο κ που το εμαθες?Το 2016 ξεκινησαν να φτιαχνουν μηχανακια..Μαλιστα..
    https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/d...202e4ef3..2004..
    https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/d...7a7dee8a..2003..
    Αν θελεις και 2005 2006 2007 2008 2009 2010 κτλ πες να σου στειλω..
    τι να μου στειλεις?
    λινκς απο μεταχειρισμενα μηχανακια που παραχθηκαν το 2002 και εβγαλαν πρωτη αδεια το 2003, το 2004, το 2005 κ.ο.κ?
    αλλα πες οτι παραχθηκαν και τοτε... αυτο αποδεικνυει τι ακριβως? οτι ειχαν τεχνολογια επειδη εβγαλαν ΕΝΑ μοντελο το 2002 και συνεχισαν την παραγωγη του ΙΔΙΟΥ μοντελου για Χ χρονια? δλδ αν το v-strom ξεκινησε να παραγεται το 2004 και παραχθηκε και ενα ακριβως ιδιο το 2007 τι ακριβως αλλαζει? η τεχνολογια δεν παραμενει του 2003? (τυχαια τα νουμερα)

    αφου λοιπον βαζουμε λινκακια, εγω λεω να σου βαλω αυτα:
    https://en.wikipedia.org/wiki/Benelli_(motorcycles)
    https://www.sgbikemart.com.sg/blog/a...facturers/196/
    https://www.dealernews.com/Home/post...oup/2015-08-07
    https://www.autoevolution.com/moto/benelli/


    εσυ φυσικα μπορεις να συνεχισεις να βαζεις αγγελιες μεταχειρισμενων benelli που να γραφουν ημερομηνια παραγωγης 2020...

    και το ξαναγραφω αλλη μια μηπως δεν εγινα κατανοητος την πρωτη φορα:
    Πιστεύετε και αγοραστε ότι γουστάρετε αλλά μην προσπαθείτε να αποδείξετε τα αναποδεικτα....

    οχι τιποτα αλλο, αλλα εκτειθεστε ανεπανορθωτα στην προσπαθεια σας αυτη...

    καλες αγορες και προσοχη στην ασφαλτο...παιρνει ευκολα φωτια απο τα κινεζικα αλογα...

  5. #95
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/07/2018
    Μηνύματα
    382
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    τι να μου στειλεις?
    λινκς απο μεταχειρισμενα μηχανακια που παραχθηκαν το 2002 και εβγαλαν πρωτη αδεια το 2003, το 2004, το 2005 κ.ο.κ?
    αλλα πες οτι παραχθηκαν και τοτε... αυτο αποδεικνυει τι ακριβως? οτι ειχαν τεχνολογια επειδη εβγαλαν ΕΝΑ μοντελο το 2002 και συνεχισαν την παραγωγη του ΙΔΙΟΥ μοντελου για Χ χρονια? δλδ αν το v-strom ξεκινησε να παραγεται το 2004 και παραχθηκε και ενα ακριβως ιδιο το 2007 τι ακριβως αλλαζει? η τεχνολογια δεν παραμενει του 2003? (τυχαια τα νουμερα)

    αφου λοιπον βαζουμε λινκακια, εγω λεω να σου βαλω αυτα:
    https://en.wikipedia.org/wiki/Benelli_(motorcycles)
    https://www.sgbikemart.com.sg/blog/a...facturers/196/
    https://www.dealernews.com/Home/post...oup/2015-08-07
    https://www.autoevolution.com/moto/benelli/


    εσυ φυσικα μπορεις να συνεχισεις να βαζεις αγγελιες μεταχειρισμενων benelli που να γραφουν ημερομηνια παραγωγης 2020...

    και το ξαναγραφω αλλη μια μηπως δεν εγινα κατανοητος την πρωτη φορα:
    Πιστεύετε και αγοραστε ότι γουστάρετε αλλά μην προσπαθείτε να αποδείξετε τα αναποδεικτα....

    οχι τιποτα αλλο, αλλα εκτειθεστε ανεπανορθωτα στην προσπαθεια σας αυτη...

    καλες αγορες και προσοχη στην ασφαλτο...παιρνει ευκολα φωτια απο τα κινεζικα αλογα...
    Καταρχας απο τον τροπο που μιλας εισαι πιτσιρικας..Οχι οτι αυτο ειναι κακο..Το ποστ δεν ειναι για να το παιζουμε εξυπνακηδες αλλα γ να μαθω πληροφοριες και για την αγορα και αλλα και γενικα γτ ολοι μαθαινουμε κ θα μαθαινουμε..Για να εκτεθει καποιος πρεπει να νομιζει οτι τα ξερει ολα,εγω δεν τα ξερω ουτε νομιζω οτι τα ξερω οποτε δεν εκτιθομαι ποτε..Στο ξαναγραφω γιατι δεν εγινα κατανοητος την πρωτη φορα και εντεχνως το προσπερασες..Εγραψα ΙΣΩΣ εδωσαν κ οχι σιγουρα..Αυτο σημαινει οτι δεν ξερω ΑΝ ισχυει οποτε δεν με ενδιαφερει να αποδειξω τπτ σε κανεναν..Το αν ειναι ιταλικο η οχι εφοσον αποδειχτει αξιοπιστο πολυ λιγο με ενδιαφερει..Αλλα μια συμβουλη φιλαρακο..Μαθε να συζητας χωρις να το παιζεις ιστοριας σε μεγαλυτερους με εκφρασεις κ καλα *προσοχη στην ασφαλτο..παιρνει φωτια απο τα κινεζικα αλογα*γτ εχουμε πιασει και R1 και KLX650 και ΚΤΜLC4 και Ζ750 κ.ο.κ..Ειρωνια οχι σε μενα πιτσιρικο..Τωρα αν μοντελα του2010 2012 κτλ παραχθηκαν το 2002 προφανως κ εκανα λαθος..Αν νομιζα οτι τα ξερω ολα προφανως κ δεν θα ανεβαζα καν το ποστ..Ρωταω μαθαινω συζηταω αλλα σε νορμαλ επιπεδο και οχι σαν εξυπνακιας κ καλα..Οποτε την επομενη φορα που θα απευθυνθεις σε μενα μιλα σωστα κ ομορφα..Αλλιως μην μπαινεις καν στον κοπο..Τωρα αν δεν εισαι πιτσιρικας κ μιλας με το υφακι του εξυπνακια ακομα χειροτερα τα πραματα
    Τελευταία τροποποίηση από fatsas35; 31/07/2018 στις 00:14.

  6. #96
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    913
    καμια εταιρια δεν μας εδωσε να φαμε...και καμια δεν υποστιρηζουμε μεχρι εσχατων λες και μιλαμε για την πατριδα ειμαστε ολοι συμφωνοι σε αυτο!
    απλα καθε νεα προσπαθεια οφειλουμε να λεμε τα ΚΑΛΑ που βλεπουμε...και αυτο λεμε....η αξιοπιστια ερχεται με τον καιρο...αλλα να τα λεμε τα καλα επειμενω....οσοι λοιπον ΔΕΝ εχουν δει τι καλο μπορει να εχει το οποιοδηποτε ΝΕΟ μηχανακι που βγαινει στην αγορα....καλο θα ηταν πρωτα να αποκτησουν την επαφη...και μετα να λεμε...το οτιδηποτε.

  7. #97
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/07/2018
    Μηνύματα
    382
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DRAKONET Προβολή μηνύματος
    καμια εταιρια δεν μας εδωσε να φαμε...και καμια δεν υποστιρηζουμε μεχρι εσχατων λες και μιλαμε για την πατριδα ειμαστε ολοι συμφωνοι σε αυτο!
    απλα καθε νεα προσπαθεια οφειλουμε να λεμε τα ΚΑΛΑ που βλεπουμε...και αυτο λεμε....η αξιοπιστια ερχεται με τον καιρο...αλλα να τα λεμε τα καλα επειμενω....οσοι λοιπον ΔΕΝ εχουν δει τι καλο μπορει να εχει το οποιοδηποτε ΝΕΟ μηχανακι που βγαινει στην αγορα....καλο θα ηταν πρωτα να αποκτησουν την επαφη...και μετα να λεμε...το οτιδηποτε.
    Αυτο ακριβως φιλε μου..Για να εχει αποψη καποιος για οποιοδηποτε μηχανακι θα πρεπει τουλαχιστον να το δει να το καβαλησει κ ακομα καλυτερα να το οδηγησει..Αφου το κανει τοτε η γνωμη του ειναι σεβαστη οποια κ να ειναι..Προσωπικα ειδα αρκετα rewiews διαβασα κ αλλα ποσα κ ηταν ολα πολυ θετικα..Εκτος απο το χρωμα στο πλαισιο..Λεω καλα πως ειναι δυνατον ενα μηχανακι τετοιο να κανει 5500 ευρω?Παω στο μαγαζι που λες κ βλεπω αναποδο πηρουνι τετραπιστονες δαγκανες abs με κουμπι απενεργοποιησης καγκελα προστασιας καγκελα για βαλιτσες led φλασακια led κατω απο το φαναρι υποδοχη usb πολυ ανετη σελα οδηγου οπως και συνοδηγου η οποια ειναι κ υπεριψωμενη ποιοτικα πλαστικα ωραια ζελατινα ωραια αισθηση οδηγησης κ μενω μ@λακας..Αυτο το μηχανακι αν αποδειχτει αξιοπιστο στο μελλον κ βγαλουνε κ 750 κυβικα θα σαρωσει..

  8. #98
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από fatsas35 Προβολή μηνύματος
    Καταρχας απο τον τροπο που μιλας εισαι πιτσιρικας..

    στο προφιλ μου φαινεται η ηλικια μου...οποτε θα το παρω σαν κοπλιμεντο...


    Οχι οτι αυτο ειναι κακο..Το ποστ δεν ειναι για να το παιζουμε εξυπνακηδες αλλα γ να μαθω πληροφοριες και για την αγορα και αλλα και γενικα γτ ολοι μαθαινουμε κ θα μαθαινουμε..Για να εκτεθει καποιος πρεπει να νομιζει οτι τα ξερει ολα,εγω δεν τα ξερω ουτε νομιζω οτι τα ξερω οποτε δεν εκτιθομαι ποτε..

    οταν ξεκινας ενα thread βαζοντας εναν "προβληματισμο" σου αλλα μετα απο πολλα posts φαινεται ξεκαθαρα οτι εισαι προκατειλημμενος για το TRK και δεν ακους τις αντιθετες γνωμες αλλα επιλεγεις τι θα ακουσεις και που θα απαντησεις, τοτε φαινεται οτι δεν θες να μαθεις...θες χαϊδεμα αυτιων για την επιλογη που ΗΔΗ εχεις κανει....

    Στο ξαναγραφω γιατι δεν εγινα κατανοητος την πρωτη φορα και εντεχνως το προσπερασες..Εγραψα ΙΣΩΣ εδωσαν κ οχι σιγουρα..Αυτο σημαινει οτι δεν ξερω ΑΝ ισχυει οποτε δεν με ενδιαφερει να αποδειξω τπτ σε κανεναν..

    εγραψες ισως και μολις σου απαντησα με επιχειρηματα οτι ειναι πολυ μικρη η πιθανοτητα να εχει γινει κατι τετοιο απλα και μονο με τις ημερομηνιες και τα δεδομενα που ισχυαν για την ιδια την εταιρεια, αρχισες να πουλας πνευμα ανεβαζοντας αγγελιες με μεταχειρισμενα του 2003 και του 2004 για να αποδειξεις οτι η παραγωγη δεν σταματησε το 2002..πραγμα τελειως ακυρο...που κατερριφθει και αυτο (παλι με επιχειρηματα)...
    και το εκανες και με υφακι...του στυλ "αμα θες και απο 2005-2006 πες μου να σου βαλω"...


    Το αν ειναι ιταλικο η οχι εφοσον αποδειχτει αξιοπιστο πολυ λιγο με ενδιαφερει..

    για να αποδειχθει αξιοπιστο πρεπει να περασει ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ μια πενταετια....να ληξει δλδ η εγγυηση και μετα να δεις τι βγαινει..αρα παει μακρυα η βαλιτσα..
    οποτε φυσικα και σε καιει εφοσον θες να αγορασεις τωρα...γι'αυτο και το θιγεις...γι'αυτο εκανες και το thread...


    Αλλα μια συμβουλη φιλαρακο..Μαθε να συζητας χωρις να το παιζεις ιστοριας σε μεγαλυτερους με εκφρασεις κ καλα *προσοχη στην ασφαλτο..παιρνει φωτια απο τα κινεζικα αλογα*γτ εχουμε πιασει και R1 και KLX650 και ΚΤΜLC4 και Ζ750 κ.ο.κ..Ειρωνια οχι σε μενα πιτσιρικο..

    μ'αρεσει που το εχεις δεσει κομπο οτι εισαι μεγαλυτερος...
    αλλα και μεγαλυτερος να εισαι...μικρη διαφορα εχει...εως και μηδαμινη...
    δλδ σαν να λεμε επειδη ο marquez ειναι 25αρης δεν ξερει να οδηγαει και δεν ξερει απο μηχανακια ...
    τα μηχανακια μην μου τα παραθετεις ετσι...γιατι η αξια ειναι στο τι εχεις κανει με αυτα...οχι οτι απλα τα ειχες στην κατοχη σου...
    εχουμε δει πολλους καφετεριακηδες με R1 και πολλους με μονοκυλινδρα που δεν ανοιγαν τις τρεις πρωτες μην φανε καπακι...

    οποτε τα "πιτσιρικο" αλλου...
    υπαρχουν "πιτσιρικαδες" που σε ραβουν με c50 και εσυ εισαι με busa...


    Τωρα αν μοντελα του2010 2012 κτλ παραχθηκαν το 2002 προφανως κ εκανα λαθος..Αν νομιζα οτι τα ξερω ολα προφανως κ δεν θα ανεβαζα καν το ποστ..Ρωταω μαθαινω συζηταω αλλα σε νορμαλ επιπεδο και οχι σαν εξυπνακιας κ καλα..Οποτε την επομενη φορα που θα απευθυνθεις σε μενα μιλα σωστα κ ομορφα..Αλλιως μην μπαινεις καν στον κοπο..Τωρα αν δεν εισαι πιτσιρικας κ μιλας με το υφακι του εξυπνακια ακομα χειροτερα τα πραματα

    οταν καποια πραγματα θες να τα μαθεις...ακους!!
    αν θες να εμπλουτισεις και λιγο τις γνωσεις...μπαινεις και λιγο στο google και μαθαινεις και γυρω τριγυρω τι γινεται με την εταιρεια που φτιαχνει το μηχανακι που θες να αγορασεις...
    οταν αυτα ΔΕΝ τα κανεις και συνεχιζεις να υποστηριζεις αυτα που υποστηριζεις, ειναι φυσικο να υπαρχει αυτη η αντιμετωπιση, εφ'οσον δεν ευσταθουν...
    μαθε λοιπον πρωτα ΕΣΥ να ακους, και να ζυγιζεις τα γραφομενα των αλλων και μην κλειδωνεις το μυαλο σου βαφτιζοντας τον αλλον "πιτσιρικα" μονο και μονο για να απαξιωσεις τα γραφομενα του επειδη δεν σε συμφερουν...
    τελος ενα μικρο tip:
    μετρα απλα ποσα σχολια ηταν "μακρια απο το benelli" και μετα βγαλε συμπερασμα αν η επιλογη σου να το στηριζεις μονο και μονο επειδη το ειδες, σε δικαιωνει...
    τελος, σωστα και ομορφα μιλαμε σε αυτους που μας μιλανε σωστα και ομορφα...
    οταν δεις το δικο σου υφος θα καταλαβεις γιατι και εγω απανταω ετσι...
    .
    .
    .
    .
    .
    μεγαλε....

  9. #99
    Μέλος
    Εγγραφή
    05/02/2018
    Μηνύματα
    55
    Ρε japan λέμε και ξερό ψωμί!! Αγοράζεις 1 gsxr και μετά από σούζα βρίσκεσαι με 2!!!

  10. #100
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Obilivion Προβολή μηνύματος
    Ρε japan λέμε και ξερό ψωμί!! Αγοράζεις 1 gsxr και μετά από σούζα βρίσκεσαι με 2!!!
    Ούτε καν! Ένα πεζοδρόμιο να ανέβεις, πάει κόπηκε!!!
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  11. #101
    Μέλος
    Εγγραφή
    05/02/2018
    Μηνύματα
    55
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Giorgio_Rp Προβολή μηνύματος
    Ούτε καν! Ένα πεζοδρόμιο να ανέβεις, πάει κόπηκε!!!
    αυτό που το βάζεις!!

  12. #102
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Obilivion Προβολή μηνύματος
    αυτό που το βάζεις!!
    Χμμ... Δεν ξέρω, θα δω.
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  13. #103
    Μέλος
    Εγγραφή
    05/02/2018
    Μηνύματα
    55
    Μην γίνεσαι kinky!! Χιούμορ έχεις... αλλιώς δεν θα είχες gsxr!!!

  14. #104
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Obilivion Προβολή μηνύματος
    Μην γίνεσαι kinky!! Χιούμορ έχεις... αλλιώς δεν θα είχες gsxr!!!
    Ε, τώρα να και τα πηδηχτά συμπεράσματα.
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  15. #105
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.710
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Giorgio_Rp Προβολή μηνύματος
    Ούτε καν! Ένα πεζοδρόμιο να ανέβεις, πάει κόπηκε!!!
    Εγω εχω δει να κοβεται σε σαμαρακι...τι πεζοδρομιο κ hardcore καταστασεις.
    Ride(s) the wind of change...

Σελίδα 7 από 11 ΠρώτοΠρώτο ... 234567891011 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Tracer 700 vs Kawa Versys 650 vs Suzy VStrοm 650
    από Apache στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 135
    Τελευταίο μήνυμα: 26/10/2016, 12:29
  2. versys 650 vs xt660x
    από Γιώργος Πατρα στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 23/04/2016, 11:14
  3. Fazer 1000 01-05 vs Sv 1000.
    από zephyr1 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 18/05/2007, 11:00
  4. Transalp 650 Vs Fazer 600 Vs Bmw 650 Gs
    από ΤΑSΟS στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 20/10/2004, 16:04
  5. V strom 650 Vs FZ6 fazer
    από zoudis στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 51
    Τελευταίο μήνυμα: 17/03/2004, 21:23

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF