Σελίδα 4 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 88

Θέμα: Μεταχειρισμένο. χιλιόμετρα = ??

  1. #46
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    01/08/2018
    Μηνύματα
    16
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MAIK72 Προβολή μηνύματος
    Δεν ξέρω αν αναφέρεσαι σε μένα γιατί ακόμα διαβάζω και τα υπόλοιπα ποστ αλλά δεν είχα σκοπό να τρομοκρατήσω κανέναν. Εστιάζω στην έλλειψη πληροφόρησης από έναν μάλλον έμπειρο αναβάτη για το αν προχώρησε στον έλεγχο του μηχανακΊΟΥ ,ή το άμελησε πριν ολοκληρώσει στην αγόρα/ Τα υπόλοιπα είναι απλοί αστεϊσμοί
    Μονο μετρήσει συμπίεσης θα μου τα λύσει όλα ... απο τετρακυλινδρα δν εχω εμπειρία...

  2. #47
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    01/08/2018
    Μηνύματα
    16
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Alexinhogr Προβολή μηνύματος
    Εγώ που πήρα 17 χρονών μηχανή με 34.000 χιλιομέτρα τον έπιασαν μαλιάκα δηλαδή;
    Τα δικα του?? Η με ενα 20 ρικο πλαστό οπως λενε και η αλλοι απο πανω ξαφνικα εγινε 34.000 χιλιάδες??? Εγω φιλε μ πιστεύω και ειμαι της γνώμης την γριά οσα μποτοξ και αλοιφές και πλαστικές να της κανεις και οσο νεα και να δείχνει τα χιλιόμετρα τα εχει γραψει και κυριολεκτικά και μεταφορικά!

  3. #48
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    Αναντίρρητα.
    Το κακό το δικό σου,καθώς και πολλών ακόμα χρηστών εδώ διαχρονικά, είναι πως κρίνετε οτιδήποτε εμπίπτει στην κατηγορία "στριτ" με κριτήρια supersport.
    Ναι προφανώς και δεν είναι άκαμπτο σα μονοκοκ το Ζ.
    Δεν ήταν ποτέ αυτός ο σκοπός του. Δεν είναι πάντα αυτά τα στάνταρ ή/και ζητούμενο απο έναν υποψήφιο αγοραστή.
    Τι πιστεύεις προσφέρει αυτή η πληροφορία στον εκάστοτε φίλο που κοιτάει να πάρει το πρώτο μηχανάκι του;
    Ή πόσοι αναβάτες πιστεύεις έχουν την ικανότητα να διαγνώσουν ταλάντωση στο πλαίσιο μιας μοτό, ως προϊόν πίεσης;
    Αν ο ερωτών ήξερε (και αν φυσικά είχε πρόθεση να κινηθεί σε τέτοια κατεύθυνση), δεν θα κοιτούσε Ζ εξαρχής.
    Αν γούσταρε σώνει και ντε γυμνό με σπεξ, θα κοίταζε εγγλέζικες κιλότες, θα κοίταζε τα ιταλικα σα του Βύρωνα κ.ο.κ.
    Αλλέως, θα πήγαινε κατευθείαν στο ςς της καρδγιάς του και θα του λέγαμε καλορίζικο.

    Αυτά εννοείται ότι δε τα λέω σαν επίθεση.Είναι κάτι που έχω διαπιστώσει σαν προσέγγιση τόσα χρόνια και φαντάζομαι δεν είμαι ο μοναδικός.
    ermmm....
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Giwrgos688 Προβολή μηνύματος
    Θεωρώ φίλε μου οτι το ςς δν κάνει για μένα το εχω καβαλήσει και είναι ποίο ξερό ενα ζ το εμπιστεύομαι και με τα γόνατα Στην άσφαλτο και αλλαγή Τζιν Μέτα απο.Κάθε βόλτα ... ποίο πρίν ειχα το wzf_450 1,5 & 5,1 αλλαγές στον.αέρα και Επειδή οδηγώ κάπως νευρικά ακομα και με Παναγιές στον δρόμο με βολεύει.. το μονο που με αγχώνει ειναι το Βιβλίο σέρβις που δν έχει αλλα με εναν ελέγχω συμπίεσης θα μ τα λύσει όλα οπως είπε ενας φιλος... και σίγουρα η γνώμη σου υφίσταται αλλα οχι σε μενα!!
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  4. #49
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    01/08/2018
    Μηνύματα
    16
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Giorgio_Rp Προβολή μηνύματος
    ermmm....

    Σου άρεσε βλέπω

  5. #50
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Giwrgos688 Προβολή μηνύματος
    Σου άρεσε βλέπω
    όχι,όχι τίποτα το μεμπτό φίλε μια χαρά είναι τα γόνατα στην άσφαλτο κι όποιος νομίζει ότι το Ζ δεν μπορεί ,πλανάται...
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  6. #51
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    01/08/2018
    Μηνύματα
    16
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Giorgio_Rp Προβολή μηνύματος
    όχι,όχι τίποτα το μεμπτό φίλε μια χαρά είναι τα γόνατα στην άσφαλτο κι όποιος νομίζει ότι το Ζ δεν μπορεί ,πλανάται...
    Είσαι ωραίος .. Είναι και η ανάγκες του καθε ανθρώπου εμενα τα ζ καλύπτουν ολες της ανάγκες και λιγο γκάζι και πλαγιασμα και οχι πολυ κάτω ούτε πολύ απάνω ειναι ενα τοπ μηχανάκι για το οδηγείμα μου... Τώρα ο.φίλος εχει απωθημένο τα ςς οπως και κάθε αλλη μάρκα μάλλον ο φίλος παει για το όνομά και οχι για το βόλεμα οδηγικής του άνεσης εγω αυτό καταβα δλδ.Μπορεί να του αρέσει να ακούει μεγαλα ονόματα απο μηχανές και να φοράει.ζώνη στην μέση καθε φορα που την καβαλάει !!! Κλαίω

  7. #52
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Giwrgos688 Προβολή μηνύματος
    Είσαι ωραίος .. Είναι και η ανάγκες του καθε ανθρώπου εμενα τα ζ καλύπτουν ολες της ανάγκες και λιγο γκάζι και πλαγιασμα και οχι πολυ κάτω ούτε πολύ απάνω ειναι ενα τοπ μηχανάκι για το οδηγείμα μου... Τώρα ο.φίλος εχει απωθημένο τα ςς οπως και κάθε αλλη μάρκα μάλλον ο φίλος παει για το όνομά και οχι για το βόλεμα οδηγικής του άνεσης εγω αυτό καταβα δλδ.Μπορεί να του αρέσει να ακούει μεγαλα ονόματα απο μηχανές και να φοράει.ζώνη στην μέση καθε φορα που την καβαλάει !!! Κλαίω
    τελικά όμως με μπέρδεψες.γόνατα κάτω ή όχι και πολύ κάτω?
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  8. #53
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    01/08/2018
    Μηνύματα
    16
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Giorgio_Rp Προβολή μηνύματος
    τελικά όμως με μπέρδεψες.γόνατα κάτω ή όχι και πολύ κάτω?
    Γόνατα κάτω τα χέρια οχι πολύ κατω στΆση σώματος

  9. #54
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.153
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Giorgio_Rp Προβολή μηνύματος
    τελικά όμως με μπέρδεψες.γόνατα κάτω ή όχι και πολύ κάτω?
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Giwrgos688 Προβολή μηνύματος
    Γόνατα κάτω τα χέρια οχι πολύ κατω στΆση σώματος
    Αυτό που λέμε, "πέσε στα 4";

    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  10. #55
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.631
    δις εσκαλέητεντ ριλη κουικ
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  11. #56
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAIK72
    Εγγραφή
    01/05/2013
    Μηνύματα
    1.431
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    δις εσκαλέητεντ ριλη κουικ
    να αλλά το δις εσκαλέητεντ ουκ ανδρός σοφού που έλεγαν και οι αρχαίοι ημών πρόγονοι.Κυρελεισόν-κυρελεισον



    Μετανοείττε αΡματωλοί Πάρτε Χοοοοοονδαα

  12. #57
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    01/08/2018
    Μηνύματα
    16
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bowleno Προβολή μηνύματος
    Αυτό που λέμε, "πέσε στα 4";

    Ηλίας βρετος (πεσε στα γόνατα και ζητά συγγνώμη)

  13. #58
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    01/08/2018
    Μηνύματα
    16
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MAIK72 Προβολή μηνύματος
    να αλλά το δις εσκαλέητεντ ουκ ανδρός σοφού που έλεγαν και οι αρχαίοι ημών πρόγονοι.Κυρελεισόν-κυρελεισον



    Μετανοείττε αΡματωλοί Πάρτε Χοοοοοονδαα
    Φιλε μ το πολύ το κύριε ελέησον το βαριέται και ο παππάς στο τέλος.. νην και αην και στους αιώνες τον αιώνιον αμήν...

  14. #59
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    1. To Z του τότε λυγίζει πλαίσιο ευκολούτσικα. Το νέο δεν ξέρω.
    2. Τα Ζ πλαγιάζουν πολύ ωραία, ειδικά για να βγάλεις γονατα και να ξυσεις. Αυτό γίνεται με χαμηλές ταχύτητες έτσι κι αλλιώς. Όποιος πει ότι ξύνει με 150+ (με οποιοδήποτε) θα φάει πολύ σφαλιάρα αν Σερρες δεν ειναι κάτω από 1.30
    3. Το έκανε ο Ραννερ ο Πανής αυτό με τα τζήν και την άσφαλτο, μέχρι που πήρε ένα γόνατο κυριολεκτικά στο χέρι από τα ανακλαστικά στα λιμανάκια.

    Συνεχίστε, τα Ζ γ@μούν. Θα μπεί κι η EVI σε λίγο να συμφωνήσει.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  15. #60
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    1. To Z του τότε λυγίζει πλαίσιο ευκολούτσικα. Το νέο δεν ξέρω.
    2. Τα Ζ πλαγιάζουν πολύ ωραία, ειδικά για να βγάλεις γονατα και να ξυσεις. Αυτό γίνεται με χαμηλές ταχύτητες έτσι κι αλλιώς. Όποιος πει ότι ξύνει με 150+ (με οποιοδήποτε) θα φάει πολύ σφαλιάρα αν Σερρες δεν ειναι κάτω από 1.30
    3. Το έκανε ο Ραννερ ο Πανής αυτό με τα τζήν και την άσφαλτο, μέχρι που πήρε ένα γόνατο κυριολεκτικά στο χέρι από τα ανακλαστικά στα λιμανάκια.

    Συνεχίστε, τα Ζ γ@μούν. Θα μπεί κι η EVI σε λίγο να συμφωνήσει.
    Τα χέρια μετράνε. Ή τα πόδια, εν προκειμένω , τα γόνατα, πιο συγκεκριμένα.
    Έτσι Νικ, όλα στρίβουν σε επίπεδο μέσου αναβάτη. Μετά είμαστε εμείς οι γΛήγοροι.
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

Σελίδα 4 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Ποσα Χιλιομετρα
    από FIRE-ZX-GSXR στο forum Kawasaki Z series
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 22/02/2005, 13:25
  2. μεταχειρισμένο Fazer
    από angels_gr στο forum Yamaha Fazer
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 28/01/2005, 14:59
  3. Μεταχειρισμενο v-strom 650
    από eliasgr στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 18/11/2004, 00:35
  4. τα πρωτα χιλιομετρα.....
    από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 22/10/2004, 08:37
  5. Θεμα: Ποσα Χιλιομετρα ΕΧετε Κανει??
    από bikersonly στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 30
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2003, 23:01

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF