Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 66

Θέμα: για βοηθηστε μαγκες μου!

  1. #31
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/08/2018
    Μηνύματα
    32
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DRAKONET Προβολή μηνύματος
    αναφερεις για παπι στην αρχη...και ειπα να παω και σε κατι προς τα εκει ....ετσι σου ειπα για το συγκεκριμενο....το οποιο ειναι ιδιο με το cb 125 honda με παραπλησια ιπποδυναμη....
    το R3 που ειπες....ναι ειναι πιο δυνατο...ειναι και αλλη φιλοσοφια βεβαια αυτο.
    τετοιο ειδος αναγκαστικα εισαι και ''μονος'' στο μοτο σου καθως ο δευτερος καθετε με δυσκολια σε σχεση με αλλα... η αποφαση δικη σου !
    ναι αυτο ειπα οτι δεν μπορεις να κανεις την δουλεια σου σαν το παπι....εχω δει καλες αξιολογησεις για supra X το καινουργιο της honda....δεν μπορω να καταληξω καπου δυστηχως..

  2. #32
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    913
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από youngdriver Προβολή μηνύματος
    ναι αυτο ειπα οτι δεν μπορεις να κανεις την δουλεια σου σαν το παπι....εχω δει καλες αξιολογησεις για supra X το καινουργιο της honda....δεν μπορω να καταληξω καπου δυστηχως..
    το πηρε φιλος 2 μηνες τωρα το supra helm in ειναι ευχαριστημενος.
    2500 χλμ εχει κανει εχει καλο 'καβαλημα'...και μου αρεσε και το συστημα το cbs ο συνδυασμος των φρενων....μαλιστα εμπρος εχει και σωληνακι υψηλης μαμα...καντο μια βολτα

  3. #33
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/08/2018
    Μηνύματα
    32
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DRAKONET Προβολή μηνύματος
    το πηρε φιλος 2 μηνες τωρα το supra helm in ειναι ευχαριστημενος.
    2500 χλμ εχει κανει εχει καλο 'καβαλημα'...και μου αρεσε και το συστημα το cbs ο συνδυασμος των φρενων....μαλιστα εμπρος εχει και σωληνακι υψηλης μαμα...καντο μια βολτα
    απο που μπορω να το κανω βολτα?....επισης ποσο τελικιαζει, το εχει δοκιμασει σε 2καβαλο? ναι αυτο με τα φρενα το εχω διαβασει και'γω ειναι πολυ καλα

  4. #34
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    27/12/2008
    Μηνύματα
    1.008
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από youngdriver Προβολή μηνύματος
    εχω μηχανη ηδη....σκουτερ ποτέ φιλε τα απεχθανομαι...honda λογω ονοματος δεν θα το ελεγα απλα ειναι μεσα στις επιλογες του 125...επισης ισως να θες πιο πολλα λεφτα στο να επισκευασεις ενα μεταχειρησμενο παρα ενα ψεκαστο
    Κάτσε ρε μαν, είσαι 18 , ΠΑΣ ΓΙΑ δίπλωμα και έχεις ήδη μηχανή...
    Ή κάτι κατάλαβα λάθος
    Ή κάτι δεν γίνεται σωστά.

    Αφού έχεις ήδη μηχανή χωρίς δίπλωμα=παράνομος τι μας ζαλίζεις τις μπάλες τι μηχανάκι να πάρεις για να σε καλύπτει το δίπλωμα? Κ καλά δε μπορείς να πάρεις crypton επειδή είναι 135...
    Για εξηγήσου λίγο

  5. #35
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/08/2018
    Μηνύματα
    32
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από typhoon Προβολή μηνύματος
    Κάτσε ρε μαν, είσαι 18 , ΠΑΣ ΓΙΑ δίπλωμα και έχεις ήδη μηχανή...
    Ή κάτι κατάλαβα λάθος
    Ή κάτι δεν γίνεται σωστά.

    Αφού έχεις ήδη μηχανή χωρίς δίπλωμα=παράνομος τι μας ζαλίζεις τις μπάλες τι μηχανάκι να πάρεις για να σε καλύπτει το δίπλωμα? Κ καλά δε μπορείς να πάρεις crypton επειδή είναι 135...
    Για εξηγήσου λίγο
    ποιος σου ανεφερε οτι δεν εχω διπλωμα ρε τρελε μου που σε ζαλιζουμε...μην απαντας τοτε αν σε ζαλιζουμε

  6. #36
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    27/12/2008
    Μηνύματα
    1.008
    επειδη ειμαι 18 πλεον και παω κατευθιαν για 2πλο διπλωμα (car/125)
    Εσύ το αναφέρεις γι αυτό παραξενεύομαι

  7. #37
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    913
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από youngdriver Προβολή μηνύματος
    απο που μπορω να το κανω βολτα?....επισης ποσο τελικιαζει, το εχει δοκιμασει σε 2καβαλο? ναι αυτο με τα φρενα το εχω διαβασει και'γω ειναι πολυ καλα
    για test drive παρε να δεις στην honda η να σου πουν τους συνεργατες της που εχουν αυτη την δυνατοτητα!
    120+ στο κοντερ εχει δει...και δικαβαλο 110 ανετα..και παει κι'αλλο

  8. #38
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/08/2018
    Μηνύματα
    32
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από typhoon Προβολή μηνύματος
    Εσύ το αναφέρεις γι αυτό παραξενεύομαι
    οχι φιλαρακι ανανεωση θα κανω

  9. #39
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/08/2018
    Μηνύματα
    32
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DRAKONET Προβολή μηνύματος
    για test drive παρε να δεις στην honda η να σου πουν τους συνεργατες της που εχουν αυτη την δυνατοτητα!
    120+ στο κοντερ εχει δει...και δικαβαλο 110 ανετα..και παει κι'αλλο
    εγινε θενξ

  10. #40
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της JasonEV
    Εγγραφή
    30/09/2017
    Μηνύματα
    210
    Αυτά τα πόση τελική έχει το ένα και πόση το άλλο δεν στέκουν και πολύ. Όλα παπιά είναι. Πάνω, κάτω την ίδια τελική θα έχουν, γύρω στα 100. Ναι υπάρχουν και κάποια που δεν ξεπερνάνε τα 90 (Crypton T π.χ ) αλλά τα περισσότερα έχουν παραπλήσιες επιδόσεις ασχέτος του τι λένε τα κοντέρ που σε κάποιες περιπτώσεις (modenas για παράδειγμα) κλέβουν μέχρι και 20 χλμ τελικής. Εξάλλου και 120 να πιάνεις τελική, δεν είναι καλό για τον κινητήρα να τον πηγαίνεις με τέρμα στροφές. Για μένα η χρυσή τομή είναι: Ικανοποιητική απόδοση, καλή κατανάλωση (κάτω των 3l/100km) και κυρίως αξιοπιστία.

  11. #41
    Ερχομαι!!!! Το avatar του/της zephyr1
    Εγγραφή
    01/12/2005
    Μηνύματα
    2.878
    Cbr 125,δεν σπαει δεν χαλαει ,δικαβαλα,καλα φωτα,μεγαλο τεποζιτο,καλη ταχυτητα για 125,το χω 5 χρονια και εχω κανει 108.000χλμ το πηρα με 20.000χλμ.,τ αναλωσημα και οι ''βλαβες'' που βγαλε,ολα φυσιολογικα.

  12. #42
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/08/2018
    Μηνύματα
    32
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από JasonEV Προβολή μηνύματος
    Αυτά τα πόση τελική έχει το ένα και πόση το άλλο δεν στέκουν και πολύ. Όλα παπιά είναι. Πάνω, κάτω την ίδια τελική θα έχουν, γύρω στα 100. Ναι υπάρχουν και κάποια που δεν ξεπερνάνε τα 90 (Crypton T π.χ ) αλλά τα περισσότερα έχουν παραπλήσιες επιδόσεις ασχέτος του τι λένε τα κοντέρ που σε κάποιες περιπτώσεις (modenas για παράδειγμα) κλέβουν μέχρι και 20 χλμ τελικής. Εξάλλου και 120 να πιάνεις τελική, δεν είναι καλό για τον κινητήρα να τον πηγαίνεις με τέρμα στροφές. Για μένα η χρυσή τομή είναι: Ικανοποιητική απόδοση, καλή κατανάλωση (κάτω των 3l/100km) και κυρίως αξιοπιστία.
    σωστος δεν θα διαφωνησω!...τι θα προτεινες πχ?

  13. #43
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/08/2018
    Μηνύματα
    32
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από zephyr1 Προβολή μηνύματος
    Cbr 125,δεν σπαει δεν χαλαει ,δικαβαλα,καλα φωτα,μεγαλο τεποζιτο,καλη ταχυτητα για 125,το χω 5 χρονια και εχω κανει 108.000χλμ το πηρα με 20.000χλμ.,τ αναλωσημα και οι ''βλαβες'' που βγαλε,ολα φυσιολογικα.
    ασχημο και πολυ μεγαλο για τετοια κυβικα.....τωρα θα μ πεις οτι κοιταω και την ομορφια...εε ενταξει ο ελληνας το εχει αυτο το ελαττωμα αλλα ειναι και τα λεφτα που θα δωσεις κυριως γι'αυτο...με αυτο εδωσα εξετασεις δεν με πολυ εψησε

  14. #44
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Apache
    Εγγραφή
    02/08/2016
    Μηνύματα
    450
    Μεχρι ποσα kw μπορεις να οδηγησεις με το διπλωμα που εχεις;

  15. #45
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/08/2018
    Μηνύματα
    32
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Apache Προβολή μηνύματος
    Μεχρι ποσα kw μπορεις να οδηγησεις με το διπλωμα που εχεις;
    δεν μετραει αυτο αδερφε μονο κυβικα μετρανε,ρωτησα υπουργειο...μονο σε Α2(20 χρονων) μετρανε KW

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. μηχανη για την κοπελια μου
    από stavrogin στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 29/09/2005, 14:13
  2. Μερικά πραγματάκια για πούλημα που μου έχουν ξεμείνει...
    από DimST στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 27/09/2005, 12:35
  3. Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 11/09/2005, 22:49
  4. WP για Το ΧΤακι μου
    από danaos75 στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 20/04/2005, 20:54
  5. Καινούργια λάστιχα για την DIVI μου
    από neki στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 13/02/2005, 16:41

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF