Σελίδα 2 από 8 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 117

Θέμα: μπουφάν καλοκαιρινό

  1. #16
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.279
    Εγώ ξέρω ότι αν στην κεφάλα μου δε φόραγά xspirit3 έτσι όπως κοπάνησα παίζει να μη μίλαγα τώρα και αν δεν ήταν νταινεζε το μπουφάν με τις κωλοτούμπες που έριξα παίζει να χε γίνει φιτίλι το εκάστοτε φτηνότερο μπουφάν...σιγά τι ξέρει η shoei και η dainese λες και είναι σοβαρές εταιρίες απλά χρεώνουν πολλά το name.......Αυτά από μένα..ήταν τα καλύτερα λεφτα που έδωσα ποτέ και θα τα ξαναδωσω και ας πιω 2 καφέδες λιγότερους και ας πάω και για 3 περκερ λιγότερα...Αυτά..Ότι και να πάρει ο φίλος από το τίποτα σαφώς είναι καλύτερο...καλορίζικο και καλά χλμ
    Throttle that mysterious friend of ours

  2. #17
    Fish Το avatar του/της nopattern
    Εγγραφή
    08/10/2014
    Μηνύματα
    191
    Τι ειναι το περκερ?
    Dreams are for doers.

  3. #18
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.680
    Το ο,τι πληρωνεις παιρνεις ισχυει στην πλειοψηφια των περιπτωσεων...
    Oλα τα αλλα ειναι για να εχουμε να λεμε.

    @teos Περαστικα ρε κ ευτυχως ολα καλα.
    Ride(s) the wind of change...

  4. #19
    Αντιδραστικό μέλος Το avatar του/της RAMMSTEIN
    Εγγραφή
    20/11/2008
    Μηνύματα
    196
    Ολοι θελουμε κατι φτηνο και ποιοτικο
    δεν υπαρχει ομως
    η το ενα η το αλλο , πρεπει να διαλεξεις

    αν θες απλα να εχεις ενα καλοκαιρινο μπουφαν παρε αυτο που λες η οποιο αλλο του κατοσταρικου
    αν θες να εχεις καλοκαιρινο μπουφαν που και να κανει την δουλεια για την οποια το αγορασες δλδ να σε δροσιζει και να σε προστατευει παραλληλα μαζεψε 200 ευρω και παρε ενα σοβαρο μπουφαν.
    δεν θα πω μαρκες ολοι τισ ξερουμε

    εχω φορεσει παρα πολλα καλοκαιρινα μπουφαν πιστεψε με , ενα μονο δουλευει και την προστασια πλατης την αγοραζεισ μια φορα και την βαζεις σε οποιο μπουφαν θες
    δεν μπαινω καν στην διαδικασια να συγκρινω ποιοτικα την συγκεκριμενη προστασια πλατης σε σχεση με κατι σπογγους και αφρολεξ που εχουν αυτα των 95 και 100 ευρω

  5. #20
    Αντιδραστικό μέλος Το avatar του/της RAMMSTEIN
    Εγγραφή
    20/11/2008
    Μηνύματα
    196
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nopattern Προβολή μηνύματος
    Τι ειναι το περκερ?
    burger υποθετω

  6. #21
    Αν έχεις κάποιο καλό χειμωνιάτικο μπουφάν με σοβαρές προστασίες , σε συμφέρει να πάρεις και ένα καλοκαιρινό που να μπορεί να δεχθεί τις προστασίες από το χειμωνιάτικο.

  7. #22
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.279
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nopattern Προβολή μηνύματος
    Τι ειναι το περκερ?
    Θα μάθεις και εσύ.....είναι ΤΟ ΠΕΡΚΕΡ=το τελειότερο μπεργκερ ιν αθενς

    Σωστός ο ram
    Throttle that mysterious friend of ours

  8. #23
    Fish Το avatar του/της nopattern
    Εγγραφή
    08/10/2014
    Μηνύματα
    191
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o teos Προβολή μηνύματος
    Θα μάθεις και εσύ.....είναι ΤΟ ΠΕΡΚΕΡ=το τελειότερο μπεργκερ ιν αθενς

    Σωστός ο ram
    Όχι τίποτα άλλο, αλλά στο google μου έβγαζε κάτι ρατσιστικά
    Dreams are for doers.

  9. #24
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.279
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nopattern Προβολή μηνύματος
    Όχι τίποτα άλλο, αλλά στο google μου έβγαζε κάτι ρατσιστικά
    http://burger29.com/

    Ρατσιστικά λεει ναι εντάξει αν είσαι κολληταρι με τιποτα αγελάδες το λες κακομεταχείριση αλλά όχι και ρατσισμό....κάθε αλλο
    Throttle that mysterious friend of ours

  10. #25
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.458
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o teos Προβολή μηνύματος
    Εγώ ξέρω ότι αν στην κεφάλα μου δε φόραγά xspirit3 έτσι όπως κοπάνησα παίζει να μη μίλαγα τώρα και αν δεν ήταν νταινεζε το μπουφάν με τις κωλοτούμπες που έριξα παίζει να χε γίνει φιτίλι το εκάστοτε φτηνότερο μπουφάν...σιγά τι ξέρει η shoei και η dainese λες και είναι σοβαρές εταιρίες απλά χρεώνουν πολλά το name.......Αυτά από μένα..ήταν τα καλύτερα λεφτα που έδωσα ποτέ και θα τα ξαναδωσω και ας πιω 2 καφέδες λιγότερους και ας πάω και για 3 περκερ λιγότερα...Αυτά..Ότι και να πάρει ο φίλος από το τίποτα σαφώς είναι καλύτερο...καλορίζικο και καλά χλμ
    ρε φιλε και εγω εχω πέσει με nova κράνος και κορντουρα απο τα lidl. μην λεμε ομως τα ιδια και τα ιδια.
    για να κοιτάζει μεχρι τα 100€ σημαίνει οτι τοσα εχει δώσει. πάνω σε αυτα που πρότεινε το παλικάρι εχουμε να του πουμε κατι?
    γιαυτό υπάρχουν και ποιο φτηνα για να μην εχει πλεον κανενας την δικαιολογία οτι δεν φορούσε..

    το αστείο και το κατακριτέο θα ηταν να εχει αγοράσει μηχανάκι 12.000€ και να μας μιλαει για 100€ μπουφαν. σαν κατι GS που βλεπουμε στον δρομο με jet κράνος απο σουπερμαρκετ.

    οποτε μένουμε σε αυτο. φιλε παρε άμεσα να εχεις κατι απο το να εισαι γυμνός. και μάζεψε λεφτα να πάρεις κατι καλύτερο και ποιοτικότερο αργότερα..

  11. #26
    Αντιδραστικό μέλος Το avatar του/της RAMMSTEIN
    Εγγραφή
    20/11/2008
    Μηνύματα
    196
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SONone Προβολή μηνύματος

    το αστείο και το κατακριτέο θα ηταν να εχει αγοράσει μηχανάκι 12.000€ και να μας μιλαει για 100€ μπουφαν. σαν κατι GS που βλεπουμε στον δρομο με jet κράνος απο σουπερμαρκετ.
    το εχω ακουσει απειρες φορες αυτο συνεχιζει να με παραξενευει
    εχετε καποιοι την εντυπωση οτι η πτωση παει αναλογα με το κοστος της μηχανης
    12.000 ευρω μηχανη σοβαρη πτωση πολλα χτυπηματα αρα μονο με καλο εξοπλισμο εχεις καποιες πιθανοτητες να την γλιτωσεις
    25.000 ευρω μηχανη? γαμησετα , μονο αν φορας την πανοπλια του λανσελοτ σωζεσαι
    3.000 ευρω μηχανη νταξει, με λιγο lidl και λιγο τυχη καλα θαμαστε
    500 ευρω μηχανη, αρχοντας δεν χρειαζεσαι τπτ θα κανεις διπλο λουπ στον αερα και θα προσγειωθεις στα ποδια σου αγρατζουνιστος

    οντως??

    ολες οι μηχανες ακομα και το γκαρελι του θειου μου πιανουν τουλαχιστον 80 σαν μινιμουμ το αναφερω
    δεν χρειαζονται παραπανω για να σκοτωθεις και να ανοιξει η κεφαλα σου στην μεση ακομα και με arai
    οποτε σταματηστε αυτο το συνδιαστικο κοστουσ μηχανης ποιοτητασ εξοπλισμου γιατι ειναι πραγματικα λαθος στα ορια της βλακειας

    το τι εξοπλισμο και τι κρανος θα εχεις δεν παει αναλογα το κοστος τησ μηχανης
    παει αναλογα το ποσο κοστολογεις τον εαυτο σου το κεφαλι σου και την σωματικη σου ακαιρεοτητα, ειτε καβαλας πυραυλο ειτε καβαλας πατινι

    βρειτε αλλο επιχειρημα για να αγοραζετε φτηνα πραγματα
    και μην κοροιδευετε τον εαυτο σας οτι ειστε προστατευμενοι

  12. #27
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    14/10/2002
    Μηνύματα
    291
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από RAMMSTEIN Προβολή μηνύματος
    εχω φορεσει παρα πολλα καλοκαιρινα μπουφαν πιστεψε με, ενα μονο δουλευει και την προστασια πλατης την αγοραζεισ μια φορα και την βαζεις σε οποιο μπουφαν θες
    Σε ποιο μπουφάν αναφέρεσαι?

  13. #28
    Αντιδραστικό μέλος Το avatar του/της RAMMSTEIN
    Εγγραφή
    20/11/2008
    Μηνύματα
    196
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Konstantinos Προβολή μηνύματος
    Σε ποιο μπουφάν αναφέρεσαι?
    της ιταλικης φιρμας που ολοι λατρευουμε να μισουμε

  14. #29
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    14/10/2002
    Μηνύματα
    291
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από RAMMSTEIN Προβολή μηνύματος
    της ιταλικης φιρμας που ολοι λατρευουμε να μισουμε
    Έχω μια υποψία σε ποια αναφέρεσαι, αλλά επειδή δεν είμαι ιδιαίτερα σχετικός με το θέμα, μπορείς να γίνεις λίγο πιο σαφής?

  15. #30
    Αντιδραστικό μέλος Το avatar του/της RAMMSTEIN
    Εγγραφή
    20/11/2008
    Μηνύματα
    196
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Konstantinos Προβολή μηνύματος
    Έχω μια υποψία σε ποια αναφέρεσαι, αλλά επειδή δεν είμαι ιδιαίτερα σχετικός με το θέμα, μπορείς να γίνεις λίγο πιο σαφής?
    θα μας κραζουν κατι καχυποπτοι μετα για διαφημιση λες και ειναι δικια μας η εταιρια
    στα dainese αναφερομαι
    αν και τωρα που κοιταξα λογικα εχουν αλλαξει τα μοντελα, δεν βρηκα το δικο μου που το πηρα προ πενταετιας και ειναι παντου διατρητο
    αυτα που βλεπω τωρα στο site ειναι μισο διατρητο μισο cordura (οποτε για σιγουρα ας πει καποιος που εχει καποιο απο τα τελευταια μοντελα την γνωμη του)

Σελίδα 2 από 8 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF