Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 51 από 51

Θέμα: μπουφάν καλοκαιρινό

Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Καλοκαιρινό εγώ θα έβαζα μόνο σε αποκλειστικά αστική χρήση. Είχα αγοράσει ένα Bering και τελικά δεν το φόρεσα ποτέ. Σε οτιδήποτε εκτός πόλης χρησιμοποιούσα τα υπόλοιπα (κορντουρες και δέρμα) και ποτέ δεν ένιωσα να υποφέρω η να μην αντέχω άλλο. .

Μέλος
    To revit το έχω πάρει στην γυναίκα μου και εγώ έχω το dainese. Και στα 2 η προστασία της πλάτης παει έξτρα. Το revit έχει προστασία πλάτης από σκληρό σφουγγάρι ενώ το dainese έχει από σκληρό πλαστικό. Επίσης το dainese είναι πιο αέρινο για αυτό και το προτίμησα παρόλο που στοιχίζει παραπάνω μιας και κινούμε κυρίως στην πόλη. Το revit είναι ίσως λίγο πιο όμορφο αλλά δεν μου αρέσει η προστασία της πλάτης που έχει. Μπορεί όμως και να κάνω λάθος.

Νέο μέλος Το avatar του/της panosha
    Έχω από πέρυσι το AGVpro Zeus και φέτος πήρα και το REVIT Eclipse σε καφέ. Το δεύτερο είναι πιο φίνο με καλύτερα υλικά και ποιοτικότερες προστασίες σε ώμους και αγκώνες. Πάντως, και το ανοιχτόχρωμο AGV που έχει φορεθεί πολύ, έχει βγάλει 2 πλυντήρια (ευαίσθητα - χωρίς στύψιμο) και εξακολουθεί να είναι μια χαρά. Λόγω σχεδιασμού και χρωμάτων δείχνει πιο σπορ, ακριβώς το αντίθετο από το Eclipse, που είναι πιο σοβαρό σε εμφάνιση και σε πολύ πρωτότυπο (χρυσό) χρώμα.

Νέο μέλος Το avatar του/της panosha
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από anavatis19 Προβολή μηνύματος
    Οσο για το πλυσιμο του μπουφαν στο πλυντηριο, περαστικα σας οσοι το κανετε. απλα το καταστρεψατε...ειδικα τα χειμερινα
    Δεν έχουν ακριβώς έτσι τα πράγματα...

https://www.revitsport.com/en/learni...ition/textile/

https://www.runnerstore.gr/woly-text...-katharistiko/

Παλαιό μέλος Το avatar του/της anavatis19
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panosha Προβολή μηνύματος
    μακαρι..εγω δεν το ρισκαρω. αντε σε 1 -2 πλυντηρια ισως δεν χαλαει η κορντουρα. σε βαθος χρονου ομως καταστρεφεται

IZOLAος Το avatar του/της SONone
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από anavatis19 Προβολή μηνύματος
    μακαρι..εγω δεν το ρισκαρω. αντε σε 1 -2 πλυντηρια ισως δεν χαλαει η κορντουρα. σε βαθος χρονου ομως καταστρεφεται
    εχω ενα agvpro καλοκαιρινό γκρι παλιο μοντέλο χωρις εξτρα μεμβράνη αδιαβροχοποιησης. το εχω 5 χρονια. και το βαζω 3-4 φορες τον χρονο στο πλυντήριο ΜΕ στύψιμο και τις 3 τελευταίες φορές εχω βαρεθεί και δεν εχω βγάλει καν τις προστασίες. οποτε θες να το δεις ειναι σαν καινούργιο ουτε η κορντουρα ξέφτισε ουτε οι ραφές εχουν πάθει κατι ουτε τίποτα. το μονο που χαλασε και προφανώς θα χαλουσε ειναι το θερμομεταφερομενο λογότυπο τα ραφτα ειναι εκει μια χαρα. το ειχα παρει κιολας 89€

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234

Κανόνες δημοσιεύσεων

• Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF