Σελίδα 3 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 76

Θέμα: Χαλαρή κουβεντούλα για μεσαία γυμνά

  1. #31
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Τι τελική έχει πτς;

  2. #32
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από 7Tolis Προβολή μηνύματος
    Τι τελική έχει πτς;
    Πόσα πιάνει στις Σέρρες δηλαδήΣ...
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  3. #33
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Αν ο ενδιαφερομενος καταλαβαινει μονο απο μοτερ τοτε ΜΤ09
    Αν καταλαβαινει και απο πιο λεπτες αποχρωσεις της οδηγικης απολαυσης και τεχνης, τοτε αυτο:
    https://youtu.be/HzVD9KMTLtE
    Για κατι ενδιαμεσο z900
    Για κατι ακριβο 765R/RS
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  4. #34
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.728
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από 7Tolis Προβολή μηνύματος
    Τι τελική έχει πτς;
    220 και κάτι ψιλά βλέπω στην ευθεία των Σερρών. Νομίζω πως έχει και κόφτη κάπου εκεί. Η αλήθεια είναι πως μετά τα 200 ανεβάζει πολύ απρόθυμα, λόγω κακής αεροδυναμικής φαντάζομαι.

  5. #35
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lleonidas
    Εγγραφή
    31/03/2010
    Μηνύματα
    2.246
    Χαχα...τι απάλευτοι είστε ρε!
    Ερώτηση: κάτι τέτοιο σε συνδυασμό ίσως με αυτό , (και τα δύο από τη σελίδα της Yamaha με τα αξεσουάρ του μοντέλου) το μετατρέπουν σε καρναβάλι το κορίτσι;;

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DrBig Προβολή μηνύματος
    Αν ο ενδιαφερομενος καταλαβαινει μονο απο μοτερ τοτε ΜΤ09
    Αν καταλαβαινει και απο πιο λεπτες αποχρωσεις της οδηγικης απολαυσης και τεχνης, τοτε αυτο:
    https://youtu.be/HzVD9KMTLtE
    Επιτέλους κάποιος που παινεύει το gsxsάκι!Για πες, γιατί ''λεπτές αποχρώσεις της οδηγικής απόλαυσης και τέχνης'' πέρα από τον 4κύλινδρο;

  6. #36
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lleonidas Προβολή μηνύματος
    Χαχα...τι απάλευτοι είστε ρε!
    Ερώτηση: κάτι τέτοιο σε συνδυασμό ίσως με αυτό , (και τα δύο από τη σελίδα της Yamaha με τα αξεσουάρ του μοντέλου) το μετατρέπουν σε καρναβάλι το κορίτσι;;


    Επιτέλους κάποιος που παινεύει το gsxsάκι!Για πες, γιατί ''λεπτές αποχρώσεις της οδηγικής απόλαυσης και τέχνης'' πέρα από τον 4κύλινδρο;
    Γιατι φαινεται να ειναι αυτο που λεμε ενα ολοκληρωμενο μηχανακι σε καλη τιμη. Ωραια φρενα, ωραιες αναρτησεις, ωραιο πλαισιο, ωραια γεωμετρια, ωραιο μοτερ, τρομερος 4κ ηχος και πανω απ ολα πολυ (μα πολυ) ομορφα στριβει.
    Και ως σουζουκι πιθανοτατα δε θα ζητησει και ποτε τιποτα....
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  7. #37
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lleonidas
    Εγγραφή
    31/03/2010
    Μηνύματα
    2.246
    Μια μικρή ένσταση μόνο για τα φρένα, εξ όσων παρατηρώ στις δοκιμές...ίσως από την αίσθηση περισσότερο και λιγότερο από την αποτελεσματικότητα.
    Πέρα από τα τεχνικά θέματα όμως είναι και πολύ όμορφο, το μπλε-μαύρο...τα άλλα δύο μου αρέσουν λιγότερο.
    Γιατί όμως δεν πουλάει και μάλιστα σ'αυτήν τη normal τιμή;;

  8. #38
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DrBig Προβολή μηνύματος
    Γιατι φαινεται να ειναι αυτο που λεμε ενα ολοκληρωμενο μηχανακι σε καλη τιμη. Ωραια φρενα, ωραιες αναρτησεις, ωραιο πλαισιο, ωραια γεωμετρια, ωραιο μοτερ, τρομερος 4κ ηχος και πανω απ ολα πολυ (μα πολυ) ομορφα στριβει.
    Και ως σουζουκι πιθανοτατα δε θα ζητησει και ποτε τιποτα....
    Στα κριτήρια υπάρχει και η εμπορικότητα για πιθανή σύντομη μεταπώληση, οπότε η διάρκεια ζωής της Σουζουκάρας δεν είναι σημαντική παράμετρος.

    Δύσκολα βρίσκεις άνθρωπο ΠΙΟ Σουζουκάκια από εμένα κι εσύ είσαι ένας από αυτούς
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  9. #39
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lleonidas Προβολή μηνύματος
    Μια μικρή ένσταση μόνο για τα φρένα, εξ όσων παρατηρώ στις δοκιμές...ίσως από την αίσθηση περισσότερο και λιγότερο από την αποτελεσματικότητα.
    Πέρα από τα τεχνικά θέματα όμως είναι και πολύ όμορφο, το μπλε-μαύρο...τα άλλα δύο μου αρέσουν λιγότερο.
    Γιατί όμως δεν πουλάει και μάλιστα σ'αυτήν τη normal τιμή;;
    Τιποτε που δε φτιαχνει με τακακια.

    Το δε πουλαει αναφερεται στην Ελλαδα? Δεν εχω ιδεα. Αλλα τι σημασια εχει?
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  10. #40
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lleonidas
    Εγγραφή
    31/03/2010
    Μηνύματα
    2.246
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DrBig Προβολή μηνύματος
    Τιποτε που δε φτιαχνει με τακακια.

    Το δε πουλαει αναφερεται στην Ελλαδα? Δεν εχω ιδεα. Αλλα τι σημασια εχει?
    Ναι, στην Ελλάδα αναφέρομαι.
    Δίνω σημασία σ'αυτό επειδή αναρωτιέμαι γιατί όσοι ψάχνουν μοτοσυκλέτα αυτής ή παρόμοιας κατηγορίας δεν επιλέγουν gsxs αλλά mt ή z για παράδειγμα...μήπως βλέπουν/ξέρουν κάτι που δεν ξέρω εγώ;!
    Επίσης, ως προς την εμπορικότητα του μοντέλου άρα και μια πιθανή μεταπώληση

  11. #41
    Πίσω ψαλίδι. Μπορούσαν να βάλουν ένα πιο αξιοπρεπές. Βέβαια μπορεί να μην καταλάβεις ποτέ την διαφορά αλλα όταν όλοι οι άλλοι έχουν, σου κακοφαινεται

  12. #42
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lleonidas Προβολή μηνύματος
    Ναι, στην Ελλάδα αναφέρομαι.
    Δίνω σημασία σ'αυτό επειδή αναρωτιέμαι γιατί όσοι ψάχνουν μοτοσυκλέτα αυτής ή παρόμοιας κατηγορίας δεν επιλέγουν gsxs αλλά mt ή z για παράδειγμα...μήπως βλέπουν/ξέρουν κάτι που δεν ξέρω εγώ;!
    Επίσης, ως προς την εμπορικότητα του μοντέλου άρα και μια πιθανή μεταπώληση
    Μπορει ομως και να μη ξερουν κατι που ξερεις εσυ.
    Για την μεταπωλιση οκ ναι, μαλλον το μτ φευγει πιο ευκολα.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kouk Προβολή μηνύματος
    Πίσω ψαλίδι. Μπορούσαν να βάλουν ένα πιο αξιοπρεπές. Βέβαια μπορεί να μην καταλάβεις ποτέ την διαφορά αλλα όταν όλοι οι άλλοι έχουν, σου κακοφαινεται
    Εγω δε καταλαβαινω παλι γατι αυτη η εμμονη με τα αλουμινενια ψαλιδια. Δε μιλαμε για ss που και το τελευταιο κιλο μετραει. Θα ζυγιζει 2 κιλα παραπανω πολυ χαμηλα τοποθετημενα. Δε τρεχει και τιποτα αλλα απο την αλλη θα ειναι πληρως επισκευασιμο αν κατσει στραβη.
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  13. #43
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DrBig Προβολή μηνύματος

    Εγω δε καταλαβαινω παλι γατι αυτη η εμμονη με τα αλουμινενια ψαλιδια. Δε μιλαμε για ss που και το τελευταιο κιλο μετραει. Θα ζυγιζει 2 κιλα παραπανω πολυ χαμηλα τοποθετημενα. Δε τρεχει και τιποτα αλλα απο την αλλη θα ειναι πληρως επισκευασιμο αν κατσει στραβη.
    προφανώς και είναι κάτι μη αισθητό κατά την οδήγηση,ειδικά στο target group της κατηγορίας(καλά και στους γΛήγορους αλλά δε θέλω να γίνω κακός )
    προφανώς και για να κρατηθεί χαμηλά η τιμή ,κάπου έπρεπε να γίνουν εκπτώσεις.
    βλέποντας όμως το ψαλίδι που φορούσε το gsr600 ,σε κάνει να αναρωτιέσαι...
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  14. #44
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lleonidas
    Εγγραφή
    31/03/2010
    Μηνύματα
    2.246
    Εσύ Giorgio ως suzukάκιας τι άλλο ''επιλήψιμο/φτηνιάρικο'' διακρίνεις εκτός από το ψαλίδι;

  15. #45
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lleonidas Προβολή μηνύματος
    Εσύ Giorgio ως suzukάκιας τι άλλο ''επιλήψιμο/φτηνιάρικο'' διακρίνεις εκτός από το ψαλίδι;
    εμένα, Λεωνίδα, η άποψή μου είναι biased αφού με έχει "τυφλώσει" το 1000 που είναι σαν αθλητής φουλ στα αναβολικά κι επίσης ανέκαθεν μου άρεσε το street triple.πολύ.

    βέβαια δεν έχω λεπτομερή εικόνα τιμών αυτή τη στιγμή για να προσπαθήσω να μπω "στα παπούτσια" του αγοραστή.
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

Σελίδα 3 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 14/08/2008, 13:41
  2. Χωμάτινη χαλαρή για Σάββατο πρωί
    από Adventure-R στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 11/04/2005, 13:40
  3. Χαλαρή εντουράδα για Κυριακή 29.02.04
    από Adventure-R στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 29/02/2004, 17:47

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF