Σελίδα 18 από 19 ΠρώτοΠρώτο ... 813141516171819 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 256 έως 270 από 273

Θέμα: Daytona remix 125

  1. #256
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.522
    Μάλλον επειδή ήταν HONTA

  2. #257
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    02/11/2019
    Μηνύματα
    14
    γιατι η honta δεν ειναι αξιοπιστη εταιρια? δεν νομιζω!τελος παντον παιδια πιστευω οτι πεζουν πολλα ρολο σε ενα μηχανακι! ευχαριστω!

  3. #258
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.821
    Δε μας αρέσει να απομακρύνουμε μόνιμα τα μέλη μας, αλλά σε καμία περίπτωση δε θα γίνουν ανεκτές απειλές και νταηλίκια από οποιονδήποτε προς οποιονδήποτε.

    Σφουγγαρίσαμε και συνεχίζουμε χωρίς τον chrispsa82 για τον παραπάνω λόγο.
    Sent from me using a computer.

  4. #259
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    02/11/2019
    Μηνύματα
    14
    παιδια γεια! αγορασα πρωσφατα ενα daytona remix 125 πριν 2 μηνες στην πορεια καταλαβα οτι δεν με βολεβει για διαφορους λογους! το μαγαζι που το πηρα δεχετε να το παρει πισω και να μου δωσει το daytona spinter 125 ξεχασα να πω πως το remix το πηρα μεταχιρισμενο 1.500 ευρο! οπωτε το spinter κανει το ιδιο μονο που ειναι καινουργιο! αλλα και το remix ειναι σαν καινουργιο.εσεις τι θα κανατε ? το ενα ειναι πιο ψηλο μηχανακι μεγαλες ροδες κ.τ.λ.π.απο την αλλη δεν ακουω και τοσο καλα λογια για το sprinter.παρακαλω τα φωτα σας! ευχαριστω!

  5. #260
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    20/07/2018
    Μηνύματα
    275
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από georgaklhs Προβολή μηνύματος
    παιδια γεια! αγορασα πρωσφατα ενα daytona remix 125 πριν 2 μηνες στην πορεια καταλαβα οτι δεν με βολεβει για διαφορους λογους! το μαγαζι που το πηρα δεχετε να το παρει πισω και να μου δωσει το daytona spinter 125 ξεχασα να πω πως το remix το πηρα μεταχιρισμενο 1.500 ευρο! οπωτε το spinter κανει το ιδιο μονο που ειναι καινουργιο! αλλα και το remix ειναι σαν καινουργιο.εσεις τι θα κανατε ? το ενα ειναι πιο ψηλο μηχανακι μεγαλες ροδες κ.τ.λ.π.απο την αλλη δεν ακουω και τοσο καλα λογια για το sprinter.παρακαλω τα φωτα σας! ευχαριστω!
    Καντο χωρις δεύτερη σκεψη και αν δεν σε βολεύει το sprinter πουλατο οπως το παρεις κ πάρε μηχανή. Το remix δεν εχει μεταπωληση θα σε παιδεψει παρα πολυ να το πουλησεις κ ειναι πολυ δυσκολο να πιασεις 1500€ απο ιδιώτη

  6. #261
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    02/11/2019
    Μηνύματα
    14
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από masterone Προβολή μηνύματος
    Καντο χωρις δεύτερη σκεψη και αν δεν σε βολεύει το sprinter πουλατο οπως το παρεις κ πάρε μηχανή. Το remix δεν εχει μεταπωληση θα σε παιδεψει παρα πολυ να το πουλησεις κ ειναι πολυ δυσκολο να πιασεις 1500€ απο ιδιώτη
    ευχαριστω πολυ φιλε μου! σκεφτωμε το σκεφτωμε.σημερα ανεβηκα σε ενα sprinter καινουργιο καλο μου φανηκε αλλα το remix ειναι λιγο πιο μπροστα λογο υψους βαρους τι να πω! εχω μπερδεφτη ασχημα!ασε μου μου φανηκε οτι το remix εχει πιο ομαλη λειτουργια και παει και καλυτερα!

  7. #262
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    20/07/2018
    Μηνύματα
    275
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από georgaklhs Προβολή μηνύματος
    ευχαριστω πολυ φιλε μου! σκεφτωμε το σκεφτωμε.σημερα ανεβηκα σε ενα sprinter καινουργιο καλο μου φανηκε αλλα το remix ειναι λιγο πιο μπροστα λογο υψους βαρους τι να πω! εχω μπερδεφτη ασχημα!ασε μου μου φανηκε οτι το remix εχει πιο ομαλη λειτουργια και παει και καλυτερα!
    Η αληθεια ειναι πως εχω οδηγησει το παλιό σπρίντερ με καρμπυρατερ κ δεν πηγαινε πολυ καλα οσο για το ρεμιξ οσο το είχα πηγαινε 98χλμτρα με gps ευθεια και 110 πραγματικα ειχα πιασει σε καλη κατηφόρα. Εγω το εδωσα λογω ελειψης ανταλλακτικών αλλα κ κραδασμων που πάνω απο τα 60χλμτρα ήταν ανυπόφοροι στα χέρια καθως κ επειδη άρχισε να ζηταει απο την πρώτη κι ολας μερα π το ειχα στα χερια μ απο καινουριο. Αν ειχα σπριντερ ισως το κρατουσα περισσότερο καθως υπαρχουν ανταλλακτικά κ παιρνει και αρκετά ανταλλακτικά απο παλια ιαπωνικά παπια. Εκει π δεν έχουν καμία σχεση ειναι στις στροφές το ενα ειναι μηχανή το αλλο είναι παπι. Σε βαζει για τα καλα στο κοσμο των μοτοσυκλετών το ρεμίξ.

  8. #263
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    02/11/2019
    Μηνύματα
    14
    εχεις απολυτο δικιο! οσο για τα ανταλακτικα μετα απο επικηνονια με daytona μου ειπαν οτι εφεραν τα παντα απο ανταλακτικα για το ρεμιχ και θα συνεχιζουν να φερνουν! οσο για τους κραδασμους δεν εχω παρατηρηση κατι τετοιο! ομως δεν το βγαζω συχνα εξω φαντασου μια φορα τον μηνα για 10 χιλιωμετρα απλα για να φορτιση μπαταρια! μονιμα στην αποθηκη το εχω!επισεις ενα θεμα που εχω και που ξεχασα να αναφερω ειναι με το νεκρο απο δευτερα το πιανω με δυσκολια απο πρωτη με τιποτα. υπαρχει καμια λυση σε αυτο?ευχαριστω και παλι!
    Τελευταία τροποποίηση από georgaklhs; 11/11/2019 στις 17:22.

  9. #264
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    12/08/2018
    Μηνύματα
    479
    Έχω βρεθεί στην θέση σου.
    Είχα το remix το EFI .
    Μου είχε αρέσει πολυ.
    Αλλά όταν προσπάθησα να το πουλήσω , τρείς μήνες και ούτε ένα τηλέφωνο από την αγγελία που είχα.
    Το άλλαξα από το μαγαζί που το αγόρασα με ένα citycom καινούριο.
    Δυστυχώς μερικά remix βγήκαν προβληματικά στο ταχύμετρο και σε κάποιες βίδες που σκουριαζαν .
    Γνώμη μου είναι εφόσον μπήκες στο κόσμο της μοτοσικλέτας, να πάρεις πάλι μοτοσικλέτα.
    Μάζεψε λίγα χρήματα ακόμη , δώσε τραμπα το remix στο μαγαζί που το πήρες και πάρε μια μοτοσικλέτα μικρή π.χ. sym NH-T 125-200 ή κάποια άλλη μοτοσικλέτα.
    Δεν συγκρίνεται το παπί με μοτοσικλέτα.
    Άσε που θα ξενερώσεις στη οδήγηση.
    Αν ήμουν στην θέση σου θα πήγαινα καρφί στο
    NH-T 200 που μας έρχεται σε λίγο στην Ελλάδα.
    Αν πάλι βιάζεσαι τότε daytona spinter 125.

  10. #265
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    913
    παρε το παπι για οτι σου ειπαν...ξεκαθαρα....
    και μολις μαζεψεις χρηματα και θες κατι πιο ψηλο και με μεγαλες ροδες οπως λες...κανε μια αγορα
    σε κατι πιο ''επωνυμο''

  11. #266
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.445
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από georgaklhs Προβολή μηνύματος
    επισεις ενα θεμα που εχω και που ξεχασα να αναφερω ειναι με το νεκρο απο δευτερα το πιανω με δυσκολια απο πρωτη με τιποτα. υπαρχει καμια λυση σε αυτο?ευχαριστω και παλι!
    Ποτε αλλαξες τα λαδια τελευταία φορα?

  12. #267
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    02/11/2019
    Μηνύματα
    14
    λαδια εχω αλαξει πριν 10 ημερες! δεν ειναι απο λαδια μαλον ειναι προβληματικο παιδια!στην daytona που μιλησα με τεχνικο μου ειπε ο ανθρωπος οτι ιςως θελει καπια ρυθμηση η καμπανα αλλα δεν θελω να μπω σε αυτην την διαδικασια! ευχαριστω ολους εδω παιδια να ειστε καλα! επανερχωμε !
    Τελευταία τροποποίηση από georgaklhs; 12/11/2019 στις 10:59.

  13. #268
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    20/07/2018
    Μηνύματα
    275
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από georgaklhs Προβολή μηνύματος
    εχεις απολυτο δικιο! οσο για τα ανταλακτικα μετα απο επικηνονια με daytona μου ειπαν οτι εφεραν τα παντα απο ανταλακτικα για το ρεμιχ και θα συνεχιζουν να φερνουν! οσο για τους κραδασμους δεν εχω παρατηρηση κατι τετοιο! ομως δεν το βγαζω συχνα εξω φαντασου μια φορα τον μηνα για 10 χιλιωμετρα απλα για να φορτιση μπαταρια! μονιμα στην αποθηκη το εχω!επισεις ενα θεμα που εχω και που ξεχασα να αναφερω ειναι με το νεκρο απο δευτερα το πιανω με δυσκολια απο πρωτη με τιποτα. υπαρχει καμια λυση σε αυτο?ευχαριστω και παλι!
    Ελπιζω να ισχύει αυτό για τα ανταλλακτικά κ να μην στο ειπαν έτσι. Όσο αφορά το κιβώτιο κ εμένα σφικτο ηταν ειδικα στο να βγαλω κενο με παιδεύε αλλα το θεωρουσα φυσιολογικό μέχρι που οδηγησα την νεα μ μοτοσυκλετα cb500x που αρκετοι θεωρούν πως έχει σκληρό κιβώτιο αλλά σε σχεση με το ρεμιξ είναι πολυ ποιο μαλακό κ παντα βρισκω νεκρα απο 1η ή κ 2α ακομα ποιο εύκολα κ όχι σαν το ρεμιξ π για να βρω νεκρα απο 1η έπρεπε να κανω ταμα στην Παναγία την Σουμελά

  14. #269
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    02/11/2019
    Μηνύματα
    14
    χαχαχαχα ναι ετσι ειναι φιλε μου! εγω τωρα πλεων το αφηνω παντα με ταχυτητα και οταν ξεκηναω πιανω συμπλεκτη τι να κανω ? να σπασω τα νευρα μου? οχι!θα δω αυριο τι θα γινει και μαλον θα το δωσω! ευχαριστω πολυ για την προσοχη σας παιδια!
    Τελευταία τροποποίηση από georgaklhs; 12/11/2019 στις 17:40.

  15. #270
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    02/11/2019
    Μηνύματα
    14
    παιδια οπως ειχα πει πιο πανω το καταστημα δεχετε να μου ανταλαξη το remix με sprinrer καινουργιο! οποτε του ειπα ενταξει......

Σελίδα 18 από 19 ΠρώτοΠρώτο ... 813141516171819 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. daytona sprinter 125
    από notakos στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 29/05/2019, 11:53
  2. Ελαστικά για Daytona Sprinter 125
    από Undertaker313 στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 29/01/2011, 01:20

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF