Σελίδα 6 από 15 ΠρώτοΠρώτο 1234567891011 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 220

Θέμα: 11ος αγώνας - Motorrad Grand Prix von Österreich (Austria)

  1. #76
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.091
    Αν ψάξεις παλαιότερα ποστ μου, θα δεις ότι έχω γράψει πολλές φορές ότι και 19 πρωταθλήματα να πάρει, πάλι ο αντιπαθητικός, κουλός κλάψας θα είναι για μένα. Δεν καταλαβαίνω γιατί να θιχτώ ή να "πονάει". Γκόμενά μου είναι;

    Δεν έχω αγαπημένο οδηγό. Αν εννοείς τον GOAT, έχει 89 νίκες στη μεγάλη κατηγορία. Πόσες έχει ο Χόρχε σου;

  2. #77
    Παλι αυτοι οι παλιοχαρακτηρες οι ροσσικοι
    οι κουτοι που δεν ξερουν τι βλεπουν
    γυρισαν την κουβεντα στον Ροσσι
    ντροπη ρε παιδια
    δεν βαρεθηκατε?

  3. #78
    Τα αγωνιστικα περνουν σε δευτερη μοιρα απο αυτο που εγινε το σαββατο... μιλαμε για την απολυτη ξεφτιλα του σπορ... καρκινος κανονικος.

    Βγηκε το αφεντικο και ζητησε συγγνωμη απο τον υπαλληλο... και ο λογος ? το μηχανακι δεν ειναι λεει καλο και δεν μπορει ο ροσσις να παρει την μια νικη τη χρονια που περνει εδω και 10 χρονια... αλλα ετσι ειναι αμα εχεις για αρχηγο ομαδας τον αγγλο ευνουχο που τον κανει οτι θελει η ντροπη της ανθρωπινης ανατομιας, ο μπογος με αυτια ο uccio...

    Αν δεν ηταν ο ροσσι στην ομαδα υπηρχε περιπτωση να ζηταγε συγγνωμη ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ απο τον ΥΠΑΛΛΗΛΟ ??? αλλα ετσι ειναι οταν οι κιτρινες ορδες απο εκει που ευχονταν αρρωστιες και ατυχηματα στον μαρκ (ερχεται και η σειρα σου λορε αληταμπουρα... ακους εκει 3 νικες με μηχανακι που ο ροσσις θα εφτιαχνε σε 3 ωρες αλλα του πηρε λιγο παραπανω) μεταφερθηκαν στην γιαμαχα.. γιατι φυσικα ο ροσσι δεν χανει ποτε (σαν τον Παρκερ λιουις) οποτε βγηκε ο κολοσσος γιαμαχα να ζητησει συγγνωμη απο τον "κανω μια νικη τη χρονια. δωξαστε με" γιατι δεν το εχει σε τιποτα ο ροσσι να βγαλει μπλουζακι "yamaha go to hell 46" και να πουλησει 200 μιλλιον δισκους... μιλαμε τραγελαφικα πραγματα. Δηλαδη η απριλια επρεπε να βαλει τον σμιθ να τους μαστιγωνει ολους στο κεντρο του Νοαλε... η ΚΤΜ να αυτοκτονισει απο υπερβολικη καταναλωση ρεντ μπουλ, η σουζουκι ναμην κοιταζει στα ματια τον ρινς, και η χοντα να κανει σεπουκου επειδη το μηχανακι ηταν χαρχαλο τα προηγουμενα χρονια... αστεια πραγματα.

    Και ας δεχθουμε οτι η γιαμαχα ειναι πισω... ειναι λογος να ζητησουν συγγνωμη ?? και απο ποιον ???? ΤΟΝ ΡΟΣΣΙ που εχει κανει τα κιτρινα μινιονς να νοιαζονται για το ποιος τερματιζει 4ος και κατω... και να πανηγυριζουν μια νικη τη χρονια (στις 2 ζητανε συνταγματικη αναθεωρηση)... να ηταν κανας πρωταθληταρας που τα σαρωνε ολα και ξαφνικα επιασε πατο να πεις οκ κριμα ο ανθρωπος να του στερουν τον τιτλο... τον ειδαμε τι εκανε και με καλο μηχανακι τα προηγουμε χρονια...

    Στο κατω κατω μια ομαδα πανω του ειναι... τον ζαρκο μετα τις φαπες που εδωσε στον θρυλο τον στειλαμε ΚΤΜ, τον βινιαλες τον εχουμε να βολωδερνει 12ος μετα τα σουτια που εδωσε στον μεγιστανα το 17, τον "εχω δυο αριστερα χερια" μορμπιντελι τον φυτεψαμε με το στανιο στη δορυφορικη... τι αλλο να κανουμε ???

    οποτε καλο ταρταρο γιαμαχα... κουτσαβακια μια ζωη...

    ο λορε εμενα δεν με πειθει... αν κατσει 10 χρονια στη ντουκατι τον ντοβι δεν τον φτανει με τιποτα... και φυσικα εχει δρομο μεχρι να φτασει τις νικες του ροσσι με τη ντουκατι...

    τουλαχιστο να περασουν τα ντουκατι τον ροσσι στη βαθμολογια μπας και εχει λιγη πιεση ο μαρκ γιατι με δευτερο το ροσσι περιπατο κανει...

    Γιβερναου λειπεις μπαγασα... λειπεις... γυρνα πισω η εστω τηλεφωνα...

    δωσε μπαν μονιμο για το "ευνουχος" μοντ... ντροπη τετοιες εκφρασεις.
    Τελευταία τροποποίηση από NxOxT; 12/08/2018 στις 23:56.

  4. #79
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Αν ψάξεις παλαιότερα ποστ μου, θα δεις ότι έχω γράψει πολλές φορές ότι και 19 πρωταθλήματα να πάρει, πάλι ο αντιπαθητικός, κουλός κλάψας θα είναι για μένα. Δεν καταλαβαίνω γιατί να θιχτώ ή να "πονάει". Γκόμενά μου είναι;

    Δεν έχω αγαπημένο οδηγό. Αν εννοείς τον GOAT, έχει 89 νίκες. Πόσες έχει ο Χόρχε σου;


    ουτε εμενα ειναι ο lorenzo ο αγαπημενος οδηγος...οποτε δεν ειναι "σου"...
    αλλα απο την στιγμη που ο ενας ειναι 18 χρονια στην μεγαλη κατηγορια και ο αλλος ειναι 10...ε, εχει μια διαφορα νομιζω...ασε να τερματισουν καριερες και βλεπουμε...

    επισης ο τροπος του να πετας την μπαλα στην εξεδρα οταν μιλαμε για τα φετινα κουλουρια ή εστω τα περσινα, ειναι μαγικος...
    ας πουμε για το φοβερο 2002..ποσες νικες ειχε ο Χορχε τοτε?? εε?? εε?? ο ροσσεας ειχε 11...νια, νια, νια, νια....

    βεβαια απο τις πρωτες 2 σειρες του post σου ειχα καταλαβει δεν χρειαζοντουσαν οι επομενες...

  5. #80
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Αν ψάξεις παλαιότερα ποστ μου, θα δεις ότι έχω γράψει πολλές φορές ότι και 19 πρωταθλήματα να πάρει, πάλι ο αντιπαθητικός, κουλός κλάψας θα είναι για μένα. Δεν καταλαβαίνω γιατί να θιχτώ ή να "πονάει". Γκόμενά μου είναι;

    Δεν έχω αγαπημένο οδηγό. Αν εννοείς τον GOAT, έχει 89 νίκες στη μεγάλη κατηγορία. Πόσες έχει ο Χόρχε σου;
    με τον γιβερναου αντιπαλο 189 επρεπε να ειχε.... μετρα τις νικες του οταν ανεβηκε ο λορε πανω...

  6. #81
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από FotisFz1 Προβολή μηνύματος
    Παλι αυτοι οι παλιοχαρακτηρες οι ροσσικοι
    οι κουτοι που δεν ξερουν τι βλεπουν
    γυρισαν την κουβεντα στον Ροσσι
    ντροπη ρε παιδια
    δεν βαρεθηκατε?
    2 χρονια ακομα... ατσαλωθειτε...

  7. #82
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.091
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    ουτε εμενα ειναι ο lorenzo ο αγαπημενος οδηγος...οποτε δεν ειναι "σου"...
    αλλα απο την στιγμη που ο ενας ειναι 18 χρονια στην μεγαλη κατηγορια και ο αλλος ειναι 10...ε, εχει μια διαφορα νομιζω...ασε να τερματισουν καριερες και βλεπουμε...

    επισης ο τροπος του να πετας την μπαλα στην εξεδρα οταν μιλαμε για τα φετινα κουλουρια ή εστω τα περσινα, ειναι μαγικος...
    ας πουμε για το φοβερο 2002..ποσες νικες ειχε ο Χορχε τοτε?? εε?? εε?? ο ροσσεας ειχε 11...νια, νια, νια, νια....

    βεβαια απο τις πρωτες 2 σειρες του post σου ειχα καταλαβει δεν χρειαζοντουσαν οι επομενες...
    Έκανα τα μαθηματικά σε προηγούμενο ποστ και, κατά μέσο όρο, ο έχω-να-δω-νίκη-20-αγώνες έχει περισσότερες νίκες ανά έτος από τον ουάου-έκανα-3-νίκες-με-μηχανάκι-που-διεκδικεί-πρωτάθλημα-από-τότε-που-έβγαινα-15ος.

    Δεν πετάω καμιά μπάλα πουθενά. Ειλικρινά δε δίνω δεκάρα αν κερδίζει ο Ρόσσι ή ο Χόρχε ή ο Ραμπάτ.

    Παρ'όλα αυτά ομολογώ ότι απόλαυσα τη μάχη και τη νίκη του.

  8. #83
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από NxOxT Προβολή μηνύματος
    με τον γιβερναου αντιπαλο 189 επρεπε να ειχε.... μετρα τις νικες του οταν ανεβηκε ο λορε πανω...


    να πω..να πω...να πω...
    απο το 2008 μεχρι σημερα...δλδ μια δεκαετια...δλδ απο τοτε που ανεβηκε ο χορχε στα μεγαλα...
    27 ο Rossi, 47 ο Jorge...

    και δεν υπαρχουν δικαιολογιες για ηλικιες γιατι μια χαρα νεος ηταν ο rossi και με περισση εμπειρια και αντοχη...
    ουτε φυσικα υπαρχουν τα "πετρινα χρονια" της ducati...γιατι τα ιδια χρονια ειναι και ο Jorge στην ducati...

    αλλα ακομα και να τις βγαλει απο το παιχνιδι καποιος τις νικες με την ducati του χορχε...θεωρωντας οτι ειναι καλυτερο μηχανακι απο το "τοτε" του rossi, παλι δεν τον φτανει..3 νικες εχει...αυτες φετος...


    δεν κρατιεμαι...θα το κανω quote να εχουμε να το βλεπουμε:
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Αν ψάξεις παλαιότερα ποστ μου, θα δεις ότι έχω γράψει πολλές φορές ότι και 19 πρωταθλήματα να πάρει, πάλι ο αντιπαθητικός, κουλός κλάψας θα είναι για μένα.

  9. #84
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    NxoXt μόλις κέρδισε ignore list. πω μλκ μου μιλάμε για post πέρα από κάθε ισορροπημένη ψυχική κατάσταση.

    στα του αγώνα φανταστικός χόρχε, κερδίζει τη συμπάθειά μου που επιτέλους ιδρώνει για τη νίκη και κρατάει χαμηλότερο προφίλ από τα παλιότερα χρόνια. δείχνει οτι θέλει να πάει μπροστά και να αφήσει πίσω τη μόνιμη γκρίνια και να δουλέψει.
    μάρκεθ ξανά κωλοπαιδαράς σχεδόν αυτοκτονικός όταν έκλεισε στη στροφή τον λόρε και παραλίγο να πέσει πάνω του, με το ίδιο στυλ σας περνάω από παντού άσχετα αν είναι οριακό να πέσουμε. σημάδια βρώμικης οδήγησης ξανά.
    φοβερός ο γιατρός παρόλο που το γιαμάχα απλά δεν.......του κανε πλάκα το απριλια κι όμως στο τέλος πήρε την 6η θέση.

    του χρόνου στη χόνδα θα έχει πανηγύρι με 2 τόσο ισχυρούς εγωκεντρικούς χαρακτήρες. εκρηκτικό μείγμα.

  10. #85
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 7gibernau
    Εγγραφή
    24/06/2010
    Μηνύματα
    1.085
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από NxOxT Προβολή μηνύματος
    με τον γιβερναου αντιπαλο 189 επρεπε να ειχε.... μετρα τις νικες του οταν ανεβηκε ο λορε πανω...
    .|.
    Πωλείται Ποδηλατο commencal supernormal 2 29"
    https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=153604

  11. #86
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 7gibernau
    Εγγραφή
    24/06/2010
    Μηνύματα
    1.085
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BabisStinson Προβολή μηνύματος
    Τεράστιο σφάλμα, αφού έχασε το περσινό πρωτάθλημα που η Ducati ήταν καλύτερη της Honda ξεκάθαρα,o Dovi θα γίνει ο Pedrosa της Ducati: Μέχρι 2ος και πολύ είναι. Αντί να κρατήσουν τον lorenzo τον άφησαν να φύγει. Στην τελική ας άλλαζαν και τον Doviciozo. Να δείτε που που ο 2ος οδηγός τους θα πηγαίνει καλύτερα από τον θεωρητικά 1ο του χρόνου
    Εδώ ρε φίλε πηγαίνει καλύτερα ο δοκιμαστής τους, εκεί θα κολλήσουν???
    Πωλείται Ποδηλατο commencal supernormal 2 29"
    https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=153604

  12. #87
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.728
    Ο 99 σημερα εβγαλε το ποδι στο φρεναρισμα οπως ο Rossi. Δε θυμαμαι να τον εχω ξαναδει να το κανει.

    https://i.imgur.com/kIeAm2z.gifv

  13. #88
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    Ο 99 σημερα εβγαλε το ποδι στο φρεναρισμα οπως ο Rossi. Δε θυμαμαι να τον εχω ξαναδει να το κανει.

    https://i.imgur.com/kIeAm2z.gifv
    έλα ρε πουτσ.....μην γράφεις για Ρόσσι πάλι.....άλλες 10σελίδες τώρα....

  14. #89
    the Great Escape project Το avatar του/της Jimmu
    Εγγραφή
    07/09/2017
    Μηνύματα
    409
    Ρε Blitz,μας δουλεύεις έτσι?Από τη μια δεν έχεις αγαπημένο οδηγό,από την άλλη GOAT για το ρόσσι...Νομίζω πως το " Αll Times "(απο το Greatest Of All Times - G.O.A.T.) περιλαμβάνει και το παρών σα χρονική περίοδο...και επι του παρόντος ο Vale...άστο καλύτερα.Και μη τα ρίχνουμε όλα στη yamaha γιατί ο "GOAT" δεν κάνει πια "μπεεεεέ".20 + αγώνες χωρίς νίκη είναι αρκετοί νομίζω για να αμφισβητηθεί τουλάχιστον βάσιμα η "GOAT" κίτρινη τσίχλα μερικών.Δε λέω άξιος και αγαπητός στο σπόρ,αλλά αυτή τη στιγμή υπάρχουν αρκετοί υποψήφιοι(τουλάχιστον 2) που κοντράρουν και διεκδικούν τον τίτλο G.O.A.T. βάσει του χρόνικου διαστήματος που έχουν στη μεγάλη κατηγορία και των νικών που έχουν όλο αυτό το διάστημα.

  15. #90
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.091
    Κάτι έχεις μπερδέψει. GOAT στο μπάσκετ πχ είναι ο MJ, ο οποίος έχει να ακουμπήσει μπάλα 15 χρόνια.

Σελίδα 6 από 15 ΠρώτοΠρώτο 1234567891011 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. 9ος Αγωνας Pramac Motorrad Grand Prix Deutschland
    από FotisFz1 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 118
    Τελευταίο μήνυμα: 18/07/2018, 20:23
  2. 15ος αγώνας Motul Grand Prix of Japan
    από GIOTIS750 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 101
    Τελευταίο μήνυμα: 18/10/2017, 13:06
  3. NeroGiardini Motorrad Grand Prix von Österreich,11-13/8/2017
    από Vstrommer71 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 153
    Τελευταίο μήνυμα: 19/08/2017, 21:31
  4. MOTO GP ROUND 9 GoPro Motorrad Grand Prix Deutschland
    από Sapadak στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 74
    Τελευταίο μήνυμα: 03/07/2017, 13:37
  5. MotoGP 2016 Round#9 GoPro Motorrad Grand Prix Deutschland
    από Sapadak στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 320
    Τελευταίο μήνυμα: 31/07/2016, 11:15

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF