Σελίδα 8 από 15 ΠρώτοΠρώτο ... 345678910111213 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 106 έως 120 από 220

Θέμα: 11ος αγώνας - Motorrad Grand Prix von Österreich (Austria)

  1. #106
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bros400pgm Προβολή μηνύματος
    Το κακό είναι ότι έχουν 2 υπαλλήλους ισαξιους και δεν δίνουν κίνητρο στον 2ο
    Ο 2ος ηλικιακα θα έπρεπε να ειναι φιλοδοξος και να δουλευει πιο πολυ απο τον Ροσσι

  2. #107
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από g_m900 Προβολή μηνύματος
    Φιλαρακι δεν θελω να στη χαλασω αλλα ο McRae ειδικα στους Ελληνες ειναι πολυ πιο αναγνωρισιμος απο τον Loeb.
    Eκτος αν εισαι 18 χρονων... Οκ τοτε παω πάσο
    αυτο ακριβως λεω... αλλο GOAT, αλλο μαρκετινγ... Τον κολιν τον ξερουν ολοι και τον λεμπ κανεις, αλλα GOAT ειναι ο Λεμπ.

  3. #108
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Antonisss Προβολή μηνύματος
    Δηλαδή το αφεντικό ποτέ δεν κάνει λάθη αλλά μόνο ο υπάλληλος? (αφού το γενικεύεις)
    αλλο πραγμα ποιος κανει λαθος και αλλο να βγαινει και να ζηταει συγγνωμη με επισημη ανακονωση Η YAMAHA λες και ειναι το παιδακι που το μαλλωσε η δασκαλα...

    και απο ποιον ???? τον μια νικη τη χρονια οταν εχει πανσελληνο ???

    ομαδα ειναι ολοι φταινε και ολοι κερδιζουν εκτως βεβαια αν εισαι η ιερη αγελαδα των μιντια... τοτε φταινε οι αλλοι και εσυ ποτε... και αν κουνηθει καποιος βαζουμε τους ρουφιανους (λεγε με matt oxley) να σε κανουν ρομπα παντου και να τρεμεις τους οπαδους μην σου ριμαξουν τις πωλησεις... δεν θελει και πολυ η γιαμαχα να παρει τη ρετσινια οτι κατεστρεψε το παιδι λαστιχο που απο εκει που ειχε μια νικη τη χρονια τωρα εχι μηδεν....

  4. #109
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από g_m900 Προβολή μηνύματος
    Ο 2ος ηλικιακα θα έπρεπε να ειναι φιλοδοξος και να δουλευει πιο πολυ απο τον Ροσσι
    και επισης επρεπε και το βαρος της ομαδας να ειναι πανω του και αυτος να δινει κατευθυνσεις γιατι αυτος ειναι το μελλον... αλλα ειπαμε... οταν δινεις φαπα στον ροσσι ενα ειναι το μελλον σου στη γιαμαχα... το ταρταρο.

  5. #110
    Μια λέξη μόνο : "Δυαδώσται! "
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  6. #111
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Antonisss Προβολή μηνύματος
    Για να το πω πιο απλά. Η κάθε Yamaha/Honda/Ducati αποτελείται από ανθρώπους. Βάλανε λοιπόν έναν από αυτούς υπεύθυνο του πρότζεκτ MotoGP. Καλή ώρα όπως ο Furusawa παλαιότερα. Και αυτή τη στιγμή η Yamaha έχει να κερδίσει 20 αγώνες και σε λίγους αγώνες θα ξεπεράσει το χειρότερο ρεκόρ στην ιστορία της. Κάποιοι υπάλληλοι έχουν συγκεκριμένες αρμοδιότητες. Ο υπάλληλος Ρόσσι λοιπόν καβαλάει, κρίνει, μεταφέρει πληροφορίες. Είναι αυτή τη στιγμή το τοπ Yamaha οπότε από αυτήν την άποψη δικαιούται να μιλάει. Έχει πει ό,τι έχει πει.

    Βγήκε λοιπόν ο υπεύθυνος του πρότζεκτ και είπε με απλά λόγια "ναι, συγγνώμη, φταίμε, το μηχανάκι υστερεί" που είναι και η αλήθεια.

    Το κακό που είναι?
    το κακο ειναι οτι ο ροσσι οδηγικα δεν ειναι πουθενα τα τελευταια χρονια για να εχει αποψη... οταν το γιαμαχα ξυριζε και οι φαπες πεφτανε βροχη ειχε βγαλει ανακοινωση να πει.... σορρυ παιδια μου κανουν τον ποπο φαναρι ο μαρκ, ο λορε, ο ζαρκο, ο βινιαλες πρεπει να βελτιωθω ??

  7. #112
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από NxOxT Προβολή μηνύματος
    το κακο ειναι οτι ο ροσσι οδηγικα δεν ειναι πουθενα τα τελευταια χρονια για να εχει αποψη... οταν το γιαμαχα ξυριζε και οι φαπες πεφτανε βροχη ειχε βγαλει ανακοινωση να πει.... σορρυ παιδια μου κανουν τον ποπο φαναρι ο μαρκ, ο λορε, ο ζαρκο, ο βινιαλες πρεπει να βελτιωθω ??
    Ρε συ νοτ, εγώ δεν έχω καταλάβει ποιο είναι το ζόρι σου. Γιατί πρέπει να διαβάζουμε τις ίδιες παπαριές σε κάθε θρεντ μοτοτζιπι.
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  8. #113
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από g_m900 Προβολή μηνύματος
    Ο 2ος ηλικιακα θα έπρεπε να ειναι φιλοδοξος και να δουλευει πιο πολυ απο τον Ροσσι
    Τα gp μηχανάκια, δυστυχώς ή ευτυχώς, φτιάχνονται κατά παραγγελία του ενός αναβάτη. Εάν ο ένας θέλει χωροδικτύωμα και ο άλλος δελταμποξ σκέψου τι θα γίνει φίλε μου.

  9. #114
    Drycleaner Το avatar του/της GIOTIS750
    Εγγραφή
    05/10/2012
    Μηνύματα
    6.797
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Giorgio_Rp Προβολή μηνύματος
    Ρε συ νοτ, εγώ δεν έχω καταλάβει ποιο είναι το ζόρι σου. Γιατί πρέπει να διαβάζουμε τις ίδιες παπαριές σε κάθε θρεντ μοτοτζιπι.
    ΠΕΣΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΗ ΓΙΑΤΙ ΜΑς ΕΧΕΙ ΠΡΗΞΕΙ

  10. #115
    Γράψε Κόλλιας Το avatar του/της Antonisss
    Εγγραφή
    03/07/2010
    Μηνύματα
    1.079
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από NxOxT Προβολή μηνύματος
    το κακο ειναι οτι ο ροσσι οδηγικα δεν ειναι πουθενα τα τελευταια χρονια για να εχει αποψη... οταν το γιαμαχα ξυριζε και οι φαπες πεφτανε βροχη ειχε βγαλει ανακοινωση να πει.... σορρυ παιδια μου κανουν τον ποπο φαναρι ο μαρκ, ο λορε, ο ζαρκο, ο βινιαλες πρεπει να βελτιωθω ??
    Κάτσε ξαναδές κατατάξεις τελευταίων ετών (από το 2013 και μετά που γύρισε στη Yamaha) και πες μου πόσες φορές ξύρισε ποιος ποιον, βάλε μέσα και τους τραυματισμούς του το 17, ανέλυσέ τα λίγο πιο προσεκτικά (εάν μπορείς) και εδώ είμαστε

    Λίγη αντικειμενικότητα δεν έβλαψε

  11. #116
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Giorgio_Rp Προβολή μηνύματος
    Ρε συ νοτ, εγώ δεν έχω καταλάβει ποιο είναι το ζόρι σου. Γιατί πρέπει να διαβάζουμε τις ίδιες παπαριές σε κάθε θρεντ μοτοτζιπι.
    Αφου μας κανει μαθηματα
    τοσες φορες το ειπε ο ανθρωπος
    Κρατα σημειωσεις απο οσα λεει να πας μπροστα παιδι μου

  12. #117
    Drycleaner Το avatar του/της GIOTIS750
    Εγγραφή
    05/10/2012
    Μηνύματα
    6.797
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Antonisss Προβολή μηνύματος
    Κάτσε ξαναδές κατατάξεις τελευταίων ετών (από το 2013 και μετά που γύρισε στη Yamaha) και πες μου πόσες φορές ξύρισε ποιος ποιον, βάλε μέσα και τους τραυματισμούς του το 17, ανέλυσέ τα λίγο πιο προσεκτικά (εάν μπορείς) και εδώ είμαστε

    Λίγη αντικειμενικότητα δεν έβλαψε
    ΕΤΣΙ

  13. #118
    Drycleaner Το avatar του/της GIOTIS750
    Εγγραφή
    05/10/2012
    Μηνύματα
    6.797
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από FotisFz1 Προβολή μηνύματος
    Αφου μας κανει μαθηματα
    τοσες φορες το ειπε ο ανθρωπος
    Κρατα σημειωσεις απο οσα λεει να πας μπροστα παιδι μου

  14. #119
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zizou
    Εγγραφή
    11/06/2011
    Μηνύματα
    401
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από NxOxT Προβολή μηνύματος
    Τον κολιν τον ξερουν ολοι και τον λεμπ κανεις, αλλα GOAT ειναι ο Λεμπ.

  15. #120
    Μέλος Το avatar του/της Triathlon 7
    Εγγραφή
    16/01/2016
    Μηνύματα
    213
    Για να αφήσουμε λίγο τα ποδοσφαιρικά, να θέσω μιά απορία που έχω γιά το 2019.

    Πως μπορούν να συνυπάρξουν ο Μάρκ με τον Χόρχε στην ίδια ομάδα; Σύμφωνα με ποιό οδηγικό στυλ θα χτιστεί το νέο μηχανάκι; Στην Αυστρία, που είχαμε μιά πρώτης τάξεως ευκαιρία να συγκρίνουμε την διαφορά στην οδήγηση τους, αυτές φάνηκαν πιό ξεκάθαρα.

    Στρωτές, ροϊκές γραμμές-διαβήτη ο ένας. Ή - έστω - προσπάθεια κατά το δυνατόν να οδηγήσει έτσι, όσο του το επέτρεπαν οι εκάστοτε συνθήκες.
    Και ο άλλος, ΠΟΛΥ θεαματικότερος, με γραμμές ότι νάναι, με μιά μίξη από καμπύλες και ευθείες μέσα στην στροφή, οι τροχοί όπου νάναι, ο σκελετός δεμένος κόμπο και συχνές (φανερές ή μη) ελεγχόμενες-ανολοκλήρωτες πτώσεις! Αναρωτιέμαι πόσες φορές θα επιστρέφει το μηχανάκι στους μηχανικούς με ρωγμές στο σκελετό!

    Τι λέτε; Θα φτιάξει δύο διαφορετικά μηχανάκια η Honda; Ή μήπως θα δεχτεί ό ένας τον ρόλο του νο2;

Σελίδα 8 από 15 ΠρώτοΠρώτο ... 345678910111213 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. 9ος Αγωνας Pramac Motorrad Grand Prix Deutschland
    από FotisFz1 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 118
    Τελευταίο μήνυμα: 18/07/2018, 20:23
  2. 15ος αγώνας Motul Grand Prix of Japan
    από GIOTIS750 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 101
    Τελευταίο μήνυμα: 18/10/2017, 13:06
  3. NeroGiardini Motorrad Grand Prix von Österreich,11-13/8/2017
    από Vstrommer71 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 153
    Τελευταίο μήνυμα: 19/08/2017, 21:31
  4. MOTO GP ROUND 9 GoPro Motorrad Grand Prix Deutschland
    από Sapadak στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 74
    Τελευταίο μήνυμα: 03/07/2017, 13:37
  5. MotoGP 2016 Round#9 GoPro Motorrad Grand Prix Deutschland
    από Sapadak στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 320
    Τελευταίο μήνυμα: 31/07/2016, 11:15

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF