Σελίδα 6 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 109

Θέμα: ABS και οδήγηση πίστας.

  1. #76
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.015
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από giorgos.boun Προβολή μηνύματος
    Κατά την γνωμη μου άκυρο αυτό... αν όχι πιο πολύ τουλάχιστον ίδια το τρώει ένα λάστιχο το 09 με ένα 600αρι ss.
    Και για πείτε μου ρε παιδιά τι διαφορά στα έξοδα έχει ένα ss που κάνει βολτες και πίστα με ένα γυμνό που κάνει βολτες πίστα και πόλη;
    στο 09 βάζεις πολιτικο λαστιχο και πας πιστα σβέλτα. αν ομως παρεις ενα ss επειδη θες πλέον στην πιστα να κυνηγας χρονους τοτε θα πας σε γομες.

  2. #77
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.728
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από basilis_k6 Προβολή μηνύματος
    στο 09 βάζεις πολιτικο λαστιχο και πας πιστα σβέλτα. αν ομως παρεις ενα ss επειδη θες πλέον στην πιστα να κυνηγας χρονους τοτε θα πας σε γομες.
    Φοραω Sportsmart TT. Στα ιδια λεφτα βγαιναν και τα 212.
    Πολλα κανει το 09, αλλα σιγουρα οχι οικονομια σε λαστιχα παντως.

  3. #78
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.015
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    Φοραω Sportsmart TT. Στα ιδια λεφτα βγαιναν και τα 212.
    Πολλα κανει το 09, αλλα σιγουρα οχι οικονομια σε λαστιχα παντως.
    δεν ειναι θεμα αγοράς. απλα οταν μπλέξεις με πιστα και χρονο αρχιζεις να πιέζεις και να τρως λαστιχο. οσο τρως λαστιχο και κοιτας χρονο τοσο βλέπεις οτι το ελαφρως φθαρμένο σε κόβει. μετα θες φρεσκα για να πας παλι γρηγορα και μετα παλι και μετα παλι...
    ειναι θεμα προοπτικης. αν δωσεις το μηχανακι που σου αρεσει επειδη κολλησες το μικροβιο της πιστας θα πρεπει να δινεις λεφτα να το ταίζεις.

  4. #79
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.728
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από basilis_k6 Προβολή μηνύματος
    δεν ειναι θεμα αγοράς. απλα οταν μπλέξεις με πιστα και χρονο αρχιζεις να πιέζεις και να τρως λαστιχο. οσο τρως λαστιχο και κοιτας χρονο τοσο βλέπεις οτι το ελαφρως φθαρμένο σε κόβει. μετα θες φρεσκα για να πας παλι γρηγορα και μετα παλι και μετα παλι...
    Δε διαφωνω πουθενα, αλλα αυτο εχει να κανει με τον ιδιοκτητη, οχι τη μηχανη. Και στην περιπτωση μου συμβαινει ηδη.

    Καποιος που αγαπαει την οδηγηση και κυνηγαει χρονους στην πιστα θα φοραει ακριβο λαστιχο που θα το αλλαζει συχνα και στο ΜΤ. Καποιος που ειναι καφετεριακιας θα φοραει δρομισια λαστιχα πενταετιας στο k6. Οπως ειπε κι ο Γιωργος, το 09 τρωει το πισω γρηγοροτερα απο 600αρι ss λογω αφθονης ροπης. Η φθορα του μπροστινου φανταζομαι εχει να κανει με τα χερια του αναβατη περισσοτερο παρα με τη μηχανη.

  5. #80
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.015
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    Δε διαφωνω πουθενα, αλλα αυτο εχει να κανει με τον ιδιοκτητη, οχι τη μηχανη. Και στην περιπτωση μου συμβαινει ηδη.

    Καποιος που αγαπαει την οδηγηση και κυνηγαει χρονους στην πιστα θα φοραει ακριβο λαστιχο που θα το αλλαζει συχνα και στο ΜΤ. Καποιος που ειναι καφετεριακιας θα φοραει δρομισια λαστιχα πενταετιας στο k6. Οπως ειπε κι ο Γιωργος, το 09 τρωει το πισω γρηγοροτερα απο 600αρι ss λογω αφθονης ροπης. Η φθορα του μπροστινου φανταζομαι εχει να κανει με τα χερια του αναβατη περισσοτερο παρα με τη μηχανη.
    αρα αν καταλαβα καλα εσυ ηδη ψαχνεις τα ορια σου και γιαυτο σε τρωει να πας σε ss. προφανως αν εισαι πλεον σε τετοια φαση αξιζει να παρεις ss. αλλα τι λες για τιμονια τοτε? ναι το λαστιχο εφοσον ηδη κυνηγας χρονο δεν θα εχει διαφορα σε σχεση με τωρα.

  6. #81
    Αχ αυτά τα "πρέπει"!
    Τίποτα δεν πρέπει. Το σσ είναι φτιαγμένο για γρήγορη οδήγηση, τα πάντα πάνω του είναι φτιαγμένα έτσι ώστε να σε βάζουν στην καλύτερη/αποτελεσματικότερη δυνατή/-όν θέση. Είναι αυτό που θα σε βοηθήσει να εξελιχθείς οδηγικά,κατά την άποψή μου,πολύ περισσότερο από κάθε άλλο μηχανάκι.
    Χωρίς αβς να είναι, κι όλα καλά .
    Εκτός κι αν είναι imu
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  7. #82
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.031
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    Φοραω Sportsmart TT. Στα ιδια λεφτα βγαιναν και τα 212.
    Πολλα κανει το 09, αλλα σιγουρα οχι οικονομια σε λαστιχα παντως.
    Ειμαι βέβαιος οτι με τα 212 θα πέσεις με το καλημέρα και άλλο σε χρόνο έτσι όπως είσαι.Αν βάλεις και ελατήρια εμπρός ακόμα περισσότερο.Δηλαδή έχεις ακόμα περιθωριο πιστευω να κατέβεις.Επειδή μετακινεισαι και καθημερινά η αλήθεια ειναι οτι το γυμνό βολευει.

    Αν είναι να πάρεις SS μην το χαλάσεις.Εκεί ειναι η ευχαρίστηση,στα κλιπόν.Και αν μιλάμε για 600 παρόλο που δεν εχουν μοχλό οπως το τιμόνι ειναι πουπουλα και παιχνίδι σε κλειστες πίστες.

    Σέρρες να ανεβαίνεις απο το επαρχιακό κομμάτι Ξυλόπολη-Λαχανά-Στρυμονικό,και λάστιχο δεν τρως και είναι ωραιο με ροή!
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  8. #83
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    04/03/2012
    Μηνύματα
    1.858
    Πριν πουλήσεις το (καινούργιο) μηχανάκι σου και πάρεις κάποιο άλλο στο οποίο θα αρχίσεις τα πειράματα (τιμόνια κλπ), γιατί δεν δοκιμάζεις να φτιάξεις τις αναρτήσεις σου;
    Το πρόβλημα που περιγράφεις (ενεργοποίηση ABS από ελάφρυνση του πίσω) πιστεύω πως αντιμετωπίζεται από μία βελτιωμένη ανάρτηση. Ειδικά στα Yamaha, με τα μαλακά μπροστινά.
    Και έχεις πάντα ως ´καβάντζά´ την αφαίρεση της ασφάλειας του ABS.

    Μπορεί απλά να θέλεις να πειραμαστιστείς με άλλο μηχανάκι (σεβαστό), αλλά μου φαίνεται περίεργη η ευκολία με την οποία κατέληξες στην αλλαγή μοτοσυκλέτας.

  9. #84
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.728
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από basilis_k6 Προβολή μηνύματος
    αλλα τι λες για τιμονια τοτε?

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billy84 Προβολή μηνύματος
    Αν είναι να πάρεις SS μην το χαλάσεις.Εκεί ειναι η ευχαρίστηση,στα κλιπόν.Και αν μιλάμε για 600 παρόλο που δεν εχουν μοχλό οπως το τιμόνι ειναι πουπουλα και παιχνίδι σε κλειστες πίστες.
    Η σταση του ss θα πρεπει να αλλαξει με τον ενα τροπο ή τον αλλο (τιμονι ή ψηλα κλιπ-ονς). Πριν δυομιση χρονια ειχα αγορασει ενα zx-6r 2006 και περα απο το οτι δε με ειχε βολεψει καθολου η σταση (θεμα προσωπικου γουστου αυτο), μου ειχε προκαλεσει και προβλημα υγειας (τενοντιτιδα στον ωμο). Βιαστηκα να το πουλησω χωρις να ψαξω εναλλακτικες λυσεις, αν και τοτε δεν ημουν σε φαση να το εκτιμησω οδηγικα ετσι κι αλλως. Οποτε ειναι δοκιμασμενη συνταγη για αποτυχια να το κρατησω ως εχει.


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lykourgi Προβολή μηνύματος
    Πριν πουλήσεις το (καινούργιο) μηχανάκι σου και πάρεις κάποιο άλλο στο οποίο θα αρχίσεις τα πειράματα (τιμόνια κλπ), γιατί δεν δοκιμάζεις να φτιάξεις τις αναρτήσεις σου;
    Το πρόβλημα που περιγράφεις (ενεργοποίηση ABS από ελάφρυνση του πίσω) πιστεύω πως αντιμετωπίζεται από μία βελτιωμένη ανάρτηση. Ειδικά στα Yamaha, με τα μαλακά μπροστινά.
    Και έχεις πάντα ως ´καβάντζά´ την αφαίρεση της ασφάλειας του ABS.

    Μπορεί απλά να θέλεις να πειραμαστιστείς με άλλο μηχανάκι (σεβαστό), αλλά μου φαίνεται περίεργη η ευκολία με την οποία κατέληξες στην αλλαγή μοτοσυκλέτας.
    Γενικα ειμαι πολυ ανυπομονος και ενθουσιωδης, "αντρα θελω τωρα τον θελω" που λεει κι η μανα μου.
    Στα αρνητικα του χαρακτηρα μου, αλλα ετσι ειναι. Η αλλαγη αναρτησης σιγουρα θα βοηθησει αλλα οπως εχω ηδη πει δε θελω να ριξω παραπανω λεφτα στο συγκεκριμενο μηχανακι. Για να το κανω "track ready" θελω κανα χιλιαρικο στο νερο. Δεν προκειται να γινει.




    Παντως μου κανει εντυπωση που ολοι σχεδον εχετε μεινει στην απευθειας συγκριση του γυμνου με το ss, χωρις να λαμβανετε υποψιν οτι στην περιπτωση πωλησης θα ερθει και ενα δευτερο μηχανακι. Η συγκριση δλδ δεν ειναι ΜΤ09 εναντιον SS, αλλα MT09 εναντιον [SS+μικρό]. Κατι τετοιο. Ή κατι τετοιο. Ή κατι αντιστοιχο τελος παντων, που θα εχει καποιο μοτοσυκλετιστικο νοημα υπαρξης και δε θα ειναι απλα ενα εργαλειο. Προσωπικα και το μικρο μου δημιουργει καποια προσδοκια.

  10. #85
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.015
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    Η σταση του ss θα πρεπει να αλλαξει με τον ενα τροπο ή τον αλλο (τιμονι ή ψηλα κλιπ-ονς). Πριν δυομιση χρονια ειχα αγορασει ενα zx-6r 2006 και περα απο το οτι δε με ειχε βολεψει καθολου η σταση (θεμα προσωπικου γουστου αυτο), μου ειχε προκαλεσει και προβλημα υγειας (τενοντιτιδα στον ωμο). Βιαστηκα να το πουλησω χωρις να ψαξω εναλλακτικες λυσεις, αν και τοτε δεν ημουν σε φαση να το εκτιμησω οδηγικα ετσι κι αλλως. Οποτε ειναι δοκιμασμενη συνταγη για αποτυχια να το κρατησω ως εχει.




    Γενικα ειμαι πολυ ανυπομονος και ενθουσιωδης, "αντρα θελω τωρα τον θελω" που λεει κι η μανα μου.
    Στα αρνητικα του χαρακτηρα μου, αλλα ετσι ειναι. Η αλλαγη αναρτησης σιγουρα θα βοηθησει αλλα οπως εχω ηδη πει δε θελω να ριξω παραπανω λεφτα στο συγκεκριμενο μηχανακι. Για να το κανω "track ready" θελω κανα χιλιαρικο στο νερο. Δεν προκειται να γινει.




    Παντως μου κανει εντυπωση που ολοι σχεδον εχετε μεινει στην απευθειας συγκριση του γυμνου με το ss, χωρις να λαμβανετε υποψιν οτι στην περιπτωση πωλησης θα ερθει και ενα δευτερο μηχανακι. Η συγκριση δλδ δεν ειναι ΜΤ09 εναντιον SS, αλλα MT09 εναντιον [SS+μικρό]. Κατι τετοιο. Ή κατι τετοιο. Ή κατι αντιστοιχο τελος παντων, που θα εχει καποιο μοτοσυκλετιστικο νοημα υπαρξης και δε θα ειναι απλα ενα εργαλειο. Προσωπικα και το μικρο μου δημιουργει καποια προσδοκια.
    βρε καλο και το μικρο ασφαλως. ειδικα αν έχει τακούνια
    παντως το χιλιαρικάκι θα φυγει χαλαρα αν πας να βαλεις τιμονι. ασε που ειναι μαλλον καλυτερα να πας σε ενα 765 απευθειας παρα να βρεις ενα ss και να το πειραξεις. τα κλιπ ον που λες ειναι αυτα με το σήκωμα που το κάνουν ψιλοτουριστικο αλλα ειναι ασχημα και δεν τραμπαρουν με μιση ωρα δουλεια. θα τα αφησεις ψιλομονιμα πανω.

    εντωμεταξυ ολα αυτα για την καρτοπιστα που ειδα στο βιντεο?! Με σοκάρεις... τοση ωρα νομιζα οτι ειναι σαν τα μεγαρα ας πουμε. Εκει εγω παντως πιο αργα θα πηγαινα με ss παρα με το 09.

  11. #86
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.031
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    Η σταση του ss θα πρεπει να αλλαξει με τον ενα τροπο ή τον αλλο (τιμονι ή ψηλα κλιπ-ονς). Πριν δυομιση χρονια ειχα αγορασει ενα zx-6r 2006 και περα απο το οτι δε με ειχε βολεψει καθολου η σταση (θεμα προσωπικου γουστου αυτο), μου ειχε προκαλεσει και προβλημα υγειας (τενοντιτιδα στον ωμο). Βιαστηκα να το πουλησω χωρις να ψαξω εναλλακτικες λυσεις, αν και τοτε δεν ημουν σε φαση να το εκτιμησω οδηγικα ετσι κι αλλως. Οποτε ειναι δοκιμασμενη συνταγη για αποτυχια να το κρατησω ως εχει.




    Γενικα ειμαι πολυ ανυπομονος και ενθουσιωδης, "αντρα θελω τωρα τον θελω" που λεει κι η μανα μου.
    Στα αρνητικα του χαρακτηρα μου, αλλα ετσι ειναι. Η αλλαγη αναρτησης σιγουρα θα βοηθησει αλλα οπως εχω ηδη πει δε θελω να ριξω παραπανω λεφτα στο συγκεκριμενο μηχανακι. Για να το κανω "track ready" θελω κανα χιλιαρικο στο νερο. Δεν προκειται να γινει.




    Παντως μου κανει εντυπωση που ολοι σχεδον εχετε μεινει στην απευθειας συγκριση του γυμνου με το ss, χωρις να λαμβανετε υποψιν οτι στην περιπτωση πωλησης θα ερθει και ενα δευτερο μηχανακι. Η συγκριση δλδ δεν ειναι ΜΤ09 εναντιον SS, αλλα MT09 εναντιον [SS+μικρό]. Κατι τετοιο. Ή κατι τετοιο. Ή κατι αντιστοιχο τελος παντων, που θα εχει καποιο μοτοσυκλετιστικο νοημα υπαρξης και δε θα ειναι απλα ενα εργαλειο. Προσωπικα και το μικρο μου δημιουργει καποια προσδοκια.

    Πω ρε φίλε έπαθα σοκ με την τενοντίτιδα!Κρίμα γιατι θα στο πω απλά,δεν ξέρεις τι χάνεις!


    Εγώ μαζί σου είμαι στο 2ο μηχανάκι(ήδη θα έπρεπε να έχεις),άλλωστε το εφήρμοζα χρόνια οταν είχα ενα R1 αλλά και αργότερα με CBR600.1000 ευρώ όμως δεν ξέρω απο που προκύπτουν,μάλλον εννοείς ολόκληρο cartridge?Εγω θεωρώ πως με λάδια-ελατήρια θα γίνει μεταμόρφωση.Κανα 200 με 250 ευρώ μαξ δηλαδή.
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  12. #87
    να προτείνω ένα tuono V4?
    στην ουσία ένα RSV4 με πιο όρθια θέση.
    ή και ένα GSX-S 1000,για πιο φθηνό. πλαισιάρα,ψαλιδάρα και προπάντων ΜΟΤΕΡΟΥΚΛΑ.
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  13. #88
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.728
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από basilis_k6 Προβολή μηνύματος
    εντωμεταξυ ολα αυτα για την καρτοπιστα που ειδα στο βιντεο?! Με σοκάρεις... τοση ωρα νομιζα οτι ειναι σαν τα μεγαρα ας πουμε. Εκει εγω παντως πιο αργα θα πηγαινα με ss παρα με το 09.
    Βασιλη αν καταλαβες πως θελω μηχανακι για να "εξαγορασω" χρονους εχεις καταλαβει λαθος. Ξερω καλα απο πρωτο χερι πως με καθε μεγαλη βελτιωση που κανεις στη μηχανη πεφτει και ο χρονος. Αλλαξα πισω αναρτηση, κατεβηκα ενα δευτερολεπτο. Αλλαξα λαστιχα απο BT-016 σε ΤΤ, αλλο ενα δευτερολεπτο. Αυτο μπορει να συνεχιστει με cartridge μπροστα, γομες, κτλ. Δεν εναι αυτος ο σκοπος μου. Αν ηταν οι χρονοι ο σκοπος, ειδικα για το Ρυσιο, η λυση ηταν αλλη. Ενα SM.

    Μου ειχε περασει απο το μυαλο ακομα και RS125 ή IMR καθαρα για εκει, που ειναι μηχανακια που θα με κανουν με τη μια 4-5 δευτερολεπτα πιο αργο απο τωρα, αλλα ειναι πλατφορμες που μπορω να δουλεψω χωρις να με ζοριζουν και χωρις να βρισκω ευκολα τα ορια τους, αφου για αυτο ειναι φτιαγμενα.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billy84 Προβολή μηνύματος
    Πω ρε φίλε έπαθα σοκ με την τενοντίτιδα!Κρίμα γιατι θα στο πω απλά,δεν ξέρεις τι χάνεις!


    Εγώ μαζί σου είμαι στο 2ο μηχανάκι(ήδη θα έπρεπε να έχεις),άλλωστε το εφήρμοζα χρόνια οταν είχα ενα R1 αλλά και αργότερα με CBR600.1000 ευρώ όμως δεν ξέρω απο που προκύπτουν,μάλλον εννοείς ολόκληρο cartridge?Εγω θεωρώ πως με λάδια-ελατήρια θα γίνει μεταμόρφωση.Κανα 200 με 250 ευρώ μαξ δηλαδή.
    Ναι, ειχα στο μυαλο μου cartridge, σωληνακια υψηλης μπροστα και rearsets. Αν δεν ηταν 1000, θα ηταν 800. Για τα ελατηρια δεν πιστευω πως θα δω ποιος ξερει τι βελτιωση. Μπορει να κανω και λαθος.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Giorgio_Rp Προβολή μηνύματος
    να προτείνω ένα tuono V4?
    στην ουσία ένα RSV4 με πιο όρθια θέση.
    ή και ένα GSX-S 1000,για πιο φθηνό. πλαισιάρα,ψαλιδάρα και προπάντων ΜΟΤΕΡΟΥΚΛΑ.
    Γιωργο λογω Ρυσιου τα 1000αρια αποκλειονται. Και τζαμπα παγια εξοδα θα εχω, που καλο ειναι να περιοριστουν κι αυτα με το 600αρι, αφου θα χρειαστει και δευτερο μηχανακι σιγουρα φευγοντας απο το ΜΤ09.

    Εγω νομιζω πως με κλιπ ον οπως αυτα που φορανε τα Gsxf1000 ή το Ninja 650 θα γινει μια χαρα η δουλεια. Και βλεπω πως υπαρχουν πολλες οικονομικες aftermarket επιλογες, επεδη ειναι μηχανακια που τα δουλευουν πολυ οι stunters. Η σταση σωματος ειναι αυτο ακριβως που θελω. Το αν κανουν το μηχανακι "ασχημο" (που προσωπικα δε συμφωνω) ειναι το τελευταιο πραγμα που θα με απασχολησει.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Untitled.jpg 
Προβολές:	102 
Μέγεθος:	45,4 KB 
ID:	398973

  14. #89
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.498
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lykourgi Προβολή μηνύματος
    Πριν πουλήσεις το (καινούργιο) μηχανάκι σου και πάρεις κάποιο άλλο στο οποίο θα αρχίσεις τα πειράματα (τιμόνια κλπ), γιατί δεν δοκιμάζεις να φτιάξεις τις αναρτήσεις σου;
    Το πρόβλημα που περιγράφεις (ενεργοποίηση ABS από ελάφρυνση του πίσω) πιστεύω πως αντιμετωπίζεται από μία βελτιωμένη ανάρτηση. Ειδικά στα Yamaha, με τα μαλακά μπροστινά.
    Και έχεις πάντα ως ´καβάντζά´ την αφαίρεση της ασφάλειας του ABS.

    Μπορεί απλά να θέλεις να πειραμαστιστείς με άλλο μηχανάκι (σεβαστό), αλλά μου φαίνεται περίεργη η ευκολία με την οποία κατέληξες στην αλλαγή μοτοσυκλέτας.
    Διαβάζοντας πάλι το νήμα, σκεφτόμουν ότι όλα ξεκίνησαν από ένα φρενάρισμα.

  15. #90
    Μετά τα νέα δεδομένα, αναθεωρώ. Αφού δεν μπορείς να καβαλήσεις κλιπονάτο και δεν θέλεις ένα εκ των γυμνών ss , ρίξε λίγο χρήμα στο 09.
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

Σελίδα 6 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Abs και ανώμαλοι κατήφοροι...
    από frapes στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 17/04/2007, 20:58
  2. Μπαγκαζιέρα και οδήγηση εκτός πόλης
    από perastikos στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 13/10/2006, 23:20
  3. Αέρας και οδήγηση μηχανής
    από anf125 στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 62
    Τελευταίο μήνυμα: 16/09/2006, 20:14
  4. Κινητα και οδηγηση
    από alex14 στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 19/08/2006, 13:29
  5. Οδήγηση Πίστας
    από stavrobeis στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 08/04/2006, 21:14

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF