Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 34

Θέμα: Λογική vs ερωτας

  1. #16
    Τουλ αυτό είναι πραγματικό Benelli, ιταλικό

    Να το πάρεις, YOLO.
    Neil deGrasse Tyson: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες riding coach του πληκτρολογίου

  2. #17
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.517
    Ο καθε ερωτας διαρκει λιγο
    Τον σβηνει η συμβιωση
    Θες ενα μηχανακι που δεν θα θελησεις ποτε να το πουλησεις η ενα που οταν θελησεις να το πουλησεις δεν θα το αγοραζει κανεις;

  3. #18
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.136
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Giorgio_Rp Προβολή μηνύματος
    Τουλ αυτό είναι πραγματικό Benelli, ιταλικό

    Να το πάρεις, YOLO.
    Ολμοστ τρου νέος.

  4. #19
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.484
    Για όποια χρήση κι αν μιλάμε, ισχύει το παρακάτω:

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o teos Προβολή μηνύματος
    Πάρε οποίο θα γουστάρεις να καβαλας περισσότερο και τέλος..

  5. #20
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.723
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από harris_x Προβολή μηνύματος
    Για όποια χρήση κι αν μιλάμε, ισχύει το παρακάτω:
    It's all fun and games... μεχρι να αναγκαστεις να μπλεξεις με μεσα μαζικης μεταφορας για να πας στη δουλεια σου, επειδη το μηχανακι ειναι (ξανα) στο συνεργειο .
    Αν το χρειαζομουν για καθημερινο εργαλειο προσωπικα* θα λαμβανα σοβαροτατα υποψιν μου και την αξιοπιστια.

    *Οταν λεω προσωπικα, αναφερομαι στο τι θα εκανα εγω και φυσικα δεν ισχυει απαραιτητα για κανεναν αλλον. Για να μην αρχισουμε τις ανουσιες αντιπαραθεσεις.

  6. #21
    Hey satan, payed my dues. Το avatar του/της petros1479
    Εγγραφή
    10/08/2015
    Μηνύματα
    310
    Άντε καλοταξιδη... Ο έρωτας πάντα κερδιζει... Ιταλία και έρωτας είναι συνυφασμένα...


    https://youtu.be/e7c1vjB0Qbg

    Θα της τραγουδάς αυτό και δε θα σε αφήσει ποτέ!!!!!!!
    "Δεν είμαι Μωαμεθανός
    ούτε και ανήκω κανενός
    Σ’ όσους και να πάω τόπους
    ίδιους βρίσκω τους ανθρώπους"

  7. #22
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.007
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από petros1479 Προβολή μηνύματος
    Άντε καλοταξιδη... Ο έρωτας πάντα κερδιζει... Ιταλία και έρωτας είναι συνυφασμένα...


    https://youtu.be/e7c1vjB0Qbg

    Θα της τραγουδάς αυτό και δε θα σε αφήσει ποτέ!!!!!!!
    ρε φιλε

    οτι καλυτερο εχω ακουσει μου θυμισες τα νειατα μου την δεκαετια του 60 σ ευχαριστω
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  8. #23
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/07/2018
    Μηνύματα
    382
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από toyar Προβολή μηνύματος
    Ο καθε ερωτας διαρκει λιγο
    Τον σβηνει η συμβιωση
    Θες ενα μηχανακι που δεν θα θελησεις ποτε να το πουλησεις η ενα που οταν θελησεις να το πουλησεις δεν θα το αγοραζει κανεις;
    Θέλω ένα μηχανάκι που να με καυλώνει μόνο που το βλέπω αλλά να μην με απατάει..Χεχε

  9. #24
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/07/2018
    Μηνύματα
    382
    Σας ευχαριστώ παιδιά όλους για τις απαντήσεις σας!!Εφόσον πουληθεί το lc4 (είναι συνεργείο για ρύθμιση βαλβιδων,πρόβλημα στο κοντερ) έχω φύγει για το TREK..Δεν μπορώ να αντισταθώ στην ομορφιά της κ την μοναδικότητα της..Αντιπροσωπεία υπάρχει εδώ όπως κ ανταλλακτικά οπότε λέω να το ρισκάρω αφού η τιμή της είναι μέσα στο μπατζετ μου..Στα 35 μου είναι μικρός για συμβιβασμούς..Στα 60 ίσως..χεχε Ελπίζω λοιπόν να την έχω σύντομα στα χέρια μου κ αν με απατήσει με απάτησε..Καλυτερα αυτό παρά να μου μείνει απωθημένο..Δατς λάιφ!Καλά χιλιόμετρα σε όλους!!

  10. #25
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.136
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από fatsas35 Προβολή μηνύματος
    Σας ευχαριστώ παιδιά όλους για τις απαντήσεις σας!!Εφόσον πουληθεί το lc4 (είναι συνεργείο για ρύθμιση βαλβιδων,πρόβλημα στο κοντερ) έχω φύγει για το TREK..Δεν μπορώ να αντισταθώ στην ομορφιά της κ την μοναδικότητα της..Αντιπροσωπεία υπάρχει εδώ όπως κ ανταλλακτικά οπότε λέω να το ρισκάρω αφού η τιμή της είναι μέσα στο μπατζετ μου..Στα 35 μου είναι μικρός για συμβιβασμούς..Στα 60 ίσως..χεχε Ελπίζω λοιπόν να την έχω σύντομα στα χέρια μου κ αν με απατήσει με απάτησε..Καλυτερα αυτό παρά να μου μείνει απωθημένο..Δατς λάιφ!Καλά χιλιόμετρα σε όλους!!
    Του φριτς θα πάρεις δηλαδή ? αυτό ρε είναι σαν καινούργιο κατεβαίνει οδικώς χαλαρότατα λέμε.
    Άντε καλά χλμ.

  11. #26
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thunder ace
    Εγγραφή
    07/02/2013
    Μηνύματα
    2.440
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από gior-gos Προβολή μηνύματος
    Παρε cbf

    Δεν προκειται ποτέ να δεις benelli στο δρομο..
    Συνηθως τα βλεπεις στο πεζοδρομιο των συνεργειων

  12. #27
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.007
    αντιπροσωπεια υπαρχει αλλα αμφιβαλλω αν βρεις βιδα για αυτα που φτιαχτηκαν ιταλια η για τα πρωτα κινεζικα,καλος ο ερωτας φιλε αλλα ειναι ο πρωτος που φευγει οταν η γυναικα στα κανει κατ επαναληψη τουμπανο.εκτος βεβαια αμα σου περισσευουν η σου τρεχουν απ τα μπατζακια οποτε προβλημα ουδεν.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  13. #28
    ♥ Αce of spades ♥
    Εγγραφή
    11/03/2018
    Μηνύματα
    95
    Benelli power τι να λεμε τωρα!

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	RINASCIMENTO carc. 001_0.jpg 
Προβολές:	246 
Μέγεθος:	43,3 KB 
ID:	398822Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	foto-raffaello-ethos-20.jpg 
Προβολές:	244 
Μέγεθος:	17,6 KB 
ID:	398823

  14. #29
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/07/2018
    Μηνύματα
    382
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    αντιπροσωπεια υπαρχει αλλα αμφιβαλλω αν βρεις βιδα για αυτα που φτιαχτηκαν ιταλια η για τα πρωτα κινεζικα,καλος ο ερωτας φιλε αλλα ειναι ο πρωτος που φευγει οταν η γυναικα στα κανει κατ επαναληψη τουμπανο.εκτος βεβαια αμα σου περισσευουν η σου τρεχουν απ τα μπατζακια οποτε προβλημα ουδεν.
    Από το λίγο που το έψαξα ανταλλακτικά υπάρχουνε..(Γερμανία είμαι)..Το θέμα είναι να μην βγάλει πολλά θέματα..Σίγουρα το cbf είναι πιο σιγουρακι από αξιοπιστία αλλά την κ@υλα που μ βγάζει αυτό το μηχανάκι δεν την έχει..Τεσπά..Θα φανει αφού πρώτα φύγει το lc4..Κοιτούσα κ λίγο το tiger..Γνωρίζεις αν βγάζει προβλήματα αυτό?

  15. #30
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.024
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ggs Προβολή μηνύματος
    ρε σεις.. μην παντρεύεστε μηχανάκια.. σε κάποιες πολιτείες της Αμερικής είναι αδίκημα…


    να παρεις το cbf… αλλα αμα δεις στο δρόμο το benelli και το κοιτάς με λαχταρά, θα ξέρεις ότι έχεις κάνει μλκια..

    Μπορεί να γίνει και το αντίστροφο όμως.Να πάρει το Benelli και μετά απο διάφορες επισκέψεις στο συνεργείο να βλέπει CBF στο δρόμο και να λεει ''τι μαλακία έκανα και δεν πήρα το CBF''?


    Bέβαια μόλις διάβασα οτι ο φίλος έχει ΚΤΜ και είναι συνεργείο ήδη το δικό του οπότε δε θα του κακοφανεί και πολύ αν πάρει το Benelli τελικά!
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. street VS enduro
    από anr11 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 42
    Τελευταίο μήνυμα: 23/09/2014, 13:21
  2. Mercedes vs VW
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 29/03/2010, 08:40
  3. Ερωτας........
    από bikersonly στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 10/12/2003, 13:26
  4. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 18/11/2003, 01:02
  5. venzini(GR vs UK)
    από greekshadow στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 13/11/2003, 22:34

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF