Σελίδα 3 από 11 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 159

Θέμα: 13ος αγώνας Gran Premio Tribul Mastercard di San Marino

  1. #31
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.279
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DoctoR_k6 Προβολή μηνύματος
    Τεσπα παμε παρακατω...

    Οτι θα τον ακουνε θα τον ακουνε...αλλα ντεποζιτο με γωνιες και αλλα τετοιες παραγγελιες δεν θα παιξουν. Αυτο εννοουσε.
    Παμε για τωρα για το αγωνιστικο ΠΣΚ κ μαλλιοτραβηγμα απο την Κυριακη 1545...
    Θα παω κομμωτήριο και θα εχω κανει κουπ δε θα παραυρεθώ σε μαλλιοτραβηγμα
    Throttle that mysterious friend of ours

  2. #32
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Δεν έχει νόημα να πάρεις αναβάτη και να μη στήσεις το μηχανάκι επάνω του. Γιαυτό είναι πρωτότυπα στη τελική. Ο μηχανικός του Doohan είχε πει πως, αν έρθει ο αναβάτης μου και μου πει αισθάνομαι καλύτερα με τον πίσω τροχό μπροστά, τότε εγώ αυτό θα κάνω.

  3. #33
    the Great Escape project Το avatar του/της Jimmu
    Εγγραφή
    07/09/2017
    Μηνύματα
    409
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    Ρε παιδια.Σε ποιο σημειο δεν του δινει το χερι?Δε μπορω να βλεπω 35 λεπτα ανθρωπους χωρις να ξερω καν τι λενε
    Στο 24:10

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    Κατι δε λες καλλα.Ο ροσσι δεν εχει προβλημα με τον μαρκεθ επειδη ειναι τιμονη και παει το χοντα σαν αεροπλανο ουτε που το στερει προταθληματα(κατι που αληθευει).Το προβλημα του ειναι ο κακος του χαρακτηρας.Στο μοτο τζιπι οσοι παρακολοθουν απο παλια θα θυμουνται οτι μεγαλυτερο τσογλανακι απο αυτον δεν εχει ξαναπερασει.Εχουμε ξαναπει.Δεν κανει αθλητισμο.Προταθλητισμο κανει.................
    Θελω να πω.ΔΕΝ ειναι ο ροσσι ο παραξενος και το κακο παιδι που δεν σφυγγει χερια.Μηπος ολλα τα χρονια με αυτους που εχει κοντραριστει τον ζηλευανε λιγουλακι???Λεω εγω τωρα ε?
    Μια χαρά τα λέω...Το πρόβλημά του είναι ακριβώς αυτό.Το ότι ο πιτσιρικάς τον γλεντάει ανελέητα από όταν ανέβηκε στη μεγάλη κατηγορία.Το ότι από τα 6 χρόνια που τρέχει στη μεγάλη κατηγορία έχει πάρει 5 στα 6 πρωταθλήματα,πάει βουρ για το 6ο και δεν του έχει αφήσει ρεκόρ για ρεκόρ.Να ζηλέψει τι ακριβώς ο Μαρκ από το Ρόσι επί του παρόντος?Μήπως ο Ρόσι είναι αυτός που ζηλεύει "λιγουλάκι",που βλέπει τον τίτλο "GOAT" να κάνει φτερά και να στρογγυλοκάθεται στον πιτσιρικά?
    Για όσους βλέπανε από παλιά όπως λες,έχω παράδειγμα τον πατέρα μου,σου λέω πως πολλοί είναι που θεωρούν το Ρόσι το μεγαλύτερο τσογλάνι στην ιστορία του σπορ.Nαι, μη σου φαίνεται περίεργο,θυμάμαι ακόμη το 2005 στη Jerez τον πατέρα μου να αφρίζει και να ρίχνει κατάρες στο "κωλόπαιδο" που οδηγεί αντιαθλητικά κι εγώ να γελάω..Ναι, τότε τον στήριζα γιατί ήταν το φαινόμενο που σήμερα είναι ο Μαρκ.Ποτέ δεν περίμενα πως σε κάποια χρόνια θα έβλεπα εκείνο τον οδηγό να κλαίγεται και να κλωτσάει....Ο Ρόσι ξέρει να παίζει το παιχνίδι των media καλύτερα από τον καθένα και το έχει αποδείξει από τη Stoner εποχή.Έχει με τον τρόπο του βαφτίσει "κωλόπαιδα" όσους οδηγούς είχαν το ταλέντο να τον κοντράρουν στην πίστα (βλ.Jorge) και "ρδέλα" όσα μηχανάκια δεν "τον άφησαν" να πάρει πρωτάθλημα (βλ. Ducati και σημερινή Yamaha) εκμεταλλευόμενος τα media και πάντα βγαίνει "λάδι"...

    Τώρα όσον αφορά τη μεταγραφή του Jorge στην Ηοnda και τα όσα ακούστηκαν για το ότι είναι λάθος του που θα πάει γιατί δε θα του δίνουν αυτά που ζητάει, έχω να πω πως αν υπάρχει 1 εταιρία που έχει τη δυνατότητα να εξελίσσει ταυτόχρονα 2 ή 3 διαφορετικά μηχανάκια, αυτή είναι η Honda.Σίγουρα θα του πάρει κάποιο χρόνο να φέρει το μηχανάκι στα μέτρα του (όπως άλλωστε έγινε και στη Ducati) αλλά σίγουρα θα το καταφέρει και θα δούμε epic σενάρια και μάχες.Μακάρι και η Yamaha από του χρόνου(γιατί για φέτος να πω την αλήθεια δεν το βλέπω) να εξελίξει τη μοτοσυκλέτα της και να δούμε ακόμη καλύτερους αγώνες.

  4. #34
    Stockholmare Το avatar του/της Vstrommer71
    Εγγραφή
    29/01/2006
    Μηνύματα
    4.304
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Jimmu Προβολή μηνύματος
    Σίγουρα θα του πάρει κάποιο χρόνο να φέρει το μηχανάκι στα μέτρα του (όπως άλλωστε έγινε και στη Ducati) αλλά σίγουρα θα το καταφέρει και θα δούμε epic σενάρια και μάχες
    Ε,λογικά μετά από ενάμισυ χρόνο περίπου θα τα καταφέρει.Και μετά θα βρίζει τους Χονταίους γιατί δεν του κόψανε το ρεζερβουάρ όπως το ήθελε.Και μετά πάμε γι'αλλού
    Sju sjösjuka sjömän sköttes av sjuttiosju sköna sjuksköterskor på det sjunkande skeppet Shanghai

  5. #35
    the Great Escape project Το avatar του/της Jimmu
    Εγγραφή
    07/09/2017
    Μηνύματα
    409
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Vstrommer71 Προβολή μηνύματος
    Ε,λογικά μετά από ενάμισυ χρόνο περίπου θα τα καταφέρει.Και μετά θα βρίζει τους Χονταίους γιατί δεν του κόψανε το ρεζερβουάρ όπως το ήθελε.Και μετά πάμε γι'αλλού
    1,5 χρόνο μπορεί να πήρε στους Ιταλούς (η μάλλον καλύτερα στους Γερμανούς - βλ.Ducaudi-) να κάνουν αυτό που ζήταγε.Έχοντας αυτό σα προηγούμενο και μόνο,πιστεύω πως απο το Texas και μετά το 19 ο Jorge θα παίζει στο βάθρο..

  6. #36
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Vstrommer71 Προβολή μηνύματος
    Ε,λογικά μετά από ενάμισυ χρόνο περίπου θα τα καταφέρει.Και μετά θα βρίζει τους Χονταίους γιατί δεν του κόψανε το ρεζερβουάρ όπως το ήθελε.Και μετά πάμε γι'αλλού
    ενταξει μπορει και να το καταφερει και πιο νωρις... δεν ειναι ολοι σαν τον ροσσι που ΟΥΤΕ σε δυο χρονια δεν τα καταφερε...

    γενικως μην ανοιγεστε σε τετοια θεματα γιατι τα γελια σας και οι ειρωνειες για τον λορε με το που πηγε στη ντουκατι και ητανε στον πατο σας τα εβαλε στον ποπο σας και τωρα μου τον θεωρειτε και φαβορι για νικες...

    οποτε μικρο καλαθι....

  7. #37
    old school gixxer Το avatar του/της alex14
    Εγγραφή
    27/01/2003
    Μηνύματα
    2.131
    Στη παραλια ειναι καλο να καθομαστε κατω απο καμια ομπρελα.
    Ο ηλιος εκτος απο το δερμα καιει και τον εγκεφαλο.
    Μπαμπα μην πεφτεις !!!!
    __________________
    suzuki bandit 650
    suzuki dr250 djebel
    piaggio medley 150

  8. #38
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nitse3
    Εγγραφή
    15/11/2016
    Μηνύματα
    714
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    Κατι δε λες καλλα.Ο ροσσι δεν εχει προβλημα με τον μαρκεθ επειδη ειναι τιμονη και παει το χοντα σαν αεροπλανο ουτε που το στερει προταθληματα(κατι που αληθευει).Το προβλημα του ειναι ο κακος του χαρακτηρας.Στο μοτο τζιπι οσοι παρακολοθουν απο παλια θα θυμουνται οτι μεγαλυτερο τσογλανακι απο αυτον δεν εχει ξαναπερασει.Εχουμε ξαναπει.Δεν κανει αθλητισμο.Προταθλητισμο κανει.Και στη τελικη τι πιο αληθινο απο το να κανεις αυτο που αισθανεσε?Γιατι να του σφιξει το κολοχαιρο.Κανονικα επρεπε να του το βαλει απο πισω με τοσα που του χει κανει.

    Ο ροσσι ειχε προβλημα και με τον λορενθο.Ποιος μπορει να πει(εκτος του σιμοριλ)οτι δεν υπηρξε ενα απο τα μεγαλυτερα κολοπαιδα στην ιστορια.Κατι προσφατο...Περυσι δεν αφηνε τον ομοσταβλο του(ντοβι)στο ταιλευτεο γυρω να διεκδικισει πρωταθλημα.

    Οσο με το ζιμπερναου η κοντρα που ειχε δεν ηταν τοσο εντονη οσο με τους αλλους 2.Αλλα ο κυριος σετε αφριζε που του τη φορουσε ο γιατρος κανονικα και με το νομο.Ο μαντραχαλεας που του τη φορουσε ο πιτσιρικας.

    Θελω να πω.ΔΕΝ ειναι ο ροσσι ο παραξενος και το κακο παιδι που δεν σφυγγει χερια.Μηπος ολλα τα χρονια με αυτους που εχει κοντραριστει τον ζηλευανε λιγουλακι???Λεω εγω τωρα ε?


    Προβλεψη.
    Γιατρος
    λορενθο
    Μαρκεθ
    ντοβι
    πετρουτσι
    Και εγώ με το Ρόσσι είμαι αλλά μήπως τώρα απλά είναι στη θέση που ήταν παλιά ο Σετε, ο Μπιατζι, ο Στόνερ και δεν του δίνανε χειραψία;; Μήπως τώρα είναι αυτός που την "τρώει" από τον πιτσιρικά και ζορίζεται όπως ζοριζόντουσαν τότε οι αντίπαλοί του;;

  9. #39
    the Great Escape project Το avatar του/της Jimmu
    Εγγραφή
    07/09/2017
    Μηνύματα
    409
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από alex14 Προβολή μηνύματος
    Στη παραλια ειναι καλο να καθομαστε κατω απο καμια ομπρελα.
    Ο ηλιος εκτος απο το δερμα καιει και τον εγκεφαλο.
    Τρία πουλάκια κάθονταν και έπλεκαν πουλόβερ....
    Όπως και να το κάνουμε the game is not yet over....

  10. #40
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nitse3 Προβολή μηνύματος
    Και εγώ με το Ρόσσι είμαι αλλά μήπως τώρα απλά είναι στη θέση που ήταν παλιά ο Σετε, ο Μπιατζι, ο Στόνερ και δεν του δίνανε χειραψία;; Μήπως τώρα είναι αυτός που την "τρώει" από τον πιτσιρικά και ζορίζεται όπως ζοριζόντουσαν τότε οι αντίπαλοί του;;
    Αυτο που ξεχνας η δεν παει το μυαλο σου να σκεφτεις ειναι οτι την εποχη που τους γλεντουσε ο Ροσσι ειτε με θεμιτα ειτε με αθεμιτα μεσα οπως λετε καποιοι
    ποτε δεν πηγε σε κανεναν τους ΣΕ ΑΣΧΕΤΟ χρονο να τους δωσει χειραψια και να τους πει ελα οκ ολα μελι γαλα...
    Το γιατι διαλεξε ο ΜΜ να κανει αυτο το θεατρακι αυτην τη στιγμη και ενω εχει εξασφαλισει 100% το πρωταθλημα και με εναν Ροσσι κ μια Γιαμαχα που δεν αποτελουν καν σοβαρο αντιπαλο φετος θα επρεπε να σας λεει κατι...
    Αλλα οχι ο Ροσσι ειναι το κωλοπαιδο που δεν εδωσε το χερι στο γλυκο αγορι επειδη τον γλενταει

  11. #41
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.279
    Nαι λεει...πολυ απλα ειναι καλο παιδι και δεν κανει τιποτα με κακια η με ασχημη πρόθεση απλα ειναι πολυ παθιασμένος με αυτο που κανει..ολα τα αλλα ειναι θεωριες συνωμοσίας και μολις λύσετε το μυστήριο της επίπεδης γης μας λετε και για το χαρακτηρα και την πλεκτάνη που εχει στίσει στο ροσσι...
    Throttle that mysterious friend of ours

  12. #42
    Αμα ειναι καλο παιδι να του παρουμε μια παστα...

    @o teos αν υπηρχε και ενας δρακος καπου στα λεγομενα σου θα ηταν ενα πολυ καλογραμενο παραμυθακι για μικρα παιδια

  13. #43
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o teos Προβολή μηνύματος
    Nαι λεει...πολυ απλα ειναι καλο παιδι και δεν κανει τιποτα με κακια η με ασχημη πρόθεση απλα ειναι πολυ παθιασμένος με αυτο που κανει..ολα τα αλλα ειναι θεωριες συνωμοσίας και μολις λύσετε το μυστήριο της επίπεδης γης μας λετε και για το χαρακτηρα και την πλεκτάνη που εχει στίσει στο ροσσι...
    Ποιος είναι το καλό παιδί; Το ΜΜ; Οδηγάρα είναι, καλό παιδί όχι.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  14. #44
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.065
    Ο ΜΜ είναι ο πιο πονηρός αναβάτης του γκριντ εδώ και χρόνια. Παίζει το παιχνιδάκι του και καλά κάνει, αφού κάποιοι το καταπίνουν.
    Life begins at 45°.

  15. #45
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.279
    Τον ξερετε προσωπικά ας ουμε και τα λετε αυτα που λετε γιατι εμενα μονο καλα δειγματα χαρακτηρα μου δείχνει εκτος πιστας..στον αγωνα πανω με αδρεναλινη 110% ολοι κανουν μαλακιες ακομα και ο αγιος ροσσεας...αλλα ναι...ειπαμε αν δεν ειναι πεντροσα ο οδηγος δηλαδη νωχελικός και άγευστος ειναι κωλοπαιδο...οκκκκ
    Throttle that mysterious friend of ours

Σελίδα 3 από 11 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. 4ος αγώνας Gran Premio Red Bull de España
    από GIOTIS750 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 136
    Τελευταίο μήνυμα: 14/05/2018, 11:43
  2. 2ος Αγώνας Gran Premio Motul de la República Argentina
    από GIOTIS750 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 578
    Τελευταίο μήνυμα: 17/04/2018, 15:23
  3. MOTOGP #13 - Gran Premio TIM di San Marino e della Riviera di Rimini
    από Sapadak στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 244
    Τελευταίο μήνυμα: 16/09/2016, 22:53
  4. 13ος αγώνας GP APEROL DI SAN MARINO E RIVIERA DI RIMINI
    από giannis21 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 180
    Τελευταίο μήνυμα: 20/09/2015, 15:24
  5. Gran Premio di San Marino 29-30-31 agosto 2008
    από blackbusa στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 22/05/2008, 14:08

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF