Σελίδα 2 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 76

Θέμα: Αλλαγη μοτοσυκλετας!!!

  1. #16
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    03/09/2018
    Μηνύματα
    22
    xtx δοκιμασα πριν το ζ και ψιλοβοβηθηκα!!!ευθεια κλπ σα ποδηλατο αλλα σε δρομους με κλιση αστα να πανε.monster δε βρισκεις ευκολα ακουω για προβληματα και θεωρω πολλα τα χρηματα γνωμη μου μπορει να λεω και βλακειες!!!!

  2. #17
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nitse3
    Εγγραφή
    15/11/2016
    Μηνύματα
    722

  3. #18
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    03/09/2018
    Μηνύματα
    22
    ευχαριστω nitse 3 εχει καποια διαφορα στην οδηγηση απο τα 600 ss???

  4. #19
    Φίλε, άσε τα σσ. Ναι, καύλα, όμορφα, χαίρεσαι να το βλέπεις αλλά καλύτερα θα σε βολέψει κάτι user/urban friendly.
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  5. #20
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Apache
    Εγγραφή
    02/08/2016
    Μηνύματα
    450
    Σύμφωνα με αυτά που αναφέρεις η πιό καλή λύση κατά την εκτίμησή μου...

    https://motorex.gr/listings/yamaha-m...-d9e6792f-1d44

  6. #21
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.726
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nitse3 Προβολή μηνύματος
    Αναλογως του ποσο χρησιμοποιει το γκαζι του Ζ παιζει να ξενερωσει με τη διαφορα στη δυναμη. Honda και ninja ειναι σαφως πιο ευχρηστα μηχανακια με σχεδον ορθια σταση. Το rc ειναι πολεμικο κι ας ειναι μικρο.

    Το ninja παντως πολυ ομορφο μηχανακι. Αλλα ρε γμτ πολλα λεφτα για 400αρι. Mε την προσφορα που τρεχει στο Ζ650, βγαινουν σχεδον στα ιδια λεφτα. Ειναι λιγο υπερβολη.

  7. #22
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    03/09/2018
    Μηνύματα
    22
    φιλε ουτε το ζ με βολευει ουτε το αμαξι που εχω με 18αρες τετρακινητο τουρμπο που καιει τον κ....... του.απλα
    παιρνεις αυτο που γουσταρεις.δε ρωτησα αν θα με βολεψει αλλα αν ειναι ευκολο στην οδηγηση ωστε μη βαλω σε κινδυνο τους αλλους και τον εαυτο μου.ουτε εσας βολευει αλλα πατε με 200 στη βουλιαγμενης και οχι σε πιστες!!!!!(μη το παρεις προσωπικα δε το λεω για εσενα)!!!!τελος παντων παιδια σας ευχαριστω για τις απαντησεις!!!!!

  8. #23
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    03/09/2018
    Μηνύματα
    22
    παιδια πραγματι το mt φαινεται ψιλοκαλη λυση.τα υπολοιπα κανουν 6500-7000 για 40 ιππους νομιζω πολλα τα λεφτα!!!!

  9. #24
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.278
    MT 07 και απο εδω..για τη χρηση που κανεις θα ναι οτι πρεπει και αμα ξεθαρεψεις μπορει να δωσει πονο και να κερασει τσαι σε ss με μερικες μοντες
    Γενικα το μοτερ του θα σε βοηθησει πολυ σαν οδηγο να μαθεις πολλα..αν δεν εμαθες σε 2 χρονια το Z που εχει και τιμονι θα δυσκολευτείς ακομα περισσότερο με ss και κλιπ-ον..ασε που με 5000 θα παρεις πολυ καλο mt αν το ψαξεις λιγο και με καμποσα εξτρα πανω..
    Throttle that mysterious friend of ours

  10. #25
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    03/09/2018
    Μηνύματα
    22
    o teos το ζ δεν τρελαθηκα να το μαθω να σου πω την αληθεια.το φοβομουν το φοβαμαι και αυτο με εκανε να το σεβομαι.πρωτο μηχανακι με 100+ ιππους δεν θελει και πολυ να γινει το κακο γιαυτο εβαλα και ορια.παιζει να ειμαι ο πιο ασχετος οδηγος αλλα πολλοι που εχουν ζ η ss τους εβλεπα και γελαγα.300 στη συγγρουνκαι.στις στροφες κοτομπεικον.γιαυτο μπηκα και εγω στη διαδικασια να κοιτω τα ss γνωριζοντας οτι δε κανω βλακειες.το mt σε σχεση με gsr μοιαζει καλθτερη επιλογη απο ολα και μου αρεσει!!!!!!!

  11. #26
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.278
    Αν δεν εστριψες με το z δε θα ξεθαρεψεις ξαφνικα επειδη θα παρεις ss...τα ss θελουν αλλο τροπο οδηγησης και τα μοτερ τους αν δεν τα δουλευεις στο σωστό εύρος στροφών δηλαδη ψηλα αρα και γρηγορα δε θα τα χαρεις,ισα ισα θα σε περιορίσουν αρκετα..θα μπω σε λεπτομεριες αλλα στο τελος θα μου πουν οτι του πλεκω το εγκώμιο του τσογλανου,λοιπον μελος εδω που πλεον το εδωσε εχει δωσει τρελα τσαγακια σε ss που πηγαίναν γρήγορα αρκετα και ολα αυτα με το mt..Το μηχανακι εχει ενα απ τα καλυτερα και ωραιότερα μοτερ που εχω οδηγήσει(υπ οψην ειμαι φανατικος SS)ειναι οτι πρεπει για να μαθεις να ξεθαρρέψεις και μολις αρχισεις να πιέζεις και να το μαθαινεις με 2 αναβαθμίσεις στις αναρτησεις μπορεις να πας ακομα καλυτερα ειδικα στο δρομο..Ειναι φαν μπαικ δηλαδη μπορεις να μαθεις και καγκουριες ειναι ελαφρυ και μπορει να τα κανει ολα και να συμφέρει μιας και απο οτι καταλαβα το θες και για πολη και καφε και κομιουτινγκ..Το κυριοτερο ειναι οτι θα σε βοηθησει να γινεις καλυτερος οδηγος σε σχεση με τα απολυτα και κοφτερα ss που ασχετα με τη χρηση που τους κανουμε ειναι για πιστα τα μηχανακια αυτα...my two cents
    Throttle that mysterious friend of ours

  12. #27
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    03/09/2018
    Μηνύματα
    22
    thanks oteos αν και δε τα θελω για καγκουριες τα ss ουτε να στριβω καταλαβα τι θες να πεις περιπου απλα ειχα την εντυπωση οτι εκαναν 10.000€ παλια γιαυτο δεν εδωσα σημασια.θα το κοιταξω θενκς και παλι!!!!

  13. #28
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pan.ka Προβολή μηνύματος
    φιλε ουτε το ζ με βολευει ουτε το αμαξι που εχω με 18αρες τετρακινητο τουρμπο που καιει τον κ....... του.απλα
    παιρνεις αυτο που γουσταρεις.δε ρωτησα αν θα με βολεψει αλλα αν ειναι ευκολο στην οδηγηση ωστε μη βαλω σε κινδυνο τους αλλους και τον εαυτο μου.ουτε εσας βολευει αλλα πατε με 200 στη βουλιαγμενης και οχι σε πιστες!!!!!(μη το παρεις προσωπικα δε το λεω για εσενα)!!!!τελος παντων παιδια σας ευχαριστω για τις απαντησεις!!!!!
    Δεν το είδα αλλά αν λένε τέτοια, δεν θα μείνει κανένας στο διπλανό χωριό.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  14. #29
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.278
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Δεν το είδα αλλά αν λένε τέτοια, δεν θα μείνει κανένας στο διπλανό χωριό.
    Throttle that mysterious friend of ours

  15. #30
    Fish Το avatar του/της nopattern
    Εγγραφή
    08/10/2014
    Μηνύματα
    191
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pan.ka Προβολή μηνύματος
    αν και δε τα θελω για καγκουριες τα ss ουτε να στριβω
    Dreams are for doers.

Σελίδα 2 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Αλλαγη μοτοσυκλετας - Γνωμες
    από SpyrosThe στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 90
    Τελευταίο μήνυμα: 26/09/2015, 10:41
  2. Εγκατάλειψη Παλιάς Μοτοσυκλέτας
    από sourtaggias στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 14/12/2003, 21:03
  3. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 02/12/2003, 11:35
  4. Γιορτή Μοτοσυκλετας
    από Julius στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 08/11/2003, 00:17
  5. Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 06/11/2003, 09:03

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF