Σελίδα 3 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 76

Θέμα: Αλλαγη μοτοσυκλετας!!!

  1. #31
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nopattern Προβολή μηνύματος
    Δεν στρίβουν όλοι. Δεν είναι καινούριο αυτό.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  2. #32
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    03/09/2018
    Μηνύματα
    22
    παιδια αυτο εννοω μη παρεξηγηθω.γνωριζω καποιους ανθρωπους με ss που τα εχουν και δεν πανε πιστες ουτε βγαινουν οικονομικα να τα συντηρουν και πανε κομματια μονο σε μεγαλες λεωφορους αυτο εννοω.και οι πιο πολοι απο αυτους μου ελεγαν μη παρεις μοτο θα σκοτωθεις.εσεις πιστευετε οσοι τα εχουν ξερουν να τα πανε η τους βολευουν????

  3. #33
    Fish Το avatar του/της nopattern
    Εγγραφή
    08/10/2014
    Μηνύματα
    191
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pan.ka Προβολή μηνύματος
    παιδια αυτο εννοω μη παρεξηγηθω.γνωριζω καποιους ανθρωπους με ss που τα εχουν και δεν πανε πιστες ουτε βγαινουν οικονομικα να τα συντηρουν και πανε κομματια μονο σε μεγαλες λεωφορους αυτο εννοω.και οι πιο πολοι απο αυτους μου ελεγαν μη παρεις μοτο θα σκοτωθεις.εσεις πιστευετε οσοι τα εχουν ξερουν να τα πανε η τους βολευουν????
    Τι κρίμα όμως να βολεύεται η σκέψη στην ημιμάθεια και επομένως η προσπάθεια να είναι μηδέν.....
    Dreams are for doers.

  4. #34
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.280
    Νομιζω πρεπει να ερθετε σε καποια βραδινη και οι δυο,το λεω σοβαρα θα σας κανει καλο!!
    Throttle that mysterious friend of ours

  5. #35
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.728
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pan.ka Προβολή μηνύματος
    εσεις πιστευετε οσοι τα εχουν ξερουν να τα πανε η τους βολευουν????
    Ουτε ενας στους δεκα.
    Μια χαρα τα λες φιλε και μπραβο σου που εισαι τοσο συνειδητοποιημενος και δεν κοροϊδευεις τον εαυτο σου.

    Βουρ για το ΜΤ-07 λοιπον, θα σε βολεψει σιγουρα και μπορει να αποδειχθει και καλο σχολειο οπως ειπε και ο teos.

  6. #36
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    03/09/2018
    Μηνύματα
    22
    η προσπαθεια μηδεν γιατι?μπορεις να διευκρινισεις σε παρακαλω???

  7. #37
    Fish Το avatar του/της nopattern
    Εγγραφή
    08/10/2014
    Μηνύματα
    191
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pan.ka Προβολή μηνύματος
    η προσπαθεια μηδεν γιατι?μπορεις να διευκρινισεις σε παρακαλω???
    Πολύ ευχαρίστως.

    Να πάρεις ss μηχανάκι ή και οποιοδήποτε μηχανάκι, αν δεν έχεις στο νου σου πως υπάρχει μόνο ένας τρόπος να το κάνεις και αυτός είναι ΣΩΣΤΑ, γιατι...???

    Με τον απαραίτητο εξοπλισμό ΠΑΝΤΑ και όχι απο τα lidl και με την απαραίτητη εκπαίδευση, όχι μέσω youtube.

    Σαφώς και θέλει ιδρώτα και χιλιόμετρα, το κεφάλι μας δεν είναι κουβάς να τον γεμίσεις με πληροφορία μονομιάς, αλλά επουδενί δεν δέχομαι τη θεωρία πως πολλοι δεν ξέρουν, αρά μπορώ να πάρω και εγώ ss και να μη μάθω...

    Είναι πολύ μακρία από τη δική μου νοοτροπία (παρόλο που είμαι στραβάδι, ακόμα).

    Χωρίς πρότυπο δεν υπάρχει πρόοδος...
    Dreams are for doers.

  8. #38
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    03/09/2018
    Μηνύματα
    22
    σου ζητω συγνωμη αν καταλαβες αυτο αλλα παρεξηγησες.ειμαι ασχετος και θα ειμαι και με το ss.τα ιδια ορια με το ζ θα εχω χαραμι θα παει το ειπα διαβασε τα προηγουμενα ποστ.εχω το ζ και το εχω παει ως 120.το ιδιο και το ss.τωρα αν παω σε ενα σχολειονκαι μπορεσω να ανεβω ενα σκαλοπατι καλως.αλλιως 60-70 max πολη και 120 εθνικη.δε με νοιαζει αν καει στα χερια μου με νοιαζει μη χτυπησω εγω η καποιος αλλος ποτε δεν εχω ανεβασει δευτερο ατομο και ποτε δεν εχω ανοιξει πανω απο 6-7 χιλιαδες στροφες!!!!!ναι το γουσταρω μονο να το βλεπω ειτε 1000 ειτε 600 ειτε 400 ομως ασχετος θα ειμαι!!!!!

  9. #39
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.280
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pan.ka Προβολή μηνύματος
    σου ζητω συγνωμη αν καταλαβες αυτο αλλα παρεξηγησες.ειμαι ασχετος και θα ειμαι και με το ss.τα ιδια ορια με το ζ θα εχω χαραμι θα παει το ειπα διαβασε τα προηγουμενα ποστ.εχω το ζ και το εχω παει ως 120.το ιδιο και το ss.τωρα αν παω σε ενα σχολειονκαι μπορεσω να ανεβω ενα σκαλοπατι καλως.αλλιως 60-70 max πολη και 120 εθνικη.δε με νοιαζει αν καει στα χερια μου με νοιαζει μη χτυπησω εγω η καποιος αλλος ποτε δεν εχω ανεβασει δευτερο ατομο και ποτε δεν εχω ανοιξει πανω απο 6-7 χιλιαδες στροφες!!!!!ναι το γουσταρω μονο να το βλεπω ειτε 1000 ειτε 600 ειτε 400 ομως ασχετος θα ειμαι!!!!!
    Εισαι ωραιος...μη λεμε τα ιδια..παιξε μπαλα με το mt
    Throttle that mysterious friend of ours

  10. #40
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pan.ka Προβολή μηνύματος
    παιδια αυτο εννοω μη παρεξηγηθω.γνωριζω καποιους ανθρωπους με ss που τα εχουν και δεν πανε πιστες ουτε βγαινουν οικονομικα να τα συντηρουν και πανε κομματια μονο σε μεγαλες λεωφορους αυτο εννοω.και οι πιο πολοι απο αυτους μου ελεγαν μη παρεις μοτο θα σκοτωθεις.εσεις πιστευετε οσοι τα εχουν ξερουν να τα πανε η τους βολευουν????
    Καλά σου λένε, κρίνουν εξ ιδιών. Επίσης αν το θες για αυτό που κάνεις ήδη με το Ζ, μείνε με το Ζ. Και θα σου μείνουν και τα λεφτά για να μάθεις, ή ό,τι άλλο θες.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  11. #41
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    Αφού το έχεις, από ό,τι κατάλαβα, στο μυαλό σου το να πας σε σχολείο, γιατί δεν πας με το Ζ; Πού ξέρεις μπορεί τελικά μαθαίνοντας αυτό που σου λείπει να αρχίσεις να το απολαμβάνεις.

  12. #42
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    03/09/2018
    Μηνύματα
    22
    να σου πω την αληθεια το ειχα σκοπο(για ιδιαιτερα)ομως η ολη φαση που πηγαινα σιγα χωρις να ψαχνομαι με βολεψε.φυσικα δεν οδηγαω σωστα οπως θα επρεπε αλλα συνεχως παω σε παρκινγκ για μανουβρες φρεναρισμα κλπ ωστε να δοκιμασω λιγο κατι διαφορετικο.ηξερα πως δε θα το κρατησω πολυ το ζ γιατι το πηρα για να ψιλομαθω τα απλα καθως ειναι φθηνο μηχανακι με φθηνα ανταλλακτικα!!!!
    τωρα με την αλλαγη αν γινει τελικα οτι παρω θα παω!!!!το βαρος του ειναι που με χαλαει και οτι μου "ανοιγει πολυ τα ποδια" σε σχεση με gsr και hornet αλλιως δε θα το σκεφτομουν καν!!!!

  13. #43
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.031
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pan.ka Προβολή μηνύματος
    ευχαριστω παρα πολυ για αυτη την απαντηση.δε σκοπευω να παω γρηγορα γιατι δεν θελω να θεσω σε κινδυνο τους γυρω μου καθως και εμενα.πραγματι το θελω γιατι απλα μου αρεσει και δεν μπορω να εχω κατι που δε μπορω να το βλεπω.εχω ηδη δυο πτωσεις με το ζ σταματημενος και μπορω να πω οτι ξενερωσα αρκετα.απλα δε ξερω αν ειναι ποιο ευκολο σε στροφες και γενικα στην οδηγηση με λιγα χλμ!!!
    Αν δεν σκοπεύεις να πας γρήγορα δεν υπάρχει απολύτως κανένας λόγος να υφίστασαι κινέζικο βασανιστήριο οδηγώντας SS.Οκ ειναι ναι μεν ειναι όμορφα αλλά αν πηγαίνεις αργά ταλαιπωρείσαι σε υπερβολικό βαθμό.Δες κάτι άλλο.
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  14. #44
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    4.004
    rc390.&-

  15. #45
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    03/09/2018
    Μηνύματα
    22
    ευχαριστω παιδια για τις απαντησεις σας αλλα πρωτη επιλογη παραμενουν ss και μετα το mt07.θα παρακαλουσα μια απαντηση που δεν εχω λαβει ακομα αν τα ss ειναι ευκολα στην οδηγηση.σας ευχαριστω και παλι!!!!!

Σελίδα 3 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Αλλαγη μοτοσυκλετας - Γνωμες
    από SpyrosThe στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 90
    Τελευταίο μήνυμα: 26/09/2015, 10:41
  2. Εγκατάλειψη Παλιάς Μοτοσυκλέτας
    από sourtaggias στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 14/12/2003, 21:03
  3. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 02/12/2003, 11:35
  4. Γιορτή Μοτοσυκλετας
    από Julius στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 08/11/2003, 00:17
  5. Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 06/11/2003, 09:03

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF