Σελίδα 10 από 12 ΠρώτοΠρώτο ... 56789101112 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 136 έως 150 από 168

Θέμα: που παει το φορουμ????

  1. #136
    Αργούτσικο Μέλος Το avatar του/της chillipf
    Εγγραφή
    18/03/2008
    Μηνύματα
    373
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από teogtp Προβολή μηνύματος
    "Μη με κοιτάς με μάτια που κλαίνε
    Μη με φιλάς με χείλη που καίνε
    Μη μου μιλάς με λόγια θλιμμένα
    Μη μου ζητάς να φύγω από σένα."



    Μαργαρίτης.






















    Μη με κοιτάς στη μούρη,
    που μοιάζω σα γαίδούρι.
    Να με κοιτάς στα μάτια,
    που μοιάζω σαν σκυλί...

    (δεν ξέρω ποιανού είναι, αλλά με άρεσε)
    PFC

  2. #137
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.481
    Πρόσφατα διάβαζα το νήμα "Δυσκολια επιλογης μεταξυ z1000,gsxr1000,r1,cb1000r" και εκτίμησα για μία ακόμη φορά την αξία του forum, όπως εκφράζεται από μερικά συνετά μέλη του. Αντί να πωρώνουν αλόγιστα τον κόσμο και να τον βάζουν στη διαδικασία της κόντρας, ακούγονται πολλές ώριμες απόψεις που προσγειώνουν όσους έχουν τα μυαλά στον αέρα και τους προστατεύουν, ώστε να αποκτήσουν σταδιακά εμπειρία και να απολαμβάνουν για χρόνια το μοτοσυκλετισμό.

    Όπως έγραψε ένας πιο πριν, για εκείνους που έχουν κολλήσει το μικρόβιο του μοτοσυκλετιστή, όλες οι μοτοσυκλέτες μπορούν να προσφέρουν ευχαρίστηση, καθεμία στο βαθμό της. Εδώ έρχεται το forum, σαν χώρος έκφρασης των εμπειριών και σαν εφαλτήριο για την απόκτηση νέων, με συμβουλές και ιδέες από τρίτους.

    Όσον αφορά στην ακμή και στην παρακμή, όπως επίσης γράφτηκε πιο πάνω, αυτές υπάρχουν παντού. Ο κόσμος τείνει να βαριέται πράγματα και να στρέφεται αλλού. Έχω συμμετάσχει σε πολλά forum, με δεκάδες χιλιάδες μηνύματα και σε κάποια ως συντονιστής και διαχειριστής. Μέσα από ένα forum μαθαίνεις, ωριμάζεις σε κάποιο πεδίο και σίγουρα γνωρίζεις κόσμο. Η άγνοια, γίνεται μερική γνώση, η γνώση εμπειρία. Από εκεί που ρωτάς, μετά από καιρό και τριβή, καταλήγεις να γίνεσαι δημιουργός περιεχομένου και φορέας της συλλογικής γνώσης. Η εμπειρία όμως μετά από χρόνια φέρνει τον κορεσμό που σε στρέφει σε νέα αντικείμενα ανεξερεύνητα. Εκεί λοιπόν που ξεθωριάζει ο δικός σου ενθουσιασμός, καταφθάνει ένας νέος στο χώρο να ακολουθήσει τα χνάρια σου και να δώσει ζωή στο χώρο με το ενδιαφέρον του. Είναι φορές που η απειρία είναι μαγεία για όλους μας.

    Τέλος, είναι σημαντικό να φιλτράρουμε την καταιγιστική πληροφορία που φθάνει από παντού και να ασχολούμαστε μόνο με εκείνη που χρειαζόμαστε τη δεδομένη στιγμή. Ο χρόνος είναι πολύτιμος και είναι εύκολο να σπαταληθεί ανούσια, αν δεν είμαστε αυστηροί στα κριτήρια επιλογής μας. Σίγουρα δε, να προσπερνάμε σχόλια που δε μας αρέσουν, αντί να αναλωνόμαστε σε αντιπαραθέσεις.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  3. #138
    700 κιλά βίδες Το avatar του/της Anritsu
    Εγγραφή
    25/01/2006
    Μηνύματα
    1.256
    Παρακολουθώντας το φόρουμ από το 2006 , εποχές Δέλεαρ κλπ , νομίζω πως το βασικό πρόβλημα είναι η φτωχιά που έπεσε , και μετά όλα τα άλλα social . Θυμάμαι εποχές με καθημερινά "καλορίζικα , εκδρομές , ταξίδια , ψώνια εξοπλισμού κλπ , μέχρι που έσκασε η φούσκα και κάτσαμε στα κυβικά μας . Και όταν χάσεις το μέσο , χάνεις και την όρεξη . Και εγώ με ένα παπί πλέον από το 2009 περισσότερο παρακολουθώ παρά γράφω . Μέσα υπάρχουν νήματα χρόνια αραχνιασμένα . Αγγελίες honda πχ 5-6 καταχωρήσεις που παλία έβλεπες σελίδες .
    Όσοι μείνουμε . Λίγοι και καλοί .
    Modenas Kriss 125

  4. #139
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kostas_1100gs
    Εγγραφή
    25/02/2009
    Μηνύματα
    404
    Θα συμφωνήσω με τον από πάνω. Η όλη κρίση βγαίνει σε ``ανορεξία`` για βόλτα, ομιλία, σκέψεις. Πασχίζουμε να τελειώσει ο μήνας, φυσικά με κομμένα τα πάντα, μέχρι κ 1 καφεδάκι του 1ε. Όλα τα forum το περνάνε και όχι μόνο, σύλλογοι γενικότερα, κοινωνίες και οικογένειες. Από το 2011 έμεινα με ένα παπί, τώρα το εκτίμησα που κάνω καμιά τοπική βόλτα 50-60 κλμ με 2ε.

  5. #140
    Μέλος σώματος ... Το avatar του/της andgeo
    Εγγραφή
    21/10/2005
    Μηνύματα
    905
    Από Κολιάτσου ξέρετε αν περνάει ;
    Respect mah authoritah!!!!

  6. #141
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    απο που να ξεκινησω...
    την μια μερα μπηκα, την επομενη πηγα ετησια και την 3η το πρωι τσκωθηκα με τον μαλακα τον σναιπερ και το βραδυ πιναμε μπυρες!!!

    το λες και καλη αρχη!!!

    ο παπ ειχε ερθει την 1η μερα που μπηκε για να πλακωθει με τον αφρο και τελικα...πινανε μπυρες.

    τα πατρινα ερχοτανε μονορουφι μετα τη δουλεια αθηνα και γυρναγανε πατρα καπακι αφοτου πινανε μπυρες.

    το σπαμαρισμα πηγαινε γονατο. οπως και το πειραγμα. και οποιος δεν το αντεχε εφευγε.

    μπαινανε γκομενες να βρουνε σελα και ΠΑΝΤΑ θα βρισκοτανε ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ενας καλοθελητης να την φερει το βραδυ να πιει μπυρες.

    νεος κοσμος εμπαινε με ορεξη να γνωρισει κοσμο και (εννιοτε) να πιει μπυρες.

    στις ετησιες το δικο μου γκρουπ παντα χανοτανε εξ αιτιας μου και δεν ακουγα καντηλια για την ''κακη οργανωση'' λες και πηρε ο μπαμπας τα παιδια του να τα κανει ατα αλλα επειδη θα χε φτασει το γκρουπ του μπαρτ στη ταβερνα και θα μας πινανε ολες τις μπυρες!!!

    υπηρχαν κατι ορεξατοι τυπο (ωρα καλη) που δεν ξεκολαγε ο κωλος απο τη σελα και καθιερωσανε τις σιδεροκολες (με αποτερο στοχο φυσικα να πιουνε μπυρες).

    κατι αλλοι φυγανε 10ημερα στα αγραφα (καλα αυτοι ειναι αλλο καπελο...πινανε τσιπουρα!)

    αλλοι τρχανε χροοοονια να στησουνε πιτες και να βρουνε δωρακια για την κληρωση.

    γενικα παντα υπηρχανε καποιοι που τρεχανε αφιλοκερδως. βαζανε λεφτα απο τη τσεπη τους, φτιαχνανε μπλουζακια, αυτοκολλητα, μπρελοκ, μαζωξεις, οργανωναε βολτες, αναλαμβανανε την ευθυνη του να παρουνε γκρουπ στις ετησιες, διαθετανε χρονο να κανουν μοντερεσιον κλπ.

    ε οοολοι αυτοι καπου κουραστηκαν. κρεμασανε. βαρεθηκαν. περασαν χρονια. αλλαξανε τα κοζια και οι υποχρεωσεις. και παλι εδω τριγυρνανε. αλλοι λιγοτερο,αλλοι περισσοτερο. και να στε σιγουροι οτι αν το φορουμ εκπεμψει sos καποια στιγμοι ΑΥΤΟΙ θα το γλιτωσουνε.

    φιλια σε ολους. παλαιοτερους και νεοτερους.

    (και για να μη ξεχνιομαστε...σναιπερ εισαι γιδι!!! )
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  7. #142
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.595
    σε καλό σου, παλιόπαιδο

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Zewa-Softis-Tissues-Standard-10pcs.jpg 
Προβολές:	240 
Μέγεθος:	12,0 KB 
ID:	400590
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  8. #143
    αράζω άρα ζω Το avatar του/της LOUKILOUK
    Εγγραφή
    10/01/2009
    Μηνύματα
    1.691
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    απο που να ξεκινησω...
    την μια μερα μπηκα, την επομενη πηγα ετησια και την 3η το πρωι τσκωθηκα με τον μαλακα τον σναιπερ και το βραδυ πιναμε μπυρες!!!

    το λες και καλη αρχη!!!

    ο παπ ειχε ερθει την 1η μερα που μπηκε για να πλακωθει με τον αφρο και τελικα...πινανε μπυρες.

    τα πατρινα ερχοτανε μονορουφι μετα τη δουλεια αθηνα και γυρναγανε πατρα καπακι αφοτου πινανε μπυρες.

    το σπαμαρισμα πηγαινε γονατο. οπως και το πειραγμα. και οποιος δεν το αντεχε εφευγε.

    μπαινανε γκομενες να βρουνε σελα και ΠΑΝΤΑ θα βρισκοτανε ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ενας καλοθελητης να την φερει το βραδυ να πιει μπυρες.

    νεος κοσμος εμπαινε με ορεξη να γνωρισει κοσμο και (εννιοτε) να πιει μπυρες.

    στις ετησιες το δικο μου γκρουπ παντα χανοτανε εξ αιτιας μου και δεν ακουγα καντηλια για την ''κακη οργανωση'' λες και πηρε ο μπαμπας τα παιδια του να τα κανει ατα αλλα επειδη θα χε φτασει το γκρουπ του μπαρτ στη ταβερνα και θα μας πινανε ολες τις μπυρες!!!

    υπηρχαν κατι ορεξατοι τυπο (ωρα καλη) που δεν ξεκολαγε ο κωλος απο τη σελα και καθιερωσανε τις σιδεροκολες (με αποτερο στοχο φυσικα να πιουνε μπυρες).

    κατι αλλοι φυγανε 10ημερα στα αγραφα (καλα αυτοι ειναι αλλο καπελο...πινανε τσιπουρα!)

    αλλοι τρχανε χροοοονια να στησουνε πιτες και να βρουνε δωρακια για την κληρωση.

    γενικα παντα υπηρχανε καποιοι που τρεχανε αφιλοκερδως. βαζανε λεφτα απο τη τσεπη τους, φτιαχνανε μπλουζακια, αυτοκολλητα, μπρελοκ, μαζωξεις, οργανωναε βολτες, αναλαμβανανε την ευθυνη του να παρουνε γκρουπ στις ετησιες, διαθετανε χρονο να κανουν μοντερεσιον κλπ.

    ε οοολοι αυτοι καπου κουραστηκαν. κρεμασανε. βαρεθηκαν. περασαν χρονια. αλλαξανε τα κοζια και οι υποχρεωσεις. και παλι εδω τριγυρνανε. αλλοι λιγοτερο,αλλοι περισσοτερο. και να στε σιγουροι οτι αν το φορουμ εκπεμψει sos καποια στιγμοι ΑΥΤΟΙ θα το γλιτωσουνε.

    φιλια σε ολους. παλαιοτερους και νεοτερους.

    (και για να μη ξεχνιομαστε...σναιπερ εισαι γιδι!!! )
    Τελικά δεν κοπήκαν οι βόλτες, οι μπύρες κόπηκαν...
    πίνω και οδηγώ, οδηγώ και πίνω...
    μη ζητας μονο χρονια απο τη ζωη,δωσε ζωη στα χρονια

  9. #144
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.136
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από LOUKILOUK Προβολή μηνύματος
    Τελικά δεν κοπήκαν οι βόλτες, οι μπύρες κόπηκαν...
    πίνω και οδηγώ, οδηγώ και πίνω...
    Ε καλά εσύ πια στο Εδιμβούργο ρε καψερέ, που να βρεις να πιεις...

  10. #145
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.962
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    απο που να ξεκινησω...
    την μια μερα μπηκα, την επομενη πηγα ετησια και την 3η το πρωι τσκωθηκα με τον μαλακα τον σναιπερ και το βραδυ πιναμε μπυρες!!!

    το λες και καλη αρχη!!!

    ο παπ ειχε ερθει την 1η μερα που μπηκε για να πλακωθει με τον αφρο και τελικα...πινανε μπυρες.

    τα πατρινα ερχοτανε μονορουφι μετα τη δουλεια αθηνα και γυρναγανε πατρα καπακι αφοτου πινανε μπυρες.

    το σπαμαρισμα πηγαινε γονατο. οπως και το πειραγμα. και οποιος δεν το αντεχε εφευγε.

    μπαινανε γκομενες να βρουνε σελα και ΠΑΝΤΑ θα βρισκοτανε ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ενας καλοθελητης να την φερει το βραδυ να πιει μπυρες.

    νεος κοσμος εμπαινε με ορεξη να γνωρισει κοσμο και (εννιοτε) να πιει μπυρες.

    στις ετησιες το δικο μου γκρουπ παντα χανοτανε εξ αιτιας μου και δεν ακουγα καντηλια για την ''κακη οργανωση'' λες και πηρε ο μπαμπας τα παιδια του να τα κανει ατα αλλα επειδη θα χε φτασει το γκρουπ του μπαρτ στη ταβερνα και θα μας πινανε ολες τις μπυρες!!!

    υπηρχαν κατι ορεξατοι τυπο (ωρα καλη) που δεν ξεκολαγε ο κωλος απο τη σελα και καθιερωσανε τις σιδεροκολες (με αποτερο στοχο φυσικα να πιουνε μπυρες).

    κατι αλλοι φυγανε 10ημερα στα αγραφα (καλα αυτοι ειναι αλλο καπελο...πινανε τσιπουρα!)

    αλλοι τρχανε χροοοονια να στησουνε πιτες και να βρουνε δωρακια για την κληρωση.

    γενικα παντα υπηρχανε καποιοι που τρεχανε αφιλοκερδως. βαζανε λεφτα απο τη τσεπη τους, φτιαχνανε μπλουζακια, αυτοκολλητα, μπρελοκ, μαζωξεις, οργανωναε βολτες, αναλαμβανανε την ευθυνη του να παρουνε γκρουπ στις ετησιες, διαθετανε χρονο να κανουν μοντερεσιον κλπ.

    ε οοολοι αυτοι καπου κουραστηκαν. κρεμασανε. βαρεθηκαν. περασαν χρονια. αλλαξανε τα κοζια και οι υποχρεωσεις. και παλι εδω τριγυρνανε. αλλοι λιγοτερο,αλλοι περισσοτερο. και να στε σιγουροι οτι αν το φορουμ εκπεμψει sos καποια στιγμοι ΑΥΤΟΙ θα το γλιτωσουνε.

    φιλια σε ολους. παλαιοτερους και νεοτερους.

    (και για να μη ξεχνιομαστε...σναιπερ εισαι γιδι!!! )
    Βρήκες μέρα κι εσύ να γράψεις...

    Σ' ωραίος ρε αιδοιόπανο!


  11. #146
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από McGyver Προβολή μηνύματος
    Βρήκες μέρα κι εσύ να γράψεις...

    Σ' ωραίος ρε αιδοιόπανο!

    Αποφασισε. Η ωραιος η αιδιοπανο!
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  12. #147
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/02/2007
    Μηνύματα
    465
    .... έχω την αίσθηση πως πρέπει να πάω καμιά βόλτα με την πάπια ... ή ίσως με το εντουράκι ...
    Πριν πλακώσουν τα πολλά κρύα, πριν πέσει ο ουρανός στο κεφάλι μας, πριν το μετανιώσει η Σούλα και γυρίσει νυχτιάτικα και βαράει κουδούνια, όσο υπάρχουν ακόμα κιτρινισμένα φύλλα στα δέντρα, όσο η σκηνή αντέχει την υγρασία, όσο οι "σύμμαχοί" μας μας επιτρέπουν να ανασαίνουμε χωρίς ανασάμετρο ...
    Ίσως πω και καμιά πυρηνική αμπελοφιλοσοφία που να θίξω δίτροχα δόγματα και υπολήψεις ... ίσως ...

  13. #148
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.131
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος

    ε οοολοι αυτοι καπου κουραστηκαν. κρεμασανε. βαρεθηκαν. περασαν χρονια. αλλαξανε τα κοζια και οι υποχρεωσεις. και παλι εδω τριγυρνανε. αλλοι λιγοτερο,αλλοι περισσοτερο. και να στε σιγουροι οτι αν το φορουμ εκπεμψει sos καποια στιγμοι ΑΥΤΟΙ θα το γλιτωσουνε.

    )
    Μπα,όλοι είναι μέσα,από αλκοτέστ

  14. #149
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    Τελικά αυτό που δεν άλλαξε είναι ότι ο σναηπερ είναι γίδι;







    Να μαθαινουμε εμείς οι νέοι.....
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  15. #150
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.309
    γραφτηκα στο φορουμ τετοια εποχη πριν 9 χρονια, οταν ειχα βαλει στο ματι να αγορασω το γιαμαχακι μου, και η αναζητηση για πληροφοριες στο διαδικτυο με πεταξε εδω μεσα..
    εκεινη την εποχη ημουν ενας απλος μηχανοχρηστης που ηθελε απλα ενα καλυτερο μηχανακι για κανει τη δουλιτσα του πιο ανετα.. ουτε καν μου ειχαν περασει απ'το μυαλο οσα εχω
    κανει μεχρι στιγμης με αυτο το 250αρακι... (και με το 600 κατι φεγγαρια λιγο αργοτερα..)

    αυτο το φορουμ με εκανε μηχανοβιο..
    αυτο το φορουμ μου εμαθε την αξια του εξοπλισμου και απο εκει που φοραγα ενα απλο κρανακι του 50ρικου επενδυσα (και επενδυω) στην ασφαλεια μου..
    αυτο το φορουμ με εκανε καλυτερο οδηγο..
    γενικα σε αυτο το φορουμ χρωσταω πολλα οσον αφορα την εμπειρια μου ως μοτοσυκλετιστης...

    το οτι φυσικα εχω κανει και καλους φιλους απο εδω μεσα, δε νομιζω να χρειαζεται να το πω...

    εν το μεταξυ αυτο που μου αρεσει και δε προκειται να το βαρεθω ποτε ειναι η ποικιλια της θεματολογιας του.. ειναι ενα πραμα οπως στης συναντησεις μας.. μαζευομαστε ενα τσουρμο
    μηχανοβιοι και συζηταμε για ενα σκασμο θεματα... τελευταια παρακολουθω και ενα ακομα φορουμ μοτοσυκλετας... πιστεψτε με μου φαινεται εντελως βαρετο ακριβως επειδη δε συζτανε απολυτως τιποτα αλλο που δεν εχει σχεση με μοτοσυκλετα.. οποτε ο μονος λογος που το παρακολουθω ειναι για οταν θελω καμια πληροφορια μοτοσυκλετικη η για καμια βολτουλα..

    το φορουμ ηταν και θα ειναι παντα στη καρδια μου.. με τα τωρινα δεδομενα ο μονος λογος να σταματησω να το παρακολουθω ειναι αμα κλεισει (φτου φτου σκορδα) η αμα πεσει το ιντερνετ..

    τα οσα λεγονται για παραγκες για λανθασμενη διαχειρηση και αλλα τετοια ωραια, τα ακουω βερεσε καθως θεωρω πως εφ'οσον ΔΕΝ πληρωνω συνδρομη για να ειμαι εδω μεσα,
    δε δικαιουμαι να εχω και απαιτησεις ως προς το τροπο διαχειρησης.. οποτε το φορουμ ας παει οπου θελει..

    αυτα τα ολιγα απο μενα... και εις αλλα με υγεια..

Σελίδα 10 από 12 ΠρώτοΠρώτο ... 56789101112 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. παει το παπλωμα...του χρονου παλι...
    από Sophitsa στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 18/12/2004, 19:14
  2. Προς ΟΛΟ το φορουμ!!!!!!
    από ruyjin στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 26/09/2004, 14:58
  3. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 19/08/2004, 11:44
  4. Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 02/08/2004, 14:05
  5. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 07/11/2003, 01:00

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF