Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 49

Θέμα: εξάτμιση Dominator

  1. #16
    Σκόνη Πέτρες Λάσπη Το avatar του/της Λευκάδιος
    Εγγραφή
    14/11/2008
    Μηνύματα
    2.449
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ικαρία1964 Προβολή μηνύματος
    Δεν πειράζει μετά από λίγο τρολάρισμα βρήκαμε την άκρη
    Εκτός από αυτά που είπε ο doctoras να έχεις επίσης υπόψην ότι οι συγκεκριμένες κάνουν αρκετό θόρυβο και μάλλον θα χρειαστείς ως έξτρα επιπλέον τάπα (έχει στην ιστοσελίδα δύο διαφορετικούς τύπους).
    Τελευταία τροποποίηση από Λευκάδιος; 20/09/2018 στις 20:58.

  2. #17
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctoras Προβολή μηνύματος
    Πάντως εαν μένεις μόνιμα στο νησι το τενερι ειναι οτι πρεπει, αν και απο οτι μου ειπαν τελευταία ασφαλτοστρωνουν αβερτα πολλα χωματινα ως τωρα κομματια.
    ναι όντως ,σε βρίσκω αρκετά πληροφορημένο αλλά μια επική διαδρομή Μαγγανίτης προς Καρκινάγρι δεν πρόκειται να μαυρίσει ποτέ άμα θες να φας το χώμα της ζωής σου πας εκεί.
    Όλοι κάτω και πάνω κανείς

  3. #18
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Λευκάδιος Προβολή μηνύματος
    Εκτός από αυτά που είπε ο doctoras να έχεις επίσης υπόψην ότι οι συγκεκριμένες κάνουν αρκετό θόρυβο και μάλλον θα χρειαστείς ως έξτρα επιπλέον τάπα (έχει στην ιστοσελίδα δύο διαφορετικούς τύπους).
    Ευχαριστώ θα το κοιτάξω.
    Όλοι κάτω και πάνω κανείς

  4. #19
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.445
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ικαρία1964 Προβολή μηνύματος
    ναι όντως ,σε βρίσκω αρκετά πληροφορημένο αλλά μια επική διαδρομή Μαγγανίτης προς Καρκινάγρι δεν πρόκειται να μαυρίσει ποτέ άμα θες να φας το χώμα της ζωής σου πας εκεί.
    είχα διανύσει διπλός με νοικιάρικο cb600f hornet σε 4 μέρες 305km. Στη χωμάτινη διαδρομη απο χρίστος ράχες > πεζι> λαγκάδα> καρκινάγρι > τράπαλο είχαμε εντυπωσιαστεί απο το τοπίο, μαγγανίτη είχαμε παει απο άσφαλτο (σειχέλες) βατοί χωματόδρομοι μαλακωσσά που λένε!
    Να το χαίρεστε το νησί σας είστε ωραίοι
    you rise you fall you're down then you rise again

  5. #20
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από volde27 Προβολή μηνύματος
    Φίλε συγνώμη πέφτει παντόφλα σπίτι και ξεσπάς (μέσω τις ανωνυμίας του διαδικτύου) σε καποιον που εκανε μια ερωτηση για εξατμιση??

    Και ονομα εγραψε (σιγα μην το ειδες, μονο την κοτσανα ηθελες να γραψεις)
    και σχολιασες και το κυριοι φοβερο χιουμορ τι να λεμε τωρα.

    Συνεχισε ετσι γερα μπραβο.....


    μηπως, λεω εγω τωρα, πρεπει να εχουμε και καποια σωστη συνταξη σ'αυτο που γραφουμε για να μπορουν να καταλαβουν οι υπολοιποι?
    οκ, τις dominator σαν εξατμισεις δεν τις ηξερα...οπως φανταζομαι και οι περισσοτεροι...αλλα και αυτο το εγραψε λαθος...και φυσιολογικα ο συνειρμος εγινε με το γνωστο μοντελο της honda...μονοκυλινδρο αυτο, μονοκυλινδρο και το tenere...

    παραδεχτηκα ομως μετα το λινκ του Λευκαδιου το λαθος μου...

    αρα ερχομαστε στο συμπερασμα οτι πρεπει να εχουμε και σωστη ορθογραφια και να βαζουμε και περισσοτερες πληροφοριες...ενα λινκ ή μια φωτο θα βοηθουσε να καταλαβαιναμε περισσοτερα...


    οσον αφορα την παντοφλα και το σπιτι κρατα τα για τον εαυτο σου...ουτε με ξερεις...ουτε θες να με μαθεις απο την καλη και απο την αναποδη...

  6. #21
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.166
    Κι εγώ τον ίδιο συνειρμό έκανα....
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  7. #22
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της borgiriadis1
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    818
    Χωρίς να γνωρίζω τις εξατμίσεις μου φαίνονται πολύ καλές οι τιμές για να είναι αληθινές. Κ όταν λένε εγγύηση τι εννοούν? Θα σπάσει στα 2 και θα την αλλάξουν? Δεν θέλω να το παίξω έξυπνος αλλά δεν σου μυρίζει κτ που το 80% εδώ μέσα δεν ήξεραν ότι υπάρχει?
    Όπως και να έχει ψάξε το καλά και αν αποφασίσεις και βάλεις κάνε έναν κόπο να γράψεις εδώ τις εντυπώσεις σου να βοηθήσεις και κανέναν άλλο με το ίδιο δίλημμα.
    PS: Σ εξήγησε το κατάστημα τι καλύπτει η εγγύηση?

  8. #23
    Τις ξέρω εγώ. Δεν τις έχω φορέσει αλλά ξέρω άτομα που τις βάλαν σε triumph. Και είναι πολύ ευχαριστημένοι.

  9. #24
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από borgiriadis1 Προβολή μηνύματος
    Χωρίς να γνωρίζω τις εξατμίσεις μου φαίνονται πολύ καλές οι τιμές για να είναι αληθινές. Κ όταν λένε εγγύηση τι εννοούν? Θα σπάσει στα 2 και θα την αλλάξουν? Δεν θέλω να το παίξω έξυπνος αλλά δεν σου μυρίζει κτ που το 80% εδώ μέσα δεν ήξεραν ότι υπάρχει?
    Όπως και να έχει ψάξε το καλά και αν αποφασίσεις και βάλεις κάνε έναν κόπο να γράψεις εδώ τις εντυπώσεις σου να βοηθήσεις και κανέναν άλλο με το ίδιο δίλημμα.
    PS: Σ εξήγησε το κατάστημα τι καλύπτει η εγγύηση?
    Για να πω την αλήθεια δεν ρώτησα τι ακριβώς καλύπτει η εγγύηση θα το ρωτήσω και θα σας πω όπως και τις εντυπώσεις μου από την ποιότητα της εξάτμισης.
    Όλοι κάτω και πάνω κανείς

  10. #25
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    μηπως, λεω εγω τωρα, πρεπει να εχουμε και καποια σωστη συνταξη σ'αυτο που γραφουμε για να μπορουν να καταλαβουν οι υπολοιποι?
    οκ, τις dominator σαν εξατμισεις δεν τις ηξερα...οπως φανταζομαι και οι περισσοτεροι...αλλα και αυτο το εγραψε λαθος...και φυσιολογικα ο συνειρμος εγινε με το γνωστο μοντελο της honda...μονοκυλινδρο αυτο, μονοκυλινδρο και το tenere...

    παραδεχτηκα ομως μετα το λινκ του Λευκαδιου το λαθος μου...

    αρα ερχομαστε στο συμπερασμα οτι πρεπει να εχουμε και σωστη ορθογραφια και να βαζουμε και περισσοτερες πληροφοριες...ενα λινκ ή μια φωτο θα βοηθουσε να καταλαβαιναμε περισσοτερα...


    οσον αφορα την παντοφλα και το σπιτι κρατα τα για τον εαυτο σου...ουτε με ξερεις...ουτε θες να με μαθεις απο την καλη και απο την αναποδη...
    αφού δεν κατάλαβες ρώτα πρώτα έβγαλες ολόκληρο συμπέρασμα δεν είμαι και ο Τριανταφυλίδης (συντάκτης του βιβλίου της γραμματικής των σχολείων)
    Τελευταία τροποποίηση από ικαρία1964; 21/09/2018 στις 12:46.
    Όλοι κάτω και πάνω κανείς

  11. #26
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ικαρία1964 Προβολή μηνύματος
    αφού δεν κατάλαβες ρώτα πρώτα έβγαλες ολόκληρο συμπέρασμα δεν είμαι και ο Τριανταφυλίδης (συντάκτης του βιβλίου της γραμματικής των σχολείων)

    μπορει να μην εισαι ο Τριανταφυλλιδης αλλα μπορεις να συνταξεις σωστοτερα...απλα δεν το εκανες εδω...

    anyway, το τραβηξαμε...


    ουσιαστικα πρεπει να εμπιστευεσαι τον εισαγωγεα για να κανεις την αγορα...αν θεωρεις οτι σε στραβη θα σε καλυψει, παρτην...αν νομιζεις οτι θα σφυριξει αδιαφορα, απεφυγε την...

    καλη αγορα αν το εχεις αποφασισει...

  12. #27
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από borgiriadis1 Προβολή μηνύματος
    Χωρίς να γνωρίζω τις εξατμίσεις μου φαίνονται πολύ καλές οι τιμές για να είναι αληθινές. Κ όταν λένε εγγύηση τι εννοούν? Θα σπάσει στα 2 και θα την αλλάξουν? Δεν θέλω να το παίξω έξυπνος αλλά δεν σου μυρίζει κτ που το 80% εδώ μέσα δεν ήξεραν ότι υπάρχει?
    Όπως και να έχει ψάξε το καλά και αν αποφασίσεις και βάλεις κάνε έναν κόπο να γράψεις εδώ τις εντυπώσεις σου να βοηθήσεις και κανέναν άλλο με το ίδιο δίλημμα.
    PS: Σ εξήγησε το κατάστημα τι καλύπτει η εγγύηση?
    Καλύπτει για πέντε χρόνια οποιαδήποτε ζημιά: σκουριασμα ,τρύπημα, εσωτερικά και εξωτερικά αυτά μου είπαν

    Nα και ένα βιντεάκι με την εν λόγο εξάτμιση η μηχανή δεν είναι δικιά μου αλλά παρόμοια,εγώ ακόμα δεν την έχω βάλει.

    https://www.youtube.com/watch?v=SoRT-WurAMQ
    Τελευταία τροποποίηση από ικαρία1964; 21/09/2018 στις 19:51.

  13. #28
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της leo1964
    Εγγραφή
    01/12/2015
    Μηνύματα
    709
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ικαρία1964 Προβολή μηνύματος
    Βρήκα μια εξάτμιση Ννομινετορ (πολωνικής κατασκευής) για να αλλάξω τις μαμίσιες που έχω σε ένα Τενερε 660 z επειδή την βρήκα φτηνή θέλω μια γνώμη είναι τίμια αγορά; 160 ευρώπουλα ή θα τα κλαίω; έχω διαβάσει ότι οι πολωνοί είναι κύριοι στις κατασκευές εξατμίσεων και στο συγκεκριμένο μοντέλο δίνουν 5 χρόνια εγγύηση
    Έχω αγοράσει εδώ και 4 χρόνια,πάρα πολυ καλές,πάρτες άφοβα και ο εισαγωγέας άψογος επαγγελματίας
    Τελευταία τροποποίηση από leo1964; 21/09/2018 στις 20:45.
    Οι καλοί άνθρωποι δεν χρειάζονται νόμους για να ενεργούν υπεύθυνα, ενώ οι κακοί άνθρωποι θα βρουν τρόπους να τους παρακάμψουν. -Πλάτων-

  14. #29
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από leo1964 Προβολή μηνύματος
    Έχω αγοράσει εδώ και 4 χρόνια,πάρα πολυ καλές,πάρτες άφοβα και ο εισαγωγέας άψογος επαγγελματίας
    Ευχαριστώ, για την απάντηση την παράγγειλα ήδη και σε εμένα ο εισαγωγέας μετά από τηλ. επικοιν. μου φάνηκε πολύ εντάξει. Το μόνο αρνητικό είναι ότι D/B killer πάει έχτρα όπως κάποιος προανέφερε με κόστος 18 ευρώ.
    Όλοι κάτω και πάνω κανείς

  15. #30
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.796
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από volde27 Προβολή μηνύματος
    Συνεχισε ετσι γερα μπραβο.....


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    ...ουτε με ξερεις...ουτε θες να με μαθεις απο την καλη και απο την αναποδη...
    Τι του λες μωρέ τώρα "συνέχισε έτσι και γερά" και αηδίες και πραγματικά δεν θέλεις να τον μάθεις ούτε από την καλή ούτε από την ανάποδη. Ξέρεις τι κατεβάζει αν κάτσει σε τραπέζι?? Τον ατελείωτο έχει. Μείνε μακριά του, είσαι πιο ασφαλής έτσι.

    Πάντως για την ιστορία κι εγώ κατάλαβα αυτό που κατάλαβαν οι περισσότεροι ότι δλδ θα έβαζε ο φίλος εξάτμιση για Domi σε Τενεκέ. Επίσης είναι και λάθος γραμμένο στον τίτλο.
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Πωλειται Εξατμιση Akrapovic
    από DUKASII στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 34
    Τελευταίο μήνυμα: 02/06/2004, 09:35
  2. ΖΗΤΕΙΤΑΙ..ΝΧ.250cc..DOMINATOR
    από jimbar στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 19/05/2004, 12:17
  3. εξατμιση για KTM LC4 SM
    από dez στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 06/05/2004, 10:10
  4. εξάτμιση για cb 400 super four
    από ruyjin στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 30/04/2004, 12:55
  5. Εξατμιση Σε Τdr 80
    από NERGAL στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 15/01/2004, 09:53

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF