Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 49

Θέμα: εξάτμιση Dominator

  1. #1

    εξάτμιση Dominator

    Βρήκα μια εξάτμιση Ννομινετορ (πολωνικής κατασκευής) για να αλλάξω τις μαμίσιες που έχω σε ένα Τενερε 660 z επειδή την βρήκα φτηνή θέλω μια γνώμη είναι τίμια αγορά; 160 ευρώπουλα ή θα τα κλαίω; έχω διαβάσει ότι οι πολωνοί είναι κύριοι στις κατασκευές εξατμίσεων και στο συγκεκριμένο μοντέλο δίνουν 5 χρόνια εγγύηση
    Όλοι κάτω και πάνω κανείς

  2. #2
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.655
    Η 5ετής εγγύηση ειναι στα Πολωνεζικα..??
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  3. #3
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από OldMan Προβολή μηνύματος
    Η 5ετής εγγύηση ειναι στα Πολωνεζικα..??
    χαχαχα όχι φίλε μου από Ελλάδα θα την αγοράσω τις εισάγει κάποιο κατάστημα το οποίο δίνει και την εγγύηση αλλά θέλω να ξέρω αν κάποιος γνωρίζει να μου πει αν αξίζει να την αγοράσω
    Όλοι κάτω και πάνω κανείς

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ικαρία1964 Προβολή μηνύματος
    Βρήκα μια εξάτμιση Ννομινετορ (πολωνικής κατασκευής) για να αλλάξω τις μαμίσιες που έχω σε ένα Τενερε 660 z επειδή την βρήκα φτηνή θέλω μια γνώμη είναι τίμια αγορά; 160 ευρώπουλα ή θα τα κλαίω; έχω διαβάσει ότι οι πολωνοί είναι κύριοι στις κατασκευές εξατμίσεων και στο συγκεκριμένο μοντέλο δίνουν 5 χρόνια εγγύηση


    να την παρεις...
    δεν μπορεις να φανταστεις κατι αλλους αληταραδες που φτιαχνουν εξατμισεις...

  5. #5
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    να την παρεις...
    δεν μπορεις να φανταστεις κατι αλλους αληταραδες που φτιαχνουν εξατμισεις...
    πιαστήκατε και οι δύο χρήστες από δύο λέξεις (κύριοι) και (εγγύηση) για να πείτε ........ ότι νάναι τέλος πάντων το προσπερνάω

    Υ.Γ devil's animal στείλε μου τα mail σου για νου σου στέλνω τα ποσταρίσματα μου να τα διορθώνεις συντακτικά πριν τα ανεβάσω στο forum
    Τελευταία τροποποίηση από ικαρία1964; 20/09/2018 στις 17:53.
    Όλοι κάτω και πάνω κανείς

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ικαρία1964 Προβολή μηνύματος

    Υ.Γ devil's animal στείλε μου τα mail σου για νου σου στέλνω τα ποσταρίσματα μου να τα διορθώνεις συντακτικά πριν τα ανεβάσω στο forum
    εχει αναλαβει αλλος αυτον τον (αχαρο ομολογουμενως) ρολο...
    η δικια μου δουλεια ειναι να μοιραζω πονο...γενικως και ειδικως....
    για οτιδηποτε αλλο απευθυνθειτε στο αρμοδιο τμημα...ευχαριστω...



    τωρα περα απο την πλακα ...γραφεις οτι βρηκες μια εξατμιση πολωνικης κατασκευης...ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ..για να ξερουμε τουλαχιστον ΤΙ ειναι αυτο το πραγμα που βρηκες...η οποια προοριζεται για HONDA dominator...
    την οποια θες να την βαλεις σε YAMAHA tenere 660 απλα και μονο επειδη ειναι φτηνη...οτι να'ναι δλδ...

    και βαζεις και τιμη για να σου πουμε αν ειναι τιμια η αγορα στην εξατμιση χωρις ονομα, που ειναι για αλλο μηχανακι και την θες για το δικο σου μηχανακι...

    α, και το κορυφαιο ολων...οτι οι πολωνοι οι οποιοι την εχουν κατασκευασει ειναι κυριοι(!!) και το εδω καταστημα που την εισαγει δινει 5 χρονια εγγυηση...


    δλδ αληθεια περιμενεις μετα απο ολα αυτα σοβαρη απαντηση??

  7. #7
    Σκόνη Πέτρες Λάσπη Το avatar του/της Λευκάδιος
    Εγγραφή
    14/11/2008
    Μηνύματα
    2.440
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος



    τωρα περα απο την πλακα ...γραφεις οτι βρηκες μια εξατμιση πολωνικης κατασκευης...ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ..για να ξερουμε τουλαχιστον ΤΙ ειναι αυτο το πραγμα που βρηκες...η οποια προοριζεται για HONDA dominator...
    την οποια θες να την βαλεις σε YAMAHA tenere 660 απλα και μονο επειδη ειναι φτηνη...οτι να'ναι δλδ...

    και βαζεις και τιμη για να σου πουμε αν ειναι τιμια η αγορα στην εξατμιση χωρις ονομα, που ειναι για αλλο μηχανακι και την θες για το δικο σου μηχανακι...
    http://www.dominator-exhausts.com/

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Λευκάδιος Προβολή μηνύματος
    a, ok...mea culpa...δεν ειχα ιδεα..

  9. #9
    ♥ Αce of spades ♥
    Εγγραφή
    11/03/2018
    Μηνύματα
    95
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    a, ok...mea culpa...δεν ειχα ιδεα..
    Φίλε συγνώμη πέφτει παντόφλα σπίτι και ξεσπάς (μέσω τις ανωνυμίας του διαδικτύου) σε καποιον που εκανε μια ερωτηση για εξατμιση??

    Και ονομα εγραψε (σιγα μην το ειδες, μονο την κοτσανα ηθελες να γραψεις)
    και σχολιασες και το κυριοι φοβερο χιουμορ τι να λεμε τωρα.

    Συνεχισε ετσι γερα μπραβο.....

  10. #10
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.423
    http://www.dominator-exhausts.com/do...-z-tenere.html

    Γιαυτό αναφέρεσαι?
    κατα την άποψη μου πάντα, θεωρώ εξωφρενικά υψηλές τις τιμές των aftermarket εξατμίσεων για ένα αντικείμενο που παίρνεις μόνο ήχο, οπότε τα 160ευρώ του πολωνου δείχνουν τίμια μπροστά στα 900 των ακραποβιτς κλπ..
    Όπως φαίνεται απο τις φωτό σε αυτή τιμή αντικαθιστά τα δύο μαμα τελικα με ένα, εάν πας να κάνεις μια τέτοια αγορά θα ήταν καλύτερο για την υγεία του κινητήρα συνοδευτικά να επιμεληθείς με πιο ελεύθερο φίλτρο αέρα και νέα χαρτογράφηση στο injection κοινώς αναβάθμιση "stage 1"
    Υπάρχουν μέλη που το έχουν ψάξει ενδελεχώς την αναβαθμισμένη απόδοση του τενερε, απο την άλλη εγω ξέρω οτι οι Ικαριώτες δεν βιάζονται καθόλου τι τα θες όλα αυτά?
    you rise you fall you're down then you rise again

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.723
    Γραφεία, γιατί έχουν στο Αμστερνταμ;

    http://www.dominator-exhausts.com/dominator-exhausts/

    Maassluisstraat 2

    1062 GD

    Amsterdam

    The Netherlands
    Έχω ζάλη, ζάλη στο κεφάλι, έχω ζούρλα στο μυαλό,
    παίζουν βιφόρια και αρβιεφίδια, γραναζιωτικό σκοπό

  12. #12
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctoras Προβολή μηνύματος
    http://www.dominator-exhausts.com/do...-z-tenere.html

    Γιαυτό αναφέρεσαι?
    κατα την άποψη μου πάντα, θεωρώ εξωφρενικά υψηλές τις τιμές των aftermarket εξατμίσεων για ένα αντικείμενο που παίρνεις μόνο ήχο, οπότε τα 160ευρώ του πολωνου δείχνουν τίμια μπροστά στα 900 των ακραποβιτς κλπ..
    Όπως φαίνεται απο τις φωτό σε αυτή τιμή αντικαθιστά τα δύο μαμα τελικα με ένα, εάν πας να κάνεις μια τέτοια αγορά θα ήταν καλύτερο για την υγεία του κινητήρα συνοδευτικά να επιμεληθείς με πιο ελεύθερο φίλτρο αέρα και νέα χαρτογράφηση στο injection κοινώς αναβάθμιση "stage 1"
    Υπάρχουν μέλη που το έχουν ψάξει ενδελεχώς την αναβαθμισμένη απόδοση του τενερε, απο την άλλη εγω ξέρω οτι οι Ικαριώτες δεν βιάζονται καθόλου τι τα θες όλα αυτά?
    χαχαχα μου άρεσε πολύ το τελευταίο , ευτυχώς που κάποιοι κατάλαβαν τι εννοούσα με τον όρο <<κύριοι>> τέλος πάντων ευχαριστώ για την απάντησή σου ήταν κατατοπιστική δεν ήξερε πως μια αλλαγή εξάτμισης σε οδηγεί σε τέτοιες αλλαγές όχι τόσο του φίλτρου αλλά σε αλλαγές χαρτογράφησης σκεπτόμουν ότι θα έδινα μια<<ανάσα>> στην μηχανή με την αλλαγή εξάτμισης τώρα το σκέπτομαι διαφορετικά θα δω τι θα κάνω.
    Όλοι κάτω και πάνω κανείς

  13. #13
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.532
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    a, ok...mea culpa...δεν ειχα ιδεα..
    Το ίδιο με τον διαβολάκο κατάλαβα.. ότι θα έμπαιναν after market no name εξατμίσεις για dominator (το κόστος των 160 ευρώ ειδικά, μου επιβεβαίωνε το no name) στο γιαμαχα.

    Τα χρήματα πάντως είναι πολύ λίγα.. αγνοούσα την ύπαρξη τους..

  14. #14
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nostradamus Προβολή μηνύματος
    Το ίδιο με τον διαβολάκο κατάλαβα.. ότι θα έμπαιναν after market no name εξατμίσεις για dominator (το κόστος των 160 ευρώ ειδικά, μου επιβεβαίωνε το no name) στο γιαμαχα.

    Τα χρήματα πάντως είναι πολύ λίγα.. αγνοούσα την ύπαρξη τους..
    Δεν πειράζει μετά από λίγο τρολάρισμα βρήκαμε την άκρη
    Όλοι κάτω και πάνω κανείς

  15. #15
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.423
    Πάντως εαν μένεις μόνιμα στο νησι το τενερι ειναι οτι πρεπει, αν και απο οτι μου ειπαν τελευταία ασφαλτοστρωνουν αβερτα πολλα χωματινα ως τωρα κομματια.

Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Πωλειται Εξατμιση Akrapovic
    από DUKASII στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 34
    Τελευταίο μήνυμα: 02/06/2004, 10:35
  2. ΖΗΤΕΙΤΑΙ..ΝΧ.250cc..DOMINATOR
    από jimbar στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 19/05/2004, 13:17
  3. εξατμιση για KTM LC4 SM
    από dez στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 06/05/2004, 11:10
  4. εξάτμιση για cb 400 super four
    από ruyjin στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 30/04/2004, 13:55
  5. Εξατμιση Σε Τdr 80
    από NERGAL στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 15/01/2004, 10:53

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF