Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 4 από 4

Θέμα: Dainese μπουφάν

  1. #1
    Φρέέέένοοοο!! *&^%#@& Το avatar του/της pipis
    Εγγραφή
    08/12/2005
    Μηνύματα
    329

    Question Dainese μπουφάν

    Καλημέρα στο φόρουμ,

    Ενδιαφέρομαι να αγοράσω μεταχειρισμένο μπουφάν για θερμοκρασίες 0-10 C και πολλή πολλή βροχή καθώς κατοικώ μόνιμα στην Ολλανδία.
    Έπεσα πάνω σε μία αγγελία ενός Dainese αλλά δεν ξέρω ποιο μοντέλο είναι.

    Έχετε καμιά ιδέα αν πληρεί τις προδιαγραφές που ανέφερα?

    Φιλικά,
    Σπύρος
    Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων dai1.JPG‎   dai2.JPG‎   dai3.JPG‎   dai4.JPG‎  
    Δεν ξέρω που είναι τα όρια μου, αλλά ξέρω που δεν είναι. - Josef Ajram

  2. #2
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.651
    Απο φωτογραφίες και μόνο τι να σου πει κανεις;
    Μόνο αν κάποιος αναγνωρίσει το μοντέλο.

    Όπως και να'χει όμως,αφού λες πολλή βρόχα τότε σίγουρα θα χρειαστείς κι ενα πολύ καλό σετ αδιαβροχα.
    και γάντια αντίστοιχα
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lleonidas
    Εγγραφή
    31/03/2010
    Μηνύματα
    2.246
    Καλησπέρα Σπύρο!Μοιάζει λίγο με το X-Tourer D Dry και με το Tempest D Dry αλλά έχω την εντύπωση πως δεν είναι κάποιο εκ των δύο.Κρίνοντας από το ταμπελάκι στην κάτω αριστερή τσέπη, είναι D DRY μοντέλο οπότε ξέρεις το είδος του υφάσματος και αυτό είναι το πιο σημαντικό.Αν σου αρέσει και ξέρεις ότι το νούμερο σου ταιριάζει, πάρε ένα τηλέφωνο τον πωλητή και ρώτησέ τον ποιο μοντέλο είναι, πριν κανονίσεις ραντεβού για να το πάρεις.

  4. #4
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.458
    για βροχή υπάρχει μόνο μια λύση. ΝΙΤΣΕΡΑΔΑ. και -

    υπαρχει απο την anorak που ειναι ποιο συμαζεμενες απο τις καραβίσιες και ποιο μαλακό υλικό

    επίσης εχει η MODEKA ενα φοβερό προιον για τις μπότες Modeka Rubber Boots το εχω δει σε άπειρα ταξιδιωτικά γερμανων και λοιπόν βορίων κατοίκων

    βγαζει και για τα χερια το αντιστοιχο αλλα ειναι σαν να εισαι έτοιμος για τεχνητή σπερματεγχυση σε βοοειδή.
    αλλιως γαντια spidi εχουν απο τις καλύτερες αδιαβροχοποιησεις για 2χρονια που τα ειχα δοκιμασει δουλεβοντας ντελιβερι δεν ειχαν βαλει σταγόνα οσο νερο οση ωρα κιαν εριχνε. Spidi H2OUT Digital

    τα πραγματα θα τα παρεις απο ελλαδα η απο εκει?

    to anorak δεν ξερω αν θα το βρεις εξω να προσεξεις να μην εχει ραφες. το συγκεκριμένο ειναι polyester + pvc και ειναι θερμοκολλημενο το υλικο μεταξυ του. οποτε δεν βαζει νερο με τιποτα και επισης αν χαλάσει επισκευαζετε.

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF