Σελίδα 15 από 41 ΠρώτοΠρώτο ... 5101112131415161718192025 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 211 έως 225 από 611

Θέμα: NAKED για 1.91 ύψος

  1. #211
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/10/2018
    Μηνύματα
    669
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από RAMMSTEIN Προβολή μηνύματος
    Σπρωχνοντας θα εννοει
    Θα θέλατε. Με σπρώξιμο βγάζω αυτό
    https://www.youtube.com/watch?v=HcYewqLodvM
    Car: Golf VI TSI 160hp (Stock)
    Fuel: EKO 100 octane
    Trip: 66km (Round trip. From A to B and back to A.)
    Consumption: 4.8l/100km


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Αν έχεις αυτοκίνητο 160 αλόγων και πηγαίνεις με 90 km/h, πούλα και το αμάξι και μείνε με το σκούτερ. Εκτός αν το κάνεις για να παραμένει χαμηλή και η κατανάλωση λαδιού, διότι vag.

    To MT με ίδιες ταχύτητες δεν καίει ούτε 4,5 l/100. Just saying. Καταναλώσεις κάτω από 4 l/100 σε μοτοσικλέτα με έστω βασικές επιδόσεις δεν πρόκειται να δεις.
    Το golf δεν καίει τίποτα. Ή τουλάχιστον στα 10.000 απο την αλλαγή δε βλέπω το δείκτη να έχει πέσει καθόλου. Και ήμουν με το περισσευούμενο λάδι στο χέρι να συμπληρώσω αλλά τίποτα.
    Αν και βάζω longlife (αλλαγές κάθε 30.000/2 έτη) το χρόνο κάνω <10.000 και δε θέλω να τα αφήνω μέσα δύο χρόνια.

    Με τη λογική σου πρέπει να οδηγάμε ανάλογα τα άλογα που έχουμε?
    Στις προσπεράσεις ανεβάζω μέχρι τον κόφτη να νιώσω στις 4.000 το peak του turbo που φτάνει μέχρι κόφτες.
    Αλλά με την οικογένεια σε δημόσιο δρόμο να πάω για βόλτα/δουλειά θα πρέπει να τρέχω? Απωθημένα έχετε?

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Giorgio_Rp Προβολή μηνύματος
    Μια χαρά κατανάλωση.
    Αν και θα έπρεπε με βάση τη λογική κάποιων στη βόλτα να είσαι με τους κόφτες και να επιταχύνεις τέρμα και μετά να πλακώνεσαι στα φρένα συνέχεια

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Honda.

    Θεώρησα ότι το "με έστω βασικές επιδόσεις" ήταν πιο κατανοητό. Ας το αλλάξουμε σε "με πάνω από 50 άλογα τροχό".


    Δεν έθεσα όριο στα άλογα. Και δε πιστεύω ότι το CB500F δεν κινείται άνετα.
    ΟΚ, άλλο τα >70 και άλλο τα 50. Για αυτό και εγώ άφησα στην άκρη το CB.
    Μπορεί να νοικιάσω και ένα CB500X να συγκρίνω.

  2. #212
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.114
    Τα πάντα είναι θέμα απαιτήσεων. Εγώ κρίνω από τη δική μου πλευρά. Εφόσον εσένα, προφανώς, δε σε ενδιαφέρουν οι επιδόσεις, μπορείς κάλλιστα να αγοράσεις ένα CB 500, όπως σωστά είπες, ή ένα NC, και να κάνεις ακριβώς αυτό που θες και οικονομικότατα. Άρα έπρεπε εξ αρχής να γράψεις ότι θες μια μοτοσικλέτα με πρώτα κριτήρια την οικονομία και την άνεση, και όλα τα υπόλοιπα σε δεύτερη μοίρα. Οι μοτοσικλέτες ΔΕΝ είναι, συνολικά, πιο οικονομικές από ένα αυτοκίνητο, όμως, να το ξέρεις.
    Life begins at 45°.

  3. #213
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karateo Προβολή μηνύματος



    Μια χαρά κατανάλωση.
    Αν και θα έπρεπε με βάση τη λογική κάποιων στη βόλτα να είσαι με τους κόφτες και να επιταχύνεις τέρμα και μετά να πλακώνεσαι στα φρένα συνέχεια



    Θα ορκιζόμουν ότι με ξέρεις και με τρολλάρεις
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  4. #214
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/10/2018
    Μηνύματα
    669
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Ναι κι αυτό δουλεύει. Τέλος πάντων οτιδήποτε κάτω από 4 λ/100 είναι απλά ανέφικτο για μοτοσικλέτα (τα NC εξαιρούνται, το ξεκαθαρίσαμε αυτό ε), εκτός αν την οδηγείς σαν πατίνι. Και τα 5 λ/100 είναι ήδη μια εξαιρετική μέση κατανάλωση για μοτοσικλέτα.
    οκ πές αυτό δεν είναι μοτοσικλέτα!
    http://www.fuelly.com/motorcycle/honda/cb500f_abs

    Εμείς στην Ελλάδα τί κάνουμε λάθος?
    http://www.fuelly.com/motorcycle/yamaha/mt-07
    http://www.fuelly.com/motorcycle/yamaha/mt-07_abs

    Μιλάμε για πραγματικές καταναλώσεις χρηστών.

    Τέλος πάντων. Τα 4.5 τα θεωρώ λογικά με νορμαλ οδήγηση. Τα 5.0 μπόλικα!
    Εσείς είστε παλιοί στο χώρο και έχετε συνηθίσει σε μεγαλύτερες καταναλώσεις το καταλαβαίνω.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΤάκηςΜπ Προβολή μηνύματος
    Εφόσον δεν σε βόλεψε το Tracer πολύ χλωμό να σε βολέψει το mt. Οι καταναλώσεις για μένα είναι σωστές(αν όχι ελάχιστα ανεβασμένες λόγω ξεσκισματος). Πραγματικά δεν νομίζω ότι μπορεί να κάψει πολύ λιγότερο χωρίς να πηγαίνεις με σκοπό να κάψεις λίγο, και χάνει και την φάση της η οδήγηση μετά. Η σέλα όπως είπε κι ο Λεωνίδας αλλάζει εύκολα και φθηνά, δεν θα έπρεπε να είναι dealbreaker.
    Ρε παιδιά, έχω πορεία 20χλμ ευθείες. Πώς οδηγείτε εσείς? Δε βάζετε έκτη με σταθερή ταχύτητα? Στις προσπεράσεις κατεβάζετε τρίτη? Δε μιλάμε για πίστα ούτε πόλη ούτε κόντρα με κάποιον άλλο!

    Το tracer μου άφησε αρνητικές εντυπώσεις γιατί πρώτα απο όλα δε μου αρέσει! Τη σέλα δεν την υπολογίζω. Γκάζι έχει άφθονο και με τη γυναίκα που κάναμε μία απόσταση σε επαρχιακό με 100-120 δε τα καταλάβαινε. ΟΚ στο MT-07 που δε θα έχει και τον κουβά πίσω ούτε τη σχάρα που κρατούσε θα της έρθει πολύ άσχημο αλλά για μένα το παίρνω

  5. #215
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    31/01/2017
    Μηνύματα
    795
    Με οσα γράφεις δεν μπορώ παρά να θυμιθώ σελίδες πριν:

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GogosLux Προβολή μηνύματος
    Οποτε για την χρήση που θες, θα πάς στις παρακάτω επιλογές:

    1) αμαξι - οπως σου είπαν με το καλημέρα
    2) σκούτερ ή μέγκα σκουτερ (θα έγραφα ξανα αμάξι αλλα ειπα να μην το συνεχίσω)
    3) (βαρειά) On-Off μιας και δεχεται ανετα top case (άκου κουβά ) + μιας και είσαι Κρήτη θα πας και σε μια παραλία που ειναι προσβάσιμη απο χώμα μονο


    ολοι στο λένε

    ....

    ΚΑΙ, αμα ειναι να συγκρίνουμε μηχανάκια (εστω και entry level) με σκούτερ και καταναλώσεις "αστο να πάει άστο ..........." που έλεγε και το άσμα

  6. #216
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/10/2018
    Μηνύματα
    669
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Τα πάντα είναι θέμα απαιτήσεων. Εγώ κρίνω από τη δική μου πλευρά. Εφόσον εσένα, προφανώς, δε σε ενδιαφέρουν οι επιδόσεις, μπορείς κάλλιστα να αγοράσεις ένα CB 500, όπως σωστά είπες, ή ένα NC, και να κάνεις ακριβώς αυτό που θες και οικονομικότατα. Άρα έπρεπε εξ αρχής να γράψεις ότι θες μια μοτοσικλέτα με πρώτα κριτήρια την οικονομία και την άνεση, και όλα τα υπόλοιπα σε δεύτερη μοίρα. Οι μοτοσικλέτες ΔΕΝ είναι, συνολικά, πιο οικονομικές από ένα αυτοκίνητο, όμως, να το ξέρεις.
    Κοιτούσα τις μεσαίες καταναλώσεις στο fuelly οπότε δε θεώρησα ότι ψάχνω κάτι ιδιαίτερο.
    Επειδή δε πιστεύω ότι το mt-07 καταναλώνει τόσο δε το αποκλείω σαν επιλογή.
    Νομίζω ότι του έχουν αλλάξει τα φώτα (κόφτες απο τα πρώτα 100χλμ).
    Γιατί είπαμε, ήμουν διπλό εθνική 90-100-110 σταθερά. Πραγματικά μπορεί να έκανα και >25χλμ χωρίς να πατήσω φρένο. Ήταν και βράδυ και είχε χάλια ρυθμισμένα φώτα σε σκατόδρομο (Ρέθυμνο-Ηράκλειο). Δεν υπάρχει οικονομικότερη διαδρομή!

    Το NC δε μου αρέσει. Οπότε κοιτάω CB και ΜΤ (αν μου βρούν να κάτσω)


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Giorgio_Rp Προβολή μηνύματος
    Θα ορκιζόμουν ότι με ξέρεις και με τρολλάρεις
    Πάντα όρθιος αρχικά.
    Απο περιέργεια όμως, σε δημόσιο δρόμο πόσα χιλιόμετρα έχεις με πόσα ατυχήματα?

  7. #217
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/10/2018
    Μηνύματα
    669
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GogosLux Προβολή μηνύματος
    Με οσα γράφεις δεν μπορώ παρά να θυμιθώ σελίδες πριν:


    ....

    ΚΑΙ, αμα ειναι να συγκρίνουμε μηχανάκια (εστω και entry level) με σκούτερ και καταναλώσεις "αστο να πάει άστο ..........." που έλεγε και το άσμα
    Δεν κάνω την επιλογή βάση λογικής. Αυτά τα ξέρω.
    Είπαμε να το διασκεδάζω και λίγο παραπάνω.

  8. #218
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karateo Προβολή μηνύματος
    Κοιτούσα τις μεσαίες καταναλώσεις στο fuelly οπότε δε θεώρησα ότι ψάχνω κάτι ιδιαίτερο.
    Επειδή δε πιστεύω ότι το mt-07 καταναλώνει τόσο δε το αποκλείω σαν επιλογή.
    Νομίζω ότι του έχουν αλλάξει τα φώτα (κόφτες απο τα πρώτα 100χλμ).
    Γιατί είπαμε, ήμουν διπλό εθνική 90-100-110 σταθερά. Πραγματικά μπορεί να έκανα και >25χλμ χωρίς να πατήσω φρένο. Ήταν και βράδυ και είχε χάλια ρυθμισμένα φώτα σε σκατόδρομο (Ρέθυμνο-Ηράκλειο). Δεν υπάρχει οικονομικότερη διαδρομή!

    Το NC δε μου αρέσει. Οπότε κοιτάω CB και ΜΤ (αν μου βρούν να κάτσω)




    Πάντα όρθιος αρχικά.
    Απο περιέργεια όμως, σε δημόσιο δρόμο πόσα χιλιόμετρα έχεις με πόσα ατυχήματα?
    Πρέπει να είναι πάνω από 200.000χλμ χωρίς κάποιο συμβάν. Μάλλον οφείλεται στο ότι προτιμώ έρημους (σχετικά), ορεινούς και στριφτερους δρόμους και πάντα με καλές καιρικές συνθήκες.
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  9. #219
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/10/2018
    Μηνύματα
    669
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Giorgio_Rp Προβολή μηνύματος
    Πρέπει να είναι πάνω από 200.000χλμ χωρίς κάποιο συμβάν. Μάλλον οφείλεται στο ότι προτιμώ έρημους (σχετικά), ορεινούς και στριφτερους δρόμους και πάντα με καλές καιρικές συνθήκες.
    Πάντα τέτοια, απλά ποτέ δε ξέρεις πότε θα έχουν πέσει κοτρόνες επάνω στη στροφή (μου έχει τύχει σε εθνικό δρόμο μάλιστα).
    Για αυτό υπάρχουν οι πίστες

    Και σίγουρα η σβέλτη οδήγηση δεν ενδείκνυται για τους Ελληνικούς δημόσιους δρόμους πόσο μάλλον της Κρήτης με αποδείξεις!
    http://hania.news/2018/01/17/%CE%BA%...5%CE%BC%CE%B1/

  10. #220
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.114
    4.4 λ/100 έκαιγε το ΜΤ όταν το έστρωνα... Μπορείς να πιάσεις τέτοιες καταναλώσεις αν οδηγείς οικονομικά, αλλά τότε ποιος ο λόγος να πάρεις ΜΤ; Αυτό σου λέμε όλοι. Το να έχεις ένα αυτοκίνητο 200 αλόγων για να οδηγείς οικονομικά στα 100 χλμ/ώρα, ποιο το νόημα; Πάρε ένα 1000άρι. Δε "στη λέμε". Νομίζω καταλαβαίνεις τι εννοούμε.

    Γενικά, πάντως, μην κοιτάζεις τις καταναλώσεις που αναφέρουν τα διάφορα σχετικά sites. Στο αυτοκίνητό μου το fuelly δίνει 6.7 λ/100 κι εγώ ζορίζομαι να το ρίξω κάτω από 11.
    Life begins at 45°.

  11. #221
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/10/2018
    Μηνύματα
    669
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    4.4 λ/100 έκαιγε το ΜΤ όταν το έστρωνα... Μπορείς να πιάσεις τέτοιες καταναλώσεις αν οδηγείς οικονομικά, αλλά τότε ποιος ο λόγος να πάρεις ΜΤ; Αυτό σου λέμε όλοι. Το να έχεις ένα αυτοκίνητο 200 αλόγων για να οδηγείς οικονομικά στα 100 χλμ/ώρα, ποιο το νόημα; Πάρε ένα 1000άρι. Δε "στη λέμε". Νομίζω καταλαβαίνεις τι εννοούμε.

    Γενικά, πάντως, μην κοιτάζεις τις καταναλώσεις που αναφέρουν τα διάφορα σχετικά sites. Στο αυτοκίνητό μου το fuelly δίνει 6.7 λ/100 κι εγώ ζορίζομαι να το ρίξω κάτω από 11.
    Το νόημα είναι ότι είτε μονός είτε διπλός θα κάνεις μία προσπέραση ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ασφαλέστερα.
    Έχουμε και ένα 1.200άρι ατμόσφαιρα 94 αλόγων.

    Ε, όταν το παίρνω τις προσπεράσεις τις σκέφτομαι 3 φορές και πάντα λέω, αν είχα το golf τώρα θα την είχα τελειώσει!

    Ή φορτώνω το golf 4 άτομα κυριολεκτικά ξεχειλισμένο και πάλι κάνει προσπεράσεις ανετότατα. Για αυτό αγοράζουμε τα άλογα πιστεύω και όχι για να μπαίνω στην πίστα και να κάνω κόντρες.

    Το ίδιο και για τη μηχανή. Προφανώς επειδή δεν έχω εμπειρία και τα 50 άλογα του CB θα μου φανούν αρκετά. Ο προβληματισμός προκύπτει απο την ίδια τιμή με το ΜΤ αλλιώς δεν θα υπήρχε σύγκριση. Θα ήταν ξεχωριστές κατηγορίες όπως το CB650F

    Το 4.4 του ΜΤ ήταν σε κάποια μεγάλη πόλη?

  12. #222
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PaNick67
    Εγγραφή
    06/12/2016
    Μηνύματα
    629
    Αν μου επιτρεπεις να πω αλλη μια φορα την γνωμη μου.
    Ειμαι ενας απο αυτους που σου προτειναν να μεινεις με το σκουτερ η να παρεις ενα πιο καινουριο. Ο λογος; Δινεις πιο μεγαλη σημασια στην οικονομια παρα στην χαρα της οδηγησης.

    Αντε και το πηρες το ΜΤ. Αντε και καταφερες να καιει 4 λιτ/100 χλμ. Οταν θα χρειαστεις λαστιχα στα 2 χρονια θα συγκρινεις τα 200€ που κοστιζουν με τα 150€ του σκουτερ και θα σου φανουν πολλα Ή τα τακακια λογω δυο δισκων ή τα λαδια κλπ

    Φιλε μου η αγορα μοτοσυκλετας δεν γινεται με ορθολογικα κριτηρια, γινεται γιατι γουσταρεις μηχανη, οδηγηση στο βουνο με στροφες, αερα, μυρωδιες και λοιπα τετοια ρομαντικα. Αν κατσουμε να υπολογισουμε τοσο το ενα, τοσο το αλλο χωρις την απολαυση της οδηγησης, δεν αξιζει. Βαλε και την επικινδυνοτητα του πραγματος ( σε σχεση με ενα αμαξι με ζωνες, αεροσακους κλπ ), αστο να παει αστο!

    Γνωμη μου ξανα ειναι να μεινεις με αυτο που εχεις και να κοιταξεις για μηχανη οταν θελησεις να γνωρισεις τις απιστευτες διαδρομες που εχει το νησι σου μακρα απο πολεις και κυκλοφοριακο φορτο.

  13. #223
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/10/2018
    Μηνύματα
    669
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Νίκος Παππάς Προβολή μηνύματος
    Αν μου επιτρεπεις να πω αλλη μια φορα την γνωμη μου.
    Ειμαι ενας απο αυτους που σου προτειναν να μεινεις με το σκουτερ η να παρεις ενα πιο καινουριο. Ο λογος; Δινεις πιο μεγαλη σημασια στην οικονομια παρα στην χαρα της οδηγησης.

    Αντε και το πηρες το ΜΤ. Αντε και καταφερες να καιει 4 λιτ/100 χλμ. Οταν θα χρειαστεις λαστιχα στα 2 χρονια θα συγκρινεις τα 200€ που κοστιζουν με τα 150€ του σκουτερ και θα σου φανουν πολλα Ή τα τακακια λογω δυο δισκων ή τα λαδια κλπ

    Φιλε μου η αγορα μοτοσυκλετας δεν γινεται με ορθολογικα κριτηρια, γινεται γιατι γουσταρεις μηχανη, οδηγηση στο βουνο με στροφες, αερα, μυρωδιες και λοιπα τετοια ρομαντικα. Αν κατσουμε να υπολογισουμε τοσο το ενα, τοσο το αλλο χωρις την απολαυση της οδηγησης, δεν αξιζει. Βαλε και την επικινδυνοτητα του πραγματος ( σε σχεση με ενα αμαξι με ζωνες, αεροσακους κλπ ), αστο να παει αστο!

    Γνωμη μου ξανα ειναι να μεινεις με αυτο που εχεις και να κοιταξεις για μηχανη οταν θελησεις να γνωρισεις τις απιστευτες διαδρομες που εχει το νησι σου μακρα απο πολεις και κυκλοφοριακο φορτο.
    εκτιμώ την ωριμότητα και τη σοβαρότητα στην απάντηση σου

    τα τακάκια δε θα με προβληματίσουν γιατί και στο SH καθυστέρησαν πολύ να τα αλλάξω πρώτη φορά (τα μπροστά στα 30.000χλμ αν θυμάμαι καλά ενώ τα πίσω στα 50.000)
    Δεν πατάω φρένα και όταν πατάω είναι μόνο τα μπροστά. Τα πίσω τα έχω για έκτακτη ανάγκη!

    Τις διαδρομές πάντως τις απολαμβάνω και τώρα. Άσε που πιο πολύ τις απολαμβάνεις όταν πηγαίνεις χαλαρά απο ότι όταν το σκίζες.

    Απλά ισχύει το παρακάτω.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από νεοσσός Προβολή μηνύματος
    Το παλικάρι ήταν ξεκάθαρο. Επιθυμεί πρωτίστως μία γυμνή μοτοσυκλέτα που να του αρέσει πολύ, η οποία όμως, με κάποιους συμβιβασμούς, θα του επιτρέψει να κάνει αυτά που έκανε με το scooter.

    Τον καταλαβαίνω απόλυτα, διότι τα δικά μου κριτήρια ήταν παρόμοια όταν αγόρασα τη δική μου. Ένα SH 300 θα ήταν ορθολογιστικά καλύτερο για τις μετακινήσεις που κάνω, αλλά δεν έχω μετανιώσει επ' ουδενί για την επιλογή μου. Αργότερα, μπορεί να αλλάξω προτεραιότητες, όπως μου συνέβη με τα αυτοκίνητα.

  14. #224
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.114
    Σαφώς ένα μεγαλύτερο/δυνατότερο όχημα είναι πάντα ασφαλέστερο. Αν εσύ θες/μπορείς να το συντηρείς μόνο για προσπεράσεις, ποιος είμαι εγώ να κάνω κουμάντο στην τσέπη σου;!

    Ναι, βρίσκομαι Αθήνα.

  15. #225
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.742
    Στην αρχη σε υπερασπιστηκα και "τα εβαλα" με οσους σου προτειναν αμαξι αλλα τελικα η περιπτωση ειναι οντως ιδιαζουσα.

    Θες οικονομια αλλα κοιτας επιδοσεις, δε πατας φρενο αλλα κοιτας να εχει καλα φρενα, κοκ...

    Επισης το οτι επιστρεφεις καθε φορα σε αυτο το νημα μου θυμιζει εκεινο το ανεκδοτο.

    Ελα, πες την αληθεια ... δεν έρχεσαι στο δάσος για το κυνήγι, έτσι;

Παρόμοια θέματα

  1. ελατήρια για μπροστά πιρούνι για fz6 naked
    από fazer - hucker στο forum Yamaha Fazer
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 04/11/2006, 13:02
  2. Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 28/06/2005, 08:50
  3. ύψος αναβάτη για το Ζ....
    από ctpanoramix στο forum Kawasaki Z series
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 04/11/2004, 17:27

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF