Σελίδα 21 από 41 ΠρώτοΠρώτο ... 11161718192021222324252631 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 301 έως 315 από 611

Θέμα: NAKED για 1.91 ύψος

  1. #301
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    31/01/2017
    Μηνύματα
    795
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karateo Προβολή μηνύματος
    Μανιτάρια στον κινητήρα δηλαδή? Στις ρόδες που βλέπω κάνουν κάτι?

    Μπουφάν έχω. Γάντια έχω. Κράνος θα πάρω καινούργιο γιατί είναι παλιό πλέον.

    Σχάρα-κουβά (:P) δε βάζω.
    Θα τη βγάλω με ένα tail bag (ούτε καν tank bag) και μπορεί βαλίτσες αν ζοριστώ.
    Ε ενα μανιτάρι βαλε (τραβιέται με τους χοχλυούς ).

    ΚΟυβά μονο για σφουγκάρισμα

    Η γνωμη μου ειναι οτι το tank bag ειναι πιο πρακτικό απο το tail και γιατι θα σου αφησει την θεση 100% για συνεπιβάτη και για το κεντρο βαρους (ισως να χωράει λιγότερα).
    Δες τα tank bag που πιανουν με ειδική ροδέλα στην ταπα της βενζίνης.

    Τελος, αν για κρανος είσαι στα 300€+/- πες μου να σου πω που να αγοράσεις Arai - εφοσον σου ταιριάζει στο κεφάλι.
    Εχει και AGV & Schuberth αλλα αυτα δεν τα εχω τσεκάρει σε τιμες μιας και δεν με ενδιαφέρουν.
    Για την ιστορία, απο εκει πηρα πριν 1 χρονο εκείνο με το οποιο στούκαρα και απο εκει θα παρω το επομενο μιας και οι τιμες ειναι οι χαμηλότερες της Ευρωπης ( δεν εχω οφελως για να μην παρεξηγηθώ / απλα το εχω ψάξει πολυ).

    Καλες αγορες !

  2. #302
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.109
    Καρατέκα πήρες μοτόρι καμάρι ,θαύμα θαύμα
    Άντε καλή αρχή ...
    Και που σαι, αυτά που ήξερες μέχρι εδώ να τα ξεχάσεις τώρα με την πρώτη σου μοτοσυκλέτα !

  3. #303
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/10/2018
    Μηνύματα
    668
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΤάκηςΜπ Προβολή μηνύματος
    Όχι πως το'χω ψάξει αλλά:
    -κωλοφάναρο φιμέ με ενσωματωμένα φλας
    -tail tidy
    -μικρός ανεμοθώρακας για μπροστά γιατί είναι ψιλοαηδία αυτό το μαύρο πλαστικό πάνω απ'το φανάρι(εμένα μ'αρέσει της dpm,αλλά η τιμή είναι αστεία,οπότε πάρε τον φθηνό απ'το ebay)
    -μανιτάρια
    -tank grips για τα πόδια

    Για το πρώτο μου θύμισες που είχα κόψει το μαμά κωλοφάναρο και είχα βάλει μέσα τα φλασάκια στο crypton! Και είχα γράψει και κείμενο!
    -tail tidy ωραίο και μάλλον θα μπεί
    -ανεμοθόρακα πιστεύω ότι δε είναι μόνο για ομορφιά και μάλλον δε θα βάλω γιατί δε με χαλάει η μούρη
    -μανιτάρια σίγουρα
    -tank grips θα δώ γιατί νομίζω έχει απο τη μάνα του ένα πλαστικό που κολάει


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από RAMMSTEIN Προβολή μηνύματος
    καλοριζικο και καλοταξιδο και απο μενα και παντα ορθιος
    θα το ομολογησω δεν τοχα πιστεψει οτι τελικα θα αγοραζες κατι , νομιζα οτι απλα γουσταρεις το μπλα μπλα χαχαχα
    εχασα

    καλα χιλιομετρα
    Σε ευχαριστώ!
    Κοίταξε με βάση τη λογική δεν έκανα σωστή κίνηση. Αλλά αντέχω οικονομικά να κάνω και μία μή λογική αγορά οπότε ας πάει στο διάολο.
    Ας μου φύγει η "τρέλα" για το πιο όμορφο στα μάτια μου (γενικά σαν κατηγορία naked) και μετά που θα με ζορίσει γυρίζω σε ένα CB500X, Tracer κλπ.
    Ή και στο επόμενο SH!!!!
    Να μείνω μόνο με αμάξι αποκλείεται πάντως.


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Νίκος Παππάς Προβολή μηνύματος
    Καλοριζικο και απεφτο να ειναι!



    Να ανεβεις Αθηνα για να κανεις το Riding school του Χουντρα.
    Ευχαριστώ!

    Δύσκολο πάντως το μάθημα στην Αθήνα.
    Μόνο αν το συνδυάσω με την οικογένεια για διακοπές και αφιερώσω 1-2 μέρες για ότι προλάβω.

    Είπες άπεφτο και σκέφτηκα ότι έχω να πέσω >70.000χλμ και πάνω απο 10 χρόνια! Φτού μου!

  4. #304
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/10/2018
    Μηνύματα
    668
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GogosLux Προβολή μηνύματος
    Ε ενα μανιτάρι βαλε (τραβιέται με τους χοχλυούς ).

    ΚΟυβά μονο για σφουγκάρισμα

    Η γνωμη μου ειναι οτι το tank bag ειναι πιο πρακτικό απο το tail και γιατι θα σου αφησει την θεση 100% για συνεπιβάτη και για το κεντρο βαρους (ισως να χωράει λιγότερα).
    Δες τα tank bag που πιανουν με ειδική ροδέλα στην ταπα της βενζίνης.

    Τελος, αν για κρανος είσαι στα 300€+/- πες μου να σου πω που να αγοράσεις Arai - εφοσον σου ταιριάζει στο κεφάλι.
    Εχει και AGV & Schuberth αλλα αυτα δεν τα εχω τσεκάρει σε τιμες μιας και δεν με ενδιαφέρουν.
    Για την ιστορία, απο εκει πηρα πριν 1 χρονο εκείνο με το οποιο στούκαρα και απο εκει θα παρω το επομενο μιας και οι τιμες ειναι οι χαμηλότερες της Ευρωπης ( δεν εχω οφελως για να μην παρεξηγηθώ / απλα το εχω ψάξει πολυ).

    Καλες αγορες !

    Είδα αυτή
    https://www.webbikeworld.com/ogio-tail-bag-review/
    https://www.google.gr/search?q=mt-07...w=1280&bih=882

    και μου άρεσε που όταν θές τη βγάζεις και οι ιμάντες κρύβονται κάτω απο το κάθισμα
    και απο 21L ξεδιπλώνει στα 30L

    Δε το έχω ψάξει πολύ και δε θα βιαστώ.
    Το ιδανικό θα ήταν ένα backpack να γίνεται tank/tail bag. Να έχω μία τσάντα και όταν οδηγώ να μήν είναι στην πλάτη.
    Για τα πολλά φοράω βαλίτσες.

    Για κράνος είχα ένα caberg ego πολύ ευχαριστημένος των €180 και είδα φέτος αυτό
    https://fonien.gr/%CF%84%CE%BF%CE%BD...5%CF%81%CE%B1/

    Άντε να ανέβω στα €250 όταν βλέπω ότι και φθηνότερα είναι αξιόπιστα (στο ατύχημα).

    Στείλε ένα ΠΜ με το μαγαζί γιατί κανονικά ήδη θα έπρεπε να έχω αγοράσει!

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Καρατέκα πήρες μοτόρι καμάρι ,θαύμα θαύμα
    Άντε καλή αρχή ...
    Και που σαι, αυτά που ήξερες μέχρι εδώ να τα ξεχάσεις τώρα με την πρώτη σου μοτοσυκλέτα !
    Σε ευχαριστώ!
    Άντε όταν έρθω Αθήνα θα σας μάθω αυτά που ξέρω
    Πάντως μία ξενέρα την έχω για το abs του ΜΤ γιατί διαβάζω ότι είναι υπερ-ευαίσθητο στο πίσω φρένο. Μετά το στρώσιμο θα κάνω τις δοκιμές μου και θα σας ενημερώσω

    Η αγορά είπαμε είναι όχι βάση λογικής!

  5. #305
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lleonidas
    Εγγραφή
    31/03/2010
    Μηνύματα
    2.246
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karateo Προβολή μηνύματος
    Κοίταξε με βάση τη λογική δεν έκανα σωστή κίνηση. Αλλά αντέχω οικονομικά να κάνω και μία μή λογική αγορά οπότε ας πάει στο διάολο.
    Ας μου φύγει η "τρέλα" για το πιο όμορφο στα μάτια μου (γενικά σαν κατηγορία naked) και μετά που θα με ζορίσει γυρίζω σε ένα CB500X, Tracer κλπ.
    Ή και στο επόμενο SH!!!!
    Να μείνω μόνο με αμάξι αποκλείεται πάντως!
    Με το καλό να παραλάβεις και να ξεκινήσεις χριστουγεννιάτικες βόλτες!
    Έκανες την καλύτερη επιλογή...το πιο όμορφο-επιθυμητό και αυτό που συμβαδίζει με την τρέλα και όχι με τη λογική, συνήθως είναι η πιο πετυχημένη συνταγή για αγορά μοτοσυκλέτας!

  6. #306
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Christos ktm R
    Εγγραφή
    03/03/2012
    Μηνύματα
    206
    Καλοριζικο κ καλοταξιδο!Περιμενουμε φωτο.

  7. #307
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.854
    Καλοτάξιδο!!


  8. #308
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/10/2018
    Μηνύματα
    668
    (χαζεύοντας για τσάντες)
    Βλέπω δεν είμαι ο μόνος που πάει σούπερμαρκετ με naked
    https://fz07.org/thread/6132/fit-bag...#comment-95202

    Ευχαριστώ για τις ευχές!

  9. #309
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.171
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karateo Προβολή μηνύματος
    Έκλεισα σήμερα το MT-07 χωρίς να κάτσω τελικά στα 6400 ταξινομημένο.

    Ζήτησα να βγάλουν το ABS, να βάλουν ακραπα με αναπρογραμματισμό και την πινακίδα στο χέρι
    Καλά χιλιόμετρα με το MT.
    Συμφωνώ με τις προτάσεις για twist of the wrist ή Sport Riding techniques, σίγουρα θα σε βοηθήσουν περισσότερο απ ότι ίσως νομίζεις.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  10. #310
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Giorgio_Rp Προβολή μηνύματος
    αν και αξίζει ολόκληρο δικό του θρεντ ,imo

    https://www.amazon.co.uk/Sport-Ridin.../dp/1893618072

    Συνημμένο 401269
    Ναι, δεν βλέπω να ακούει όμως. Εκεί, μανιτάρια και μαλακίες οταν θα πέσει να έχει λιγότερη ζημιά... Δεν υπάρχει σωτηρία λέμε.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  11. #311
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/10/2018
    Μηνύματα
    668
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Ναι, δεν βλέπω να ακούει όμως. Εκεί, μανιτάρια και μαλακίες οταν θα πέσει να έχει λιγότερη ζημιά... Δεν υπάρχει σωτηρία λέμε.
    Τα μανιτάρια είναι μόνο για τη μηχανή?
    Τα πόδια (αν δε προλάβεις να φύγεις) δε τα προστατεύουν? (Μιλάω για άσφαλτο μόνο)

    Αν είναι για τη μηχανή δε τα βάζω καν.

    Τώρα για το βιβλίο.
    Έχω διαβάσει το "Οδηγήστε έξυπνα και με ασφάλεια" του Χούντρα και με ελάχιστες εξαιρέσεις (γλίτσα στις δισκόπλακες με βροχή) τα υπόλοιπα τα εφαρμόζω εδώ και χρόνια λόγο αντίληψης και εμπειρίας.

    Δεν οδηγώ στο όριο και σχεδόν πάντα τελειώνω με το φρενάρισμα ΠΡΙΝ μπώ στη στροφή. Το λέω με αφορμή το εξώφυλλο που δείχνει το amazon.
    Δεν είμαι νέος οδηγός. Οδηγώ σχεδόν 18 χρόνια με μία σοβαρή πτώση (γλίτσα στις δισκόπλακες που είπαμε και δεν είχα ABS).

    Παρόλα αυτά, επειδή δεν είμαι ξεροκέφαλος θα το ψάξω online και αν βρώ κεφάλαια που με αφορούν (όχι σπορ!) θα το αγοράσω.

    ΥΓ. Βασικά δε φρενάρω πριν τη στροφή! Έχω αφήσει το γκάζι τη στιγμή που πρέπει!
    Είπαμε, στο SH άλλαξα μπροστινά τακάκια ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ στα 35.000χλμ και τα πίσω στα 45-50.000χλμ.

    Οδηγώ με τον κανόνα ότι όταν πατάς φρένο κάτι δεν έχεις κάνει σωστά
    (Για τους δικούς μου δρόμους - επαρχία - εθνική)

    Στο VW Golf έχω 85.000 και δεν έχω αλλάξει τακάκια ακόμα

    EDIT2:
    Το βρήκα
    [REQ] Sport Riding Techniques: How To Develop Real World Skills for Speed, Safety, and Confidence on the Street and Track (PDF) by Nick Ienats

  12. #312
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karateo Προβολή μηνύματος
    Τα μανιτάρια είναι μόνο για τη μηχανή?
    Τα πόδια (αν δε προλάβεις να φύγεις) δε τα προστατεύουν? (Μιλάω για άσφαλτο μόνο)
    Α, δεν έχεις καμία σχέση ε;
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karateo Προβολή μηνύματος
    Αν είναι για τη μηχανή δε τα βάζω καν.
    Ναι, είναι για τη μηχανή. Κάποιες φορές κάνουν και μεγαλύτερη ζημιά σε μηχανές με πλαίσιο.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karateo Προβολή μηνύματος

    Τώρα για το βιβλίο.
    Έχω διαβάσει το "Οδηγήστε έξυπνα και με ασφάλεια" του Χούντρα και με ελάχιστες εξαιρέσεις (γλίτσα στις δισκόπλακες με βροχή) τα υπόλοιπα τα εφαρμόζω εδώ και χρόνια λόγο αντίληψης και εμπειρίας.
    Έτσι νομίζαμε όλοι. Ειδικά αυτοί που οδηγούσαν 20+ χρόνια και έκαναν το πρώτο τους μάθημα (με τον Χούντρα, ή άλλους) και μετά έλεγαν ότι 20+ χρόνια δεν ήξεραν να οδηγούν.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karateo Προβολή μηνύματος

    Δεν οδηγώ στο όριο και σχεδόν πάντα τελειώνω με το φρενάρισμα ΠΡΙΝ μπώ στη στροφή. Το λέω με αφορμή το εξώφυλλο που δείχνει το amazon.
    Δεν είμαι νέος οδηγός. Οδηγώ σχεδόν 18 χρόνια με μία σοβαρή πτώση (γλίτσα στις δισκόπλακες που είπαμε και δεν είχα ABS).

    Παρόλα αυτά, επειδή δεν είμαι ξεροκέφαλος θα το ψάξω online και αν βρώ κεφάλαια που με αφορούν (όχι σπορ!) θα το αγοράσω.
    Είναι μια καλή αρχή.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karateo Προβολή μηνύματος

    ΥΓ. Βασικά δε φρενάρω πριν τη στροφή! Έχω αφήσει το γκάζι τη στιγμή που πρέπει!
    Είπαμε, στο SH άλλαξα μπροστινά τακάκια ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ στα 35.000χλμ και τα πίσω στα 45-50.000χλμ.
    Αν πηγαίνεις τουριστικά, αυτό είναι το ιδανικό.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karateo Προβολή μηνύματος

    Οδηγώ με τον κανόνα ότι όταν πατάς φρένο κάτι δεν έχεις κάνει σωστά
    (Για τους δικούς μου δρόμους - επαρχία - εθνική)

    Στο VW Golf έχω 85.000 και δεν έχω αλλάξει τακάκια ακόμα

    EDIT2:
    Το βρήκα
    [REQ] Sport Riding Techniques: How To Develop Real World Skills for Speed, Safety, and Confidence on the Street and Track (PDF) by Nick Ienats
    Πάρτο, και διάβασέ το, αλλά πρόσεξε τι και πως θα απορροφήσεις. Το καλυτερο δώρο που μπορείς να κάνεις για τον εαυτό σου και πραγματικά αν δεν θες να πιστέψεις εμένα, ρώτα τους υπόλοιπους που το έχουν κάνει, κλείσε ένα μάθημα είτε με τον Χούντρα είστε στο CSS.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  13. #313
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    31/01/2017
    Μηνύματα
    795
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karateo Προβολή μηνύματος
    Τα μανιτάρια είναι μόνο για τη μηχανή?
    MONO, σώζουν στις επιτόπιες πτώσεις και με τα λίγα.

    Μπορουν να κανουν τεράστια ζημιά σε πτώση με πολλά, ΜΗΝ ανυσηχείς, δεν εχεις φόβο εσύ

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karateo Προβολή μηνύματος
    Δεν οδηγώ στο όριο και σχεδόν πάντα τελειώνω με το φρενάρισμα ΠΡΙΝ μπώ στη στροφή. Το λέω με αφορμή το εξώφυλλο που δείχνει το amazon.

    ΥΓ. Βασικά δε φρενάρω πριν τη στροφή! Έχω αφήσει το γκάζι τη στιγμή που πρέπει!
    Το γκάζι το ανοίγεις ??

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karateo Προβολή μηνύματος
    Στο VW Golf έχω 85.000 και δεν έχω αλλάξει τακάκια ακόμα
    εγω παντως στο Passat του 2016 στα 95000 αλλαξα και δισκοπλακες μιας και ειχαν γίνει κώλος - μα τελείως όμως με πολλαπλές αποκολλήσεις της επιφάνειας στους πίσω

    Αντε καλα ανοίγματα


    ΥΓ Αν το πουλήσεις καποια στιγμή ίσως να είναι το μονο μηχανάκι που να του αξίζει ο χαρακτηρισμός αβάδιστο / αβίαστο

  14. #314
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/10/2018
    Μηνύματα
    668
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Α, δεν έχεις καμία σχέση ε;

    Ναι, είναι για τη μηχανή. Κάποιες φορές κάνουν και μεγαλύτερη ζημιά σε μηχανές με πλαίσιο.
    Δεν έχω σχέση ούτε με πτώσεις
    Απλά σκεφτόμουν ότι επειδή αυξάνουν το κενό σώζουν και το πόδι.

    Έτσι νομίζαμε όλοι. Ειδικά αυτοί που οδηγούσαν 20+ χρόνια και έκαναν το πρώτο τους μάθημα (με τον Χούντρα, ή άλλους) και μετά έλεγαν ότι 20+ χρόνια δεν ήξεραν να οδηγούν.
    Ξαναλέω ότι απο το παραπάνω βιβλίο του Χούντα τα εφαρμόζω σχεδόν όλα απο μόνος μου.
    Τα βιβλία τα έχω και τα δύο στην κατοχή μου και το απόγευμα θα ξεκινήσω το ξεφύλλισμα.


    Αν πηγαίνεις τουριστικά, αυτό είναι το ιδανικό.
    Μα επειδή δε μου αρέσει να παίρνω ρίσκα (ποιος μου λέει ότι δεν κάνει προσπέραση ένας μαλακάς επάνω στην στροφή απο το αντίθετο ρεύμα) κοιτάω να έχω πολύ απόθεμα ταχύτητας για ελιγμούς.

    Πάρτο, και διάβασέ το, αλλά πρόσεξε τι και πως θα απορροφήσεις. Το καλυτερο δώρο που μπορείς να κάνεις για τον εαυτό σου και πραγματικά αν δεν θες να πιστέψεις εμένα, ρώτα τους υπόλοιπους που το έχουν κάνει, κλείσε ένα μάθημα είτε με τον Χούντρα είστε στο CSS.
    Δύσκολο να κάνω κάτι στην Αθήνα. Έχω ακούσει για μαθήματα στην Κρήτη.
    Αλλά είδα ένα παιδί να μπαίνει σε στροφή με σχεδόν όρθια τη μηχανή αλλά το πάνω σώμα να είναι τελείως εκτός και τρόμαξα! Και δεν είχε καν τα δάχτυλα στο μπροστινό φρένο.
    Ήταν λέει Level 1/4 αλλά ούτε με 20χλμ/ώρα δεν οδηγάω έτσι.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GogosLux Προβολή μηνύματος
    MONO, σώζουν στις επιτόπιες πτώσεις και με τα λίγα.

    Μπορουν να κανουν τεράστια ζημιά σε πτώση με πολλά, ΜΗΝ ανυσηχείς, δεν εχεις φόβο εσύ
    Το διάβασα αυτό.
    Αφού δε προσφέρουν καμία προστασία στα πόδια δε βάζω τίποτα!

    Το γκάζι το ανοίγεις ??
    Άλλο το άνοιγμα του γκαζιού και άλλο το να το αφήνεις στη σωστή στιγμή


    εγω παντως στο Passat του 2016 στα 95000 αλλαξα και δισκοπλακες μιας και ειχαν γίνει κώλος - μα τελείως όμως με πολλαπλές αποκολλήσεις της επιφάνειας στους πίσω
    Δές πώς το βλέπω εγώ.
    Επειδή οδηγώ μόνο σε δημόσιους δρόμους και ειδικά στην Κρήτη, δε μπορώ να διανοηθώ να τρέχω τόσο ώστε να πρέπει να πατήσω στο όριο το φρένο μόνο και μόνο για να μπώ σε στροφή. Αν ο κάθε μαλάκας κάνει τη μαλακία του δεν θα έχω απόθεμα για αντίδραση.

  15. #315
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/10/2018
    Μηνύματα
    668
    Έχω διαβάσει μέχρι το κεφάλαιο 3 και πραγματικά είναι όλα μέχρι στιγμής γνώριμα.

    Ειδικά εκεί που λέει για τα μάτια, πάντα το έχω στο νού μου όταν πχ βλέπω ένα παιδάκι με μπάλα στην άκρη, να μήν κλειδώσω εκεί και να συνεχίσω το ψάξιμο για άλλους "στόχους".
    Και όταν οι "στόχοι" αυξάνονται, αυξάνεται και ο "θόρυβος" στο μυαλό οπότε κόβω ταχύτητα γιατί δε προλαβαίνω να τα αναλύσω όλα.

    Όταν προσπερνάω λεωφορείο σε στάση κόβω πάρα πολύ και κοιτάω κάτω απο το λεωφορείο για πόδια.
    Επειδή είχα παπάκι και σκούτερ δε σημαίνει ότι απλά ανοίγω το γκάζι και μετά πατάω τέρμα να πιάσει το ABS.

    Συνεχίζω το διάβασμα

Παρόμοια θέματα

  1. ελατήρια για μπροστά πιρούνι για fz6 naked
    από fazer - hucker στο forum Yamaha Fazer
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 04/11/2006, 13:02
  2. Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 28/06/2005, 08:50
  3. ύψος αναβάτη για το Ζ....
    από ctpanoramix στο forum Kawasaki Z series
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 04/11/2004, 17:27

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF