Σελίδα 5 από 41 ΠρώτοΠρώτο 1234567891015 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 611

Θέμα: NAKED για 1.91 ύψος

  1. #61
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.741
    Και να μην βρέχονται τα πόδια, όλο το πακέτο να λέτε, μην το ξεχνάτε.
    Έχω ζάλη, ζάλη στο κεφάλι, έχω ζούρλα στο μυαλό,
    παίζουν βιφόρια και αρβιεφίδια, γραναζιωτικό σκοπό

  2. #62
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karateo Προβολή μηνύματος
    Δε θα συμφωνήσω!
    Τριπλάσια πλαστικά φοράει απο το Ζ και τα δύο θα είναι αρκετά άβολα για οτιδήποτε εκτός υψηλών ταχυτήτων.
    (πόλη, χαλαρή βόλτα, ταξίδι)
    Ότι νομίζεις !
    Πάντως προσωπικά, επειδή κοιτάω γενικά κάτι μικρομεσαίο για αγορά τον επόμενο χρόνο, έχω ανέβει/οδηγήσει τα εξής και τα κατατάσω κάπως έτσι με βάση πού "κουμπώνω" καλύτερα

    Ζ300/Ζ650
    Ninja 650
    MT-07
    Bajaj 400
    BMW G310R

    Βέβαια εγώ είμαι 1,74 και όχι 1,90

  3. #63
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/07/2015
    Μηνύματα
    1.286
    ρε σεις αν μπει κανα αουγκανο εδώ μέσα πώς θα του μιλήσετε όταν μιλάτε έτσι με τόση απολυτοτητα και ειρωνεία στον op που και ευγενικός είναι και καλοπροαίρετος; πραγματικά μιλάτε για παρακμή του φορουμ όταν σε κάθε post τρέχετε να αποδείξετε πόσο έμπειροι και μαμιαδες είστε. Εμένα μου φαίνεται αρκετά ελιτιστικο. Το παλικάρι έχει κάνει τόσα χλμ με δίκυκλο και θέλει να πάρει μια μοτοσικλέτα. Δεν χρειάζεται να είμαστε όλοι aspiring rossis. Ηρεμήστε λίγο,οκ την έχετε μεγαλύτερη.

    υγ:σχόλια του τύπου "μην το ψυριζεις τόσο" είναι απίστευτα αστεία. Στο 2018 ζούμε, έκανε 50 κλικ και 500 keyboard presses για να γράψει 10 μηνύματα και να τσεκαρει τις διαστάσεις 10 μηχανών. Δεν είναι ψυρισμα αυτό, 10λεπτο διάλειμμα στην δουλειά είναι.

  4. #64
    Αντιδραστικό μέλος Το avatar του/της RAMMSTEIN
    Εγγραφή
    20/11/2008
    Μηνύματα
    196
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΤάκηςΜπ Προβολή μηνύματος
    ρε σεις αν μπει κανα αουγκανο εδώ μέσα πώς θα του μιλήσετε όταν μιλάτε έτσι με τόση απολυτοτητα και ειρωνεία στον op που και ευγενικός είναι και καλοπροαίρετος; πραγματικά μιλάτε για παρακμή του φορουμ όταν σε κάθε post τρέχετε να αποδείξετε πόσο έμπειροι και μαμιαδες είστε. Εμένα μου φαίνεται αρκετά ελιτιστικο. Το παλικάρι έχει κάνει τόσα χλμ με δίκυκλο και θέλει να πάρει μια μοτοσικλέτα. Δεν χρειάζεται να είμαστε όλοι aspiring rossis. Ηρεμήστε λίγο,οκ την έχετε μεγαλύτερη.

    υγ:σχόλια του τύπου "μην το ψυριζεις τόσο" είναι απίστευτα αστεία. Στο 2018 ζούμε, έκανε 50 κλικ και 500 keyboard presses για να γράψει 10 μηνύματα και να τσεκαρει τις διαστάσεις 10 μηχανών. Δεν είναι ψυρισμα αυτό, 10λεπτο διάλειμμα στην δουλειά είναι.
    ψυρρας και συ?
    αστειευομαι , κακο πρωινο χιουμορ

    τοχουμε πει και τοχουμε γραψει χιλιαδες φορες, ο γραπτος λογος ειδικα απεναντι σε ατομα που δεν γνωριζονται μεταξυ τους ειναι πολλες φορες παρεξηγησιμος
    προσωπικα οταν γραφω σε τετοια νηματα (σπανια δλδ) το διευκρινιζω παντα οτι γραφω οτι γραφω καλοπροαιρετα και μην με παρεξηγησεις κτλ γιατι ξερω πως μπορει να φανει στον αλλον
    να τον ξεκολλησω θελω τον ανθρωπο οχι να τον ειρωνευτω , προς θεου
    πως ειναι το μικρο παιδακι στο παρτυ που δεν ξερει τα αλλα παιδακια και ντρεπεται να παει να παιξει και το πιανει ο πατερας του και του λεει '' τραβα να παιξεις να ευχαριστηθεις μην το σκεφτεσαι τοσο''
    αυτη ακριβως ειναι η προσεγγιση μου '' τραβα οδηγα να γουσταρεις μην το ψυριζεις πολυ'' , γιατι οτι οταν παρει οτι παρει με το καλο θα ξεχασει και τισ γωνιες κλισης και τα 10 cents παραπανω καταναλωση και ολα αυτα και απλα θα γουσταρει την καινουργια του μηχανη , εκει ειναι ολο το νοημα

    απο οταν ξεκινησα να ασχολουμαι με τισ μηχανες ,πριν 20, χρονια αγοραζαμε παντα αυτο που μπορουσαμε και μας εφτιαχνε , δεν θυμαμαι ποτε κανεναν να ασχοληθηκε με την καταναλωση η αν χωραει η δεν χωραει στην μηχανη, δεν ειχαμε και τον bigfoot στην παρεα βεβαια. και ξερεις τι , ποτε κανεις δεν το μετανιωσε ολοι καλα περναγαν, εκτος απο τον νικο που πηρε husaberg παλιο χαααχαχα

    για μενα εκει ειναι το νοημα και αυτο προσπαθω να μεταδωσω, να ερωτευτεις μια σχεδιαστικη γραμμη, να κολλησεις η να μισισεις ενα στρογγυλο φαναρι, να την παρκαρεις παντα σε συγκεκριμενη γωνια απεναντι σου γιατι αυτη ειναι η αγαπημενη σου οταν την κοιτας, να θες να αποκτησεις τον συγκεκριμενο ηχο γιατι θα σου φτιαχνει την διαθεση καθε πρωι. αν ολα αυτα τα βρεις σε μια μηχανη , ποιος χεστηκε για την καταναλωση και τα 0-100?

    απλα εκει που εχω καταληξει και εκει νομιζω δημιουργουνται και οι αντιπαραθεςσεις μας η οι παρεξηγησεις ειναι οτι πλεον πολυ περισοτερο απο παλια υπαρχουν οι εξης κατηγοριες
    υπαρχουν οι αναβατες και υπαρχουν και οι χρηστες
    οι μεν γουσταρουν οι δε διεκπεραιωνουν
    αλλα κοιταν οι μεν, αλλα υπολογιζουν οι δε οταν προκειται να αγορασουν μηχανη
    και υπαρχουν και τα φορουμ που φερνουν ολους εμας , τοσους διαφορετικους ανθρωπους με διαφορετικες εμπειριες και αναγκες , στο ιδιο ιντερνετικο τραπεζι. εεεε πως να βγαλεις ακρη?

    φιλικα παντα χωρις καμια δοση ειρωνιας
    για την απολυτοτητα δεν θα παρω και ορκο ομως (μου συμβαινει μερικες φορες)

  5. #65
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/10/2018
    Μηνύματα
    668
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από RAMMSTEIN Προβολή μηνύματος
    βρε λυσσα με τα διαγραμματα, τα ολογραμματα, τις εικονιτσες, τα σκιτσα, τους πινακες, τις στατιστικες, και τους τσελεμεντεδες χαχαχαχα
    ποσο εχει 0-50, 0-100 ,
    0-200 και φρενα ομως κοιταξες?

    αδερφε δεν αγοραζουν ετσι μηχανακια απο το pc με νουμερα και γωνια κλισης της πλατης και αν ο αγκωνας θα περισευει ενα η δυο εκατοστα απο το φαιρινγκ
    βρες τα και καβαλατα (αν μπορεις εννοειται) , αν οχι απο την στιγμη που ρωτας σε ενα φορουμ υποτιθεται πιο εμπειρους αναβατες και σου λενε οτι δεν τρεχει θεμα με το υψος παρε οτι γουσταρεις, ακου τους αλλιως τσαμπα μιλανε και συ μαλλον το ευχαριστιεσαι πιο πολυ να κοιτασ διαγραμματα απο το να παρεις μηχανη

    με καλη διαθεση παντα ε μην με παρεξηγησεις,
    απλα εχω βαρεθει να ψυριζουμε την μαιμου ενω το νοημα ειναι να οδηγαμε
    όσο δεν έχω χρόνο να πάω Ηράκλειο να τις δώ απο κοντά μπορώ άνετα να κάνω μία σύγκιση απο το σπίτι μου
    και να αποκλείσω τη Z650 για παράδειγμα που και σε βίντεο έχω δεί ψηλό άτομο να είναι αστείος και στα διαγράμματα επιβεβαιώνεται

    τα φρένα τα έχω τσεκάρει και έχουν μικρές διαφορές
    ειδικά για μένα που έρχομαι απο scooter αν και το SH φημίζεται για τα καλά του φρένα αποκλείεται σε μηχανή να βρώ χειρότερα (λέω εγώ)

    τέλος, τα διαγράμματα τα έβαλα για τη γωνία του σώματος και για τα πλαστικά της ninja που είναι πολλά περισσότερα απο της Z

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SONone Προβολή μηνύματος
    καλα στα λεει ο αποπανου. τι να το κανεις το μηχανακι αμα ειναι να το ψιρηζεις τοσο. παρε κανα αμαξι να κουβαλας και τα ψωνια σου.
    Μου αρέσει να κάνω σωστές επιλογές. Έχω σοβαρότερα πράγματα να κάνω απο το να αλλάζω μηχανές κάθε 2-3 χρόνια.
    Και το SH πραγματικά δεν υπάρχει σοβαρός λόγος να το αλλάξω απλά θα αρχίσει να ζητάει σιγά σιγά, θα πέσει η μεταπωλητική στα τάρταρα και θα μου άρεσε μία αλλαγή φυσικά!


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από gerokost Προβολή μηνύματος
    Ότι νομίζεις !
    Πάντως προσωπικά, επειδή κοιτάω γενικά κάτι μικρομεσαίο για αγορά τον επόμενο χρόνο, έχω ανέβει/οδηγήσει τα εξής και τα κατατάσω κάπως έτσι με βάση πού "κουμπώνω" καλύτερα

    Ζ300/Ζ650
    Ninja 650
    MT-07
    Bajaj 400
    BMW G310R

    Βέβαια εγώ είμαι 1,74 και όχι 1,90
    Έχουμε μεγάλη διαφορά!


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΤάκηςΜπ Προβολή μηνύματος
    ρε σεις αν μπει κανα αουγκανο εδώ μέσα πώς θα του μιλήσετε όταν μιλάτε έτσι με τόση απολυτοτητα και ειρωνεία στον op που και ευγενικός είναι και καλοπροαίρετος; πραγματικά μιλάτε για παρακμή του φορουμ όταν σε κάθε post τρέχετε να αποδείξετε πόσο έμπειροι και μαμιαδες είστε. Εμένα μου φαίνεται αρκετά ελιτιστικο. Το παλικάρι έχει κάνει τόσα χλμ με δίκυκλο και θέλει να πάρει μια μοτοσικλέτα. Δεν χρειάζεται να είμαστε όλοι aspiring rossis. Ηρεμήστε λίγο,οκ την έχετε μεγαλύτερη.

    υγ:σχόλια του τύπου "μην το ψυριζεις τόσο" είναι απίστευτα αστεία. Στο 2018 ζούμε, έκανε 50 κλικ και 500 keyboard presses για να γράψει 10 μηνύματα και να τσεκαρει τις διαστάσεις 10 μηχανών. Δεν είναι ψυρισμα αυτό, 10λεπτο διάλειμμα στην δουλειά είναι.
    Σε ευχαριστώ πολύ!
    Πιο πολύ για την επιβεβαίωση αυτού που εισπράτω!

    Δε καταλαβαίνω βέβαια γιατί με προσβάλεις και εσύ... ποιός σου είπε ότι την έχουν μεγαλύτερη?

    Πάντως σήμερα πάτησα με το αμάξι σε ένα NC700 με τετάρτη απο 100 και το είχα το γκάζι στο 60-80% να μήν τον πατήσω που δεν έκανε και δεξιά.
    (πήρα κανένα πόντο? )

    Δευτέρα θα περάσω απο αντιπροσωπείες ή αν βολέψει ο καιρός σήμερα το απόγευμα.

  6. #66
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/10/2018
    Μηνύματα
    668
    @RAMMSTEIN

    Το υπέθεσα ότι κάποιοι είστε κολλητοί για αυτό δεν έγινα επιθετικός

  7. #67
    Αντιδραστικό μέλος Το avatar του/της RAMMSTEIN
    Εγγραφή
    20/11/2008
    Μηνύματα
    196
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karateo Προβολή μηνύματος
    @RAMMSTEIN

    Το υπέθεσα ότι κάποιοι είστε κολλητοί για αυτό δεν έγινα επιθετικός
    να γινεις επιθετικος δεν εχει κανενα νοημα, ειδικα σε ενα φορουμ
    κολλητοι δεν ξερω τι εννοεις, προσωπικα δεν ξερω ουτε εναν απο τα παιδια του φορουμ

  8. #68
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/10/2018
    Μηνύματα
    668
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από RAMMSTEIN Προβολή μηνύματος
    να γινεις επιθετικος δεν εχει κανενα νοημα, ειδικα σε ενα φορουμ
    κολλητοι δεν ξερω τι εννοεις, προσωπικα δεν ξερω ουτε εναν απο τα παιδια του φορουμ
    Όπως πολύ σωστά είπες στο γραπτό λόγο γίνονται εύκολα παρεξηγήσεις. Και αν το συνεχίσουν όλες οι πλευρές βγαίνει μία επιθετικότητα.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από RAMMSTEIN Προβολή μηνύματος
    εξης κατηγοριες
    υπαρχουν οι αναβατες και υπαρχουν και οι χρηστες
    οι μεν γουσταρουν οι δε διεκπεραιωνουν
    αλλα κοιταν οι μεν, αλλα υπολογιζουν οι δε οταν προκειται να αγορασουν μηχανη
    συμφωνούμε
    για τα μάτια μου τώρα είμαι χρήστης και προσπαθώ να γίνω αναβάτης αλλά πόσο να σε αφήσει ένα SH300

    Στο παπάκι είχα αφιερώσει χρόνο και ελάχιστο χρήμα (μία εξάτμιση μόνο) και το γούσταρα. Ε μετά μεγάλωσα (βλ. μεγάλωσα σε τουριστική περιοχή τύπου Χερσόνησος/Μάλια) οπότε δεν έχω περίεργες ορέξεις για σούζες, εξατμίσεις κλπ. Χρειάζομαι ένα δίτροχο μεταφορικό μέσο σχετικά οικονομικό λόγω των χιλιομέτρων που κάνω, να μή ντρέπομαι να το κυκλοφορώ (βλ. superbikes, chopper) και να το ευχαριστιέμαι είτε οδηγικά είτε σε πρακτικό επίπεδο.

    πχ. Σήμερα θα πεταχτώ στο Ηράκλειο να αγοράσω κάτι δώρα για συγγενή με το scooter. Να πάρω μία μηχανή και να μή μπορώ να φορτώσω με ασφάλεια 1-2 συσκευασίες LEGO? Ε δε θα χαλαστώ και μετά απο 1-2 φορές θα προτιμήσω το αμάξι?

    Το ξέρω ότι μία naked δεν είναι η ιδανική επιλογή απλά προσπαθώ να βρώ τη χρυσή τομή στην ομορφιά και στην πρακτικότητα!

    Σας ευχαριστώ ΟΛΟΥΣ (ακόμα και τις προτάσεις για το αυτοκίνητο!).
    Τα ξαναλέμε μετά που θα ανέβω σε μερικές και αν τα καταφέρω να νοικιάσω και τη CB500X.

  9. #69
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    31/01/2017
    Μηνύματα
    795
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karateo Προβολή μηνύματος
    Όπως πολύ σωστά είπες στο γραπτό λόγο γίνονται εύκολα παρεξηγήσεις. Και αν το συνεχίσουν όλες οι πλευρές βγαίνει μία επιθετικότητα..
    χωρίς παρεξήγηση αδερφέ αλλα :

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karateo Προβολή μηνύματος
    Να πάρω μία μηχανή και να μή μπορώ να φορτώσω με ασφάλεια 1-2 συσκευασίες LEGO? Ε δε θα χαλαστώ και μετά απο 1-2 φορές θα προτιμήσω το αμάξι?
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karateo Προβολή μηνύματος
    να μή ντρέπομαι να το κυκλοφορώ (βλ. superbikes, chopper)
    Δηλαδή οι άλλοι να ντρέπονται ?????

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karateo Προβολή μηνύματος
    να νοικιάσω και τη CB500X.
    Τα παραπάνω + αναφορά σε μοντέλο μοτοσυκλέτας σε θυληκό γένος = ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑΣ για πάντα

    ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ

  10. #70
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/10/2018
    Μηνύματα
    668
    Προσωπικά λέω
    Η μηχανή
    Τη μηχανή

    Ο καθένας μας κάνεις τις επιλογές του με βάση τα κριτήρια του (ανάγκες, γούστα κλπ).
    Εγώ θα ντρεπόμουν να κυκλοφορώ με αυτές τις μηχανές γιατί δεν είναι του γούστου μου.

    Αυτό δε σημαίνει ότι κοροϊδεύω κάποιον άλλο που τις οδηγεί.

    Τέλος, επιβεβαιώνεις το παραπάνω ποστ μου περι επιθετικότητας όταν απο μία λάθος υπόθεση (για το γένος) με χαρακτηρίζεις κάπως.
    Άσε που στην τελική έχω κάνει περίπου τα 3πλάσια χιλιόμετρα σε 2τροχα απο ότι σε 4τροχα

  11. #71
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    31/01/2017
    Μηνύματα
    795
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karateo Προβολή μηνύματος
    Εγώ θα ντρεπόμουν να κυκλοφορώ με αυτές τις μηχανές γιατί δεν είναι του γούστου μου.
    προσωπικά δεν ντρεπόμουν ούτε οταν οδηγούσα σκουτερ της δουλειάς απο αυτά με τις 2 ρόδες πίσω και την σαν πλατφόρμα

    Αν κατι ειναι εργοστασιακο και οχι σούργελο μεταποιημένο δεν τίθεται θεμα ντροπής, γούστου ναι αλλα οχι ντροπής

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karateo Προβολή μηνύματος
    Προσωπικά λέω
    Η μηχανή
    Τη μηχανή
    Στατιστικά ετσι το ονοματίζουν οι αυτοκινητάδες - εχω φιλους κολλητους τέτοιους που δεν μπορουν να καταλάβουν οτι ειναι "το μηχανάκι" και ας μιλάμε για 1000 κυβικά και αντε να πεις την μηχανη, ποτε όμως "Την Yamaha" , "Την CBR", εκτος και αν είσαι σε ταινία παρέα με τον γαρδέλη

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karateo Προβολή μηνύματος
    Τέλος, επιβεβαιώνεις το παραπάνω ποστ μου περι επιθετικότητας όταν απο μία λάθος υπόθεση (για το γένος) με χαρακτηρίζεις κάπως.
    Επειδή λέω οτι εκφράζεσαι με ορους αυτοκινητα δεν το πιάνω γιατί ειμαι επιθετικός???

    Κάλιστα απο τα γραφόμενα σου θα μπορούσα να πω σελίδες πριν ότι ζητάς γνώμες ενω παράλληλα τα ξέρεις όλα και έχεις γνώμη για όλα.
    Και να το έλεγα αυτο, που δεν το είπα, πάλι δεν θα ήμουν επιθετικός.
    Απλά θα έλεγα την γνώμη μου


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karateo Προβολή μηνύματος
    Άσε που στην τελική έχω κάνει περίπου τα 3πλάσια χιλιόμετρα σε 2τροχα απο ότι σε 4τροχα
    Καλά και οι άνθρωποι που βγαζουν μεροκάματο με το παπι σε 2 ρόδες κανουν πολλά χιλ αλλα δεν σημαίνει κάτι, απλα το χρησιμοποιούν ώς μέσο όπως ο ίδιος ανέφερες παραπάνω οτι κάνεις - εισαι χρήστης.

    Οποτε καλές δοκιμές και με το καλο να διαλέξεις αυτό που θα σου κάνει !

  12. #72
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.091
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GogosLux Προβολή μηνύματος
    ...ειναι "το μηχανάκι" και ας μιλάμε για 1000 κυβικά και αντε να πεις την μηχανη, ποτε όμως "Την Yamaha" , "Την CBR", εκτος και αν είσαι σε ταινία παρέα με τον γαρδέλη
    Μη λες τέτοια γιατί θα βάλουν τα κλάματα πολλοί εδώ μέσα.
    Life begins at 45°.

  13. #73
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.168
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GogosLux Προβολή μηνύματος
    προσωπικά δεν ντρεπόμουν ούτε οταν οδηγούσα σκουτερ της δουλειάς απο αυτά με τις 2 ρόδες πίσω και την σαν πλατφόρμα

    Αν κατι ειναι εργοστασιακο και οχι σούργελο μεταποιημένο δεν τίθεται θεμα ντροπής, γούστου ναι αλλα οχι ντροπής



    Στατιστικά ετσι το ονοματίζουν οι αυτοκινητάδες - εχω φιλους κολλητους τέτοιους που δεν μπορουν να καταλάβουν οτι ειναι "το μηχανάκι" και ας μιλάμε για 1000 κυβικά και αντε να πεις την μηχανη, ποτε όμως "Την Yamaha" , "Την CBR", εκτος και αν είσαι σε ταινία παρέα με τον γαρδέλη



    Επειδή λέω οτι εκφράζεσαι με ορους αυτοκινητα δεν το πιάνω γιατί ειμαι επιθετικός???

    Κάλιστα απο τα γραφόμενα σου θα μπορούσα να πω σελίδες πριν ότι ζητάς γνώμες ενω παράλληλα τα ξέρεις όλα και έχεις γνώμη για όλα.
    Και να το έλεγα αυτο, που δεν το είπα, πάλι δεν θα ήμουν επιθετικός.
    Απλά θα έλεγα την γνώμη μου




    Καλά και οι άνθρωποι που βγαζουν μεροκάματο με το παπι σε 2 ρόδες κανουν πολλά χιλ αλλα δεν σημαίνει κάτι, απλα το χρησιμοποιούν ώς μέσο όπως ο ίδιος ανέφερες παραπάνω οτι κάνεις - εισαι χρήστης.

    Οποτε καλές δοκιμές και με το καλο να διαλέξεις αυτό που θα σου κάνει !
    Κι εσυ αγαπητέ συμφορουμίτη θα μπορούσες να περιοριστείς στα του thread αντί να αποκαλείς τον karateo ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ κλπ κλπ και να γράφεις διάφορα επειδή εσένα σου αρέσει να λές την μοτοσυκλέτα ΄μηχανάκι' ενώ αυτός 'μηχανή'.

    Ο καθένας την μηχανή την λεέι όπως θέλει, 'μοτοσυκλέτα΄, 'μηχανάκι' κοκ. Αν μιλήσεις με παλιό μοτοσυκλετιστή και αποκαλέσεις την μοτοσυκλέτα 'μηχανάκι' θα σε κοιτάξει αυτός στραβά να το ξέρεις.

    Εδώ μιλάμε για μοτοσυκλέτες, μηχανάκια, μηχανές και δεν τραβάμε τέτοια κολλήματα.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  14. #74
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.628
    Μπι κουλ, κανείς δεν προσέβαλλε κανέναν,όλοι την έχουνε 2 μέτρα κι όλα καλα θα πάνε.
    Παλίκαρε απο το Μάλλια, το ζουμί σε αυτό που σου λένε είναι ότι το πιο όψιμο είναι να δοκιμάσεις.
    ωραια τα ιντερνετς αλλά μόνο ενδεικτικά. μπορεί να αποδοθεί η αίσθηση; εγω λέω όχι.

    Με το καλό πάντως να κάνεις τη μετάβαση απο χρήστης σε αναβάτης.
    Χωρίς να σημαίνει ότι και αν δεν, θα πρέπει να φας μαστίγωμα στην πλατεία του χωριού.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  15. #75
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    31/01/2017
    Μηνύματα
    795
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sapila racing Προβολή μηνύματος
    Κι εσυ αγαπητέ συμφορουμίτη θα μπορούσες να περιοριστείς στα του thread αντί να αποκαλείς τον karateo ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ κλπ κλπ και να γράφεις διάφορα επειδή εσένα σου αρέσει να λές την μοτοσυκλέτα ΄μηχανάκι' ενώ αυτός 'μηχανή'.

    Ο καθένας την μηχανή την λεέι όπως θέλει, 'μοτοσυκλέτα΄, 'μηχανάκι' κοκ. Αν μιλήσεις με παλιό μοτοσυκλετιστή και αποκαλέσεις την μοτοσυκλέτα 'μηχανάκι' θα σε κοιτάξει αυτός στραβά να το ξέρεις.

    Εδώ μιλάμε για μοτοσυκλέτες, μηχανάκια, μηχανές και δεν τραβάμε τέτοια κολλήματα.
    Μα στα του thread περιορίστηκα Αγαπητέ, σχολιάζοντας τα γραφώμενα του περι "ντροπής" και κουβαλήματος Lego (By the zqy; εχει πάει κανεις Lego House? Εχω κλείσει να πάω Απρίλιο και αναζητώ γνώμες)..

    Με δεδομένο οτι τα γράφει έχει ο καθένας δικαίωμα να τα σχολιάζει
    Ε και εγω ο καθένας είμαι

    Οσο για το αυτοκινητάς, εχω δεν το θεωρώ προσβλητικό αν εισαι σωστός αυτοκινητάς (οπως σωστός μηχανόβιος, κλπ κλπ).

    Εμένα μου αρέσουν εξίσου και τα 2 .

    Τωρα, όποιος έχει την μύγα ας την φέρει πίσω


    ΥΓ Παρασκευή ΓΑΡ με ΣΚ στην Ελλάδα - Αθήνα για βόλτα/ποτά με φιλους χωρις οικογένεια δεν μου χαλάς το κέφι με την καμία

Σελίδα 5 από 41 ΠρώτοΠρώτο 1234567891015 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ελατήρια για μπροστά πιρούνι για fz6 naked
    από fazer - hucker στο forum Yamaha Fazer
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 04/11/2006, 13:02
  2. Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 28/06/2005, 08:50
  3. ύψος αναβάτη για το Ζ....
    από ctpanoramix στο forum Kawasaki Z series
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 04/11/2004, 17:27

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF