Σελίδα 9 από 41 ΠρώτοΠρώτο ... 456789101112131419 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 121 έως 135 από 611

Θέμα: NAKED για 1.91 ύψος

  1. #121
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.723
    Ντάξει άλλο το on/off (προσωπικά δεν θέλω ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΩ), εγώ σου συγκρίνω με  sport touring, εκεί ίσως μπερδεύεις λίγο τις κατηγορίες.

    Από την απάντηση όμως καταλαβαίνω ότι ξέρεις τι κάνεις, οπότε καλή αγορά και καλά χιλιόμετρα.
    Έχω ζάλη, ζάλη στο κεφάλι, έχω ζούρλα στο μυαλό,
    παίζουν βιφόρια και αρβιεφίδια, γραναζιωτικό σκοπό

  2. #122
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.481
    Τα λογικά απωθημένα καλό είναι να εκπληρώνονται. Καλή αγορά κι από εμένα!
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  3. #123
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.458
    τα σαμάρια ειναι μια πολυ καλη λυση αλλα οχι για τα καθημερινά ψωνια πχ. ειναι μονο για ρουχα το ιδιο και οι τσαντες που μπαινουν στην θεση του συνοδηγού. , οτιδήποτε με περίεργο βάρος όγκο και γωνίες μπορει να στα σκισει εκει θες βαλίτσα πλαστική. και εμενα με καυλώνει το μηχανακι που εχω ενα sportouring αλλα οταν ηθελα να κανω ταξιδι με την γυναίκα συμβιβαστικαμε αρκετα, και οταν θελω να παω να παρω 1 γαλα και 1 απορρυπαντικο προτιμώ να παω με τα ποδια γιατι πολυ απλα στα clip on δεν κουβαλιούνται.

    για την ευκολια μου στα καθημερινά και στα ταξιδια με την γυναίκα θελω ενα V-Strom με 52 λιτρα topcase και 2 βαλιτσες στο πλαι και εχεις σχεδον αυτοκίνητο.

    γιαυτο σου ξανα λεω παρε αυτο που γουστάρεις περισσότερο γιατι 100% δεν θα σου κανει κανενα. τουλάχιστον να κανεις σκόντο στην χρηση και να λες αα δεν μπορω να παρω τα ψωνια του μαρκετ παρα να βγαίνεις να το κοιτας και να λες τι μαλακια αγόρασα πως ειναι ετσι δεν μου αρεσει.

  4. #124
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/10/2018
    Μηνύματα
    666
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από telegonos Προβολή μηνύματος
    Ντάξει άλλο το on/off (προσωπικά δεν θέλω ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΩ), εγώ σου συγκρίνω με  sport touring, εκεί ίσως μπερδεύεις λίγο τις κατηγορίες.

    Από την απάντηση όμως καταλαβαίνω ότι ξέρεις τι κάνεις, οπότε καλή αγορά και καλά χιλιόμετρα.
    sport touring = mt-07 tracer
    σωστά?

    ευχαριστώ!
    με έχετε βοηθήσει ήδη πολύ

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από νεοσσός Προβολή μηνύματος
    Τα λογικά απωθημένα καλό είναι να εκπληρώνονται. Καλή αγορά κι από εμένα!
    και στα 32-33 χρόνια έτσι?
    σκέψου να ήμουν 50 χρονών (μπορεί και παππούς) και να κυκλοφορώ με naked
    (χωρίς παρεξήγηση για όσους το κάνουν - μαγκιά τους!)


    Μία απάντηση όποιος μπορεί για τη διαφορά τιμής τοπικού αντιπροσώπου - car.gr
    και γενικά για €300 αξίζει να μπώ στη διαδικασία απομακρυσμένης αγοράς?

  5. #125
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/10/2018
    Μηνύματα
    666
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SONone Προβολή μηνύματος
    τα σαμάρια ειναι μια πολυ καλη λυση αλλα οχι για τα καθημερινά ψωνια πχ. ειναι μονο για ρουχα το ιδιο και οι τσαντες που μπαινουν στην θεση του συνοδηγού. , οτιδήποτε με περίεργο βάρος όγκο και γωνίες μπορει να στα σκισει εκει θες βαλίτσα πλαστική. και εμενα με καυλώνει το μηχανακι που εχω ενα sportouring αλλα οταν ηθελα να κανω ταξιδι με την γυναίκα συμβιβαστικαμε αρκετα, και οταν θελω να παω να παρω 1 γαλα και 1 απορρυπαντικο προτιμώ να παω με τα ποδια γιατι πολυ απλα στα clip on δεν κουβαλιούνται.

    για την ευκολια μου στα καθημερινά και στα ταξιδια με την γυναίκα θελω ενα V-Strom με 52 λιτρα topcase και 2 βαλιτσες στο πλαι και εχεις σχεδον αυτοκίνητο.

    γιαυτο σου ξανα λεω παρε αυτο που γουστάρεις περισσότερο γιατι 100% δεν θα σου κανει κανενα. τουλάχιστον να κανεις σκόντο στην χρηση και να λες αα δεν μπορω να παρω τα ψωνια του μαρκετ παρα να βγαίνεις να το κοιτας και να λες τι μαλακια αγόρασα πως ειναι ετσι δεν μου αρεσει.
    τα ταξίδια με τη γυναίκα τα έχω ξεχάσει γιατί 1) δε της αρέσουν οι μηχανές 2) έχουμε δύο αντράκια που δεν έχουμε και πού να τα παρκάρουμε!
    ο μόνος λόγος για μεταφορά αντικειμένων είναι κανένα supermarket για λίγα πράγματα

    τώρα έχω τα 35L του top case
    συν 1-2 σακούλες στα πόδια
    συν τσάντα πλάτης


    Με δύο σαμάρια των 16 λίτρων και μία tail bag των 36 λίτρων έχω περισσότερους χώρους
    με χάλια οδηγική συμπεριφορά βέβαια* αλλά τη δουλειά μου θα την κάνω


    *Τώρα που το ξανασκέφτομαι είναι καλύτερα απο το να έχω δεύτερο άτομο. Και 50 κιλά να φορτώσω (λέμε τώρα) θα είναι πολύ χαμηλότερα απο το αν είχα δεύτερο άτομο.

  6. #126
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lleonidas
    Εγγραφή
    31/03/2010
    Μηνύματα
    2.246
    Να τα χαίρεστε τα παλικαράκια σας!

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karateo Προβολή μηνύματος
    Έξτρα ερώτηση!

    Η αντιπροσωπεία μου είπε €6900 τελική μετρητοίς.
    πχ. στα γρήγορα βρίσκω απο το car.gr €6600
    https://www.car.gr/16483572-yamaha-mt-07-700

    Υπάρχει κάποιος οδηγός αγοράς?
    Το ΜΤ-07 είναι από τις καλύτερες επιλογές στα χρήματα αυτά, κατά την άποψή μου.Και αν σου αρέσει το Tracer 700 , θα χρειαστείς 1000€ παραπάνω.Όσον αφορά την τιμή, θα πας στο Μωραΐτη(ή σε όποιον άλλο θέλεις εντός του νησιού) και θα του ζητήσεις να ισοφαρίσει την προσφορά που βρήκες από Αθήνα επειδή θέλεις να αγοράσεις από αυτόν...είναι πιθανό να μπορέσει να στο κάνει.
    Ωστόσο υπάρχουν και αρκετά ελαφρώς μεταχειρισμένα ΜΤ κοντά στα 5 χιλιάρικα και με προικούλα όπως αυτό με τον ''κουβά'' που θέλεις να βάλεις
    Και ένα σχόλιο για τα μοντέλα που καβάλησες σήμερα: το sv είναι υποψήφιο, οκ.Το z900 είναι γυμνό αλλά μισή κατηγορία πάνω, μεγαλύτερο και ακριβότερο!Το 300άρι versys δεν έχεις λόγο να το κοιτάζεις!Το Versys 650 να ψάξεις, αυτό είναι ιδανικό ως προς τη θέση οδήγησης για το ύψος μας αλλά και για τη χρήση που θα κάνεις!

  7. #127
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.723
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karateo Προβολή μηνύματος
    sport touring = mt-07 tracer
    σωστά?
    Όχι, το tracer 700 δεν είναι sport touring. Είναι ένα On-Off με 90% έμφαση στο ΟΝ. Ένα ''ψηλο street'' που λέω εγώ.

    Να σου δώσω μερικά παραδείγματα sport touring; Honda VFR750F, VFR800F, VFR1200F, CBR1000F, CBR1100XX , Kawasaki ZZR1100-1200-1400, Ducati ST2 - ST3 -ST4 , Aprilia Futura 1000, Suzuki Hayabusa, Triumph Sprint 1050. Street και μόνο street μοτοσυκλέτες, πλήρως αεροδυναμικές, που προσπαθουν να συνδυάσουν δόση άνεσης από τα καθαρά touring, με sport αναλογία από τα Supersport, ικανά να ταξιδέψουν γρήγορα όταν χρειαστεί στον ανοικτό δρόμο, αλλά και σχετικά σβέλτα στα πιο κλειστά τμήματα, και να παίρνουν δεύτερο άτομο κάπως πιο άνετα, και να παίρνουν καμιά βαλίτσα άμα χρειαστεί.

    Τα τελευταία χρόνια, με την εισβολή-μόδα των On-Off στην αγορά, τα sport touring περνάνε περίοδο πολύ μικρής ζήτησης. Λόγω ημιμάθειας, αλλά και εξέλιξης των όρων ίσως, ο όρος sport touring αποδίδεται πια στις μέρες μας και σε μοτοσυκλέτες τύπου μεγάλα On-Off, ενώ κανονικά αυτά ΔΕΝ ανήκουν στην κατηγορία.
    Έχω ζάλη, ζάλη στο κεφάλι, έχω ζούρλα στο μυαλό,
    παίζουν βιφόρια και αρβιεφίδια, γραναζιωτικό σκοπό

  8. #128
    Αντιδραστικό μέλος Το avatar του/της RAMMSTEIN
    Εγγραφή
    20/11/2008
    Μηνύματα
    196
    χαχαχαχα ρε πατε καλα?
    ο ανθρωπος θελει naked για να του βαλει καμια 500αρια λιτρα βαλιτσες να πηγαινει σουπερ μαρκετ, θα τρελαθουμε τελειως?
    και αντι να του πειτε κατι του λετε να παρει hayabusa η zzr 1100?
    στην κρητη μενει(αν καταλαβα καλα) πηγαινε με το αμαξι ρε man super market οταν θες νακανεις τα ψωνια του μηνα

    εχει τα πιο λαθος κριτηρια για επιλογη μοτο που εχω ακουσει εδω και πολυ καιρο
    δεν του φτανουν τα φρενα ενω εχει οδηγησει μεχρι sh
    εχει κανει 170000 χιλιομετρα με 150 κυβικα και νομιζει οτι ειναι εμπειρος
    θεωρει οτι αν βαλει 50 κιλα ψωνια θαναι καλυτερα απο το να εχει δευτερο ατομο επειδη θαναι πιο χαμηλα το κεντρο βαρους (λιωνωωωω χαχαχα)
    συγκρινει την ποιοτητα των πλαστικων με τους λεβιεδες του civic
    και αφου εχει κανει ενα φορουμ πουτανα ανω κατω αναρωτιεται μηπως παει σε sh 300 xaxaxa
    θεοοοος μονο

    και μας την λεει και για τις acrapovic οτι την εχουμε μικρη και καγκουριαζουμε χαχαχαχα εεεεεεεεεεεε οχι (δεν εχω akrapovic για να ξερουμε τι λεμε αλλα συμπασχω τους acrapovitsakides)

    ελα πες , τρολ ειναι το νημα δεν παιζει, πες πες

    και να δειτε που θα με πει και επιθετικο απο πανω

  9. #129
    Αντιδραστικό μέλος Το avatar του/της RAMMSTEIN
    Εγγραφή
    20/11/2008
    Μηνύματα
    196
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	chg_$(KGrHqF,!pEE9lUumVG-BPlFzWd!9g__60_1.JPG 
Προβολές:	96 
Μέγεθος:	16,2 KB 
ID:	400225

    τσεκαρε και αυτο παντως , ποτε δεν ξερεις

  10. #130
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Οταν ξεκινησε το νημα διαβασα λιγο και μετα το αφησα μιας και μιλαει για καινουρια μοτορια και δε θα ειχα να προσφερω κατι στη κουβεντα.
    Σημερα που ειδα οτι εχει φτασει τοσες σελιδες ειπα να δω τι γινετε.Το διαβασα ολο.Γιαυτο σουλεω καλοσορισες εστω και καθηστερημενα.

    Στη χερσονησο στο κεντρικο δρομο δεξια πριν βγουμε στην εθνικη για μαλια ειναι ο γιωργος.Ενοικιαζομενα μηχανακια μεγαλου κιβησμου.Εχει καμια 50αρια μεσα.Σιγουρα τον εχεις δει.Δε νομιζω οτι θα ειχε προβλημα να του λεγες να κατσεις σε πεντεξι να δεις θεση οδηγησης.Νομιζω νοικιαζεις και το χειμωνα αν θες.

    Αυτα απο μενα
    καθε μερα ...νεα μερα.

  11. #131
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/07/2015
    Μηνύματα
    1.286
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από RAMMSTEIN Προβολή μηνύματος
    εχει κανει ενα φορουμ πουτανα ανω κατω
    αυτός το έχει κάνει

  12. #132
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/10/2018
    Μηνύματα
    666
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lleonidas Προβολή μηνύματος
    Να τα χαίρεστε τα παλικαράκια σας!


    Το ΜΤ-07 είναι από τις καλύτερες επιλογές στα χρήματα αυτά, κατά την άποψή μου.Και αν σου αρέσει το Tracer 700 , θα χρειαστείς 1000€ παραπάνω.Όσον αφορά την τιμή, θα πας στο Μωραΐτη(ή σε όποιον άλλο θέλεις εντός του νησιού) και θα του ζητήσεις να ισοφαρίσει την προσφορά που βρήκες από Αθήνα επειδή θέλεις να αγοράσεις από αυτόν...είναι πιθανό να μπορέσει να στο κάνει.
    Ωστόσο υπάρχουν και αρκετά ελαφρώς μεταχειρισμένα ΜΤ κοντά στα 5 χιλιάρικα και με προικούλα όπως αυτό με τον ''κουβά'' που θέλεις να βάλεις
    Και ένα σχόλιο για τα μοντέλα που καβάλησες σήμερα: το sv είναι υποψήφιο, οκ.Το z900 είναι γυμνό αλλά μισή κατηγορία πάνω, μεγαλύτερο και ακριβότερο!Το 300άρι versys δεν έχεις λόγο να το κοιτάζεις!Το Versys 650 να ψάξεις, αυτό είναι ιδανικό ως προς τη θέση οδήγησης για το ύψος μας αλλά και για τη χρήση που θα κάνεις!

    Ευχαριστώ!
    Μεταχειρισμένο θα ήθελα να το αποφύγω αφού οικονομικά μπορώ να πάω σε καινούργιο. Όσο έλεγχο και να κάνεις είναι και πάλι λαχείο. (Σε γνωστό είχαν βάλει πολλές φορές νερό με άλατα στο ψυγείο του αυτοκινήτου και τα πήρε όλα ο διάολος. Πού να το δεί αυτό στον έλεγχο o μηχανικός.
    Και επίσης κάνω αρκετά χιλιόμετρα οπότε καλύτερα να ξεκινάω απο το μηδέν.
    Αν πάρω τώρα ένα με 30.000 σε 7μιση χρόνια θα έχω φτάσει τα 100.000 με το ρυθμό που τα κάνω (~9.300/έτος)

    Επίσης το μεταχειρισμένο απο τον άγνωστο θα θέλει 99% αλλαγή σε όλα τα υγρά + ότι άλλο ανταλλακτικό χρειάζεται + μπορεί λάστιχα.
    Βάλε ότι δε θα έχω τις νέες αναρτήσεις και όταν θα το πουλάω θα έχει +3-4 χρόνια και θα είναι δεύτερο χέρι.
    Για €2000 δε ξέρω αν αξίζει.

    Το tracer θα το κοιτάξω απο κοντά αν και είναι στην κατηγορία που δε μου αρέσει.
    Αυτό με την ισοφάριση της τιμής θα κάνω και όσο το ρίξουν. Άντε να απλωθώ και στους 3 κοντινότερους νομούς.

    Τα ξέρω αυτά που είδα απο κοντά. Δυστυχώς αυτά είχαν μόνο. Μέσα στο μήνα θα φέρουν Z650, CB500F (αν και είναι πολύ χλωμό λόγω κόστους), MT-07


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από telegonos Προβολή μηνύματος
    Όχι, το tracer 700 δεν είναι sport touring. Είναι ένα On-Off με 90% έμφαση στο ΟΝ. Ένα ''ψηλο street'' που λέω εγώ.

    Να σου δώσω μερικά παραδείγματα sport touring; Honda VFR750F, VFR800F, VFR1200F, CBR1000F, CBR1100XX , Kawasaki ZZR1100-1200-1400, Ducati ST2 - ST3 -ST4 , Aprilia Futura 1000, Suzuki Hayabusa, Triumph Sprint 1050. Street και μόνο street μοτοσυκλέτες, πλήρως αεροδυναμικές, που προσπαθουν να συνδυάσουν δόση άνεσης από τα καθαρά touring, με sport αναλογία από τα Supersport, ικανά να ταξιδέψουν γρήγορα όταν χρειαστεί στον ανοικτό δρόμο, αλλά και σχετικά σβέλτα στα πιο κλειστά τμήματα, και να παίρνουν δεύτερο άτομο κάπως πιο άνετα, και να παίρνουν καμιά βαλίτσα άμα χρειαστεί.

    Τα τελευταία χρόνια, με την εισβολή-μόδα των On-Off στην αγορά, τα sport touring περνάνε περίοδο πολύ μικρής ζήτησης. Λόγω ημιμάθειας, αλλά και εξέλιξης των όρων ίσως, ο όρος sport touring αποδίδεται πια στις μέρες μας και σε μοτοσυκλέτες τύπου μεγάλα On-Off, ενώ κανονικά αυτά ΔΕΝ ανήκουν στην κατηγορία.
    Έτσι γίνεται το μπέρδεμα!
    Μπαίνω στη yamaha, πατάω sport touring και μου πετάει τα tracer.
    Ευχαριστώ για το μάθημα ιστορίας!
    Τα έχω αποκλείσει όλα αυτά γιατί δε μου αρέσει ο μεγάλος όγκος.

    Για αυτό και κοιτάω μόνο μικρά naked.


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    Οταν ξεκινησε το νημα διαβασα λιγο και μετα το αφησα μιας και μιλαει για καινουρια μοτορια και δε θα ειχα να προσφερω κατι στη κουβεντα.
    Σημερα που ειδα οτι εχει φτασει τοσες σελιδες ειπα να δω τι γινετε.Το διαβασα ολο.Γιαυτο σουλεω καλοσορισες εστω και καθηστερημενα.

    Στη χερσονησο στο κεντρικο δρομο δεξια πριν βγουμε στην εθνικη για μαλια ειναι ο γιωργος.Ενοικιαζομενα μηχανακια μεγαλου κιβησμου.Εχει καμια 50αρια μεσα.Σιγουρα τον εχεις δει.Δε νομιζω οτι θα ειχε προβλημα να του λεγες να κατσεις σε πεντεξι να δεις θεση οδηγησης.Νομιζω νοικιαζεις και το χειμωνα αν θες.

    Αυτα απο μενα
    Τον βρήκα στο google maps
    Σε ευχαριστώ!


    ΥΓ. Για τους τρολιάρηδες. Οδηγώ ΤΩΡΑ SH300 που είναι 300κυβικά και ταξιδεύω μέχρι και με 140χλμ/ώρα βάση gps αλλά πίνει και λαδάκι σε αυτές τις ταχύτητες.
    Τελευταία τροποποίηση από karateo; 16/10/2018 στις 10:08.

  13. #133
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/10/2018
    Μηνύματα
    666
    Για τα φρένα (που δεν έχω μιλήσει άσχημα για καμία μηχανή αλλά έτσι για την πλάκα μου)


    Φρένα SH300
    E: Δίσκος 256mm δαγκάνα με τρία έμβολα, συνδυασμένα (ABS)
    Π: Δίσκος 256mm δαγκάνα με ένα έμβολο, συνδυασμένα (ABS)

    Ελαστικά
    Ε: 110/70-16 (52S)
    Π: 130/70R-16 (61S)
    Βάρος 170(με ABS)


    Φρένα CB500F
    E: Δίσκος wave 320 χιλ. δαγκάνα δύο εμβόλων (ABS)
    Π: Δίσκος wave 240 χιλ. δαγκάνα ενός εμβόλου (ABS)

    Ελαστικά
    E: 120/70 - ZR17M/C
    Π: 160/60 - ZR17M/C
    Βάρος 191 κιλά

    Πόσο πιο χάλια είναι του SH?

  14. #134
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PaNick67
    Εγγραφή
    06/12/2016
    Μηνύματα
    606
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karateo Προβολή μηνύματος
    τα ταξίδια με τη γυναίκα τα έχω ξεχάσει γιατί 1) δε της αρέσουν οι μηχανές 2) έχουμε δύο αντράκια που δεν έχουμε και πού να τα παρκάρουμε!
    ο μόνος λόγος για μεταφορά αντικειμένων είναι κανένα supermarket για λίγα πράγματα

    τώρα έχω τα 35L του top case
    συν 1-2 σακούλες στα πόδια
    συν τσάντα πλάτης


    Με δύο σαμάρια των 16 λίτρων και μία tail bag των 36 λίτρων έχω περισσότερους χώρους
    με χάλια οδηγική συμπεριφορά βέβαια* αλλά τη δουλειά μου θα την κάνω


    *Τώρα που το ξανασκέφτομαι είναι καλύτερα απο το να έχω δεύτερο άτομο. Και 50 κιλά να φορτώσω (λέμε τώρα) θα είναι πολύ χαμηλότερα απο το αν είχα δεύτερο άτομο.
    Sorry που θα στο χαλασω, αλλα αν αυτη ειναι η χρηση που θα κανεις στην μηχανη καλυτερα μεινε με το σκουτερ η κοιταξε το καινουριο Forza 300 που θα ερθει μεχρι το τελος του χρονου. Ιδιο μοτερ, καλυτερη καλυψη αερα, περισσοτεροι χωροι κατω απο την σελα. Του βαζεις και μια μπαγκαζιερα πισω και διπλασιαζεις τον χωρο που εχεις τωρα για πραγματα.
    Αλλιως θα ταλαιπωρηθεις. Τα σαμαρια πρεπει να βγαινουν και να φορτωνονται και μαλιστα συμμετρικα. Αλλιως θες βασεις που να δενουν. Αλλα πρεπει να τα βγαζεις καθε φορα γιατι κλεβονται ευκολα. Οπως και το tail bag.

  15. #135
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.481
    Το παλικάρι ήταν ξεκάθαρο. Επιθυμεί πρωτίστως μία γυμνή μοτοσυκλέτα που να του αρέσει πολύ, η οποία όμως, με κάποιους συμβιβασμούς, θα του επιτρέψει να κάνει αυτά που έκανε με το scooter.

    Τον καταλαβαίνω απόλυτα, διότι τα δικά μου κριτήρια ήταν παρόμοια όταν αγόρασα τη δική μου. Ένα SH 300 θα ήταν ορθολογιστικά καλύτερο για τις μετακινήσεις που κάνω, αλλά δεν έχω μετανιώσει επ' ουδενί για την επιλογή μου. Αργότερα, μπορεί να αλλάξω προτεραιότητες, όπως μου συνέβη με τα αυτοκίνητα.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

Σελίδα 9 από 41 ΠρώτοΠρώτο ... 456789101112131419 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ελατήρια για μπροστά πιρούνι για fz6 naked
    από fazer - hucker στο forum Yamaha Fazer
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 04/11/2006, 14:02
  2. Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 28/06/2005, 09:50
  3. ύψος αναβάτη για το Ζ....
    από ctpanoramix στο forum Kawasaki Z series
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 04/11/2004, 18:27

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF