Σελίδα 4 από 13 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 189

Θέμα: 16ος αγώνας Motul Grand Prix of Japan

  1. #46
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Δεν ειπα οτι πηρε το πρωταθλημα απο κολοφαρδια.Ειπα οτι του αξιζε αλλα οχι ετσι.Ηθελα να δω μαχη.Ειπα οτι πηρε το πρωταθλημα μια ωρα αρχυτερα.
    καθε μερα ...νεα μερα.

  2. #47
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.155
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    Δεν ειπα οτι πηρε το πρωταθλημα απο κολοφαρδια.Ειπα οτι του αξιζε αλλα οχι ετσι.Ηθελα να δω μαχη.Ειπα οτι πηρε το πρωταθλημα μια ωρα αρχυτερα.


    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  3. #48
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.949
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    Μου χαλασε τη κυριακη.Με το που ειδα οτι εφευγε ο ντοβι εκλεισα τη τηλεοραση.Δεν ειδα καν ολοκληρωμενη τη πεσα του.
    Φίλος, το 2009 παντρεύτηκα, όταν ψάχναμε ημερομηνία για το γάμο, εγώ κοίταγα ποια Κυριακή δεν είχε MotoGP

    Πλέον, έτσι όπως έχει καταντήσει, πολύ απλά ΔΕΝ χαλάω την Κυριακή μου για να χασμουριέμαι μπροστά σε μια οθόνη, όσο κάνουνε βόλτες τα μηχανάκια γύρω-γύρω. Ο τελευταίος αγώνας που είδα πρέπει να ήταν κάπου μέσα στον Ιούλιο. Σήμερα ξύπνησα νωρίς -όπως κάνω πάντα- αλλά δεν μπήκα καν στη διαδικασία να σηκωθώ να δω άλλο ένα βαρετό αγώνα. Προτιμώ να κάνω κάτι άλλο... Επιπρόσθετος λόγος στο να μην παρακολουθώ πλέον MotoGP, είναι γτ μου τη δίνει ο Μάρκεζ. Σε ανύποπτο χρόνο τον είχα χαρακτηρίσει εδώ μέσα ως τη Miley Cyrus του MotoGP. Αυτός ο συνδυασμός χαμόγελο του Τζόκερ και γλώσσα μονίμως κρεμασμένη έξω α λα Miley Cyrus μου κλονίζει το νευρικό σύστημα και μου χαλάει την αισθητική. ΟΚ, μπορεί να είναι ταλεντάρα, μπορεί να είναι τιμονάρα, μπορεί να είναι 1002, αλλά είναι και αφόρητα αντιπαθητικός. Κι εμένα που είμαι οπτικός τύπος, αυτό με χαλάει. Κι όχι μόνο στο MotoGP... Ας πούμε μου τη δίνει η φάτσα του Ryan Gosling, ρε δεν πάει να παίζει στην καλύτερη ταινία όλων των εποχών, δεν πάει να προκαλεί οργασμό στους κριτικούς με την ερμηνεία του, εγώ ταινία που παίζει δεν πάω να δω, γτ με χαλάει η φάτσα του, αυτό το κοιμισμένο βλέμμα του...

    Το ποιος θα ήταν (και) φέτος ο πρωταθλητής, ήταν προδιαγεγραμμένο από την αρχή και δε χωρούσε αμφιβολία... κανείς δεν ήταν σε θέση να τον ανταγωνιστεί, αλλά από την άλλη αυτό σημαίνει ότι δεν είχε και σοβαρό ανταγωνισμό... κάτι αναλαμπές του Dovi και του Lore ήταν περιοδικές πομφόλυγες στο υπναλέο θέαμα του ΜotoGP. Όπως και να έχει, συγχαρητήρια για τον τίτλο του ΜΜ, συλλυπητήρια για το θέαμα του ΜotoGP (χωρίς υπαιτιότητα ΜΜ, μην παρεξηγηθώ...). Εγώ δεν θα πάρω, αν θέλω θέαμα ή αγωνία προτιμώ να βλέπω κ@λους στο Greece's Next Top Model ή ποιος έφτιαξε την καλύτερη φωλιά λαχανικών σε γκανουάζ σε κανα ριάλιτι ζαχαροπλαστικής...

  4. #49
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Παιδιά μην εγκαταλείπετε τόσο νωρίς τα χαρακώματα....ακόμα δεν έχει αποσυρθεί ο πρίγκηπας....
    Που πάτε? Σταθείτε, 'μυγδαλα...

    Πέρα από την πλάκα...είναι απορίας άξιο πώς ένα thread του motoGP στο moto.gr έχει 4 σελίδες ενώ ΚΡΙΘΗΚΕ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ και βγήκε ένας πρωταθλητής....

    βέβαια η απάντηση είναι μια και μόνο μια...δεν είναι ο rossi ο πρωταθλητής...
    Γιατί αν ήταν θα είχαν βγει όλες οι ροσσιτσες έξω και θα ζητωκραυγαζαν για την ανωτερότητα του άρχοντα έναντι των άλλων, 3 αγώνες πριν τελειώσει το πρωτάθλημα...

    Όποτε εγώ το βλέπω τελείως θετικά όλο αυτό...αφήστε αυτούς που θέλουν να βλέπουν motoGP και οι υπόλοιποι που βλέπατε και συνεχίζετε να βλέπετε μηχανάκια να γυρνάνε γύρω γύρω απλά παρακολουθήστε μπαλλλλλα* από εδώ και πέρα...


    Έλα πάμε μαζί όλοι ρυθμικά:
    Ο βασιλιάς πέθανε, ΖΗΤΩ ο βασιλιάς!!!


    *έτσι είναι το σωστό...με 5 λάμδα..

  5. #50
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bulmont Προβολή μηνύματος

    Γιατι γελας.Αν δε καταλαβενετε τα γραφωμενα μου μπορειτε να με ρωτατε να δινω απαντησεις.Ξαναδιαβαστε πρωσεκτικα αυτα που εγραψα παραπανω.
    καθε μερα ...νεα μερα.

  6. #51
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.700
    το πρωτάθλημα δεν κρίθηκε σήμερα, σήμερα "επικυρώθηκε" το αποτέλεσμα που ήταν γνωστό εδώ και τουλάχιστον 2-3 αγώνες για να μην πω παραπάνω, (και να κέρδιζε τελικά ο Ντόβι σήμερα πάλι στην πράξη θα είχει κριθεί, το μόνο που θα άλλαζε θα ήταν ότι θα έπρεπε να ξεστήσουν και να ξαναστήσουν το ηλεκτρονικό). Γνωστό πάντα ως προς το τι φαινότανε όχι ως προς το ότι μαθηματικά γινότανε. Ουσιαστικά η μόνη πιθανότητα να έχανε φέτος ο ΜΜ το πρωτάθλημα από τα μισά κιόλας φαινότανε ήταν να τραυματιστεί και να χάσει τουλάχιστον 3-4 αγώνες (που κι αυτό οριακό θα τανε).
    Εξάλλου τα θρεντ γεμίσουν περισσότερο με flame post αντιροσσικών παρά με οτιδήποτε άλλο και έχει καταντήσει κουραστικό.
    Άσε που φέτος πολλοί έχουν ξενερώσει με το θέμα της διαχείρισης των ελαστικών.
    Αυτό φυσικά δεν αλλάζει σε τίποτα τα της αξίας του νικητή αλλάζει όμως τη συμμετοχή και το ενδιαφέρον των θεατών.

  7. #52
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thunder ace
    Εγγραφή
    07/02/2013
    Μηνύματα
    2.441
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από slzr Προβολή μηνύματος
    Η κονσέρβα σου φίλε!


    GIOTIS750
    Ευχαριστώ !!!!!!!!!!

  8. #53
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.136
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    Παιδιά μην εγκαταλείπετε τόσο νωρίς τα χαρακώματα....ακόμα δεν έχει αποσυρθεί ο πρίγκηπας....
    Που πάτε? Σταθείτε, 'μυγδαλα...

    Πέρα από την πλάκα...είναι απορίας άξιο πώς ένα thread του motoGP στο moto.gr έχει 4 σελίδες ενώ ΚΡΙΘΗΚΕ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ και βγήκε ένας πρωταθλητής....

    βέβαια η απάντηση είναι μια και μόνο μια...δεν είναι ο rossi ο πρωταθλητής...
    Γιατί αν ήταν θα είχαν βγει όλες οι ροσσιτσες έξω και θα ζητωκραυγαζαν για την ανωτερότητα του άρχοντα έναντι των άλλων, 3 αγώνες πριν τελειώσει το πρωτάθλημα...

    Όποτε εγώ το βλέπω τελείως θετικά όλο αυτό...αφήστε αυτούς που θέλουν να βλέπουν motoGP και οι υπόλοιποι που βλέπατε και συνεχίζετε να βλέπετε μηχανάκια να γυρνάνε γύρω γύρω απλά παρακολουθήστε μπαλλλλλα* από εδώ και πέρα...


    Έλα πάμε μαζί όλοι ρυθμικά:
    Ο βασιλιάς πέθανε, ΖΗΤΩ ο βασιλιάς!!!


    *έτσι είναι το σωστό...με 5 λάμδα..
    Προσπαθώ να κατανοήσω το σκοπό του ποστ σου

  9. #54
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της slzr
    Εγγραφή
    10/03/2012
    Μηνύματα
    1.056
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από thunder ace Προβολή μηνύματος
    Ευχαριστώ !!!!!!!!!!
    Να ΄σαι καλά!!!

  10. #55
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Προσπαθώ να κατανοήσω το σκοπό του ποστ σου

    μην παιδευεσαι πολυ...δεν ειναι για ολους...
    οποιος καταλαβε....καταλαβε...

  11. #56
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.155
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Προσπαθώ να κατανοήσω το σκοπό του ποστ σου


    Προσπαθεί να μαζέψει λάικ, λέμε ρέ.....................


    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  12. #57
    Μέλος Το avatar του/της simoril
    Εγγραφή
    14/09/2014
    Μηνύματα
    414
    Άξιος ο Μάρκεζ πήρε περίπατο το πρωτάθλημα...
    Βασικά γιατί οι ιταλοί αργησανε να ξυπνήσουνε...
    Ποντάρανε στον Ντόβι και έχασαν...
    Τεσπα ας το χαρεί (ο 93) όσο περισσότερο μπορεί γιατί απο του χρόνου ξεκινάει νέο σερί ο Γιώργος...
    Τον Μάρκο θα τον σέβεστε.

  13. #58
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από simoril Προβολή μηνύματος
    Άξιος ο Μάρκεζ πήρε περίπατο το πρωτάθλημα...
    Βασικά γιατί οι ιταλοί αργησανε να ξυπνήσουνε...
    Ποντάρανε στον Ντόβι και έχασαν...
    Τεσπα ας το χαρεί (ο 93) όσο περισσότερο μπορεί γιατί απο του χρόνου ξεκινάει νέο σερί ο Γιώργος...
    Αν οχι απο του χρονου τοτε του παραχρονου σιγουρα...
    καθε μερα ...νεα μερα.

  14. #59
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.962
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    Παιδιά μην εγκαταλείπετε τόσο νωρίς τα χαρακώματα....ακόμα δεν έχει αποσυρθεί ο πρίγκηπας....
    Που πάτε? Σταθείτε, 'μυγδαλα...

    Πέρα από την πλάκα...είναι απορίας άξιο πώς ένα thread του motoGP στο moto.gr έχει 4 σελίδες ενώ ΚΡΙΘΗΚΕ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ και βγήκε ένας πρωταθλητής....

    βέβαια η απάντηση είναι μια και μόνο μια...δεν είναι ο rossi ο πρωταθλητής...
    Γιατί αν ήταν θα είχαν βγει όλες οι ροσσιτσες έξω και θα ζητωκραυγαζαν για την ανωτερότητα του άρχοντα έναντι των άλλων, 3 αγώνες πριν τελειώσει το πρωτάθλημα...

    Όποτε εγώ το βλέπω τελείως θετικά όλο αυτό...αφήστε αυτούς που θέλουν να βλέπουν motoGP και οι υπόλοιποι που βλέπατε και συνεχίζετε να βλέπετε μηχανάκια να γυρνάνε γύρω γύρω απλά παρακολουθήστε μπαλλλλλα* από εδώ και πέρα...


    Έλα πάμε μαζί όλοι ρυθμικά:
    Ο βασιλιάς πέθανε, ΖΗΤΩ ο βασιλιάς!!!


    *έτσι είναι το σωστό...με 5 λάμδα..
    Ως τα σήμερα ο ΜΜ έχει πιο καλά στατιστικά από το Ρόσσι και τον Αγκοστίνι
    Έχουμε την τύχη να βλέπουμε ένα από τους πιο μεγάλους αναβάτες ΟΛΩΝ των εποχών
    αλλά δε γ... έκανε το ΠΠ βαρετό!
    Να φύγει ρε να βλέπουμε κόντρες Σουζούκι Γιαμάχα για το βάθρο να γουστάρουμε !
    ανανήψαντας

  15. #60
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Προσπαθώ να κατανοήσω το σκοπό του ποστ σου
    εχουν απο κοινου τον λογαριασμο με τον NxOxT

Σελίδα 4 από 13 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. 15ος αγώνας Motul Grand Prix of Japan
    από GIOTIS750 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 101
    Τελευταίο μήνυμα: 18/10/2017, 14:06
  2. MotoGP #15 Motul Grand Prix of Japan [16/10/16]
    από WiSe στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 163
    Τελευταίο μήνυμα: 23/10/2016, 10:19
  3. ΜΟΤΟ GP Round 2 Red Bull Grand Prix of The Americas
    από Billymuse στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 156
    Τελευταίο μήνυμα: 20/04/2014, 18:11
  4. ΜΟΤΟ GP Round 1 Commercial Bank Grand Prix of Qatar 2014
    από Billymuse στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 195
    Τελευταίο μήνυμα: 03/04/2014, 02:40
  5. Grand Prix of Portugal - Estoril Qualifing Session
    από Todi στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 16/05/2005, 13:25

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF