Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 11 από 11

Θέμα: Varadero 1000

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DRAKOS1
    Εγγραφή
    18/03/2003
    Μηνύματα
    115

    Varadero 1000

    ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΟ VARADERO ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΦΩΤΑ, ΜΙΚΡΗ ΣΚΑΛΑ, ΔΕΝ ΑΝΑΒΟΥΝ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΙΑΚΟΠΤΗ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΚΛΕΙΣΩ ΤΟ ΣΤΑΝ Η ΠΑΤΗΣΩ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ.
    ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΙΟ ΤΟ ΟΦΕΛΟΣ?
    ΛΙΓΟΤΕΡΗ ΚΑΤΑΠΟΝΗΣΗ ΤΗΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ ΑΡΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΖΩΗΣ.
    ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΤΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΤΟ ΚΥΚΛΩΜΑ .
    ΓΙΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ΨΕΚΑΣΤΑ.

  2. #2
    Και σε περίπτωση που χρειαστείς κάτι από την εγγύηση, τι θα κάνεις; Γιατί για να σε καλύψει η Honda δεν υπάρχει περίπτωση ούτε μία στο εκατομμύριο.

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DRAKOS1
    Εγγραφή
    18/03/2003
    Μηνύματα
    115
    ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΠΡΟΧΤΕΣ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΔΥΟ ΚΕΡΑΚΙΑ ΕΕΕ ΔΥΟ ΧΡΟΝΑΚΙΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ. ΕΧΩ ΠΑΡΗ ΤΟ ΣΕΡΒΙΣ ΜΑΝΟΥΑΛ ΚΑΙ ΤΑ ΦΤΙΑΧΝΩ ΟΛΑ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ 42000 ΚΛΜ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ Ο.

  4. #4
    Να τα χιλιάσεις φίλε μου και πάντα όρθιος. Όσο για τα προβλήματα, τι μπορεί να βγάλει ένα Honda? Φυσικά ΤΙΠΟΤΑ!!!!

    Αυτό που θα ήθελα να σε ρωτήσω είναι το εξής: Πόσα χλμ αυτονομία σου δίνει; Εμένα στην αρχή μου άναβε το λαμπάκι στα 280 χλμ. Μετά το Service των 6000 χλμ όμως μου ανάβει το λαμπάκι στα 215 χλμ. Έχεις καμιά ιδέα τι μπορεί να παίζει;

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DRAKOS1
    Εγγραφή
    18/03/2003
    Μηνύματα
    115
    ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ 270 - 300 . ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΕΒΓΑΜΕ 200 ΑΛΛΑ ΤΣΙΤΑ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ. ΤΙ ΛΑΔΙΑ ΤΟΥ ΒΑΖΕΙΣ? ΣΤΟ ΣΕΡΒΙΣ ΤΩΝ 6000 ΤΙ ΣΟΥ ΚΑΝΑΝΕ?

  6. #6
    Λοιπόν άκου τι έγινε. Είχα 'πει ότι έκανε "σκασίματα" κι έσβηνε είτε ήταν ζεστό είτε κρύο. Μου ειπαν λοιπόν ότι ρυθμίσανε κάτι στον ψεκασμό και δεν θα έχει πρόβλημα. Όντως τα σκασίματα σταμάτησαν αλλά αυξήθηκε η κατανάλωση. Λες να έχουν κάνει καμιά μαλακία στο service ή μπορεί να έχει παιχτεί κάποια νωθεία στις βενζίνες;

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DRAKOS1
    Εγγραφή
    18/03/2003
    Μηνύματα
    115
    ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΣΚΑΣΙΜΑΤΑ ΜΕΤΑ ΤΑ 20.000 ΧΛΜ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ. ΚΑΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΛΙΓΟ ΚΕΝΟ ΣΤΙΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΤΟΥΣ.ΤΙΣ ΕΛΥΣΑ ΤΟΥΣ ΑΒΑΛΑ ΕΙΔΙΚΗ ΠΑΣΤΑ ΓΙΑ ΓΕΜΙΣΗ ΚΑΙ ΟΚ.
    ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΣΒΗΣΙΜΟ ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ.
    ΕΣΕΝΑ ΣΤΑ ΠΟΣΑ ΧΛΜ. ΣΤΟ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕ.
    ΟΙ ΒΕΝΖΙΝΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ, ΕΠΙΣΗΣ ΑΝ ΤΟ ΦΙΛΤΡΟ ΑΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΒΟΥΛΩΜΕΝΟ ΠΑΛΙ ΚΑΙΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ. ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΠΗΡΑ , ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ, ΤΗΣ ΕΒΑΛΑ ΦΙΛΤΡΟ ΕΛΕΥΘΕΡΑΣ DNA. ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΑΧΥΝΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ.

  8. #8
    Από την αρχή το έκανε. Τώρα είναι ΟΚ όμως. Δεν ξέρω... Έβαλα Super Αμόλυβδη να το τσεκάρω. Θα δείξει...

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DRAKOS1
    Εγγραφή
    18/03/2003
    Μηνύματα
    115
    ΠΑΝΤΑ ΣΟΥΠΕΡ ΑΜΟΛΥΒΔΗ ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΝΗΣΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΟΘΕΥΜΕΝΗ. ΠΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΒΡΗΣ ΟΜΩΣ.
    ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.

  10. #10
    Σ' ευχαριστώ πολύ φίλε μου. Καλές βόλτες και καλούς δρόμους.

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DRAKOS1
    Εγγραφή
    18/03/2003
    Μηνύματα
    115
    Αν χρειαστεις καποια βοηθεια και μπορω να σε βοηθησω πολυ ευχαριστως.

    καλα χιλιομετρα

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF