Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 8 από 8

Θέμα: Φαρδεμα σε παντελονι μηχανης?και που?

  1. #1

    Φαρδεμα σε παντελονι μηχανης?και που?

    καλησπερα θα ηθελα να μαθω που μπορω να παω στην αθηνα να μου φαρδυνουν ενα δερματινο παντελονι dainese ενα νουμερο μεγαλυτερο.με ενδιαφερει η καλη δουλεια.σας ευχαριστω

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lospsi
    Εγγραφή
    19/08/2005
    Μηνύματα
    1.461
    Έχω δοκιμάσει αυτόν https://www.vrisko.gr/details/4k21b7...10c5a7a3d4d302 στον Ν. Κόσμο πριν χρόνια για να μακρύνω λίγο την φόρμα στα γόνατα, καλή δουλειά είχε κάνει.
    Πλέον πηγαίνω Ζωγράφου στον ridersandcraft http://ridersartandcraft.com/ επίσης με πολύ καλά αποτελέσματα.

  3. #3
    και καποια αλλη αξιοπιστη επιλογη εκτος απο τους παραπανω παιδες?

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.962
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από 4now Προβολή μηνύματος
    και καποια αλλη αξιοπιστη επιλογη εκτος απο τους παραπανω παιδες?
    2--
    ανανήψαντας

  5. #5
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από 4now Προβολή μηνύματος
    και καποια αλλη αξιοπιστη επιλογη εκτος απο τους παραπανω παιδες?
    Εγώ τα δερμάτινα μου (στολή και μπουφάν) και μια κορντουρα (μπουφάν) τα έχω πάει σε ένα Ουκρανό, κοντά στα δικαστήρια είναι.
    Απόλυτα ικανοποιημένος και πολύ φθηνός.
    Αν θες αύριο να σου στείλω τηλέφωνο και διεύθυνση.

  6. #6
    Για στείλε μου. Όλοι ευπρόσδεκτοι

  7. #7
    6937350194 & 2106446412 Κεδρηνού 8Α (Εμμ. Ροϊδη 10 το βγάζει το google maps), τον λένε Ρομάν.

  8. #8
    Μέλος Το avatar του/της tarifas
    Εγγραφή
    24/07/2018
    Μηνύματα
    49
    Το παντελόνι παλιό αλλα σε καλή κατάσταση, ο αναγράφων με περισσότερα κιλά (μπυρο-τσιπουροκοιλιά), γάμπες - μπούτια αστέρι, αλλα το φερμουάρ κλείνει το μισό με ρούφιγμα, το κουμπί άστο..... αναφέρομαι σε Dainese.
    Το μπουφάν(Dainese) το έχω αλλάξει φερμουάρ, το πήγα στο mega stock bazzar (Θεσ/νίκη), το στέλνουν κάπου Αθήνα για φτιάξιμο, απόλυτα ικανοποιημένος απο το αποτέλεσμα.
    Πήγα λοιπόν και το παντελόνι, και έμεινα υπέρευχαριστημένος από το αποτέλεσμα, στην κουβέντα που κάναμε, εάν χρειαζόταν άνοιγμα όλο απο αστράγαλο έως πάνω μάλλον θα ήταν ασύμφορο, εμένα εφόσον είχα θέμα μόνο στην μέση το θεώρησα ο.κ
    Λοιπόν όπως φαίνεται στην φωτό ο τύπος πρόσθεσε ένα τριγωνικό κομματάκι 2,5 εκ, και από τις δύο πλευρές, και άλλαξε το φερμουάρ με μακρύτερο, και το αποτέλεσμα υπέρ πάσης προσδοκίας, το παντελόνι πήρε ένα νούμερο στην μέση, όπου και χρειαζόταν, δέν φαίνεται καθόλου άσχημα, το κομμάτι που πρόσθεσε είναι ΙΔΙΟ, φερμουάρ-σύνδεση με το μπουφάν εργοστασιακή.
    Το πήγα, το πήρα στην βδομάδα και πλήρωσα 25Ε.
    Απλά καταθέτω την ικανοποίηση απο την δουλειά, δέν ξέρω που τα στέλνει, και ούτε θεώρησα σωστό να ρωτήσω, εάν κάποιος ενδιαφέρεται "ρωτώντας πάς στην πόλη"...Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMG_20190224_135017.jpg 
Προβολές:	83 
Μέγεθος:	83,7 KB 
ID:	404067

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 22/07/2016, 14:54
  2. Από FZ6 FAZER σε FZ6 naked και αντίστροφα.
    από Neri στο forum Yamaha Fazer
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 13/10/2004, 19:39
  3. ...και που σαι...
    από Alkis στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 27/04/2004, 13:12

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF