Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 25 από 25

Θέμα: Astrea grand φτου και απο την αρχη

  1. #16
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    16/05/2011
    Μηνύματα
    4.857

  2. #17
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.798
    Σταύρο 1000 δίκια να έχεις (που τα έχεις) είναι άσχημο ακόμα και για κάποιον επισκέπτη, να διαβάζει αυτό που έγραψες. Face to face πες του τα όπως θες. Εδώ όμως κάποιοι κανόνες πρέπει να τηρούνται και να μη παρασυρόμαστε.
    Χωρίς να βάζω τον εαυτό μου στην καρέκλα του "ασφαλτου".
    Sent from me using a computer.

  3. #18
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.798
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Kostas1 Προβολή μηνύματος
    Οπως ειπες ουτε πατερας μου εισαι ουτε αστυνομικος για αυτο βγαλε το σκασμό 1ον.2ον ειναι φορουμ αουγκανε δεν μπορεις να κρίνεις τα φορουμ ειναι για να λύνουν απορίες και οχι να σχολιαζουν
    Είναι στους κανόνες του φόρουμ ότι όταν μας προκαλούν δεν αντιδρούμε με αυτόν τον τρόπο. Η συμπεριφορά σου σηκώνει κόκκινη. Σου κάνω την χάρη για πρώτη φορά επειδή είσαι πιτσιρικάς και το αίμα σου βράζει αλλά δε θα υπάρξει άλλη ανοχή.


    Από μια κίτρινη στον καθένα και παρακάλω μη το συνεχίσετε.
    Sent from me using a computer.

  4. #19
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Zbandit750
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    213
    Εγω πάντως θα μεινω με την απορία, πως κάποιος είναι ανήλικος 19 ετών..... Εκτός αν έχουμε γίνει τόσο political correct που πρέπει να τα καταπινουνε όλα αμάσητα.

  5. #20
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Zbandit750 Προβολή μηνύματος
    Εγω πάντως θα μεινω με την απορία, πως κάποιος είναι ανήλικος 19 ετών..... Εκτός αν έχουμε γίνει τόσο political correct που πρέπει να τα καταπινουνε όλα αμάσητα.
    Τοπο στα νιατα μαι φρεντ.Τοπο στα νιατα....
    Χωρις να θελω να υπονοησω κατι για το σταυρο ουτε να δωσω θαρος στον κοστας1 αλλα γελασα με ολο αυτο.Ο μικρος μου θυμιζει καποιον πολλα χρονια πριν

    Στο θεμα...
    Το μηχανακι θες να το κολοφτιαξεις για κοντρες κ'ετσι με αλαφρωμενα κυλινδροπιστονα μπιελες χοανες εκεντροφορους κτλπ και να μη σ'ενδειαφερει η εμφανιση ή να το φτιαξεις εξωτερικα χωρις να "πειραξεις"τιποτα ουσιαστικο στον κινητηρα?
    Εαν πας για μηχανικα θα σκασεις λεφτα.Εαν ομως δε το θες για κοντρες και τα σιναφη,μπορεις να βρεις πολυ φιηνα ανταλακτικα(απομημιση βεβαια)ακομα και στα περιπτερα.Κατα τη ταπινη μου γνωμη αν πηγαινεις για τη πρωτη περιπτωση μη το κανεις(εκτος αν εχεις χρημα να πεταξεις,αν δεν υπολογιζεις τη ζωουλα σου και αν δε θες να σερνουνε τους γονοις σου στα κρατητηρια)εαν πας για τη δευτερη(ωραιο φτιαγμενο εξωτερικα.Εσωτερικα οπως πρεπει να ειναι)σου λεω προχωρα.Το μηχανακι ειναι σκυλος και θα κανει οτι του ζητησεις
    καθε μερα ...νεα μερα.

  6. #21
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    ενα πραγμα εχω να πω στον Kostas1..
    καλη τυχη...

  7. #22
    old school gixxer Το avatar του/της alex14
    Εγγραφή
    27/01/2003
    Μηνύματα
    2.131
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    ενα πραγμα εχω να πω στον Kostas1..
    καλη τυχη...
    Ειναι το μονο που θα του χρειαστει. Νασαι σιγουρος.

    @Kostas1. Επειδη πολλοι απο εδω μεσα εχουμε παιδια στην ηλικια σου, κοιτα να μιλας πιο ομορφα.
    Μπαμπα μην πεφτεις !!!!
    __________________
    suzuki bandit 650
    suzuki dr250 djebel
    piaggio medley 150

  8. #23
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.593
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Zbandit750 Προβολή μηνύματος
    Εγω πάντως θα μεινω με την απορία, πως κάποιος είναι ανήλικος 19 ετών..... Εκτός αν έχουμε γίνει τόσο political correct που πρέπει να τα καταπινουνε όλα αμάσητα.
    Η πολιτική ορθότητα δεν είναι το φόρτε της ομάδας διαχείρισης φίλε.
    Το παιδί πριν λίγες μέρες έγραφε άλλο θρεντ, αντίστοιχης φιλοσοφίας όπου δήλωνε ανήλικος και πως θα βάζαν πλάτη οι γονείς του.Τωρα, πιο ψιλιασμένος, δηλώνει μπέαρλυ λήγκαλ, μιας κι εμείς όλοι το μασάμε ολημερίς το κουτόχορτο.
    Αντιλαμβάνεστε όλοι ότι από δημόσιο βήμα δεν νοείται να επικροτήσουμε κάτι τέτοιο,έτσι;
    Γιατί είναι ανήλικος και ψάχνει συνειδητά να παρανομήσει. & -

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    Τοπο στα νιατα μαι φρεντ.Τοπο στα νιατα....
    Χωρις να θελω να υπονοησω κατι για το σταυρο ουτε να δωσω θαρος στον κοστας1 αλλα γελασα με ολο αυτο.Ο μικρος μου θυμιζει καποιον πολλα χρονια πριν

    Στο θεμα...
    Το μηχανακι θες να το κολοφτιαξεις για κοντρες κ'ετσι με αλαφρωμενα κυλινδροπιστονα μπιελες χοανες εκεντροφορους κτλπ και να μη σ'ενδειαφερει η εμφανιση ή να το φτιαξεις εξωτερικα χωρις να "πειραξεις"τιποτα ουσιαστικο στον κινητηρα?
    Εαν πας για μηχανικα θα σκασεις λεφτα.Εαν ομως δε το θες για κοντρες και τα σιναφη,μπορεις να βρεις πολυ φιηνα ανταλακτικα(απομημιση βεβαια)ακομα και στα περιπτερα.Κατα τη ταπινη μου γνωμη αν πηγαινεις για τη πρωτη περιπτωση μη το κανεις(εκτος αν εχεις χρημα να πεταξεις,αν δεν υπολογιζεις τη ζωουλα σου και αν δε θες να σερνουνε τους γονοις σου στα κρατητηρια)εαν πας για τη δευτερη(ωραιο φτιαγμενο εξωτερικα.Εσωτερικα οπως πρεπει να ειναι)σου λεω προχωρα.Το μηχανακι ειναι σκυλος και θα κανει οτι του ζητησεις
    Φίλε Παπασούζα ασπάζομαι το πνεύμα σου.
    Κανείς δεν θέλει να την πέσει σε ένα πιτσιρικά δηκτικά για τα θέλω του ως προς τη "ρόδα".
    Πολλοί, αν όχι όλοι μας, στην ηλικία του ήμασταν ή θέλαμε να ήμαστε, παράνομοι και να κάνουμε μαλακίες όλη μερα με το μηχανακι.
    Δεν ήμαστε όμως στην πλατεία της γειτονιάς πλέον και τα πράγματα έχουν σφίξει σημαντικά.
    Με τον τρόπο σου ,απαντώντας δηλαδή στην δεύτερη παράγραφο, τον ξεσυνερίζεσαι.
    Παρακαλείστε κι εσύ και οι υπόλοιποι να μην.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  9. #24
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.065
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Kostas1 Προβολή μηνύματος
    τα φορουμ ειναι για να λύνουν απορίες και οχι να σχολιαζουν
    Life begins at 45°.

  10. #25
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    Η πολιτική ορθότητα δεν είναι το φόρτε της ομάδας διαχείρισης φίλε.
    Το παιδί πριν λίγες μέρες έγραφε άλλο θρεντ, αντίστοιχης φιλοσοφίας όπου δήλωνε ανήλικος και πως θα βάζαν πλάτη οι γονείς του.Τωρα, πιο ψιλιασμένος, δηλώνει μπέαρλυ λήγκαλ, μιας κι εμείς όλοι το μασάμε ολημερίς το κουτόχορτο.
    Αντιλαμβάνεστε όλοι ότι από δημόσιο βήμα δεν νοείται να επικροτήσουμε κάτι τέτοιο,έτσι;
    Γιατί είναι ανήλικος και ψάχνει συνειδητά να παρανομήσει. & -


    Φίλε Παπασούζα ασπάζομαι το πνεύμα σου.
    Κανείς δεν θέλει να την πέσει σε ένα πιτσιρικά δηκτικά για τα θέλω του ως προς τη "ρόδα".
    Πολλοί, αν όχι όλοι μας, στην ηλικία του ήμασταν ή θέλαμε να ήμαστε, παράνομοι και να κάνουμε μαλακίες όλη μερα με το μηχανακι.
    Δεν ήμαστε όμως στην πλατεία της γειτονιάς πλέον και τα πράγματα έχουν σφίξει σημαντικά.
    Με τον τρόπο σου ,απαντώντας δηλαδή στην δεύτερη παράγραφο, τον ξεσυνερίζεσαι.
    Παρακαλείστε κι εσύ και οι υπόλοιποι να μην.
    Το μονο συγουρο ειναι οτι δεν ηθελα να τον επικροτησω.Νομιζω πος το εκανα ασηνειδητα.Δεν το σκεφτηκα ετσι.Οποτε παω πασο....
    Απολογουμαι...
    Τελευταία τροποποίηση από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ; 08/11/2018 στις 18:52.
    καθε μερα ...νεα μερα.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. ...και παμε παλι απο την αρχη!!!
    από gixxerpap στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 73
    Τελευταίο μήνυμα: 19/11/2007, 08:30
  2. ΠΡΟΕΚΛΟΓΙΚΟΣ ΛΟΓΟΣ-ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΠΟΔΗ
    από g.papalexis στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 12/09/2007, 03:52
  3. προβλημα απο την αρχη
    από unzip στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 18/12/2006, 01:06
  4. Ξανά απο την αρχή λοιπόν....
    από Tropeas στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 38
    Τελευταίο μήνυμα: 06/04/2006, 13:16
  5. απο την αρχη
    από koutsikos στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο μήνυμα: 15/03/2005, 00:47

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF