Σελίδα 70 από 80 ΠρώτοΠρώτο ... 20606566676869707172737475 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.036 έως 1.050 από 1187

Θέμα: Ποιο να είναι το επόμενο μηχανάκι μου;

  1. #1036
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.031
    Μην κουράζεστε ρε παιδιά.Είδε και απόειδε ο Πλίτσερ και ήρθε η ώρα για Χόντα!
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  2. #1037
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.261
    Μαγκες ξεκινησε καινούρια σεζόν?Μόνο μη μας φάει τα δικαιώματα το νετφλιξ και αναγκαζόμαστε
    να πληρώσουμε

  3. #1038
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από rainmike Προβολή μηνύματος
    Μαγκες ξεκινησε καινούρια σεζόν?Μόνο μη μας φάει τα δικαιώματα το νετφλιξ και αναγκαζόμαστε
    να πληρώσουμε
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  4. #1039
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.333
    εγω παντως επειδη τον καταλαβαινω και τον νιωθω τον πλιτσερ, πιστευω οτι η προσφατη εμπειρια του
    ως αμαξοκαυλος τον εχει καπως μπερδεψει και πισω απ' τους "προσωπικους λογους" κρυβεται η αναγκη
    του για μια μοτοσυκλετα μεν, με μεταφορικες ικανοτητες αυτοκινητου δε....

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	9895461_1_z.jpg 
Προβολές:	255 
Μέγεθος:	50,1 KB 
ID:	420991

  5. #1040
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.105
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    ...σιζον 9, επ. 01...φάητ...


    Η αλήθεια είναι ότι μάλλον είναι το μοναδικό μηχανάκι που λυπάμαι πραγματικά που φεύγει. Και, βασικά, λυπάμαι κυρίως που δεν πρόλαβα να το βάλω πίστα, γιατί αυτό το μηχανάκι φώναζε "πίστα"... Oh well. Yolo.

    Όχι, δεν υπάρχει κάτι άλλο προς το παρόν. Αυτό ήταν το τελευταίο πείραμα. Αν δε δούλεψε αυτό, δε θα δουλέψει τίποτα.

    Spoiler: Εμφάνιση
    Ή μπορεί και να αλλάξω γνώμη αύριο.
    Life begins at 45°.

  6. #1041
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.164
    Να σου πώ, αναλαμβάνεις να πουλήσεις και το δικό μου το μηχανάκι (με το αζημίωτο.....) γιατί εγώ δεν
    το κατέχω το σπόρ.....τόσες βδομάδες δυό τρία τηλέφωνα μόνο.........
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  7. #1042
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.281
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bulmont Προβολή μηνύματος
    Να σου πώ, αναλαμβάνεις να πουλήσεις και το δικό μου το μηχανάκι (με το αζημίωτο.....) γιατί εγώ δεν
    το κατέχω το σπόρ.....τόσες βδομάδες δυό τρία τηλέφωνα μόνο.........
    Αν μιλάμε για το KTM....λογικο το βρίσκω και αυτοι που πήραν η έχουν μάστορα μπατζανακη η πολύ ελεύθερο χρονο
    Throttle that mysterious friend of ours

  8. #1043
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.452
    ρε μάστορα τι κάνεις και τα καταφέρεις έτσι?? έπεσες αρκετά απο την τιμή που ανακοίνωσες? γιατί ρωτάω γιατί όλοι έχουμε την εμπειρία της πώλησης και αν δεν τα σκοτώσεις δε φεύγουν και μιλάμε για παστρικά προσεγμένα μηχανάκια....
    τι να πω...μάλλον οι επιλογές αγοράς σου είναι πολύ εύστοχες συνδυαστικά με αθήνα (ως μεγαλύτερη αγορά) έχεις και "άστρο" μάλλον. Πάντως αν δεν μπαίνεις μέσα, παιξε μπαλα, σε πάει

    αν και κανονικά με το ρυθμό που τα βαριέσαι, θα σου ταίριαζε μίσθωση μοτοσυκλέτας leasing και συγκεκριμένο χρονικά συμβόλαιο
    you rise you fall you're down then you rise again

  9. #1044
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/10/2017
    Μηνύματα
    135
    Θα πρεπει να ανεβει λίστα με όλα τα μηχανάκια που εχουν περασει απο τα χερια του για να μην ξαναπαρει το ίδιο... Αν τα θυμαται όλα...

  10. #1045
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.109
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από zoslen Προβολή μηνύματος
    Θα πρεπει να ανεβει λίστα με όλα τα μηχανάκια που εχουν περασει απο τα χερια του για να μην ξαναπαρει το ίδιο... Αν τα θυμαται όλα...
    Γιατί παρακαλώ ,δηλαδή εμείς είμαστε μαλάκες που ξαναπήραμε το ίδιο μηχανάκι ?
    Προσέξτε, δεν εννοώ απλά το ίδιο μοντέλο...

  11. #1046
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.105
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctoras Προβολή μηνύματος
    ρε μάστορα τι κάνεις και τα καταφέρεις έτσι?? έπεσες αρκετά απο την τιμή που ανακοίνωσες? γιατί ρωτάω γιατί όλοι έχουμε την εμπειρία της πώλησης και αν δεν τα σκοτώσεις δε φεύγουν και μιλάμε για παστρικά προσεγμένα μηχανάκια....
    τι να πω...μάλλον οι επιλογές αγοράς σου είναι πολύ εύστοχες συνδυαστικά με αθήνα (ως μεγαλύτερη αγορά) έχεις και "άστρο" μάλλον. Πάντως αν δεν μπαίνεις μέσα, παιξε μπαλα, σε πάει

    αν και κανονικά με το ρυθμό που τα βαριέσαι, θα σου ταίριαζε μίσθωση μοτοσυκλέτας leasing και συγκεκριμένο χρονικά συμβόλαιο
    Όχι, δεν έπεσα καθόλου από την τιμή αγοράς. Ίσα-ίσα το πούλησα ελαφρώς υψηλότερα, αφού η τιμή αγοράς ήταν εκπληκτική και το μηχανάκι άξιζε αρκετά παραπάνω. Γι'αυτό έτρεξα να το κλείσω τότε και γι'αυτό αγοράστηκε χωρίς να το πολυσκεφτώ. Ήξερα ότι, σε κάθε περίπτωση, δε θα έχανα ευρώ.

    Το "κόλπο" είναι να κάνεις καλές αγορές και καλές πωλήσεις. Αυτό προϋποθέτει να γνωρίζεις 2 πράγματα και να μη βιάζεσαι. Και αυτή τη φορά βιαζόμουν λίγο. Αν έκανα υπομονή μέχρι Άνοιξη, άνετα το έδινα 3-4 κατοστάρικα πάνω. Εδώ το μυστικό ήταν η ΠΟΛΥ καλή αγορά.
    Life begins at 45°.

  12. #1047
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.105
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bulmont Προβολή μηνύματος
    Να σου πώ, αναλαμβάνεις να πουλήσεις και το δικό μου το μηχανάκι (με το αζημίωτο.....) γιατί εγώ δεν
    το κατέχω το σπόρ.....τόσες βδομάδες δυό τρία τηλέφωνα μόνο.........
    Αμέ.
    Life begins at 45°.

  13. #1048
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.109
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Όχι, δεν έπεσα καθόλου από την τιμή αγοράς. Ίσα-ίσα το πούλησα ελαφρώς υψηλότερα, αφού η τιμή αγοράς ήταν εκπληκτική και το μηχανάκι άξιζε αρκετά παραπάνω. Γι'αυτό έτρεξα να το κλείσω τότε και γι'αυτό αγοράστηκε χωρίς να το πολυσκεφτώ. Ήξερα ότι, σε κάθε περίπτωση, δε θα έχανα ευρώ.

    Το "κόλπο" είναι να κάνεις καλές αγορές και καλές πωλήσεις. Αυτό προϋποθέτει να γνωρίζεις 2 πράγματα και να μη βιάζεσαι. Και αυτή τη φορά βιαζόμουν λίγο. Αν έκανα υπομονή μέχρι Άνοιξη, άνετα το έδινα 3-4 κατοστάρικα πάνω. Εδώ το μυστικό ήταν η ΠΟΛΥ καλή αγορά.
    Δεν χρειάζονται τα κεφαλαία, ξέρουμε ότι ξέρεις ορθογραφία

  14. #1049
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.109
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bulmont Προβολή μηνύματος
    Να σου πώ, αναλαμβάνεις να πουλήσεις και το δικό μου το μηχανάκι (με το αζημίωτο.....) γιατί εγώ δεν
    το κατέχω το σπόρ.....τόσες βδομάδες δυό τρία τηλέφωνα μόνο.........
    Ρε μπας και έχεις βάλει στις φωτό της αγγελίας και τα μούτρα σου

  15. #1050
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.376
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Ρε μπας και έχεις βάλει στις φωτό της αγγελίας και τα μούτρα σου
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

Παρόμοια θέματα

  1. Ποιό να είναι το επόμενο?
    από xrlantz στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 151
    Τελευταίο μήνυμα: 29/09/2008, 10:12
  2. Cbf 250..ΤΟ ΠΡΩΗΝ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΜΟΥ
    από DISEASER82 στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 16/07/2007, 18:28
  3. Το επομενο μηχανακι του Oldman..
    από FestoNero στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 07/05/2007, 19:46
  4. Ποιο είναι το επόμενο Track Day
    από fazerakis στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 19/09/2006, 10:39
  5. Απαντήσεις: 54
    Τελευταίο μήνυμα: 01/09/2004, 20:32

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF