Σελίδα 8 από 9 ΠρώτοΠρώτο ... 3456789 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 106 έως 120 από 127

Θέμα: Kill-Switch.... η ...κλειδια ?

  1. #106
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.460
    το στενό μου εχει κιαλες συνθήκες. οπως οτι ειναι αδιέξοδο οποτε δεν υπάρχει κίνδυνος να περπατας στον δρομο μιας και δεν υπαρχει διέλευση αυτοκίνητων, ακριβως πισω απο εκει που παρκάρω ειναι μια κολόνα της δεη που καταλαμβάνει ολο το πεζοδρόμιο, ακριβώς απο πανω εχει δεντρα που και παλι καταλαμβανουν ολο τον χωρο,το οποιο πεζοδρόμιο δεν επισκευάζει ο δημος και μιας και οι ιδιοκτήτες δεν ασχολούνται γλιστράνε παρα πολυ και ειναι επικίνδυνο και σχεδον αδύνατον σε οποιον πεζο να περπατήσει κει με αρκετα καπάκια ευδαπ τα οποια γλυστρανε και αυτα χειρότερα. αλα δεν καταλαβαίνω γιατι εψαξες σημειο να βρεις να με κατηγορήσεις αν πραττω σωστά ή οχι οπότε και θα ακυρωνόταν όποια αλλη κουβέντα μου?

  2. #107
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/07/2015
    Μηνύματα
    1.286
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SONone Προβολή μηνύματος
    Θες με το ζωρι να με βγαλεις λαθος. δεν δεχεσε την αποψη μου και σωνι και καλα πρεπει να εχεις δικιο γιατι το εχεις κανει πολλες φορες. ενω στην ιδια πρόταση λες οτι ειναι ειναι ποιο απλο να ανεβοκατεβασεις 3 φορες τα ποδια σου, να πατησεις φρενα, αφησεις συμπλεκτες κτλπ κτλπ και καπακια αυτο που ελεγες ποιο απλο πραγμα ξαφνικα εγινε μη πρακτικο. και ενω δεν ειναι πρακτικο γινετε πανευκολα. δυστυχως μπορω να συνεχίζω ολη νύχτα με τις αντιφασεις που πεφτεις.. και προσεξε δεν με νιαζει να εχω δικιο ή αδικο, αλα δεν σε κατηγορησα ποτε οτι κανεις λαθος και δεν το αποδεχεσε. σου εξηγω οτι επιμενεις σε ενα θεμα να με βγαλεις λαθος χωρις να υπαρχει λογος. φανταζομαι εισαι μεγαλο παιδι και καταλαβενεις οτι μπορει και οι 2 να ειμαστε λαθος ή να εχουμε δικιο και οι 2. απλα ο ενας τροπος εχει ποιο πολους κινδύνους απο τον αλλον
    ΘΕΛΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΙΝΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.

    Δεν με ενδιαφέρει να σε βγάλω αναγκαστικά άδικο.Αν δεν θεωρούσα ότι λες βλακείες δεν θα απαντούσα.Είπα εγώ πουθενά ότι είναι πιο απλό να ανεβοκατεβάσεις τα πόδια και να κάνεις σπαγκάτο και μια διπλή πιρουέτα αντί για kill switch; Αντιθέτως,είπα ότι καλά κάνεις που το χρησιμοποιείς και αντιτίθεμαι μόνο στην απολυτότητα του πρώτου post σου,ότι και καλά εσύ το θεωρείς αδύνατο να κρατήσεις την μηχανή όρθια με το ένα πόδι και να πατήσεις ποδόφρενο.

    Απάντησα μόνο και μόνο επειδή το έθεσες σαν πρόκληση και ξεκάθαρα καλοπροαίρετα.Σε καμία περίπτωση δεν φέρνω αντίρρηση ή αμφισβητώ την πρακτικότητα του kill switch,θεωρώ πως το έκανα κατανοητό απ'την αρχή αυτό.

    Ήταν το τελευταίο μου post αυτό,όποιος κατάλαβε κατάλαβε,δεν χρειάζεται να σε πείσω.Καλό βράδυ και πάλι.

  3. #108
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.460
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΤάκηςΜπ Προβολή μηνύματος
    ΘΕΛΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΙΝΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.

    Δεν με ενδιαφέρει να σε βγάλω αναγκαστικά άδικο.Αν δεν θεωρούσα ότι λες βλακείες δεν θα απαντούσα.Είπα εγώ πουθενά ότι είναι πιο απλό να ανεβοκατεβάσεις τα πόδια και να κάνεις σπαγκάτο και μια διπλή πιρουέτα αντί για kill switch; Αντιθέτως,είπα ότι καλά κάνεις που το χρησιμοποιείς και αντιτίθεμαι μόνο στην απολυτότητα του πρώτου post σου,ότι και καλά εσύ το θεωρείς αδύνατο να κρατήσεις την μηχανή όρθια με το ένα πόδι και να πατήσεις ποδόφρενο.

    Απάντησα μόνο και μόνο επειδή το έθεσες σαν πρόκληση και ξεκάθαρα καλοπροαίρετα.Σε καμία περίπτωση δεν φέρνω αντίρρηση ή αμφισβητώ την πρακτικότητα του kill switch,θεωρώ πως το έκανα κατανοητό απ'την αρχή αυτό.

    Ήταν το τελευταίο μου post αυτό,όποιος κατάλαβε κατάλαβε,δεν χρειάζεται να σε πείσω.Καλό βράδυ και πάλι.
    εχεις δικιο λεω βλακιες

  4. #109
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.746
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SONone Προβολή μηνύματος
    μα εχεις αντιλογο για ολα, δεν δεχεσε τιποτα, ακυρωνεις την καθημερινοτητα μου, φυσικα και ειμαι εριστικος!
    Άστο μην κουράζεσαι. Έχω επικλινή δρόμο έξω από το σπίτι μου, το νοιώθω-το ξέρω, τι περιγράφεις. Έτσι όπως το λες είναι.
    Έχω ζάλη, ζάλη στο κεφάλι, έχω ζούρλα στο μυαλό,
    παίζουν βιφόρια και αρβιεφίδια, γραναζιωτικό σκοπό

  5. #110
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Pew
    Εγγραφή
    20/03/2015
    Μηνύματα
    980
    50 σελιδες χαλαρα!
    pew pew pew pew pew pew !!!

  6. #111
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.280
    Μη το σβήνετε από το kill switch...χαλάει....emergency use only...
    Throttle that mysterious friend of ours

  7. #112
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.095
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o teos Προβολή μηνύματος
    Μη το σβήνετε από το kill switch...χαλάει....emergency use only...
    Δεν έχουν όλοι ευρωπαϊκά.
    Life begins at 45°.

  8. #113
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.280
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Δεν έχουν όλοι ευρωπαϊκά.
    Να σε δω τι θα λες σε 2-3 μηνες
    Throttle that mysterious friend of ours

  9. #114
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.522
    επειδη οτι δε δουλευει βρωμιζει και κολλαει να χρησιμοποειτε το kill για να μενει λειτουργικο
    δεν θα παθει απολυτως τπτ το μηχανακι

  10. #115
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.687
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SONone Προβολή μηνύματος
    γιατι εγω εχω ρίξει εκει 2 μηχανάκια οταν νόμιζα οτι το εχω.


    με bold το νόημα όλου του ποστ σου
    Τελευταία τροποποίηση από harris_x; 21/11/2018 στις 10:10. Αιτία: τζαστινκεις

  11. #116
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.687
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Δεν έχουν όλοι ευρωπαϊκά.
    μη λες μεγάλες κουβέντες εσυ

  12. #117
    Αντιδραστικό μέλος Το avatar του/της RAMMSTEIN
    Εγγραφή
    20/11/2008
    Μηνύματα
    196
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SONone Προβολή μηνύματος
    το στενό μου εχει κιαλες συνθήκες. οπως οτι ειναι αδιέξοδο οποτε δεν υπάρχει κίνδυνος να περπατας στον δρομο μιας και δεν υπαρχει διέλευση αυτοκίνητων, ακριβως πισω απο εκει που παρκάρω ειναι μια κολόνα της δεη που καταλαμβάνει ολο το πεζοδρόμιο, ακριβώς απο πανω εχει δεντρα που και παλι καταλαμβανουν ολο τον χωρο,το οποιο πεζοδρόμιο δεν επισκευάζει ο δημος και μιας και οι ιδιοκτήτες δεν ασχολούνται γλιστράνε παρα πολυ και ειναι επικίνδυνο και σχεδον αδύνατον σε οποιον πεζο να περπατήσει κει με αρκετα καπάκια ευδαπ τα οποια γλυστρανε και αυτα χειρότερα. αλα δεν καταλαβαίνω γιατι εψαξες σημειο να βρεις να με κατηγορήσεις αν πραττω σωστά ή οχι οπότε και θα ακυρωνόταν όποια αλλη κουβέντα μου?
    man, μετακομισε απλα και ολα θα γινουν καλυτερα

  13. #118
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.460
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από RAMMSTEIN Προβολή μηνύματος
    man, μετακομισε απλα και ολα θα γινουν καλυτερα
    οχι μωρε εχω kill switch

  14. #119
    Αντιδραστικό μέλος Το avatar του/της RAMMSTEIN
    Εγγραφή
    20/11/2008
    Μηνύματα
    196
    για την ωρα δεν βλεπω να σε εχει βοηθησει παντως
    2 εχεις πεταξει κατω οπως ειπες

  15. #120
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.460
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από RAMMSTEIN Προβολή μηνύματος
    για την ωρα δεν βλεπω να σε εχει βοηθησει παντως
    2 εχεις πεταξει κατω οπως ειπες
    το αντιστροφο ειπα. οποτε νομιζα οτι δεν χρειαζετε kill switch και νομιζα οτι το ειχα και πηγα να κανω μαγκιες αλαζοντας ποδια βαζοντας νεκρα κτλπ κτλπ τοτε επεσα

Σελίδα 8 από 9 ΠρώτοΠρώτο ... 3456789 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Σβήσιμο μηχανής: Kill Switch ή κλειδί ??
    από Nik0s στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 21/04/2005, 10:33
  2. Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 08/09/2004, 14:58

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF