Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 21 από 21

Θέμα: Προβλημα με ηλεκτρικα σε ιννοβα

  1. #16
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της borgiriadis1
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    817
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Metro Προβολή μηνύματος
    Μου φενετε πως θα την βγαλω πιο φθηνα με φεντεραλ πηνια ενα 20ρικο η τιμη τους .. Ρωτησα και για αλλα ημιτασιον αλλα μου'πε πως κατα 99% να μην δουλεψουν.. Αν εχετε καποια αρνητικη γνωμη για τα φεντεραλ θα ηθελα να την ακουσω
    Είκοσι με το πέρασμα?
    Αν ναι ότι είπε ο oldman.
    Αν όμως θέλει και 25 για το πέρασμα έφτασες στα 45.Εκεί αρχίζουν και σοβαρεύουν τα πράγματα αν δεν δουλεύουν.

  2. #17
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    21/11/2018
    Μηνύματα
    16
    Οχι οχι 45 με το περασμα ... Αλλα οταν τον ρωτησα για ημιτασιον γιατι δεν ειμαι καλα οικονομικα μου'πε οτι εχει 5 πηνια τα οποια μου τα κανει "δωρο" (ισως να το εννοουσε χαχαχα ) γιατι οπως ειπα ξερει οτι κατα 99 εως 100% δεν θα δουλεψουν , οσο για τα federal φανηκε σιγουρος (απ'οσο καταλαβα) αλλα εγω σαν "ασχετος" ηθελα να ρωτησω και εδω στο φορουμ μηπως εχει κανεις καποια γνωμη για την συγκεκριμενη φιρμα ...
    Επισης ευχαριστω παλι για ολες τις απαντησεις και την καλη σας διαθεση να ασχοληθειτε με το προβλημα μου

    Ααα ναι .. Μια ερωτηση ακομα που τωρα που το σκευτομαι θα επρεπε να την ειχα κανει ηδη , ποιες ειναι οι πιθανες αιτιες να καουνε τα πηνια ?
    τρομαζω στην σκεψη να τα αλλαξω και να τα ξανακαψει
    Τελευταία τροποποίηση από Metro; 23/11/2018 στις 22:44.

  3. #18
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    30/12/2009
    Μηνύματα
    6.122
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Metro Προβολή μηνύματος
    Ααα ναι .. Μια ερωτηση ακομα που τωρα που το σκευτομαι θα επρεπε να την ειχα κανει ηδη , ποιες ειναι οι πιθανες αιτιες να καουνε τα πηνια ?
    τρομαζω στην σκεψη να τα αλλαξω και να τα ξανακαψει

    Είναι και λίγο τζόκερ το πράγμα.... πανομοίοτυπα μηχανάκια, με ίδιο οδηγό μπορεί το ένα να μην κάψει ποτέ τίποτα και το αλλο κάθε βδομάδα για πηνία, μάτι, πολλαπλασιαστή, πίπες.....αν καταλαβαίνεις.
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  4. #19
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    21/11/2018
    Μηνύματα
    16
    Ναι σε καταλαβαινω απολυτα , ακουγεται περιεργο αλλα και φυσιολογικο ταυτοχρονα γιατι εχουμε να κανουμε με μηχανακια - μηχανηματα .
    Απλα ελπιζω να καταλαβαινεις και εσυ το αγχος μου γι'αυτο , ξερεις μηπως εχω καποιο βραχυκυκλωμα και τα εκαψε ή το οτιδιποτε ( μπορει να μην στεκει αυτο που ειπα για το βραχυκυκλωμα απλα παρ'το ως παραδειγμα )
    Προσπαθω οσο γινετε να αποφυγω το ιδιο προβλημα φτιαχνοντας την τελικη ζημια παραλειποντας τον λογο (αν υπαρχει βεβαια και δεν ειναι μια ζημια που θα την εκανε ετσι και αλλιως επειδη ηρθε η ωρα της ) .

    Τελικα ο μαστορας μου'πε Δευτερα μεσημερι ή απογευμα θα το κανει γιατι εχει κι'αλλα μηχανακια που πρεπει να παραδωσει .

  5. #20
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.655
    Τεταρτη πηγε και ουτε φωνη ουτε ακροαση...
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  6. #21
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    21/11/2018
    Μηνύματα
    16
    Τα federal δουλεψαν και συνεχιζουν να λειτουργουν κανονικοτατα εδω και 4 μερες Mr.OldMan γιατι Τεταρτη εως Παρασκευη με εξυπηρετησε ενα φιλαρακι να κανω τη δουλεια μου με το δικο του μηχανακι , οποτε προτιμησα να αφησω ανεπηρεαστο το προγραμμα της δουλειας μου εφοσον ηταν εφικτο και Σαββατο ειχαν παρει αλλα μηχανακια σειρα
    Θα ενημερωσω για τυχον προβληματα ή αν αξιζει τελικα η φιρμα γιατι 60-70ε (δεν θυμαμαι καλα) ειναι πολλα λευτα σε σχεση με 20-23ε
    Τελευταία τροποποίηση από Metro; 01/12/2018 στις 16:36.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. προβλημα με ηλεκτρικα σε χτ 600 2002
    από staristos στο forum Yamaha XT series
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 30/01/2021, 16:42
  2. Προβλημα με ηλεκτρικα(ταση) σε Honda Chally 6v
    από autosignaljohn στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 28/07/2013, 23:20
  3. Πρόβλημα με ρεζερβουάρ σε Xt660
    από alpo στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 02/05/2007, 19:18
  4. Πρόβλημα με ραφή σε γάντια Richa
    από motaba στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 05/02/2007, 10:09
  5. Προβλημα με καρμπυρατερ σε Klx300
    από KLXer στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 23/10/2006, 11:34

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF