Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 73

Θέμα: Triumph Speed Twin και Street Twin 2019

  1. #31
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Αφιερωμένο...

    Συνημμένο 402230
    θενκς
    αλλά fully faired , κιόλΑ...
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  2. #32
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    12/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Giorgio_Rp Προβολή μηνύματος
    pov,αντίληψη,οπτική πες το όπως θες.
    Το είπα και πιο πάνω.
    Αισθητική.

    Αλλάζει σε ένα βαθμό με τους καιρούς, πολλά πράγματα παίζουν ρόλο κλπ, αλλά κάποια πράγματα είναι κλασικά χαραγμένα στη συνείδηση (ξαναλέω) του μέσου ανθρώπου.
    Όταν μιλάμε για ευρύ κοινό κι όχι μια κάποια ελίτ, το κλασικό ρετρό βίντατζ μπλα μπλα λουκ είναι το όμορφο στα δικά τους μάτια.
    Κι όταν μια εταιρία βγάζει ένα μηχανάκι που περιμένει να πουλήσει λόγω αισθητικής κι όχι επιδόσεων θα στοχεύσει σε μηχανάκια που τα καβαλούσαν και συνεχίζουν να τα καβαλάνε ηθοποιοί, αθλητές, σελεμπριτάδες, άτομα γενικώς που επηρέαζαν ανέκαθεν τον τρόπο που σκέφτεται και κρίνει το ευρύ κοινό γιατί έθεταν κάποια πρότυπα του στυλ.
    Είτε αφορά μηχανές, ρούχα, παπούτσια, κουρέματα και δεν ξέρω γω τί άλλο.

    Καλό χρυσό γαμάτο το ΜΤ (μιας και έχει γίνει το σημείο αναφοράς σε τόσες κουβέντες τελευταία) αλλά αν ψάξεις στο pinterest "David Beckham bonneville" θα σου εμφανίσει κανά μύριο αποτελέσματα.
    Αν γράψεις "David Beckham MT07" θα σου εμφανίσει μια μούτζα

  3. #33
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.136
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pipe_smoker Προβολή μηνύματος
    Το είπα και πιο πάνω.
    Αισθητική.

    Αλλάζει σε ένα βαθμό με τους καιρούς, πολλά πράγματα παίζουν ρόλο κλπ, αλλά κάποια πράγματα είναι κλασικά χαραγμένα στη συνείδηση (ξαναλέω) του μέσου ανθρώπου.
    Όταν μιλάμε για ευρύ κοινό κι όχι μια κάποια ελίτ, το κλασικό ρετρό βίντατζ μπλα μπλα λουκ είναι το όμορφο στα δικά τους μάτια.
    Κι όταν μια εταιρία βγάζει ένα μηχανάκι που περιμένει να πουλήσει λόγω αισθητικής κι όχι επιδόσεων θα στοχεύσει σε μηχανάκια που τα καβαλούσαν και συνεχίζουν να τα καβαλάνε ηθοποιοί, αθλητές, σελεμπριτάδες, άτομα γενικώς που επηρέαζαν ανέκαθεν τον τρόπο που σκέφτεται και κρίνει το ευρύ κοινό γιατί έθεταν κάποια πρότυπα του στυλ.
    Είτε αφορά μηχανές, ρούχα, παπούτσια, κουρέματα και δεν ξέρω γω τί άλλο.

    Καλό χρυσό γαμάτο το ΜΤ (μιας και έχει γίνει το σημείο αναφοράς σε τόσες κουβέντες τελευταία) αλλά αν ψάξεις στο pinterest "David Beckham bonneville" θα σου εμφανίσει κανά μύριο αποτελέσματα.
    Αν γράψεις "David Beckham MT07" θα σου εμφανίσει μια μούτζα
    Παναγιώτης του 65 προς Παναγιώτη του 87....Σε διαβεβαιώ πως όχι
    Ρώτα και κανέναν άλλον της εσσό μου, ποιους σελεμπριτάδες και μλκίες ρε μπαγάσα ...
    Όπως στην προηγούμενη από μένα γενιά όταν έλεγες μηχανάκι καταλάβαινε φλορέτα και μηχανή bmw πολεμική ,έτσι στη δικιά μου η εικόνα ήταν αυτά που αποκαλούνται σήμερα γυμνά στρογγυλοφάναρα ...

  4. #34
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.723
    Γιατι να γκουγκλαρουμε ποδοσφαιριστες; Εχει και πιο σχετικους αθλητες...

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	valentino-rossi-eicma.jpg 
Προβολές:	157 
Μέγεθος:	41,3 KB 
ID:	402231

  5. #35
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    12/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Παναγιώτης του 65 προς Παναγιώτη του 87....Σε διαβεβαιώ πως όχι
    Ρώτα και κανέναν άλλον της εσσό μου, ποιους σελεμπριτάδες και μλκίες ρε μπαγάσα ...
    Όπως στην προηγούμενη από μένα γενιά όταν έλεγες μηχανάκι καταλάβαινε φλορέτα και μηχανή bmw πολεμική ,έτσι στη δικιά μου η εικόνα ήταν αυτά που αποκαλούνται σήμερα γυμνά στρογγυλοφάναρα ...
    Άλλες εποχές τότε συνονόματε.
    Τότε για να δεις τί καβαλάει ο Σον Κόνερι έπρεπε να κλείσεις ραντεβού μαζί του να πιείτε καφέ
    Τώρα γκουγκλάρεις, βλέπεις, επηρεάζεσαι.
    Ίσως όχι εσύ, ίσως όχι εγώ, αλλά το ευρύ κοινό ξαναλέω.
    Κι αυτό είναι κάτι που η κάθε εταιρία (είτε λέγεται χόντα είτε αντίντας είτε σανέλ) το γνωρίζει πολύ καλά και το χρησιμοποιεί για να καθορίσει το τί θα φτιάξει, τί θα πουλήσει, πώς θα το πουλήσει και πάει λέγοντας.


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    Γιατι να γκουγκλαρουμε ποδοσφαιριστες; Εχει και πιο σχετικους αθλητες...

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	valentino-rossi-eicma.jpg 
Προβολές:	157 
Μέγεθος:	41,3 KB 
ID:	402231
    Συμφωνώ.
    Εγώ κι εσύ τον ξέρουμε το Ρόσι και το Χόρχε, και επηρεαζόμαστε από αυτούς.
    Ο Χ Ψ τύπος ή η Χ Ψ τύπισσα, ξέρουν όμως το Μπέκαμ.

    Οπότε όταν θες να φτιάξεις κάτι που θα καθορίσει το στυλ που θα ακολουθήσει το ευρύ κοινό, θα το δώσεις να το καβαλήσει/φορέσει/φάει/λουστεί ο Μπέκαμ που έχει 60 μύρια followers στο ινσταγκραμ κι όχι στο Χόρχε που έχει 2.

    Δεν είμαι υπέρ αυτής της λογικής.
    Περιγράφω απλά το πώς και γιατί μπορεί να μας παραξενεύουν εμάς κάποια πράγματα επειδή μπορεί να γράφουμε σε ένα φόρουμ για μοτοσυκλέτες ή να ξέρουμε από 1 μέχρι 1000 πράγματα παραπάνω από το ευρύ κοινό και τον τύπο που θέλει να πάρει ένα μηχανάκι "σαν αυτά που βλέπει στην τελεόραση και στα ιντερνέτς και να κάνει το κομμάτι του στα κορίτσα" και δε συμμαζεύεται.

    Καλώς ή κακώς, αν θες να φτιάξεις κάτι πιο εξειδικευμένο, θα αφορά ένα κοινό πιο μικρό, και θα το πλασάρεις με διαφορετικό τρόπο απ'ό,τι κάτι που αφορά το ευρύ κοινό.

    Θες να φτιάξεις και να πουλήσεις μια R1M, απευθύνεσαι σε μικρό κοινό, που μάλλον ασχολείται με τη γρήγορη οδήγηση (ή έστω έτσι θέλει να πιστεύει), άρα θα τη δώσεις στο Ρόσι να την πουλήσει (γιατί αυτόν ξέρουν, αυτόν εμπιστεύονται, από αυτόν επηρεάζονται).
    Θες να φτιάξεις και να πουλήσεις ένα όμορφο ρετρό μηχανάκι, απευθύνεσαι σε μεγαλύτερο κοινό που μπορεί να μην έχει πιάσει ούτε 150χλμ/ώρα στην ευθεία και να μην το ενδιαφέρει κιόλας, θα τη δώσεις στον Μπέκαμ ή στον Μπραντ Πιτ (γιατί αυτόν ξέρουν, αυτόν εμπιστεύονται, από αυτόν επηρεάζονται).

  6. #36
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pipe_smoker Προβολή μηνύματος
    Άλλες εποχές τότε συνονόματε.
    Τότε για να δεις τί καβαλάει ο Σον Κόνερι έπρεπε να κλείσεις ραντεβού μαζί του να πιείτε καφέ
    Τώρα γκουγκλάρεις, βλέπεις, επηρεάζεσαι.
    Ίσως όχι εσύ, ίσως όχι εγώ, αλλά το ευρύ κοινό ξαναλέω.
    Κι αυτό είναι κάτι που η κάθε εταιρία (είτε λέγεται χόντα είτε αντίντας είτε σανέλ) το γνωρίζει πολύ καλά και το χρησιμοποιεί για να καθορίσει το τί θα φτιάξει, τί θα πουλήσει, πώς θα το πουλήσει και πάει λέγοντας.




    Συμφωνώ.
    Εγώ κι εσύ τον ξέρουμε το Ρόσι και το Χόρχε, και επηρεαζόμαστε από αυτούς.
    Ο Χ Ψ τύπος ή η Χ Ψ τύπισσα, ξέρουν όμως το Μπέκαμ.

    Οπότε όταν θες να φτιάξεις κάτι που θα καθορίσει το στυλ που θα ακολουθήσει το ευρύ κοινό, θα το δώσεις να το καβαλήσει/φορέσει/φάει/λουστεί ο Μπέκαμ που έχει 60 μύρια followers στο ινσταγκραμ κι όχι στο Χόρχε που έχει 2.

    Δεν είμαι υπέρ αυτής της λογικής.
    Περιγράφω απλά το πώς και γιατί μπορεί να μας παραξενεύουν εμάς κάποια πράγματα επειδή μπορεί να γράφουμε σε ένα φόρουμ για μοτοσυκλέτες ή να ξέρουμε από 1 μέχρι 1000 πράγματα παραπάνω από το ευρύ κοινό και τον τύπο που θέλει να πάρει ένα μηχανάκι "σαν αυτά που βλέπει στην τελεόραση και στα ιντερνέτς και να κάνει το κομμάτι του στα κορίτσα" και δε συμμαζεύεται.

    Καλώς ή κακώς, αν θες να φτιάξεις κάτι πιο εξειδικευμένο, θα αφορά ένα κοινό πιο μικρό, και θα το πλασάρεις με διαφορετικό τρόπο απ'ό,τι κάτι που αφορά το ευρύ κοινό.

    Θες να φτιάξεις και να πουλήσεις μια R1M, απευθύνεσαι σε μικρό κοινό, που μάλλον ασχολείται με τη γρήγορη οδήγηση (ή έστω έτσι θέλει να πιστεύει), άρα θα τη δώσεις στο Ρόσι να την πουλήσει (γιατί αυτόν ξέρουν, αυτόν εμπιστεύονται, από αυτόν επηρεάζονται).
    Θες να φτιάξεις και να πουλήσεις ένα όμορφο ρετρό μηχανάκι, απευθύνεσαι σε μεγαλύτερο κοινό που μπορεί να μην έχει πιάσει ούτε 150χλμ/ώρα στην ευθεία και να μην το ενδιαφέρει κιόλας, θα τη δώσεις στον Μπέκαμ ή στον Μπραντ Πιτ (γιατί αυτόν ξέρουν, αυτόν εμπιστεύονται, από αυτόν επηρεάζονται).
    συμφωνώ. έτσι δουλεύει το πράμα.

    άσχετο,πόσες λέξεις ανά λεπτό πληκτρολογείς?
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  7. #37
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pipe_smoker Προβολή μηνύματος
    Το είπα και πιο πάνω.
    Αισθητική.

    Αλλάζει σε ένα βαθμό με τους καιρούς, πολλά πράγματα παίζουν ρόλο κλπ, αλλά κάποια πράγματα είναι κλασικά χαραγμένα στη συνείδηση (ξαναλέω) του μέσου ανθρώπου.
    Όταν μιλάμε για ευρύ κοινό κι όχι μια κάποια ελίτ, το κλασικό ρετρό βίντατζ μπλα μπλα λουκ είναι το όμορφο στα δικά τους μάτια.
    Κι όταν μια εταιρία βγάζει ένα μηχανάκι που περιμένει να πουλήσει λόγω αισθητικής κι όχι επιδόσεων θα στοχεύσει σε μηχανάκια που τα καβαλούσαν και συνεχίζουν να τα καβαλάνε ηθοποιοί, αθλητές, σελεμπριτάδες, άτομα γενικώς που επηρέαζαν ανέκαθεν τον τρόπο που σκέφτεται και κρίνει το ευρύ κοινό γιατί έθεταν κάποια πρότυπα του στυλ.
    Είτε αφορά μηχανές, ρούχα, παπούτσια, κουρέματα και δεν ξέρω γω τί άλλο.

    Καλό χρυσό γαμάτο το ΜΤ (μιας και έχει γίνει το σημείο αναφοράς σε τόσες κουβέντες τελευταία) αλλά αν ψάξεις στο pinterest "David Beckham bonneville" θα σου εμφανίσει κανά μύριο αποτελέσματα.
    Αν γράψεις "David Beckham MT07" θα σου εμφανίσει μια μούτζα
    ναι , αλλα τα ΜΤ ειναι... """""χρήσιμα"""""...σαν τα βεστρομ....

    τα νεορετρο μηχανακια ειναι ομορφα και μια χαρα

  8. #38
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.723
    Ούτε ένας δεν έχει απαντήσει στο ερώτημά μου.

    Ποιο το πεδίο χρήσης αυτής της μοτοσυκλέτας;

    ΟΧΙ αν είναι ωραία σαν το βάζο στο σαλόνι. ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΑ ρωτάω, που δεν το κάνει καλύτερα ή φτηνότερα ή ταχύτερα ή ευκολότερα ή συνδυασμός των προηγούμενων, μια άλλη μηχανή.

    Επίσης κανένας δεν διάβασε αυτό που έγραψα για τα ψευτοκαπάκια να δείχνει σαν να έχει ξεχωριστό κιβώτιο ταχυτήτων; Ακόμα και με την -οποια- λογική της ''αισθητικής'' , δεν είναι φάουλ αυτό;

    Δλδ θέλετε να μου πείτε ότι δεν έχει καμία σημασία για τους μοτοσυκλετιστές η βαθύτερη γνώση της μοτοσυκλέτας σαν δομή, και μας αρέσει κάτι ΜΟΝΟ για το απέξω-απέξω σουλούπι;

    Σε τι διαφέρει τότε όποιος σκέφτεται έτσι, από τις γυναίκες που διαλέγουν τα βάζα για το σπίτι;
    Έχω ζάλη, ζάλη στο κεφάλι, έχω ζούρλα στο μυαλό,
    παίζουν βιφόρια και αρβιεφίδια, γραναζιωτικό σκοπό

  9. #39
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από telegonos Προβολή μηνύματος
    Ούτε ένας δεν έχει απαντήσει στο ερώτημά μου.

    Ποιο το πεδίο χρήσης αυτής της μοτοσυκλέτας;

    ΟΧΙ αν είναι ωραία σαν το βάζο στο σαλόνι. ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΑ ρωτάω, που δεν το κάνει καλύτερα ή φτηνότερα ή ταχύτερα ή ευκολότερα ή συνδυασμός των προηγούμενων, μια άλλη μηχανή.

    Επίσης κανένας δεν διάβασε αυτό που έγραψα για τα ψευτοκαπάκια να δείχνει σαν να έχει ξεχωριστό κιβώτιο ταχυτήτων; Ακόμα και με την -οποια- λογική της ''αισθητικής'' , δεν είναι φάουλ αυτό;

    Δλδ θέλετε να μου πείτε ότι δεν έχει καμία σημασία για τους μοτοσυκλετιστές η βαθύτερη γνώση της μοτοσυκλέτας σαν δομή, και μας αρέσει κάτι ΜΟΝΟ για το απέξω-απέξω σουλούπι;

    Σε τι διαφέρει τότε όποιος σκέφτεται έτσι, από τις γυναίκες που διαλέγουν τα βάζα για το σπίτι;
    κανει αυτους που τα γουσταρουν , να ειναι χαρουμενοι οταν τα καβαλαν και τα βλεπουν.
    αυτο , γι αυτους, το κανει καλύτερα απο οποιαδήποτε άλλη μηχανή.

    η μηχανη δεν ειναι aircondition να κοιτας μονο btu - καταναλωση τεχνικα χαρακτηριστικα... θελει και λιγο(πολυ) καυλα

  10. #40
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    12/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Giorgio_Rp Προβολή μηνύματος
    συμφωνώ. έτσι δουλεύει το πράμα.

    άσχετο,πόσες λέξεις ανά λεπτό πληκτρολογείς?
    Με λες και γΛηγορο


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ggs Προβολή μηνύματος
    ναι , αλλα τα ΜΤ ειναι... """""χρήσιμα"""""...σαν τα βεστρομ....
    Έτσι...
    Τα ΜΤ και τα βεστρόμ, σαν τους gay που είν'αναγκαίοι


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από telegonos Προβολή μηνύματος
    Ούτε ένας δεν έχει απαντήσει στο ερώτημά μου.

    Ποιο το πεδίο χρήσης αυτής της μοτοσυκλέτας;

    ΟΧΙ αν είναι ωραία σαν το βάζο στο σαλόνι. ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΑ ρωτάω, που δεν το κάνει καλύτερα ή φτηνότερα ή ταχύτερα ή ευκολότερα ή συνδυασμός των προηγούμενων, μια άλλη μηχανή.

    Επίσης κανένας δεν διάβασε αυτό που έγραψα για τα ψευτοκαπάκια να δείχνει σαν να έχει ξεχωριστό κιβώτιο ταχυτήτων; Ακόμα και με την -οποια- λογική της ''αισθητικής'' , δεν είναι φάουλ αυτό;

    Δλδ θέλετε να μου πείτε ότι δεν έχει καμία σημασία για τους μοτοσυκλετιστές η βαθύτερη γνώση της μοτοσυκλέτας σαν δομή, και μας αρέσει κάτι ΜΟΝΟ για το απέξω-απέξω σουλούπι;

    Σε τι διαφέρει τότε όποιος σκέφτεται έτσι, από τις γυναίκες που διαλέγουν τα βάζα για το σπίτι;
    Σου απάντησα κι εγώ και άλλοι.

    Κάποιοι αγοράζουν μοτοσυκλέτες σαν αξεσουάρ.
    Δεν τους ενδιαφέρει αν είναι γρήγορες ή άνετες ή στριφτερές.
    Τους ενδιαφέρει να είναι όμορφες.
    Να τις βλέπουν και να γουστάρουν να τις καβαλήσουν, να φαντάζονται τον εαυτό τους πάνω και να φτιάχνονται, να παίρνουν βλέμματα από γυναίκες που τους κάθεται καλύτερα στο μάτι μια μπόνεβιλ, κι όχι από τον Μπάμπη το μηχανικό που του κάθεται καλά στο μάτι το καινούριο ΚΤΜ.

    Χρήση είναι κι αυτή.

    Δεν αφορά όλους η βαθύτερη γνώση της μοτοσυκλέτας σα δομή, δεν ξέρουν όλοι πόσους κυλίνδρους έχει ή οτιδήποτε άλλο που μπορεί να ενδιαφέρει εσένα ή εμένα ή δεν ξέρω γω ποιον.
    Τους νοιάζει να τους αρέσει, να της βάζουν βενζίνη, και να φεύγουν. Μέχρι εκεί.

    Ακόμα και το "Just stand over there and look pretty" είναι μια χρησιμότητα για κάποιους.
    Είτε αφορά βάζα, είτε μηχανές, είτε οτιδήποτε.

    ΥΓ. Υπάρχει κι άλλη κατηγορία αναβατών φυσικά, που και γνώσεις μπορεί να έχουν και να το ψάξουν λίγο παραπάνω γιατί δεν την παίρνουν μόνο ως αξεσουάρ, αλλά να τους αρέσει και πάλι ένα τέτοιο μηχανάκι. Θα δουν κάποια κουσούρια της (όπως ίσως αυτό που λες με τα ψεύτικα καπάκια) αλλά δε σημαίνει απαραίτητα ότι τους χαλάει τη σούπα.

  11. #41
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.061
    Αυτό. Κάποιοι αγοράζουν μοτοσικλέτες απλά για να αγοράσουν μοτοσικλέτες, όπως αγοράζουν σμάρτφοουν των 1200€ απλά για να αγοράσουν σμάρτφοουν των 1200€, όπως αγοράζουν suv των 30 χιλιάρικων απλά για να αγοράσουν suv των 30 χιλιάρικων και, στην ουσία, δεν εκμεταλλεύονται ούτε το 20% αυτών που αγοράζουν. Έτσι γυρνάει ο κόσμος.
    Life begins at 45°.

  12. #42
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ggs Προβολή μηνύματος
    κανει αυτους που τα γουσταρουν , να ειναι χαρουμενοι οταν τα καβαλαν και τα βλεπουν.
    αυτο , γι αυτους, το κανει καλύτερα απο οποιαδήποτε άλλη μηχανή.

    η μηχανη δεν ειναι aircondition να κοιτας μονο btu - καταναλωση τεχνικα χαρακτηριστικα... θελει και λιγο(πολυ) καυλα
    Nαι, στάζω βλέποντας μηχανάκι του 2018, 900+cc, 300 κιλά και 110 άλογα... Απανωτοί οι οργασμοί λέμε.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  13. #43
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Nαι, στάζω βλέποντας μηχανάκι του 2018, 900+cc, 300 κιλά και 110 άλογα... Απανωτοί οι οργασμοί λέμε.
    σωστή άποψη απο άνθρωπο που γούσταρε Harley Davidson...

  14. #44
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ggs Προβολή μηνύματος
    σωστή άποψη απο άνθρωπο που γούσταρε Harley Davidson...
    ωωωωωωωωωωωωωωωωωωω,θα βγουν κι άλλα κουσούρια στη φόρα?
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  15. #45
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ggs Προβολή μηνύματος
    σωστή άποψη απο άνθρωπο που γούσταρε Harley Davidson...
    Δεν το αρνήθηκα ποτέ. Αλλά αυτές δεν έχουν αλλάξει από τα 20s που ξεκίνησαν να τις φτιάχνουν. Δεν τις πουλάνε για καινούριες (έστω κι αν φτιάχτηκε χθες κι έχει 0χλμ)
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Triumph Speed Triple και XMAX - Καμίνια, Πειραιάς
    από macdeath_s στο forum Κλοπές
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 19/02/2017, 13:54

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF