Σελίδα 3 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 103

Θέμα: Όλοι οι γνώστες εδω!

  1. #31
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.694
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MariosRios Προβολή μηνύματος
    Όταν διαβάσει κάποιος που δεν ειναι καηλας το θεμα ας απαντησει με σοβαρότητα....

    Έως τότε ας μου πει κάποιος απο τους καηλες... ελέγχει κανεις το φόρουμ ή σας έχουν αφήσει ανεξέλεγκτους να λαλατε σε ποστ άλλων;
    τι ακριβώς δεν σου άρεσε από όσους απάντησαν σοβαρά;

  2. #32
    Μέλος
    Εγγραφή
    15/12/2018
    Μηνύματα
    41
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από harris_x Προβολή μηνύματος
    τι ακριβώς δεν σου άρεσε από όσους απάντησαν σοβαρά;
    Δεν ειχα δει το τελευταιο σου μήνυμα φίλε μου, εγραψες μαζί με τους μη σοβαρούς ταυτοχρόνως. Καταρχάς να σου πω πως οταν λεω «ταλέντο» δεν εννοώ να παρω το 1000ρικο και να του πιω το αίμα! Δε μπορω να το κανω για πολλούς λόγους αυτό, εχω αυτογνωσία!

    Θεωρω ταλέντο ομως που στα 11 καβάλησα τον Μπόμπο και τον γύρισα σε κυψελη, πολυγωνο, Γκύζη κλπ μέχρι πανορμου... όπως ταλέντο θεωρω επιςης οτι με το crypton r 54μισο που ειχα έλιωνα τα crypto x ειτε σε ευθείες ειτε σε στροφές ειτε οπουδήποτε, ταλέντο επιςης θεωρω να μου δώσει φιλαράκι μου kdx διχρονιλα (πρώτη επαφή με δίχρονο) και να φύγω με τη πρώτη χωρίς να σβήσει, ταλέντο επιςης ειναι να καβαλάω ξαφνικά στα 19 gs850 και να το γυρνάω σε όλο το Άμστερνταμ ενώ μέχρι τότε ειχα οδηγήσει μέχρι klx 450 injection. Ελπίζω να ξηγηθηκα λιγο καλύτερα τωρα

    Όσο για τα στενα.. διαβάζω άρθρα που λένε οτι δε κάνουν αυτές οι μηχανές για πόλη και στενάκια κλπ για αυτο το ειπα

  3. #33
    παρε ενα καινουριο ή ελαφρως μτχσμνο ktm duke 390 και θα το αλλαξεις σε 2 χρονια

  4. #34
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.531
    Αυτά που περιγράφεις δεν δείχνουν ταλέντο.. κατέβα από το καλάμι.. εντελώς φιλικά.. εκτός και αν τρολαρεις οπότε συνέχισε...

    Και εγώ σοβαρά μιλάω για το SMT...

  5. #35
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.694
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MariosRios Προβολή μηνύματος
    Δεν ειχα δει το τελευταιο σου μήνυμα φίλε μου, εγραψες μαζί με τους μη σοβαρούς ταυτοχρόνως. Καταρχάς να σου πω πως οταν λεω «ταλέντο» δεν εννοώ να παρω το 1000ρικο και να του πιω το αίμα! Δε μπορω να το κανω για πολλούς λόγους αυτό, εχω αυτογνωσία!

    Θεωρω ταλέντο ομως που στα 11 καβάλησα τον Μπόμπο και τον γύρισα σε κυψελη, πολυγωνο, Γκύζη κλπ μέχρι πανορμου... όπως ταλέντο θεωρω επιςης οτι με το crypton r 54μισο που ειχα έλιωνα τα crypto x ειτε σε ευθείες ειτε σε στροφές ειτε οπουδήποτε, ταλέντο επιςης θεωρω να μου δώσει φιλαράκι μου kdx διχρονιλα (πρώτη επαφή με δίχρονο) και να φύγω με τη πρώτη χωρίς να σβήσει, ταλέντο επιςης ειναι να καβαλάω ξαφνικά στα 19 gs850 και να το γυρνάω σε όλο το Άμστερνταμ ενώ μέχρι τότε ειχα οδηγήσει μέχρι klx 450 injection. Ελπίζω να ξηγηθηκα λιγο καλύτερα τωρα

    Όσο για τα στενα.. διαβάζω άρθρα που λένε οτι δε κάνουν αυτές οι μηχανές για πόλη και στενάκια κλπ για αυτο το ειπα
    πολύ καλύτερα

    Η παρακάτω πρόταση είναι πολύ καλή

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Lioulios Προβολή μηνύματος
    παρε ενα καινουριο ή ελαφρως μτχσμνο ktm duke 390 και θα το αλλαξεις σε 2 χρονια

  6. #36
    Μέλος
    Εγγραφή
    15/12/2018
    Μηνύματα
    41
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Lioulios Προβολή μηνύματος
    παρε ενα καινουριο ή ελαφρως μτχσμνο ktm duke 390 και θα το αλλαξεις σε 2 χρονια
    Να σου πω την αλήθεια το ειχα σαν επιλογή γιατι και για πόλη ειναι οτι καλυτερο... αλλα απο με τα ktm πολλα ακούγονται. Ειναι σκύλος; Δε θελω να τρέχω σε μάστορες συνέχεια

    Θελω το μηχανάκι που θα παρω να ειναι σκύλος να μη θελει φροντίδα και προδερμ παρα μόνο σε λογικα πλαίσια

  7. #37
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.461
    αν και εισαι τρολακι που με μονο 5 ποστ ξερεις ηλικία και το μοτο του τεος, μας χειρίζεσε λες και εισαι 100 χρονια σε φορουμς , και εχεις τον αερα του παλιου που μπηκε να κοροιδεψει θα σου απαντήσω απολύτως σοβαρά.

    busa και survival of the fittest αμα εισαι και ταλέντο.

  8. #38
    Μέλος
    Εγγραφή
    15/12/2018
    Μηνύματα
    41
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nostradamus Προβολή μηνύματος
    Αυτά που περιγράφεις δεν δείχνουν ταλέντο.. κατέβα από το καλάμι.. εντελώς φιλικά.. εκτός και αν τρολαρεις οπότε συνέχισε...

    Και εγώ σοβαρά μιλάω για το SMT...
    Φίλε δε περιμενω να μου πεις εσυ μεσα απο αυτα που γράφω εάν εχω ταλέντο με τις μηχανές η οχι! Το ακούω απο μικρό παιδι άραξε δίνω παραδείγματα παραπάνω (και μόνο παραδείγματα), οδηγάς εσυ απο τα 11; Πρώτη φορα που επιασες δίχρονο πόσες φορες σου εσβησε; Η πιθανότητα να παρω τη μηχανή σου και να τη παω καλύτερα απο εσένα δεν υπάρχει; Μήπως αλλος πρέπει να ξεκαβαλησει;

    Σε ευχαριστώ για την πρόταση

  9. #39
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.694
    Αν πάρεις μηχανή μεγάλου κυβισμού θα μάθεις δύσκολα γιατί είτε το παραδέχεσαι είτε όχι, θα τρομάξεις.

    Το σωστό για κάποιον που δεν φοβάται το "άθλημα" όπως εσύ, θα ήταν να πάρει ένα μηχανάκι σαν τα δύο ΚΤΜ που αναφέρθηκαν, να κάνει κάποιο σχολείο να μπει και καμιά πίστα αν θέλει, να εξασκήσει ότι έμαθε στο μάθημα, να κάνει κάποια χλμ, να αποκτήσει εμπειρία και μετά να πάρει κάτι μεγαλύτερο.

    Με αυτό τον τρόπο, θα μάθει πιο εύκολα, πιο γρήγορα και με ασφάλεια.

    Το τελευταίο προϋποθέτει ότι θα έχει κράνος, μπουφάν, γάντια και μποτάκια κατ' ελάχιστο.

  10. #40
    Μέλος
    Εγγραφή
    15/12/2018
    Μηνύματα
    41
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SONone Προβολή μηνύματος
    αν και εισαι τρολακι που με μονο 5 ποστ ξερεις ηλικία και το μοτο του τεος, μας χειρίζεσε λες και εισαι 100 χρονια σε φορουμς , και εχεις τον αερα του παλιου που μπηκε να κοροιδεψει θα σου απαντήσω απολύτως σοβαρά.

    busa και survival of the fittest αμα εισαι και ταλέντο.
    Δεν ειμαι τρολλακι επειδη δε δέχομαι τις χαζομάρες σας φιλαράκο! Ουτε χρειάζομαι να ειμαι στο φόρουμ καμια δεκαετία για να σας απαντησω αναλόγως στις ειρωνίες σας.. ξεκολα το μυαλό σου! Την ηλικία του τεος όπως και τη καβαλάει τα γράφει στο προφίλ του επιςης Και οταν εχω θείο που οδηγάει 1000ρικα απο πριν γεννηθείτε γελάω και λιγο με το στυλακι σας

    Και γενικά να ξερεις σας μιλαω όπως θα σας μίλαγα και στη κανονική ζωη... πράγμα που δε θα καντε εσείς!!!!!! Και ναι ειμαι χρονια σε φόρουμς τι ειναι αυτο κατόρθωμα; Ελα φίλε άραξε ολα Ενταξει... δε πειράζει που δεν ειμαι λαγουδάκι και ήξερα να απαντησω.

    Πες μου τωρα αφού απαντάς σοβαρα γιαυι να παρωbusa busa; Οταν η επιλογή μου θα ήταν το Xr η busa που κολλάει;

  11. #41
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.376
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MariosRios Προβολή μηνύματος
    Φίλε δε περιμενω να μου πεις εσυ μεσα απο αυτα που γράφω εάν εχω ταλέντο με τις μηχανές η οχι! Το ακούω απο μικρό παιδι άραξε δίνω παραδείγματα παραπάνω (και μόνο παραδείγματα), οδηγάς εσυ απο τα 11; Πρώτη φορα που επιασες δίχρονο πόσες φορες σου εσβησε; Η πιθανότητα να παρω τη μηχανή σου και να τη παω καλύτερα απο εσένα δεν υπάρχει; Μήπως αλλος πρέπει να ξεκαβαλησει;

    Σε ευχαριστώ για την πρόταση
    Έτσι πιπιλανε τα μυαλά και από κάτι μπαλοτσες που μας το παίζουν γκόμενες.

    Σύνεση και προσγειωμενα μυαλά χρειάζονται τα μηχανάκια,στα έγραψε και ο harris πιο πίσω.
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  12. #42
    Μέλος
    Εγγραφή
    15/12/2018
    Μηνύματα
    41
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από harris_x Προβολή μηνύματος
    Αν πάρεις μηχανή μεγάλου κυβισμού θα μάθεις δύσκολα γιατί είτε το παραδέχεσαι είτε όχι, θα τρομάξεις.

    Το σωστό για κάποιον που δεν φοβάται το "άθλημα" όπως εσύ, θα ήταν να πάρει ένα μηχανάκι σαν τα δύο ΚΤΜ που αναφέρθηκαν, να κάνει κάποιο σχολείο να μπει και καμιά πίστα αν θέλει, να εξασκήσει ότι έμαθε στο μάθημα, να κάνει κάποια χλμ, να αποκτήσει εμπειρία και μετά να πάρει κάτι μεγαλύτερο.

    Με αυτό τον τρόπο, θα μάθει πιο εύκολα, πιο γρήγορα και με ασφάλεια.

    Το τελευταίο προϋποθέτει ότι θα έχει κράνος, μπουφάν, γάντια και μποτάκια κατ' ελάχιστο.
    Έχεις πιάσει ακριβως το σκεπτικό μου και τη φάση μου ωραίος! Προφανώς και θα τρομάξω πανω στο Xr δε το συζητώ καν! Το 390 απο άποψη αντοχών αξίζει; Δε θελω να τρέχω σε συνεργεία συνέχεια θελω ενα σκυλί μηχάνημα να ειμαι ήσυχος

  13. #43
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.531
    Να πεις του θείου σου με τα 100αρικα να γράψει εδώ, έχουμε ένα σωρό θείους να κάνουν παρέες..

  14. #44
    ο θείος στο δίνει βόλτα το GSX-R1000?
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  15. #45
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.257
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MariosRios Προβολή μηνύματος
    Έχεις πιάσει ακριβως το σκεπτικό μου και τη φάση μου ωραίος! Προφανώς και θα τρομάξω πανω στο Xr δε το συζητώ καν
    Να το πάρεις ρε αγορίνα μαζί σου,πάρτο αφου το θέλεις,κανεις δε σε ξέρει και κανεις δεν θελει να στο παιξει εξυπνος.Γιατι να το κανει?
    Ολοι κρινουν με βάση απο αυτά που γράφεις,πιστευεις οτι θα νοιάξει κανέναν εδώ μέσα αν χτυπήσεις?

Σελίδα 3 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Μαθηματα για το συνεπιβατη (ολοι οι καλοι χωρανε)
    από nassosxlvbros στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 13/06/2006, 13:09
  2. Όλοι οι cbfάδες από ένα οικοπεδάκι ?
    από johnpan στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 17/04/2006, 18:05
  3. ΖΩΝΤΑΝΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΡΑΔΙΟΦΟΝΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
    από CHIOS στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 28/08/2005, 09:29
  4. Για Ελατε Ολοι Οι Αμαρτωλοι
    από Tigas στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 37
    Τελευταίο μήνυμα: 27/04/2005, 18:32
  5. Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 12/01/2005, 08:48

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF