Σελίδα 4 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 103

Θέμα: Όλοι οι γνώστες εδω!

  1. #46
    Μέλος
    Εγγραφή
    15/12/2018
    Μηνύματα
    41
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από teogtp Προβολή μηνύματος
    Έτσι πιπιλανε τα μυαλά και από κάτι μπαλοτσες που μας το παίζουν γκόμενες.

    Σύνεση και προσγειωμενα μυαλά χρειάζονται τα μηχανάκια,στα έγραψε και ο harris πιο πίσω.
    Φίλε βγαζεις κομπλεξ... με παρομοιάζεις με γυναίκα σάπια ππυ τη βλέπει γκομενα χωρίς να ειναι λογο σχολίων χωρίς να ξερεις καν πως οδηγάω και τι μπορω να κανω! Εισαι μηχανόβιος σωστά; Ξερεις πολλούς μηχανόβιους να εκθιαζουν την οδήγηση κάποιου αλλου χωρίς να ισχύει οτι το χει;

  2. #47
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της giorgos.boun
    Εγγραφή
    02/09/2015
    Μηνύματα
    230
    Φιλε καινουργιος εδω...
    Να ξερεις και εγω ταλεντο ειμαι αλλα οι φιλοι μου δεν μου το λενε.
    Δεν ξερω γιατι.
    Μαλλον ζηλευουν...
    Σε καταλαβαινω ομως.

    Παρε το xr1000r. Μια ζωη την εχουμε.
    Μην ακους τπτ. Κανε το σκατο παξιμαδι οπως ειπες και παρτο το Μπιστολι!!!

  3. #48
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MariosRios Προβολή μηνύματος
    Φίλε βγαζεις κομπλεξ... με παρομοιάζεις με γυναίκα σάπια ππυ τη βλέπει γκομενα χωρίς να ειναι λογο σχολίων χωρίς να ξερεις καν πως οδηγάω και τι μπορω να κανω! Εισαι μηχανόβιος σωστά; Ξερεις πολλούς μηχανόβιους να εκθιαζουν την οδήγηση κάποιου αλλου χωρίς να ισχύει οτι το χει;
    ας τον αυτόν,του σβήνει το b-king στο φανάρι 7 στις 10 φορές γι'αυτό και παραληρεί.
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  4. #49
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MariosRios Προβολή μηνύματος
    Φίλε βγαζεις κομπλεξ... με παρομοιάζεις με γυναίκα σάπια ππυ τη βλέπει γκομενα χωρίς να ειναι λογο σχολίων χωρίς να ξερεις καν πως οδηγάω και τι μπορω να κανω! Εισαι μηχανόβιος σωστά; Ξερεις πολλούς μηχανόβιους να εκθιαζουν την οδήγηση κάποιου αλλου χωρίς να ισχύει οτι το χει;
    Όχι δεν είμαι μηχανοβιος.
    Αμπαλο γκαβακα με λες.
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  5. #50
    Μέλος
    Εγγραφή
    15/12/2018
    Μηνύματα
    41
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Giorgio_Rp Προβολή μηνύματος
    ο θείος στο δίνει βόλτα το GSX-R1000?
    Χαχαχαχαχαχα! Ο θείος μου μέχρι πρόσφατα που τον χτύπησαν και του έστειλαν ολική το 750 (το παλιό με το τετράγωνο φανάρι) ειχε στο γκαράζ το 1000αρι με 2000χιλιομετρα σε μενα θα το έδινε; Συγκεκριμενα τον θείο δε μπορω καν να τον ρωτήσω γνωμη διότι θα φάω φάπες και θα μου πει να κάτσω καλα (που θελω και 1000ρι)

  6. #51
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.458
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MariosRios Προβολή μηνύματος
    Δεν ειμαι τρολλακι επειδη δε δέχομαι τις χαζομάρες σας φιλαράκο! Ουτε χρειάζομαι να ειμαι στο φόρουμ καμια δεκαετία για να σας απαντησω αναλόγως στις ειρωνίες σας.. ξεκολα το μυαλό σου! Την ηλικία του τεος όπως και τη καβαλάει τα γράφει στο προφίλ του επιςης Και οταν εχω θείο που οδηγάει 1000ρικα απο πριν γεννηθείτε γελάω και λιγο με το στυλακι σας

    Και γενικά να ξερεις σας μιλαω όπως θα σας μίλαγα και στη κανονική ζωη... πράγμα που δε θα καντε εσείς!!!!!! Και ναι ειμαι χρονια σε φόρουμς τι ειναι αυτο κατόρθωμα; Ελα φίλε άραξε ολα Ενταξει... δε πειράζει που δεν ειμαι λαγουδάκι και ήξερα να απαντησω.

    Πες μου τωρα αφού απαντάς σοβαρα γιαυι να παρωbusa busa; Οταν η επιλογή μου θα ήταν το Xr η busa που κολλάει;
    εγω παντος ετσι θα σου μιλουσα και απο κοντα, εδω γελαμε εμεις με το στυλακι μας και την οδηγηση μας εσενα νομιζεις οτι περιμεναμε? αλλα εισαι και ψαχουλιαρης ee!!!
    ειπες οτι μενεις κεντρο? ποσο θα ζησει το XR? 2-3 24ωρα? εκτος αν εχεις κλειστο δικο σου παρκινγκ,και να πληρωνεις ασφαλεια κλοπης. οσο γιατο ποιο μηχανακι εχεις απαντησει μονος σου για το XR οποτε καλοριζικο και καλοβολτο

  7. #52
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της KotsosDR
    Εγγραφή
    23/06/2012
    Μηνύματα
    1.112
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MariosRios Προβολή μηνύματος
    Χαχαχαχαχαχα! Ο θείος μου μέχρι πρόσφατα που τον χτύπησαν και του έστειλαν ολική το 750 (το παλιό με το τετράγωνο φανάρι) ειχε στο γκαράζ το 1000αρι με 2000χιλιομετρα σε μενα θα το έδινε; Συγκεκριμενα τον θείο δε μπορω καν να τον ρωτήσω γνωμη διότι θα φάω φάπες και θα μου πει να κάτσω καλα (που θελω και 1000ρι)
    Γιατί; Δεν ξέρει οτι είσαι ταλέντο;

  8. #53
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.723
    Εγώ πάλι, άλλη απορία έχω.

    Τι σόι ταλέντο είσαι εσύ, και σου αρέσει αυτή η μαλακία βατράχου με πρόωρη γήρανση, το S1000XR; Ότι είναι τα SUV για τα αυτοκίνητα (=εμετός), είναι οι μηχανές του είδους S1000RY για την μοτοσυκλέτα (διπλός εμετός και λίγη ευκοίλια μαζί).

    Σε τι είσαι ταλέντο, στην κακογουστιά; Σταλήθεια τώρα, σαρέσει αυτή η γερμανική βλακεία;
    Έχω ζάλη, ζάλη στο κεφάλι, έχω ζούρλα στο μυαλό,
    παίζουν βιφόρια και αρβιεφίδια, γραναζιωτικό σκοπό

  9. #54
    Klabautermann Το avatar του/της tzimidis
    Εγγραφή
    07/04/2013
    Μηνύματα
    615
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MariosRios Προβολή μηνύματος
    .......εχω θείο που οδηγάει 1000ρικα απο πριν γεννηθείτε.....
    Mou xa xa xa.......
    merikoi edo mesa paizei na ton paizane sta gonata ton mparmpa sou......
    relax maï man, tzast relax

  10. #55
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.485
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MariosRios Προβολή μηνύματος
    Έχεις πιάσει ακριβως το σκεπτικό μου και τη φάση μου ωραίος! Προφανώς και θα τρομάξω πανω στο Xr δε το συζητώ καν! Το 390 απο άποψη αντοχών αξίζει; Δε θελω να τρέχω σε συνεργεία συνέχεια θελω ενα σκυλί μηχάνημα να ειμαι ήσυχος
    Δεν ξερω αν αξίζει ή αν αντέχει, το σίγουρο ειναι οτι ενα τετοιο μηχανάκι θα σε κανει να ευχαριστηθείς, να μαθεις και σίγουρα να κανεις πλακα σε πολλούς με μεγαλύτερα που νομίζουν οτι το έχουν

  11. #56
    Μέλος
    Εγγραφή
    15/12/2018
    Μηνύματα
    41
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από KotsosDR Προβολή μηνύματος
    Γιατί; Δεν ξέρει οτι είσαι ταλέντο;
    Έχετε πρόβλημα αντίληψης εδω μεσα ρε μάγκες; Αχαχαχαχαχα

    Γράφω οτι καλα καλα ουτε για αυτον δεν το εβγαζε έξω σε μενα θα το έδινε; Και απαντάς αυτο! Οκ

  12. #57
    Μέλος
    Εγγραφή
    15/12/2018
    Μηνύματα
    41
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από tzimidis Προβολή μηνύματος
    Mou xa xa xa.......
    merikoi edo mesa paizei na ton paizane sta gonata ton mparmpa sou......
    relax maï man, tzast relax
    Αυτοι Που έγραψαν και απαντησα σίγουρα οχι πάντως... ο θείος μου ειναι 57 μπάι δε γουει! Και μια χαρα χαλαρός ειμαι αλλα μου ξεφτυλισαν το θεμα για να κάνουν πλάκα μεταξύ τους

  13. #58
    Μέλος
    Εγγραφή
    15/12/2018
    Μηνύματα
    41
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από harris_x Προβολή μηνύματος
    Δεν ξερω αν αξίζει ή αν αντέχει, το σίγουρο ειναι οτι ενα τετοιο μηχανάκι θα σε κανει να ευχαριστηθείς, να μαθεις και σίγουρα να κανεις πλακα σε πολλούς με μεγαλύτερα που νομίζουν οτι το έχουν
    Εχεις μπει στο μυαλό μου σου λεω! Με εψησες μπορω να πω
    Τελευταία τροποποίηση από MariosRios; 15/12/2018 στις 22:49.

  14. #59
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.007
    Και γω σου λεω οτι εχεις πραγματικο ταλεντο,και οντως εισαι γεννημενος γι αυτο,το πιστευω πραγματικα,γιατι οντως το εχω δει σε καποιους ανθρωπους ,και εχω δει και την ελλειψη του στους περΙσσοτερους.Εκεινο που θα σε συμβουλεψω επειδη εχουμε σχεδον 35 χρονια διαφορα ειναι
    1)μηχανη με 165 αλογα και πολη δεν ειναι οτι καλυτερο
    2)μηχανη με 165 αλογα σπορτ τουρινγ και ταξιδι ειναι αρκετα εως πολυ καλο
    3)μηχανη BMW με 165 αλογα σπορτ και αξιοπιστια χμ.........θα δειξει
    4)μηχανη με 165 αλογα οσο ταλεντο και ναχεις θελει και συνεση και σκεψη με το ΠΑΝΩ κεφαλι.
    Απο κει και περα βρες τα με την τσεπη σου και καλοφαγωτη.Και οπως λενε και οι Εγγλεζοι ο καλυτερος τροπος για να δεις οτι η πουτιγκα ειναι καλη ειναι να την φας.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  15. #60
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της KotsosDR
    Εγγραφή
    23/06/2012
    Μηνύματα
    1.112
    Cb 500x η versys , μελετα τα και διάλεξε

Σελίδα 4 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Μαθηματα για το συνεπιβατη (ολοι οι καλοι χωρανε)
    από nassosxlvbros στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 13/06/2006, 14:09
  2. Όλοι οι cbfάδες από ένα οικοπεδάκι ?
    από johnpan στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 17/04/2006, 19:05
  3. ΖΩΝΤΑΝΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΡΑΔΙΟΦΟΝΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ
    από CHIOS στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 28/08/2005, 10:29
  4. Για Ελατε Ολοι Οι Αμαρτωλοι
    από Tigas στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 37
    Τελευταίο μήνυμα: 27/04/2005, 19:32
  5. Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 12/01/2005, 09:48

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF