Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 23 από 23

Θέμα: Μεταβαση 700 κυβικων

  1. #16
    Μέλος
    Εγγραφή
    06/03/2013
    Μηνύματα
    97
    Εννοειται οτι θα το παρω παιδια αυτο δε το ακυρωσα ποτε.Απλα ηθελα καποιες συμβουλες απο κατοχους της μηχανης.Παντως οδηγαω συνετα και εχω πλεον την αισθηση του κινδυνου-φοβου οποτε ειμαι σε καλο δρομο.Ευχαριστω πολυ και καλη χρονια σε ολους με υγεια πανω απολα

  2. #17
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    913
    Εαν ποτε δεν ειχες δεος οταν βολταρες μεγααλυτερα κυβικα...και αισθανοσουν οτι κανεις εσυ κουμαντο και οχι η μοτοσυκλετα... να μην το σκεφτεσαι !
    Οταν σεβεσαι αυτο που προσφερει η δυναμη των κυβικων...και μπορεις να διαχειριστεις μια αναστροφη η ενα οκταρι στο στενο του σπιτιου σου χωρις να βαζεις τα ποδια κατω(μπορει να γελανε καποιοι)..και καταλαβεις οτι το'χεις με το βαρος του...τοτε ναι ειναι ενα καλο μεγαλο βημα για σενα!

  3. #18
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.427
    Δεν θα έχεις κανενα πρόβλημα ,τα γκάζια θα τα μάθεις σιγά σιγά,οι καινούργιες μοτοσυκλέτες εξάλλου είναι ''user friendly''
    porca miseria.

  4. #19
    Μέλος
    Εγγραφή
    06/03/2013
    Μηνύματα
    97
    Ευχαριστω πολυ παιδια.Επισης μια ερωτηση αν εχει καποιος αυτη τη μηχανη.Στη πολη βολευει για αναμεσα στα αμαξια η ειναι στο ιδιο υψος με τους καθρεφτες?

  5. #20
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.723
    Δε θα περνας πανω απο τους καθρεφτες οπως με το on off. Αλλα αυτο ισχυει λιγο πολυ για ολα τα naked μηχανακια. Γενικα στην πολη ειναι ευχρηστο μηχανακι, πολυ περισσοτερο απο το τι περιμενεις ακουγοντας τον κυβισμο του. Λογω μικρου βαρους ειναι ευκινητο.

    Αν θες να περασει το τιμονι πανω απο τους καθρεφτες θελει απλα ενα λιγο πιο αποτομο ανοιγμα του γκαζιου.

    https://www.youtube.com/watch?v=vv25...=youtu.be&t=47

  6. #21
    Μέλος
    Εγγραφή
    06/03/2013
    Μηνύματα
    97
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    Δε θα περνας πανω απο τους καθρεφτες οπως με το on off. Αλλα αυτο ισχυει λιγο πολυ για ολα τα naked μηχανακια. Γενικα στην πολη ειναι ευχρηστο μηχανακι, πολυ περισσοτερο απο το τι περιμενεις ακουγοντας τον κυβισμο του. Λογω μικρου βαρους ειναι ευκινητο.

    Αν θες να περασει το τιμονι πανω απο τους καθρεφτες θελει απλα ενα λιγο πιο αποτομο ανοιγμα του γκαζιου.

    https://www.youtube.com/watch?v=vv25...=youtu.be&t=47
    Οταν πουλησω το δικο μου(που δε φευγει με τιποτα) θα το παρω με το καλο..εσυ φιλε μου το δωσες το δικο σου?

  7. #22
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.723
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από faithless Προβολή μηνύματος
    Οταν πουλησω το δικο μου(που δε φευγει με τιποτα) θα το παρω με το καλο..εσυ φιλε μου το δωσες το δικο σου?
    Μπα φιλε, απο την ανοιξη τωρα. Χειμωνα πουλας κυριως αν εχεις διαθεση να πεσεις αρκετα στην τιμη, το οποιο δεν εχω λογο να κανω.

    Καλοπουλητο και το δικο σου λοιπον και με το καλο ο κανιβαλος.

  8. #23
    Μέλος
    Εγγραφή
    06/03/2013
    Μηνύματα
    97
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    Μπα φιλε, απο την ανοιξη τωρα. Χειμωνα πουλας κυριως αν εχεις διαθεση να πεσεις αρκετα στην τιμη, το οποιο δεν εχω λογο να κανω.

    Καλοπουλητο και το δικο σου λοιπον και με το καλο ο κανιβαλος.
    Χαχα ναι το ξερω απλα εγω δουλευω 8 μηνες σεζον σε νησι χωρις οχηματα (υδρα) και δν μ ειναι ευκολο να το δωσω καλοκαιρι..πολυ ωραιο και το δικο σου αλλα του 17 μεχει τρελανει..

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. H Aθηνα και τα 700 ορφανα της...
    από nakedorange στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 16/03/2007, 22:07
  2. Μεταβαση απο παπι σε βοδι
    από A-Ge0 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 08/12/2006, 16:30
  3. πρόβλημα με μετάβαση από απλή->super αμόλυβδη
    από firefox στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 35
    Τελευταίο μήνυμα: 04/10/2006, 09:46

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF