Σελίδα 5 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 95

Θέμα: Αγορά μηχανής !

  1. #61
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lleonidas
    Εγγραφή
    31/03/2010
    Μηνύματα
    2.246
    Ωραίος ο Τάσος...με 350€ πήρες μοτοσυκλέτα και εξοπλισμό μέσα σε μία μέρα...αν ήσουν υπουργός Οικονομικών, τώρα θα είχαμε ξεμπλέξει
    Καλές βόλτες!

  2. #62
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    913
    το πιο πιθανο ειναι να παρεις το ιδιο αργοτερα !!

  3. #63
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    22/11/2017
    Μηνύματα
    13
    Καλοτάξιδο φίλε μου!!!

  4. #64
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    08/01/2019
    Μηνύματα
    24
    tnxx!
    Πρώτη εντύπωση : Μικρή βόλτα στ γειτονία δεν άφηνε κ ο καιρός για πολλά,έκατσα άνετα πάνω του με βόλεψε αρκετά μου φάνηκε λίγο βαρύ να πω τν αλήθεια αλλά σε γενικές γραμμές easy to ride είχα κ ένα θέμα με τν συπλέκτη αλλά το βρήκα μετά!Νομίζω είναι πολύ καλό για να μάθω ! Ενα - κάνει πάρα πολύ φασαρία !!!!!!! Μάλλον ο ξάδερφος είναι λίγο κάγκουρας!

  5. #65
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.427
    Κάνε τα κουμάντα σου γιατί αν στο πάρει πισω μέσα στο καλοκαίρι πάνω που θα το έχεις μάθει και θα είσαι στα γούστα σε βλέπω να παθαίνεις κατάθλιψη!Καλές βόλτες!!Για πες πιο χρώμα είναι,μοταρντ ή ζάντες χωμάτινες ας πούμε;
    porca miseria.

  6. #66
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    08/01/2019
    Μηνύματα
    24
    Μαύρο motard με 2 εξατμίσεις ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ akrapovic !Θα μου τ πάρει είναι σίγουρο χαχα
    Γενικά είμαι πολύ ήρεμος στν οδήγηση με τ αμάξι αλλά η μηχανή αυτή μου βγάζει μια τσιτα (καλη) !!!Είναι και ήχος και λες πωω ποιος ειμαι ρε φίλε !!!!χαχαχα και είναι η 1η μέρα δλδ σε 1 μήνα τ 8α λέω??
    Πάντως λέω να αρχίσω να πηγαίνω δουλεία με τ μηχανή μετα απο 1 εβδομάδα!Να είμαι σίγουρος κάπως!!

  7. #67
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/07/2015
    Μηνύματα
    1.286
    Το xt είναι σαν τρελό αδερφάκι του cb που λέγατε παραπάνω. Αν σου αρέσει πολύ το xt είναι πολύ πιθανό να απογοητευτείς λίγο με το cb, αλλά το καθένα έχει τα καλά του και τα κακά του.

  8. #68
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.059
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Tasos1989 Προβολή μηνύματος
    Μαύρο motard με 2 εξατμίσεις ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ akrapovic !Θα μου τ πάρει είναι σίγουρο χαχα
    Γενικά είμαι πολύ ήρεμος στν οδήγηση με τ αμάξι αλλά η μηχανή αυτή μου βγάζει μια τσιτα (καλη) !!!Είναι και ήχος και λες πωω ποιος ειμαι ρε φίλε !!!!χαχαχα και είναι η 1η μέρα δλδ σε 1 μήνα τ 8α λέω??
    Σε ένα μήνα που θα ανακαλύψεις ότι σε περνάνε ακόμα και τα 390, που βγάζουν τα ίδια άλογα αλλά είναι 50 κιλά ελαφρύτερα, πιθανότατα θα έχεις αλλάξει γνώμη.
    Life begins at 45°.

  9. #69
    The coffee Vampire
    Εγγραφή
    23/01/2017
    Μηνύματα
    916
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Σε ένα μήνα που θα ανακαλύψεις ότι σε περνάνε ακόμα και τα 390, που βγάζουν τα ίδια άλογα αλλά είναι 50 κιλά ελαφρύτερα, πιθανότατα θα έχεις αλλάξει γνώμη.
    Ναι πάνε πιο γρήγορα στο συνεργείο τα 390! Τζάμπα τα λένε ΚΤΜ?
    Κοίτα φίλε Τάσο...Καλώς ήρθες στον μαγικό κόσμο των 2 τροχών! Enjoy the rides, πάντα κράνος και πάντα όρθιος!

  10. #70
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.427
    Αυτο το 390 ντιουκ όσο όμορφο είναι άλλο τόσο μου θυμίζει κάτι παπάκια 150cc στην Μαλαισία
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Suzuki-Belang-1.jpg 
Προβολές:	153 
Μέγεθος:	51,6 KB 
ID:	402758
    porca miseria.

  11. #71
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.479
    Καλές βόλτες!

    Πρέπει άμεσα να δηλώσει ο ξάδερφος στην ασφαλιστική εταιρεία ότι η μοτοσυκλέτα οδηγείται από οδηγό που πήρε πρόσφατα δίπλωμα, διαφορετικά δε σε καλύπτει η ασφάλισή του. Η διαφορά στα ασφάλιστρα δεν είναι μεγάλη.
    Τελευταία τροποποίηση από νεοσσός; 11/01/2019 στις 10:50.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  12. #72
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.723
    Πολύ καλή περίπτωση. Και μπράβο στον ξάδερφο που σου το εμπιστεύτηκε, η αλήθεια είναι θα ήμουν μάλλον διστακτικός να δώσω τη μηχανή μου σε νέο αναβάτη.

    Θα έχεις και την ευκαιρία να δεις πως είναι η μεγάλη μηχανή μέσα στην πόλη, σκέψου πως το cb πχ είναι καμία δεκαριά κιλά βαρύτερο κιόλας.

    Πολύ σωστό αυτό που είπε ο νεοσσός για την ασφάλεια. Σε καλύπτει και τώρα βασικά, απλά αν γίνει κάτι θα έχεις πρόστιμο από την ασφαλιστική πολύ μεγαλύτερο από τη διαφορά που θα πληρώσετε αν το δηλώσετε προκαταβολικά.

  13. #73
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    08/01/2019
    Μηνύματα
    24
    Καλησπέρα! έχει γίνει κανονικά η δήλωση στν ασφαλιστική !!
    Κοίτα και να κάθετε τ μηχανάκι 5 μήνες δν είναι κ τ καλύτερο! Εξάλλου ξέρει το ότι έχω τ μυαλά στ κεφάλι !
    Ναι τ κιλά είναι ένα θέμα ! Ισως στ μελλοντική μ αγορά να παίξει καθοριστικό ρόλο αυτο τ θέμα !

  14. #74
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    913
    Σιγουρα παιζει ρολο οτι δεν εισαι και τοσο πιτσιρικος..29 εισαι και πρεπει να υπαρχει μια ωριμοτητα...γι'αυτο και στο εδωσε ο ξαδελφος.
    Εαν αποφασισεις τελικα να πηγαινεις στην δουλεια σου..θα σου πω τουτο μονο...θα το ασφαλιζεις οσο καλυτερα μπορεις..και αν ειναι δυνατον να το βλεπεις....ειναι κριμα να γινει στραβη στα χερια σου !

  15. #75
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lleonidas
    Εγγραφή
    31/03/2010
    Μηνύματα
    2.246
    Εννοείται πως θα φροντίσεις να είσαι προσεκτικός αλλά ακόμα και αν, ο μη γένοιτο, συμβεί κάτι δυσάρεστο όπως π.χ. μια στατική πτώση ή κάτι λίγο σοβαρότερο, είναι στο πρόγραμμα.Όταν καβαλάς δίτροχο, δεν μπορεις να αποκλείσεις το κακό σενάριο και φαντάζομαι πως αυτό το έχεις ήδη υπολογίσει και εσύ και ο ξάδερφός σου, πόσο μάλλον όταν πρόκειται για άπειρο οδηγό.
    Το σημαντικότερο είναι να είσαι σωστά εξοπλισμένος για να αποφύγεις τα χειρότερα !
    Βάλε και καμια φωτογραφία όταν μπορέσεις

Σελίδα 5 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Αγορα μηχανης chappy η chally
    από krals στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 18/07/2005, 09:23
  2. αγορα μηχανης...???
    από kortomalteze στο forum Yamaha Fazer
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 24/04/2005, 20:58
  3. Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 03/02/2005, 09:34
  4. Αγορα μηχανης (αντιπροσωπειας 'η παραεισαγωγης ?)
    από anco στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 01/02/2005, 18:54
  5. Αγορα μηχανής απο Αγγλία
    από niko13g στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 30/03/2004, 22:01

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF