Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 37 από 37

Θέμα: Εβαλε τη βενζίνα του κι έγινε λούης

  1. #31
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.963
    -Ο υπάλληλος θα τα βάλει απ την τσεπούλα του μια χαρά
    και ούτε θα του περάσει απ το μυαλό να πει στ αφεντικό τι έγινε
    από φόβο μη δεν το πιστέψει.
    9/10
    ανανήψαντας

  2. #32
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.252
    Ηρεμία παιδες η αλήθεια βρίσκεται κάπου στη μέση υπάρχουν σωστοί και λαμόγια εργοδότες υπάρχουν σωστοί και λαμόγια υπάλληλοι.
    Μιλώντας βιωματικά γιατι δουλέυω σαν υπαλληλος ταμειου οσες φορές με πιστολιάσανε ακολουθώντας πάντα το πρωτοκολλο λειτουργίας της επιχείρησης
    δεν πλήρωσα φράγκο.Οσες φορές όμως έκανα ο ίδιος μαλακία τα πληρωσα και δεν ειπα κουβέντα.Βγήκε ένα παιδι που δουλευε σε βενζιναδικο
    να πει ότι ο καθε υπαλληλος είναι υπέυθυνος στη βαρδιά του και ο άλλος κάθησε και έγραψε μανιφέστο.Εναν οχετό απο προσβολές προς το
    πρόσωπό του γιατι στην ουσία σε αυτόν αναφερόταν.Εικασίες μέχρι εκει που δεν πάει ,αν δεν τα πληρώσει θα χάσει τη δουλεία του.
    Αυτό το συμπέρασα απο που βγήκε?Το θέμα δεν είναι για τον εργοδότη αν θα μπει ενα 25 αρι μέσα ,το θέμα είναι εμπιστοσύνης κυριως
    Οντως τον κλέψανε η μηπως τα τσεπωσε και λεει οτι τον έκλεψαν.Σωστός άνθρωπος για τη σωστή θέση δεν υπάρχει,απλά υπάρχουν υπέυθυνοι και
    ανευθυνοι άνθρωποι τοσο εργοδότες όσο και υπάλληλοι και φίλε blitz θα συμφωνήσω με τον καρατέκα ασπρο μαυρο δεν υπάρχει στη ζωή,όλα
    είναι διαπραγματέυσιμα και ο κάθε άνθρωπος είναι ικανός για το καλύτερο και το χειρότερο με όλα τα ενδιάμεσα στάδια.

  3. #33
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της yannis24
    Εγγραφή
    21/02/2005
    Μηνύματα
    603
    Παντως ειναι όλα θεμα νοοτροπιας των ανθρώπων......

    Στο εξωτερικό που πας και βάζεις μόνος σου βενζίνη, και μετά πας και πληρώνεις, και δεν υπάρχουν υπάλληλοι και τα σχετικά παρά μόνο ενας ταμίας......γιατι δεν σκέφτηκε ποτέ κάποιος να το βαλει στα ποδια και να πιστολιασει?

    «Αυτούς που χόρευαν τους είπαν τρελούς εκείνοι που δεν μπορούσαν να ακούσουν την μουσική»

  4. #34
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.963
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από yannis24 Προβολή μηνύματος
    Παντως ειναι όλα θεμα νοοτροπιας των ανθρώπων......

    Στο εξωτερικό που πας και βάζεις μόνος σου βενζίνη, και μετά πας και πληρώνεις, και δεν υπάρχουν υπάλληλοι και τα σχετικά παρά μόνο ενας ταμίας......γιατι δεν σκέφτηκε ποτέ κάποιος να το βαλει στα ποδια και να πιστολιασει?
    Γιατί πρώτα πληρώνεις χαχαχαχα
    (και σε κάτι Ουκρανίες ξερώ γω, είναι και θωρακισμένο το κουβούκλιο)
    ανανήψαντας

  5. #35
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.148
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από yannis24 Προβολή μηνύματος
    Παντως ειναι όλα θεμα νοοτροπιας των ανθρώπων......

    Στο εξωτερικό που πας και βάζεις μόνος σου βενζίνη, και μετά πας και πληρώνεις, και δεν υπάρχουν υπάλληλοι και τα σχετικά παρά μόνο ενας ταμίας......γιατι δεν σκέφτηκε ποτέ κάποιος να το βαλει στα ποδια και να πιστολιασει?
    Διότι εκεί πρώτα πλΕρώνει και υπάρχει κάμερα σε κάθε θέση πλήρωσης καυσίμου η οποία καταγράφει σε σκληρό τα όποια συμβάντα και αν πέσει πιστόλιασμα η ότι άλλο, βρίσκουν την επόμενη κιόλας τον "πιστολέρο"....
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  6. #36
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/10/2018
    Μηνύματα
    668
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από daz Προβολή μηνύματος
    Ο υπάλληλος φταίει αλλά ο εργοδότης θα πληρώσει το κόστος.

    Η ευθύνη του εργοδότη είναι να πάρει έναν σωστό υπάλληλο. Γιατί ότι μαλακία κάνει ο υπάλληλος την πληρώνει ο ίδιος.

    Δλδ αν κλέψουν το μαγαζί επειδή ο υπάλληλος κοιμήθηκε τι θα κάνει ο εργοδότης? Θα τον βάλει να δουλεύει ένα χρόνο τσάμπα?

    Ε τότε όλοι οι υπάλληλοι να κανονίζουν κλεψιές πολλών χιλιάδων ευρώ με μόνο κόστος την απόλυση και το ρίσκο να τους πιάσουν.
    Φαντάζομαι σε ένα δικαστήριο θα έβρισκε το μπελά του και ο υπάλληλος γιατί αν ισχύει αυτό που λές έχουμε σοβαρό πρόβλημα

  7. #37
    εγώ λεω να κλειδώσουμε το νήμα , για να μην χαλάσουμε παλι τις καρδιές μας...



    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	heartlock-insert.jpg 
Προβολές:	209 
Μέγεθος:	33,2 KB 
ID:	402726

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Παρόμοια θέματα

  1. ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΏ!!!!
    από LIBYKOS στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 13/09/2006, 17:54
  2. Βρήκε τη μοτοσικλέτα του στο e-Bay!
    από adam_tsouk στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 27/01/2005, 19:33
  3. Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 14/06/2004, 14:45
  4. Η αλήθεια για τη δημιουργία του άντρα
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 14/01/2004, 11:33

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF