Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 24 από 24

Θέμα: Εγκαταλειψη Θυματοσ

  1. #16
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/06/2003
    Μηνύματα
    121
    ΜΙΧΑΛΗ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΠΡΟΣΚΟΜΙΣΕΙΣ ΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΤΙΜΟΛΟΓΙΟ ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΣ ΠΑΛΙ ΣΟΥ ΤΟ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ.
    ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΓΙΑ ΕΝΑ DAINESE ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΓΟΡΑΣΕΙ 400 ΕΥΡΑ

  2. #17
    Madness? THIS IS SPARTA!! Το avatar του/της Wizard13
    Εγγραφή
    23/11/2003
    Μηνύματα
    374
    Για να πληρωθεί οτιδήποτε, πρέπει να το δει ο πραγματογνώμωνας πρώτα. Μετά δεν αναγνωρίζει τίποτα.

    Όταν θα πάει στο συνεργείο για να δει το μοτό, βλέπει και τα υπόλοιπα (μπουφάν, γυαλιά, κράνη και τα ρέστα). Αν μάλιστα θέλεις να αλλάξεις κρανάκι είναι καλή φάση για του χώσεις μια δυνατή στην άσφαλτο και μετά να ζητήσεις αλλαγή. Απλά, ίσως λόγο παλαιότητας, να μην πάρεις αρκετά για να πάρεις το αντίστοιχο

    Υ.Γ. Ψυχική οδύνη παίρνουν μόνο οι συγγενείς... Είναι αν "φύγει" κάποιος... Εμείς παίρνουμε αποζημίωση για "Ηθικές βλάβες"...
    Wizard! "Έν οίδα, ότι ουδέν οίδα" - Σωκράτης (469πΧ - 399πΧ)
    [font=Geneva]Το να είσαι το παράδειγμα δεν είναι ο κατάλληλος τρόπος να φτάσεις ψηλά, είναι ο μόνος τρόπος - Albert Einstein (1879-1955)[/font]

  3. #18
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.403
    Καταρχήν μεγάλε και από μένα περαστικά και να χαίρεσαι που δεν έπαθες ούτε γρατζουνιά!!!!!

    Τον Ιούλιο του 2002 με χτύπησε ταρίφας (άνοιξε πόρτα) και αφού κατέβηκε και είδε ότι δεν έχω πάθει και πολλά πράγματα (ήμουν και εγώ ντυμένος κανονικά) σηκώθηκε και έφυγε (αργότερα ανακαλύψαμε ότι ήταν πιωμένος κάργα)....

    ΕΥΤΥΧΩΣ που ένας συνάδελφος μοτυσυκλετιστής είδε τη φάση, και όχι μόνο του πήρε τον αριθμό αλλά τον κυνήγησε και τον έφερε πίσω.....

    Εγώ πήρα τα 1000 ευρώ ζημιές που είχε πάθει το μηχανάκι και ο τύπος ακόμα το παίζει τρελίτσα με το δικαστήριο....

    Να 'ναι καλά το παλικάρι..... υπάρχουν ακόμα άνθρωποι που βοηθάνε!!!!!!!

    Αυτό για ψυχολογική υποστήριξη.....
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  4. #19
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/06/2003
    Μηνύματα
    121
    ΠΑΙΔΕΣ ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΘΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ:smilea:
    ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΤΙΣ ΜΗΧΑΝΕΣ ΜΑΣ ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΙΟΙ

  5. #20
    Madness? THIS IS SPARTA!! Το avatar του/της Wizard13
    Εγγραφή
    23/11/2003
    Μηνύματα
    374
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sv5byt
    ΦΙΛΕ WIZARD ΑΠ'ΟΤΙ ΕΜΑΘΑ ΤΟ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΕΙΔΟΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΛΥΨΗΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΟΙ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΑΠΟΖΗΜΙΩΝΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΟΙ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΟΣ ΒΑΡΕΣΕΙ ΚΑΝΟΝΙ!!!!
    Tυχαίνει να γνωρίζω πολύ καλά την περίπτωση... Ευτυχώς η κοπέλα που το έπαθε αποζημιώθηκε...
    Wizard! "Έν οίδα, ότι ουδέν οίδα" - Σωκράτης (469πΧ - 399πΧ)
    [font=Geneva]Το να είσαι το παράδειγμα δεν είναι ο κατάλληλος τρόπος να φτάσεις ψηλά, είναι ο μόνος τρόπος - Albert Einstein (1879-1955)[/font]

  6. #21
    βασικα περαστικα δεν θα σου πω γιατι δεν χτυπησες.ελπιζω τουλαχιστον για οτι εγινε στη μηχανη και τον εξοπλισμο να μην βαλεις καν το χερι στην τσεπη. αλλα ρε συ ειναι απλο.εννιαη ωρα το πρωι πολυ πιθανον να πηγαινε κι αυτη στη δουλεια.για να μην σου πω να στησεις καρτερι εχε καλου κακου το νου σου.την πινακιδα σου θα την εχεις βγαλει.δεν ξερω και τι μηχανακι εχεις.αλλα για να λες mig εξατμισΕΙΣ ειναι μαλλον κατι σε street.ακολουθησε την ξεμοναχιασε την σφαξτην βαλτη σε σακουλα απορριματων και πεταξε την σε καδο ανακυκλωσης.
    κχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ!

  7. #22
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011
    O Spazz τα είπε πιο καλά από όλους!

    Μόνο πάρε και ότι έχει στο πορτοφόλι της και πούλα και το αμάξι της σε τίποτα Αλβανούς να βγάλεις τα σπασμένα για το μηχανάκι!

  8. #23
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    ego leo na tin akolou8isi na ma8i pou meni ke na tis kani spasimo nevron,px na pigeni to vradi na tis ksevouloni ta mpoulonia apo tis rodes na tis kovi ligo ta solinakia tou frenou na min pianounopote 8eli afti na tis gemizi mpananes ke ala frouta stin eksatmisi. na tis vafi me sprei tis lamarines na tis spai ke kanena parmpriz pou ke pou ke ala diafora na kataliksi me xapia to kreas
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  9. #24
    .
    Εγγραφή
    10/09/2003
    Μηνύματα
    916
    Εχω βρει την ησυχια μου με νομικη προστασια (μονο ARAG/ DAS)
    Οι τυποι τρεχουν ακομη και εαν σου παρουν τις πινακιδες!
    Ακομη και απο τρακαρισμα με υλικες ζημιες γνωριζω περιπτωσεις που εχουν παρει τα 3-πλασια απο αυτα που εχουν πληρωσει!

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. ΠΡΟΣΟΧΗ! : Εγκατάλειψη θύματος τροχαίου
    από sfigas στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 23/11/2007, 17:48
  2. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 03/09/2007, 11:58
  3. Τροχαίο και εγκατάλειψη
    από jarv στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 24/05/2005, 11:22
  4. Εγκατάλειψη Παλιάς Μοτοσυκλέτας
    από sourtaggias στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 14/12/2003, 22:03

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF