Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 24

Θέμα: Εγκαταλειψη Θυματοσ

  1. #1
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/06/2003
    Μηνύματα
    121

    Εγκαταλειψη Θυματοσ

    ΠΡΩΙ 9 Η ΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΟΜΗΡΙΔΟΥ ΣΚΥΛΙΤΣΗ ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΣΤΑΜΑΤΗΜΕΝΟΣ.ΑΝΑΒΕΙ ΠΡΑΣΙΝΟ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΑΩ ΜΕ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΣ ΑΘΗΝΑ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΖΑΒΕΛΑ ΜΙΑ ΜΑΛΑΚΟ ΜΕ ΕΝΑ NISSAN MICRA ΕΡΧΟΜΕΝΗ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΟΤΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΩΡΙΔΑ ΤΗΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ Η ΔΕΞΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΕΡΜΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ . ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΕ ΣΠΡΩΞΕΙ ΜΕ ΤΑ ΠΛΑΓΙΑ ΠΟΥ ΜΕ ΧΤΥΠΗΣΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΠΕΤΑΞΕΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΡΑΣΠΕΔΟ ΤΟ ΤΣΙΜΕΝΤΕΝΙΟ.ΦΥΣΙΚΑ ΕΠΕΣΑ ..ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΚΑΝ... ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΗΣ. ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΑ ΠΩ ΟΤΙ ΧΕΣΤΗΚΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΟΛΟΤΟΥΜΠΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΛΩΡΙΔΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΟΥΣΑΝ ΚΑΡΓΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ. ΕΥΤΥΧΩΣ Η ΜΗΧΑΝΗ ΕΠΕΣΕ ΚΑΘΕΤΑ ΣΤΟ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ ΜΕΤΑΞΥ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ.ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΔΕΝ ΕΙΔΕ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ.ΑΦΟΥ ΕΡΙΞΑ ΜΠΟΛΙΚΑ ΚΛΩΤΣΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΡΟΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΙΣΙΩΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΩ ΤΗΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ. ΖΗΜΙΕΣ ΩΣ ΤΩΡΑ , ΣΤΡΑΒΩΜΕΝΕΣ ΜΠΟΥΚΑΛΕΣ, ΣΠΑΣΜΕΝΑ ΠΛΑΙΝΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΑΣΚΑ, ΣΠΑΣΜΕΝΟ ΜΠΡΟΣΤΙΝΟ ΦΤΕΡΟ, ΣΠΑΣΜΕΝΟ ΜΑΡΣΠΙΕ , ΣΠΑΣΜΕΝΗ ΠΙΣΩ ΟΥΡΑ, ΚΑΤΑΓΔΑΡΜΕΝΗΚΑΡΙΝΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΓΔΑΡΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΤΑ MIGONIA. ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΦΟΡΟΥΣΑ ΚΡΑΝΟΣ, ΜΠΟΥΦΑΝ, ΜΠΟΤΕΣ,ΓΑΝΤΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΟ ΠΛΑΤΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΑΘΑ ΟΥΤΕ ΓΡΑΝΤΖΟΥΝΙΑ.
    ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ
    ΓΑΜΩ ΤΗ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ ΜΟΥ ΓΑΜΩ

  2. #2
    Τεχνητό Μέλος Το avatar του/της GyPsy
    Εγγραφή
    28/01/2003
    Μηνύματα
    373

    ΞΕΣΚΙΣΕ ΤΗΝ...

    ....ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΒΡΕΙΣ ΚΑΙ ΦΩΝΑΞΕ ΚΑΙ ΕΜΑΣ!!!!!!!

    ΤΟΥΣ ΜΠΑΤΣΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΩΝΑΞΕΣ?
    ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑΠΑΓΓΕΛΤΗ ΔΙΩΞΗ Η ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΗ!!!!!
    Πωλείται XX 98' Full Extra.

    Πωλήθηκε...

  3. #3
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/06/2003
    Μηνύματα
    121
    ΕΔΩ ΡΕ ΚΟΣΤΑ ΡΩΤΟΥΣΑ ΑΝ ΕΙΔΕ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΤΗΝ ΚΟΥΦΗ.. ΟΧΙ ΤΡΟΧΑΙΑ ΔΕΝ ΦΩΝΑΞΑ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ ΕΣΤΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΜΑΡΤΥΡΑ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΤΛΑΒΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΜΕ ΧΤΥΠΗΣΕ ΕΝΑ MICRA KOKKINO , AN HTAN MICRA... ΧΕΣΕ ΨΗΛΑ ΚΑΙ ΑΓΝΑΝΤΕΥΕ

  4. #4
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200

    Που να την βρεις τώρα!!!

    Την έκανε Αλέκος!!Μα καλά δεν μπορούσε κάποιος να την σταματήσει ρε γαμώτη μου??? Υποτίθεται κίνηση θα είχε!! Τι να πει κανείς!!! Τουλάχιστον πάλι καλά που δεν έπαθες εσύ κάτι!!

  5. #5
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302

    Re: Εγκαταλειψη Θυματοσ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από sv5byt
    ΠΡΩΙ 9 Η ΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΟΜΗΡΙΔΟΥ ΣΚΥΛΙΤΣΗ ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΣΤΑΜΑΤΗΜΕΝΟΣ.ΑΝΑΒΕΙ ΠΡΑΣΙΝΟ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΑΩ ΜΕ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΣ ΑΘΗΝΑ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΖΑΒΕΛΑ ΜΙΑ ΜΑΛΑΚΟ ΜΕ ΕΝΑ NISSAN MICRA ΕΡΧΟΜΕΝΗ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΟΤΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΩΡΙΔΑ ΤΗΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ Η ΔΕΞΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΕΡΜΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ . ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΕ ΣΠΡΩΞΕΙ ΜΕ ΤΑ ΠΛΑΓΙΑ ΠΟΥ ΜΕ ΧΤΥΠΗΣΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΠΕΤΑΞΕΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΡΑΣΠΕΔΟ ΤΟ ΤΣΙΜΕΝΤΕΝΙΟ.ΦΥΣΙΚΑ ΕΠΕΣΑ ..ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΚΑΝ... ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΗΣ. ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΑ ΠΩ ΟΤΙ ΧΕΣΤΗΚΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΟΛΟΤΟΥΜΠΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΛΩΡΙΔΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΟΥΣΑΝ ΚΑΡΓΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ. ΕΥΤΥΧΩΣ Η ΜΗΧΑΝΗ ΕΠΕΣΕ ΚΑΘΕΤΑ ΣΤΟ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ ΜΕΤΑΞΥ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ.ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΔΕΝ ΕΙΔΕ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ.ΑΦΟΥ ΕΡΙΞΑ ΜΠΟΛΙΚΑ ΚΛΩΤΣΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΡΟΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΙΣΙΩΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΩ ΤΗΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ. ΖΗΜΙΕΣ ΩΣ ΤΩΡΑ , ΣΤΡΑΒΩΜΕΝΕΣ ΜΠΟΥΚΑΛΕΣ, ΣΠΑΣΜΕΝΑ ΠΛΑΙΝΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΑΣΚΑ, ΣΠΑΣΜΕΝΟ ΜΠΡΟΣΤΙΝΟ ΦΤΕΡΟ, ΣΠΑΣΜΕΝΟ ΜΑΡΣΠΙΕ , ΣΠΑΣΜΕΝΗ ΠΙΣΩ ΟΥΡΑ, ΚΑΤΑΓΔΑΡΜΕΝΗΚΑΡΙΝΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΓΔΑΡΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΤΑ MIGONIA. ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΦΟΡΟΥΣΑ ΚΡΑΝΟΣ, ΜΠΟΥΦΑΝ, ΜΠΟΤΕΣ,ΓΑΝΤΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΟ ΠΛΑΤΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΑΘΑ ΟΥΤΕ ΓΡΑΝΤΖΟΥΝΙΑ.
    ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ
    ΓΑΜΩ ΤΗ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ ΜΟΥ ΓΑΜΩ
    krima re file, elpizo na vgaleis akri kai na thn vreis thn #%#%$^$#^$^$#^
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  6. #6
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/06/2003
    Μηνύματα
    121
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΘΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΠΑΙΔΕΣ.
    ΜΙΧΑΛΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΙΧΕ ΑΛΛΑ ΜΕ ΡΟΗ ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΠΡΙΝ ΤΟ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ ΟΠΟΤΕ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΞΕΙ.
    JULIUS ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΩΣ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΔΗΛΩΣΗ ΕΝΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΛΗΡΩΣΩ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΤΗΣ ΚΕΦΑΛΗΣ ΜΟΥ..

  7. #7
    ΑΠΛΟ ΜΕΛΟΣ
    Εγγραφή
    19/11/2003
    Μηνύματα
    9
    ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΦΙΛΕ,ΤΟ ΠΟΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ.
    ΜΗΝ ΣΟΥ ΦΑΝΕΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΑΝ ΤΟ ΖΩΟΝ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΙ ΕΓΙΝΕ,ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΖΩΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ
    ΠΗΡΑΝ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΤΙ ΝΑ ΠΩ :ZZZ:

    ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ
    OΛΑ ΚΑΛΑ

  8. #8
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/10/2003
    Μηνύματα
    199
    ...Ειλικρινά τέτοια περιστατικά με στεναχωρουν αφάνταστα και με κανουν να ντρεπομαι για το ανθρωπο.

    Μου κανει εντύπωση που ουτε και ενας δεν ειδε τον αριθμο της (καθως σε κατι τετοια σκηνικα το πρωτο πραγμα που κοιταμε ειναι ο αριθμος πλαισίου του/της μ@λ@κ@ ) και κανεις δεν σταματησε να σε βοηθήσει!!
    Στα αληθεια ποσο ΑΝΑΙΣΘΗΤΟΣ μπορει να ειναι καποιος ωστε να αφηνει καποιον ετσι αβοήθητο και να φεύγει σαν να μην συμβαινει τιποτα..?? Κρεμασμα θέλουν!!!

    Τουλαχιστον, το ευχάριστο ειναι οτι εισαι καλα εσυ και μας το διηγήσαι.

    Σου εύχομαι καλα ξεμπερδέματα σε όλα!!

  9. #9
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/06/2003
    Μηνύματα
    121
    ΝΙΚΟ ΜΠΟΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ Η ΓΚΟΜΕΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΝ ΚΑΙ ΧΛΩΜΟ ΤΟ ΚΟΒΩ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΣΗΚΩΘΗΚΑ Η ΤΥΠΙΣΑ ΕΙΧΕ ΚΟΨΕΙ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΚΑΜΜΙΑ 100 ΜΕΤΡΑ ΠΟΙΟ ΚΑΤΩ.ΑΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΠΟΙΟ ΠΙΘΑΝΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΟΥΛΕΨΕ......

  10. #10
    Madness? THIS IS SPARTA!! Το avatar του/της Wizard13
    Εγγραφή
    23/11/2003
    Μηνύματα
    374
    Πρώτ' απ' όλα περαστικά και να χαίρεσε που είσαι καλά.

    Δεύτερον για να το γνωρίζετε όλοι και να ξέρετε τι πρέπει να γίνεται σε τέτοιες περιπτώσεις:
    Όλοι μας όσοι πληρώνουμε ασφάλιστρα, πληρώνουμε και ένα μικρό ποσό κάθε 6μηνο που είναι για το Επικουρικό Ταμείο. Αυτό είναι ένα ταμείο που αποζημιώνει θύματα εγκατάλειψης.
    Φυσικά για να γίνει αυτό, πρέπει το συμβάν να καταγραφεί από την αστυνομία, ή να υπάρχει τραυματισμός, οπότε θα καταγραφεί από το ΕΚΑΒ που θα πρέπει να έρθει οπωσδήποτε!

    Τα χρήματά σας θα τα πάρετε αρκεί να το κυνηγήσετε αρκετά.
    Τώρα στην περίπτωση που μπορείτε να το καλύψετε μέσω ενός φίλου, ίσως είναι πιό απλή λύση, αλλά αν δεν μπορείτε ή δεν είστε σίγουρος ότι θα υπάρξει δυνατότητα, τότε πρέπει να ειδοποιηθεί η αστυνομία για να καταγραφεί το γεγονός.

    Καλό βέβαια είναι, να καλείτε ΠΑΝΤΑ την αστυνομία, είτε φταίτε είτε όχι, όσο και να σας υπόσχεται ο άλλος ότι θα σας κάνει δήλωση, ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ σας υπογράψει φιλική. Δεκάδες προβλήματα δεν θα υπήρχαν, αν καλούσαν όλοι την αστυνομία...
    Wizard! "Έν οίδα, ότι ουδέν οίδα" - Σωκράτης (469πΧ - 399πΧ)
    [font=Geneva]Το να είσαι το παράδειγμα δεν είναι ο κατάλληλος τρόπος να φτάσεις ψηλά, είναι ο μόνος τρόπος - Albert Einstein (1879-1955)[/font]

  11. #11
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.700
    To πρώτο από όλα είναι ότι δεν χτύπησες

    δυστυχώς βέβαια που δεν μπόρεσε κάποιος να της πάρει το νούμερο και για να σε αποζημειώσει και για να την διώξιουν από τους δρόμους.

    Το χειρότερο είναι ότι όπως υπόθηκε ήδη μάλλον δεν κατάλαβε τι έκανε και απλά μπορεί να το ξανακάνει

    Περαστικά στη μηχανή


    (Τουλάχιστον μετά από τέτοια να μπορούμε να λέμε περάστικα μόνο για την μηχανή και όχι για τον αναβάτη)

  12. #12
    ΑΠΛΟ ΜΕΛΟΣ
    Εγγραφή
    19/11/2003
    Μηνύματα
    9
    ΦΙΛΕ ΣΠΥΡΟ ΤΟΤΕ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟΝ ΔΩΣΕΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΟΝ ΠΟΥΛ$$$ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΘΑ ΞΑΕΦΕΥΓΕ
    ΠΟΤΕ
    OΛΑ ΚΑΛΑ

  13. #13
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011
    [FONT=courier new]Δεν λες πάλι καλά που περπατάς; Με πόσα ήσουν;
    Το πόρισμα είναι ένα:
    [/FONT]


    [FONT=century gothic]ΓΥΝΑΙΚΑ στο ΤΙΜΟΝΙ ο ΘΑΝΑΤΟΣ ζυγώνει![/FONT]

  14. #14
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/06/2003
    Μηνύματα
    121
    ΘΟΔΩΡΗ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Ο ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΣ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΤΙΜΟΝΙ ΣΚΟΤΩΝΕΙ. ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΝΤΡΕΣ ΟΔΗΓΟΥΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΧΟΝΤΡΟΤΑΤΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ.ΤΟ ΟΤΙ ΜΕ ΧΤΥΠΗΣΕ , ΕΦΥΓΕ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΙΣ ΚΑΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ
    ΕΠΙΡΕΠΕΙΣ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΟΥ ΓΑΜΩ

    ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΩΡΑ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ.
    ΟΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΕΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΣΚΙΣΜΕΝΑ ΜΠΟΥΦΑΝ ΚΑΙ ΧΤΥΠΗΜΕΝΑ ΚΡΑΝΟΙ ΑΠΟ ΑΤΥΧΗΜΑ???

    ΦΙΛΕ WIZARD ΑΠ'ΟΤΙ ΕΜΑΘΑ ΤΟ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΕΙΔΟΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΛΥΨΗΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΟΙ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΑΠΟΖΗΜΙΩΝΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΟΙ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΟΣ ΒΑΡΕΣΕΙ ΚΑΝΟΝΙ!!!!

  15. #15
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sv5byt

    ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΩΡΑ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ.
    ΟΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΕΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΣΚΙΣΜΕΝΑ ΜΠΟΥΦΑΝ ΚΑΙ ΧΤΥΠΗΜΕΝΑ ΚΡΑΝΟΙ ΑΠΟ ΑΤΥΧΗΜΑ???
    NAI !!!! ΑΠΟ ΟΣΟ ΞΕΡΩ ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΟΛΑ!!! ΑΛΛΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ Η ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΔΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΣΟ!!!ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΚΙΝΗΤΑ, ΓΥΑΛΙΑ ΞΕΡΩ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ, ΑΝ ΠΑΣ ΔΙΚΑΣΤΙΚΑ ΖΗΤΑΣ ΨΥΧΙΚΗ ΟΔΥΝΗ ΚΤΛ ΚΤΛ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΑΠΛΑ ΑΡΓΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ, ΙΣΩΣ ΦΤΑΣΕΙ ΜΕ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ!

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ΠΡΟΣΟΧΗ! : Εγκατάλειψη θύματος τροχαίου
    από sfigas στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 23/11/2007, 17:48
  2. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 03/09/2007, 11:58
  3. Τροχαίο και εγκατάλειψη
    από jarv στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 24/05/2005, 11:22
  4. Εγκατάλειψη Παλιάς Μοτοσυκλέτας
    από sourtaggias στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 14/12/2003, 22:03

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF