Σελίδα 7 από 7 ΠρώτοΠρώτο ... 234567
Προβολή αποτελεσμάτων 91 έως 104 από 104

Θέμα: Μεταχειρισμένο enduro μεταβίβαση και έκδοση πινακίδας

  1. #91
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της SeniorCanardo
    Εγγραφή
    22/08/2018
    Μηνύματα
    787
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από typhoon Προβολή μηνύματος
    Μη μου αγχώνεσαι! Όλα θα γίνουν. Γράψε μου εδώ τι θέματα εχεις να σου πω τι μπορείς να κάνεις. Από τις φωτό φαίνεται ότι θέλει δισκοπλακες κάποια στιγμή. Ειδικά τώρα στην αρχή που δεν θα το ανοίγεις τρέλα το γκάζι οκ τρεναρεις την αλλαγή.

    Το πολυοργανο το έχεις? Δουλεύει?

    Για αρχή κατέβασε το owners manual κ ξεκινά διάβασμα. Ρύθμιση αναρτήσεων προς το μαλακό.
    Πιέσεις ελαστικών 14-15 κ χαλαρά στο δρόμο.
    Οπωσδήποτε ασφάλιση με οδική βοήθεια (θα χρειαστεί άνετα!)

    Σε επόμενο βήμα τσεκ το power valve κ ρύθμισε το κι αυτό στο τέρμα χαλαρό, έτσι ώστε να είναι πολύ γραμμικό το μηχανάκι κ να μην έχει δίχρονο ξέσπασμα.

    Κι ότι άλλο θες εδώ είμαστε! (Κ στο dirt bike...)
    Να σαι καλά ρε αγόρι, γιατί έχω αρχίσει να βγάζω σπυριά.

    Δισκόπλακες σίγουρα θέλει και το είδα και επι τόπου, αλλά μέχρι το φθινόπωρο πιστεύω να με βγάλουν.

    Το πολυόργανο δεν υπάρχει. Δεν κατάλαβα το γιατί, δεν είναι κάτι στάνταρντ ?!
    Αυτός επέμενε ότι δεν το είχε ποτέ. Επίσης το μπροστά μασκάκι είναι αλλαγμένο, δεν είναι το μανίσιο.
    Λες να φύγαν όλα μαζί σε καμιά τούμπα;;;

    Το ένα ψυγείο έχει φάει πολύ ξύλο, και είδα και μπαλώματα.

    Το δεξί πλαστικό του ντεπόζιτου έχει σπασίματα, αλλά είναι στη θέση του.

    Επίσης μπαλώματα είδα και στην εισαγωγή.

    Η εξάτμιση το έχει φάει το ξύλο της.
    Αλλά μάλλον θα έρθει με κάποιο τρόπο κάποια στιγμή.

    Έχω κατεβάσει owners manual και service manual.

    Λαδάκι ποιο και πόσο (το manual λέει από 1:40 έως 1:60, ανάλογα με το λάδι )
    δηλαδή από 2,5% μέχρι 1,66%...

    Ο προηγούμενος λέει ότι έβαζε Castrol Racing 17ml / 1 lt ???
    Υποθέτω ότι εννοεί αυτό

    Επίσης θα πρέπει κοιτάξω για καμιά ποδιά για προστασία στο μέλλον?

  2. #92
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    27/12/2008
    Μηνύματα
    1.008
    Τα exc είχαν ένα ψηφιακό πολυοργανο από το εργοστάσιο που ήταν χιλιόμετρητης κ ωρομετρο ( κ διάφορες άλλες λειτουργίες). Για ποιο λόγο το αφαιρούσαν πότε δε μπορεσα να το καταλάβω...

    Anyway ... Βόλτα γίνεται κ χωρίς αυτό. Αλλά θεωρητικά χρειάζεται (όταν κάποια στιγμή αλλάξεις πιστονακι) να παρακολουθείς τις ώρες λειτουργίας. Οπότε σε μακρινό πλάνο θα υπολογίσεις ένα εξωτερικό ωρομετρο.

    Μασκακι κ πλαστικά...ευλογησον μάλλον έχουν σπάσει από τούμπα, αλλά αν το δεις από τη θετική του μεριά δε σε νοιάζει αν πέσεις!

    Γενικά θα πέσεις αρκετά...και σχετικά ανώδυνα.
    Τα ψυγεία όσο δε χάνουν μη τα κοιτάς. Ότι έγινε έγινε. Η εξάτμιση φτιάχνει κι αυτή, αλλά κ πάλι σε επόμενη φάση. Όσο λειτουργεί αστη. Θεωρητικά χρειάζεσαι ένα κροκόδειλο προστασίας. Θα μπει κι αυτός όταν την φουσκώσεις. Ποδιά φρόντισε την πιο άμεσα ειδικά αν κινείσαι σε πέτρινα τερέν.

    Λαδακι όπως έχουμε ξαναπεί καλό συνθετικό σε αναλογία μέσο όρο! 1:50 δηλαδή. Θα καπνίζει αλλά δε σε νοιάζει.
    Με μπουζί ότι λέει η εταιρεία δηλαδή br8eg. Είναι ακριβά τα ατιμα αλλά πάρε να έχεις μερικά spare ειδικά τώρα στην αρχή θα σου χρειαστούν.

    Κάποια στιγμή να κάνεις κ ένα τσεκ τις ρυθμίσεις του καρμπυρατέρ. Νούμερο ζιγκλερ, θέση βελόνας , στροφές αέρα κ ρελαντί. Εκεί δίπλα είναι κ οι βαλβίδες ριντ, δες τες κι αυτές γιατί κάνουν μεγάλη διαφορά.

  3. #93
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kickstart
    Εγγραφή
    25/09/2018
    Μηνύματα
    852
    αντε με το καλο φίλε...και καλες βολταρες τωρα...προσεκτικα μεχρι να του παρεις τον αερα, και εννοειται σπρωξε οτι λεφτα σου εμειναν να παρεις οσο καλυτερο εξοπλισμο γινεται...μην πας στο βουνο με οτι να ναι.

    βαζε φωτο να γουσταρουμε...

  4. #94
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της SeniorCanardo
    Εγγραφή
    22/08/2018
    Μηνύματα
    787
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από typhoon Προβολή μηνύματος
    Τα exc είχαν ένα ψηφιακό πολυοργανο από το εργοστάσιο που ήταν χιλιόμετρητης κ ωρομετρο ( κ διάφορες άλλες λειτουργίες). Για ποιο λόγο το αφαιρούσαν πότε δε μπορεσα να το καταλάβω...

    Anyway ... Βόλτα γίνεται κ χωρίς αυτό. Αλλά θεωρητικά χρειάζεται (όταν κάποια στιγμή αλλάξεις πιστονακι) να παρακολουθείς τις ώρες λειτουργίας. Οπότε σε μακρινό πλάνο θα υπολογίσεις ένα εξωτερικό ωρομετρο.

    Μασκακι κ πλαστικά...ευλογησον μάλλον έχουν σπάσει από τούμπα, αλλά αν το δεις από τη θετική του μεριά δε σε νοιάζει αν πέσεις!

    Γενικά θα πέσεις αρκετά...και σχετικά ανώδυνα.
    Τα ψυγεία όσο δε χάνουν μη τα κοιτάς. Ότι έγινε έγινε. Η εξάτμιση φτιάχνει κι αυτή, αλλά κ πάλι σε επόμενη φάση. Όσο λειτουργεί αστη. Θεωρητικά χρειάζεσαι ένα κροκόδειλο προστασίας. Θα μπει κι αυτός όταν την φουσκώσεις. Ποδιά φρόντισε την πιο άμεσα ειδικά αν κινείσαι σε πέτρινα τερέν.

    Λαδακι όπως έχουμε ξαναπεί καλό συνθετικό σε αναλογία μέσο όρο! 1:50 δηλαδή. Θα καπνίζει αλλά δε σε νοιάζει.
    Με μπουζί ότι λέει η εταιρεία δηλαδή br8eg. Είναι ακριβά τα ατιμα αλλά πάρε να έχεις μερικά spare ειδικά τώρα στην αρχή θα σου χρειαστούν.

    Κάποια στιγμή να κάνεις κ ένα τσεκ τις ρυθμίσεις του καρμπυρατέρ. Νούμερο ζιγκλερ, θέση βελόνας , στροφές αέρα κ ρελαντί. Εκεί δίπλα είναι κ οι βαλβίδες ριντ, δες τες κι αυτές γιατί κάνουν μεγάλη διαφορά.
    Σιγά σιγά θα γίνουν όλα!
    Πήρα εντούρο 15ετίας λογικό να έχει κάποια θεματάκια.
    Αυτά να είναι, να μην βγάλει τίποτα χοντρό μόνο.

    Λαδάκι έχεις να προτείνεις κάποιο που χρησιμοποιείς εσύ και είσαι ευχαριστημένος;
    Έχω διαβάσει τόσα πολλά και ο καθένας λέει το δικό του. Μπορώ να πάω βάση manual σε motorex Cross Power που το βρίσκω στα 16€.

    Για ποδιά να ψάξω έτοιμη ή να πάω σε ιδιοκατασκευή. Παίζει μια άκρη για CNC!
    Πατρόν μάλλον κάπου θα βρω ή μπορώ και να σχεδιάσω μόνος μου.

    To μπουζάκι διπλάσια τιμή από αυτό που φοράει το άλλο μου μηχανάκι

    Κάνα δοσομετρήτη για να μετράω τα βενζινόλαδα από πού;

  5. #95
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της SeniorCanardo
    Εγγραφή
    22/08/2018
    Μηνύματα
    787
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Kickstart Προβολή μηνύματος
    αντε με το καλο φίλε...και καλες βολταρες τωρα...προσεκτικα μεχρι να του παρεις τον αερα, και εννοειται σπρωξε οτι λεφτα σου εμειναν να παρεις οσο καλυτερο εξοπλισμο γινεται...μην πας στο βουνο με οτι να ναι.

    βαζε φωτο να γουσταρουμε...
    Ευχαριστώ φίλος για τις ευχές αλλά και για την βοήθεια.

    Από εξοπλισμό είμαι άσχετος τελείως.
    Να κοιτάξω για μεταχειρισμένο ή όχι.
    Έχουμε κάτι "επώνυμο" σε VFM?
    Αυτά τα πιο φθηνά (σχετικά) τύπου, Fovos, Thor, Wulfsport, λένε τίποτα...

  6. #96
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.155
    Μιά χαρά λάδι είναι το Μοτορέξ.
    Ογκομετρητή ή από μαγαζιά με είδη κομμωτηρίου ή από πλαστικά-κινεζομαγαζιά, φτηνά είναι κάνα δυό ευρώ.....
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  7. #97
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kickstart
    Εγγραφή
    25/09/2018
    Μηνύματα
    852
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SeniorCanardo Προβολή μηνύματος
    Ευχαριστώ φίλος για τις ευχές αλλά και για την βοήθεια.

    Από εξοπλισμό είμαι άσχετος τελείως.
    Να κοιτάξω για μεταχειρισμένο ή όχι.
    Έχουμε κάτι "επώνυμο" σε VFM?
    Αυτά τα πιο φθηνά (σχετικά) τύπου, Fovos, Thor, Wulfsport, λένε τίποτα...
    θες οπωσδήποτε:

    Μπότες (εντούρο και τπτ αλλο)
    Θώρακα
    Επικαλαμιδες (εντουραδικες που πιάνουν και γόνατο εννοείται)
    Κρανος με γείσο
    Μάσκα
    και προσωπικά αν υπήρχαν τα λεφτά θα έπαιρνα και κάτι για αγκωνες και το προστατευτικό για αυχένα...

    Ρουχα-στολη αν δεν σου βγαινουν τα λεφτα τωρα στην αρχη καλύτερα να πας σε μεταχειρο ή οτι υπάρχει από φίλους και δεν το φοράνε πια..

    εισαι και μακρια να σου δινα ενα παντελονι απο τοτε που ημουν νιατο και λεπτος...δεν το χω πολυβαλει δεν μου κανει πια...πόσα κιλα είσαι και τι ύψος;

    ψαχνω ντουλάπα να το βρω και θα σου πω αμα ειναι να χρεωθεις τον κουριερ να στο στειλω... επίσης εχω κι ενα ζευγαρι γαντια απο ebay αφορετα (δεν μου εκαναν) κινεζια μεν αλλα με προστευτικα κοκκαλα και ολα τα κόλπα, αν σε ενδιαφερει θα στα βγαλω καμια φωτο να τα δεις.

    Οι μάρκες που βάζεις (οι φθηνές) μια χαρά ειναι τωρα για αρχή...και Wulfsport εχω φορεσει και Thor...και ειναι μια χαρα...Την Fovos την φοράει φίλος σε φορμα πανω κατω και ειναι μια χαρα..

  8. #98
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της SeniorCanardo
    Εγγραφή
    22/08/2018
    Μηνύματα
    787
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Kickstart Προβολή μηνύματος
    θες οπωσδήποτε:

    Μπότες (εντούρο και τπτ αλλο)
    Θώρακα
    Επικαλαμιδες (εντουραδικες που πιάνουν και γόνατο εννοείται)
    Κρανος με γείσο
    Μάσκα
    και προσωπικά αν υπήρχαν τα λεφτά θα έπαιρνα και κάτι για αγκωνες και το προστατευτικό για αυχένα...

    Ρουχα-στολη αν δεν σου βγαινουν τα λεφτα τωρα στην αρχη καλύτερα να πας σε μεταχειρο ή οτι υπάρχει από φίλους και δεν το φοράνε πια..

    εισαι και μακρια να σου δινα ενα παντελονι απο τοτε που ημουν νιατο και λεπτος...δεν το χω πολυβαλει δεν μου κανει πια...πόσα κιλα είσαι και τι ύψος;

    ψαχνω ντουλάπα να το βρω και θα σου πω αμα ειναι να χρεωθεις τον κουριερ να στο στειλω... επίσης εχω κι ενα ζευγαρι γαντια απο ebay αφορετα (δεν μου εκαναν) κινεζια μεν αλλα με προστευτικα κοκκαλα και ολα τα κόλπα, αν σε ενδιαφερει θα στα βγαλω καμια φωτο να τα δεις.

    Οι μάρκες που βάζεις (οι φθηνές) μια χαρά ειναι τωρα για αρχή...και Wulfsport εχω φορεσει και Thor...και ειναι μια χαρα...Την Fovos την φοράει φίλος σε φορμα πανω κατω και ειναι μια χαρα..

    Πω πω, φχαριστώ ρε φίλος.

    Σωματότυπος "κομοδίνο"
    Ύψος: 1,70m
    Βάρος: 70-75kg.(Τα περισσότερα μυικά).
    Οπότε τα Medium άλλες φορές τσιτώνουν λίγο στην πλάτη και άλλες φορές τα Large κολυμπάνε στα μανίκια.

    Άλλα αν υπάρχουν πραγματάκια που βρίσκονται σε αχρηστία ή έχουν φθορές και δεν είναι για πώληση, καλοδεχούμενα.
    Δεν με πολύ νοιάζουν οι φθορές, ξέρουμε να βάλουμε και ένα μπάλωμα.

    Αύριο πάω να τσιμπήσω λαδάκι, δοσομετρητή ένα δοχείο για μίξη και Κυριακή έχω βρει μια ωραία φλαταδούρα (γήπεδο ολόκληρο δηλαδή) να αρχίσω να συνηθίζω λίγο το μηχανάκι.

  9. #99
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.723
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SeniorCanardo Προβολή μηνύματος
    Ευχαριστώ φίλος για τις ευχές αλλά και για την βοήθεια.

    Από εξοπλισμό είμαι άσχετος τελείως.
    Να κοιτάξω για μεταχειρισμένο ή όχι.
    Έχουμε κάτι "επώνυμο" σε VFM?
    Αυτά τα πιο φθηνά (σχετικά) τύπου, Fovos, Thor, Wulfsport, λένε τίποτα...
    Δεν παιρνεις κανα τηλεφωνο μηπως τα βρειτε και τη βγαλεις στο τζαμπε;

    https://www.car.gr/parts/view/213354...thes-equipment

  10. #100
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της balakia
    Εγγραφή
    10/04/2010
    Μηνύματα
    223
    Μεγεια και καλοβολτο το μηχανάκι.
    Όταν ψάξεις για εξοπλισμό δώσε μεγάλη προσοχή στην μασκα-γυαλια,να μην θολώνει εύκολα,είναι πολύ σημαντικό γιατί αν θολώνει θα την βγάζεις με πολύ μεγάλο κίνδυνο για τα μάτια σου.
    Εγώ κόντεψα να χάσω το μάτι μου και την έβγαλα με ράμματα μόνο από κλωνάρι.
    Τελευταία τροποποίηση από balakia; 11/03/2019 στις 00:21.
    ΣΚΟΝΗ ΠΕΤΡΕΣ ΛΑΣΠΗ ΟΛΗ ΜΕΡΑ......
    ΤΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΡΩΣΟΠΙΚΟΤΗΤΕΣ

  11. #101
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της balakia
    Εγγραφή
    10/04/2010
    Μηνύματα
    223
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από balakia Προβολή μηνύματος
    Μεγεια και καλοβολτο το μηχανάκι.
    Όταν ψάξεις για εξοπλισμό δώσε μεγάλη προσοχή στην μασκα-γυαλια,να μην θολώνει εύκολα,είναι πολύ σημαντικό γιατί αν θολώνει θα την βγάζεις με πολύ μεγάλο κίνδυνο για τα μάτια σου.
    Εγώ κόντεψα να χάσω το μάτι μου και την έβγαλα με ράμματα μόνο από κλωνάρι.
    Πω ρε π@υστη,ο δαίμονας του πληκτρολογίου (κορεκτορας)
    ΣΚΟΝΗ ΠΕΤΡΕΣ ΛΑΣΠΗ ΟΛΗ ΜΕΡΑ......
    ΤΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΡΩΣΟΠΙΚΟΤΗΤΕΣ

  12. #102
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της SeniorCanardo
    Εγγραφή
    22/08/2018
    Μηνύματα
    787
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από balakia Προβολή μηνύματος
    Μεγεια και καλοβολτο το μηχανάκι.
    Όταν ψάξεις για εξοπλισμό δώσε μεγάλη προσοχή στην μασκα-γυαλια,να μην θολώνει εύκολα,είναι πολύ σημαντικό γιατί αν θολώνει θα την βγάζεις με πολύ μεγάλο κίνδυνο για τα μάτια σου.
    Εγώ κόντεψα να χάσω το μάτι μου και την έβγαλα με ράμματα μόνο από κλωνάρι.
    Ευχαριστώ για τις ευχές.
    Θα το έχω στο νου μου, αυτό για τη μάσκα.

    "Κακόβολτο" σπάω και ΕΓΩ το κεφάλι μου να καταλάβω τι θέλει να πει ο ποιητής.
    Υ.Γ.: Θα μου μείνει ρε φίλε και ένα απωθημένο γιατί ήμουν πολύ κοντά στην αγορά ενός WR, αλλά κώλωσα στο θέμα των ανταλλακτικών και της παλαιότητας.
    Τελευταία τροποποίηση από SeniorCanardo; 12/03/2019 στις 11:36.

  13. #103
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της SeniorCanardo
    Εγγραφή
    22/08/2018
    Μηνύματα
    787
    Λοιπόν την Κυριακή έκανα την πρώτη (μικρή) βόλτα.
    Βρήκα ένα οικόπεδο με ήπια κλίση, με χαλίκι, χώμα αλλά και χόρτα και το ανεβοκατέβαινα.
    Μερικές ασκήσεις ισορροπίας με χαμηλές ταχύτητες, δοκιμή στα φρένα του, κλειδώματα μπρος και πίσω τροχού κλπ.

    Φοβερό παιχνίδι είναι η πρώτη εικόνα.
    Πολύ ψηλό το μπ@θρδέλο, δεν μπόρεσα να το κρατήσω κάνα δυο φορές όταν έγειρε.
    Με δυσκόλεψε αρκετά το να αλλάζω ταχύτητες όρθιος. Στο φρενάρισμα κάπως καλύτερα τα πράγματα.
    Αρχή είναι που θα πάει θα το βρω.
    Απίστευτη αίσθηση αυτό το σημείο που τσιμπάει το δίχρονο γκάζι.

    Πριν τη βόλτα καθαρίστηκε το φιλτροκούτι, που ήταν μέσα στα χώματα και το φίλτρο που ήταν πεντακάθαρο σαν καινούργιο αλλά τέρμα στεγνό.
    Το μηχανάκι υποτίθεται ότι έχει 6 ταχύτητες, τη 6ή δεν τη βρήκα κάπου???
    Λέτε να συμβαίνει κάτι κακό ή από τη χαρά μου πηδούσα ταχύτητες.
    Τα ηλεκτρικά του θέλουν λίγο μάζεμα με την πρώτη ευκαιρία.

    Ψάχνομαι για εξοπλισμό αρχικά και παρέα σιγά σιγά.

  14. #104
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της balakia
    Εγγραφή
    10/04/2010
    Μηνύματα
    223
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SeniorCanardo Προβολή μηνύματος
    Λοιπόν την Κυριακή έκανα την πρώτη (μικρή) βόλτα.
    Βρήκα ένα οικόπεδο με ήπια κλίση, με χαλίκι, χώμα αλλά και χόρτα και το ανεβοκατέβαινα.
    Μερικές ασκήσεις ισορροπίας με χαμηλές ταχύτητες, δοκιμή στα φρένα του, κλειδώματα μπρος και πίσω τροχού κλπ.

    Φοβερό παιχνίδι είναι η πρώτη εικόνα.
    Πολύ ψηλό το μπ@θρδέλο, δεν μπόρεσα να το κρατήσω κάνα δυο φορές όταν έγειρε.
    Με δυσκόλεψε αρκετά το να αλλάζω ταχύτητες όρθιος. Στο φρενάρισμα κάπως καλύτερα τα πράγματα.
    Αρχή είναι που θα πάει θα το βρω.
    Απίστευτη αίσθηση αυτό το σημείο που τσιμπάει το δίχρονο γκάζι.

    Πριν τη βόλτα καθαρίστηκε το φιλτροκούτι, που ήταν μέσα στα χώματα και το φίλτρο που ήταν πεντακάθαρο σαν καινούργιο αλλά τέρμα στεγνό.
    Το μηχανάκι υποτίθεται ότι έχει 6 ταχύτητες, τη 6ή δεν τη βρήκα κάπου???
    Λέτε να συμβαίνει κάτι κακό ή από τη χαρά μου πηδούσα ταχύτητες.
    Τα ηλεκτρικά του θέλουν λίγο μάζεμα με την πρώτη ευκαιρία.

    Ψάχνομαι για εξοπλισμό αρχικά και παρέα σιγά σιγά.
    http://www.dirtbike.gr/index.php
    ΣΚΟΝΗ ΠΕΤΡΕΣ ΛΑΣΠΗ ΟΛΗ ΜΕΡΑ......
    ΤΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΡΩΣΟΠΙΚΟΤΗΤΕΣ

Σελίδα 7 από 7 ΠρώτοΠρώτο ... 234567

Παρόμοια θέματα

  1. Ιραν και εκδοση βιζας
    από Pattaya boy στο forum Πληροφορίες
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 03/05/2014, 21:05
  2. Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 03/02/2012, 13:53
  3. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 02/10/2011, 09:58
  4. Έκδοση πινακιδας σε καθαροαιμο
    από christosyz στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 06/03/2008, 07:17

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF