Σελίδα 2 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 78

Θέμα: Καλή Οδική Βοήθεια

  1. #16
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    418
    Για πείτε ρε 'σεις... Που να πάω...

  2. #17
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.728
    Ε τι ανιχνευτης εισαι ρε συ; Κανε μια ανιχνευση τωρα που εχεις καποιες προτασεις.

    Δες τι προσφερει ο καθενας και αποφασιζεις τι σε συμφερει.

  3. #18
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    418
    ….χαχαχαα…. Κόντεψα να πνιγώ με το τσάι...

  4. #19
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    418
    123

  5. #20
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    418
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    Εγω εχω και τα δυο στη Europ Assistance. Απλα συνεργαζεται με αυτους ο ασφαλιστης μου, δεν το εψαξα κιολας γιατι δεν ειμαι καθολου του ταξιδιου.
    Δυο φορες τους εχω καλεσει εντος αστικου κυκλου και ηρθαν γρηγορα, ηταν εξυπηρετικοι. Απ'ο,τι βλεπω το συμβολαιο μου ειναι στα 15,55€ το εξαμηνο.

    www.europ-assistance.gr

    Tηλ. 2103497000
    e-mail: EAGR@europ-assistance.gr
    ...ως γνήσιος ανιχνευτής, σου αναφέρω πως την υπηρεσία την βρήκα με 30 ευρώ στην ίδια εταιρεία ή με 15ευρώ το εξάμηνο...

    Παίζει να πάω εδώ μιας και ξέρω και τον αντιπρόσωπο εδώ στο νησί... Μια χαρά. Thanks φίλε.

  6. #21
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.728
    Λογικο να εχει κι ο ασφαλιστης μια μικρη προμηθεια. Το κοστος του να μην ασχοληθεις καθολου και να σου ερθει το συμβολαιο στο mail.

    Τιποτα μαν, αχρειαστη σου ευχομαι.

  7. #22
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.691
    Δεν καταλαβαίνω για ποιο λογο θέλεις κατι τετοιο.

    Θεωρώ οτι η κάλυψη των συμβολαίων ασφάλισης ειναι αρκετή.

    Μπορεί βεβαια να μην εχω κατα νου καποια παράμετρο που να αλλαζει την παραπανω άποψη.

    Μπορεις να μας πεις γιατι καποιος να κανει ξεχωριστό συμβόλαιο οδικής βοήθειας;

  8. #23
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    418
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από harris_x Προβολή μηνύματος
    Δεν καταλαβαίνω για ποιο λογο θέλεις κατι τετοιο.

    Θεωρώ οτι η κάλυψη των συμβολαίων ασφάλισης ειναι αρκετή.

    Μπορεί βεβαια να μην εχω κατα νου καποια παράμετρο που να αλλαζει την παραπανω άποψη.

    Μπορεις να μας πεις γιατι καποιος να κανει ξεχωριστό συμβόλαιο οδικής βοήθειας;
    Αν μείνω από βενζίνη, λάστιχο, μπαταρία κλπ... Δεν θα με καλύψει η υφιστάμενη ασφάλεια μου παρα μόνο ως συνέπεια ατυχήματος. Για αυτό. Εσύ γιατί λες πως είναι αχρείαστη;

    Μου έχει τύχει παλαιότερα να βρίσκομαι Παγκράτι, να έχω αφήσει το κλειδί ανοιχτό, και να μένω από μπαταρία... Ένα τηλέφωνο πήρα, κάθισα στο τοπικό καφέ για ένα εσπρεσσάκι, και σε μισή ώρα είχα φύγει δίχως να ιδρώσω καν... Ήμουν σε Express Service τότε... Σε πληροφορώ πως ήταν το ποιο απολαυστικό espresso ever...

    Σε κάλυψα;
    Τελευταία τροποποίηση από anixneyths; 18/02/2019 στις 18:38.

  9. #24
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    418
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    Λογικο να εχει κι ο ασφαλιστης μια μικρη προμηθεια. Το κοστος του να μην ασχοληθεις καθολου και να σου ερθει το συμβολαιο στο mail.

    Τιποτα μαν, αχρειαστη σου ευχομαι.
    ...και μιας και είμαι ανιχνευτής πάρε και ένα άρθρο δώρο... https://www.iefimerida.gr/news/78362...υγιουκλ

  10. #25
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.154
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από anixneyths Προβολή μηνύματος
    Αν μείνω από βενζίνη, λάστιχο, μπαταρία κλπ... Δεν θα με καλύψει η υφιστάμενη ασφάλεια μου παρα μόνο ως συνέπεια ατυχήματος. Για αυτό. Εσύ γιατί λες πως είναι αχρείαστη;

    Μου έχει τύχει παλαιότερα να βρίσκομαι Παγκράτι, να έχω αφήσει το κλειδί ανοιχτό, και να μένω από μπαταρία... Ένα τηλέφωνο πήρα, κάθισα στο τοπικό καφέ για ένα εσπρεσσάκι, και σε μισή ώρα είχα φύγει δίχως να ιδρώσω καν... Ήμουν σε Express Service τότε... Σε πληροφορώ πως ήταν το ποιο απολαυστικό espresso ever...

    Σε κάλυψα;
    Άμα δεν θες να ιδρώσεις θα πλΕρώσεις...Νόμος
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  11. #26
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    418
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bowleno Προβολή μηνύματος
    Άμα δεν θες να ιδρώσεις θα πλΕρώσεις...Νόμος
    ...χαχαχα…Σοφό. Λίγα όμως... Και σε περίπτωση ρυμούλκησης(αν υπάρχει συνδρομή) πολύ λιγότερα...Διότι κώλος κλασμένος γιατρός χεσμένος...
    Τελευταία τροποποίηση από anixneyths; 18/02/2019 στις 19:37.

  12. #27
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.096
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από anixneyths Προβολή μηνύματος
    Αν μείνω από βενζίνη, λάστιχο, μπαταρία κλπ... Δεν θα με καλύψει η υφιστάμενη ασφάλεια μου παρα μόνο ως συνέπεια ατυχήματος. Για αυτό. Εσύ γιατί λες πως είναι αχρείαστη;
    Γι'αυτό κάνεις ασφάλεια ΜΕ οδική. Το κόστος δε θα είναι πάνω από 30-40€/έτος. Ειδικά για το μηχανάκι σου, παίζει να είναι κάνα 20ρικο.
    Life begins at 45°.

  13. #28
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.691
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από anixneyths Προβολή μηνύματος
    Αν μείνω από βενζίνη, λάστιχο, μπαταρία κλπ... Δεν θα με καλύψει η υφιστάμενη ασφάλεια μου παρα μόνο ως συνέπεια ατυχήματος. Για αυτό. Εσύ γιατί λες πως είναι αχρείαστη;

    Μου έχει τύχει παλαιότερα να βρίσκομαι Παγκράτι, να έχω αφήσει το κλειδί ανοιχτό, και να μένω από μπαταρία... Ένα τηλέφωνο πήρα, κάθισα στο τοπικό καφέ για ένα εσπρεσσάκι, και σε μισή ώρα είχα φύγει δίχως να ιδρώσω καν... Ήμουν σε Express Service τότε... Σε πληροφορώ πως ήταν το ποιο απολαυστικό espresso ever...

    Σε κάλυψα;
    Ναι με καλυψες...

    Με μπαταρια με έχουν μεταφέρει, για λάστιχο δεν ξερω αλλα θα επρεπε και για βενζίνη λογικο μου φαινεται να μην...

  14. #29
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    418
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BLiTzER Προβολή μηνύματος
    Γι'αυτό κάνεις ασφάλεια ΜΕ οδική. Το κόστος δε θα είναι πάνω από 30-40€/έτος. Ειδικά για το μηχανάκι σου, παίζει να είναι κάνα 20ρικο.
    ...καταρχήν, η οδική βοήθεια είναι και αυτή ασφάλεια αλλά όχι η υποχρεωτική(είναι επικουρική). Αν τώρα εννοείς πως υπάρχει πακέτο δύο σε ένα, ναι είναι πιθανόν να είναι φθηνότερο ως σύνολο αν αγοραστούν μαζί(δύο συμβόλαια)... Δεν ξέρω βέβαια αν υπάρχει πακέτο που να εμπεριέχει τα πάντα(οδική βοήθεια + ασφάλεια ατυχήματος) ως ένα συμβόλαιο...

    Η Interlife ας πούμε από όπου έχω αγοράσει την υποχρεωτική ασφάλεια, πουλάει δύο ξεχωριστά πακέτα, δεν τα μπερδεύει... Πάντως θα κάνω μια,δυό ερωτήσεις επ'αυτoύ αύριο στις ασφαλιστικές και οδικές και θα ενημερώσω.
    Τελευταία τροποποίηση από anixneyths; 18/02/2019 στις 19:34.

  15. #30
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    418
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από harris_x Προβολή μηνύματος
    Ναι με καλυψες...

    Με μπαταρια με έχουν μεταφέρει, για λάστιχο δεν ξερω αλλα θα επρεπε και για βενζίνη λογικο μου φαινεται να μην...
    Και για βενζίνη έρχονται φίλε αλλά και για λάστιχο(αναφέρομαι σε οδική ασφάλεια,όχι στην ασφάλεια ατυχήματος)...
    Τελευταία τροποποίηση από anixneyths; 18/02/2019 στις 19:36.

Σελίδα 2 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. οδική βοήθεια
    από BELZEBOYLIS στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 27/03/2006, 13:58
  2. ΟΔΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑ
    από zolotas στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 30/11/2005, 23:09
  3. Οδική βοήθεια Ducati
    από skous στο forum Ducati
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 18/07/2005, 10:51
  4. Οδική βοήθεια
    από THEOD στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 15/04/2005, 13:05
  5. Οδικη Βοηθεια??
    από noble στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 24/02/2005, 23:14

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF