Σελίδα 5 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 102

Θέμα: Καλύτερο 300άρι = ??

  1. #61
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    17/08/2011
    Μηνύματα
    538
    Πανο επειδη ειναι η πρωτη σου μηχανη οπως γραφεις μην το πολυψαχνεις. Τα παντα ειναι σχετικα και παιρνεις τις αναλογες απαντησεις. Δηλαδη για καποιον ενα δικυκλο που δεν εχει φαιρινγκ δεν ειναι για εκτος πολης. Για αλλον ειναι μια χαρα....Επισης το εκτος πολης ειναι κατι σχετικο για τον καθενα... Με ολα αυτα πιστευω οτι χανεις την ουσια.... Την μοτοσυκλετα την αγοραζεις πρωτιστος για να νιωθεις τον αερα στο προσωπο ενα καλοκαιρινο απογευμα....και να μυριζεις ολες τις μυρωδιες απο τα θυμαρια ή τα νυχτολουλουδα....ακομα καλυτερα με το κοριτσι σου απο πισω να σε κρατει αγκαλια...
    Με ολα τα μηχανακια που σου αναφεραμε αυτο μπορεις να το κανεις. Μην χανεσαι με τις ατελειωτες αναλυσεις. Αυτα θα τα δεις οταν αγορασεις μια και ξεκαθαρισουν μεσα σου οι αναγκες σου.

  2. #62
    Μέλος
    Εγγραφή
    06/06/2018
    Μηνύματα
    50
    Σωστή απάντηση. Και στοχευμένη. Αλλά επειδή και το χρήμα δεν φυτρώνει πρέπει να τα ζυγίσω όσο πιο καλά γίνεται. Αυτό προσπαθώ να κάνω, αλλά δε σου κρύβω πως έχω ζαλιστεί με τις απόψεις, τα reviews τα "πάρε αυτό μην πάρεις αυτό" κλπ και θέλω να καταλήξω. Ή θα πάρω το kawasaki που είναι καλή επιλογή και σα μάρκα και ως προς τη δύναμη ή θα πάρω το wolf που είναι από τα αγαπημένα μου εμφανισιακά αλλά θα συμβιβαστώ με τη μικρή του δύναμη. Στο τσακ για κορώνα γράμματα

  3. #63
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/07/2015
    Μηνύματα
    1.286
    Αν έχεις λεφτά για kawa πάρε kawa. Δεν έχει κανένα νόημα να κοιτάς κινέζικα/κορεατικα.

  4. #64
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.065
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mia_zoi_kawa Προβολή μηνύματος
    Την μοτοσυκλετα την αγοραζεις πρωτιστος για να νιωθεις τον αερα στο προσωπο ενα καλοκαιρινο απογευμα....και να μυριζεις ολες τις μυρωδιες απο τα θυμαρια ή τα νυχτολουλουδα....ακομα καλυτερα με το κοριτσι σου απο πισω να σε κρατει αγκαλια...
    Life begins at 45°.

  5. #65
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    913
    Φιλε μου...οσον αφορα τα χρηματα εγω ακομη την χρωσταω..ηξερα οτι θα δωσω καποιο σεβαστο ποσο και οταν δεν υπαρχει χρημα να τρεχει εχεις φρενο!
    Τα ζυγισα στο μυαλο μου ....και στην καρδια μου
    εκτος απο το τι προσφερει μιλαω ΚΑΘΑΡΑ στο αντιτιμο..και εκανα την επιλογη μου και ας θα δωσω και 5-6 μηνες δοσεις περισσοτερες!
    Θεωρω οτι εαν σε περνει καντο και εσυ βαλε καμια δοση παραπανω εαν δεν τα εχεις ολα !
    Με νευριαζε και μου την εδινε το γεγονος να παρω κατι και να κυκλοφορω στον δρομο...και στο απεναντι ρευμα η στο φαναρι διπλα μου να ειναι ο ποθος μου και να με φρεναρε στην επιλογη μου 500-600 ευρω!!
    ΑΙ ΣΙΧΤΙΡ ειπα..και πηγα και το πηρα.
    Εαν και εσυ εχεις κατι στην καρδια σου...κανε την επιλογη με κατι που σου αρεσει..και αξιζει να το βλεπεις και να καυ@@νεις !

  6. #66
    Μέλος
    Εγγραφή
    06/06/2018
    Μηνύματα
    50
    Φτάνω μέχρι το kawasaki οικονομικά. Απλά εμφανισιακά μου αρέσει το wolf :P

  7. #67
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/07/2015
    Μηνύματα
    1.286
    (Η sym δεν ξέρει να φτιάχνει μηχανές)

    Καλημέρα παιδιά,καλά κούλουμα!

  8. #68
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.427
    Σύγκριση εταιρίας ζωής 122 χρόνων που κατασκευάζει space robotics projects,military transport aircrafts,τραίνα ε και κάτι μοτοσυκλέτες ,τρέχει από το 60τόσο στα παγκόσμια με πολλά εκ $$ για εξέλιξη και τεχνολογία με μία άλλη που κατασκευάζει σκουτερς και αλυσοπρίονα.
    porca miseria.

  9. #69
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.723
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από katsar Προβολή μηνύματος
    Σύγκριση εταιρίας ζωής 122 χρόνων που κατασκευάζει space robotics projects,military transport aircrafts,τραίνα ε και κάτι μοτοσυκλέτες ,τρέχει από το 60τόσο στα παγκόσμια με πολλά εκ $$ για εξέλιξη και τεχνολογία με μία άλλη που κατασκευάζει σκουτερς και αλυσοπρίονα.
    Δε νομιζω πως θα κανει κανεις στα σοβαρα τη συγκριση αναμεσα σε Z300 και Sym Wolf, ως μηχανες. Η διαφορα ειναι μεγαλη απο οποια πλευρα κι αν το δεις (κυλινδρισμος, βαρος, ισχυς, αξιοπιστια, μεταπωλητικη αξια, κοκ). Αλλα αφου του φιλου του αρεσει το Wolf ειναι κατι πολυ σημαντικο κι αυτο. Εκει τιθεται το θεμα... Ξερει πως το Z ειναι πιο καλη αγορα αλλα υπαρχει ερωτας. Εγω σ'αυτην την περιπτωση παω πασο, ας παρει αυτο που του αρεσει. Ενταξει, στο κατω κατω τα Sym δεν ειναι και Daytona να αρχισουν να πεφτουν βιδες δεξια κι αριστερα στο εξαμηνο. Μια αλφα αξιοπιστια υπαρχει.

  10. #70
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/07/2018
    Μηνύματα
    382
    Φίλος απλά πάρε αυτή που όταν την βλέπεις σου σηκώνεται.. Απλά..

  11. #71
    Μέλος
    Εγγραφή
    06/06/2018
    Μηνύματα
    50
    O ptc με νιώθει. Το ξέρω πως το Ζ είναι η σαφώς καλύτερη επιλογή. Αλλά η εμφάνιση του wolf με έχει κερδίσει. Αλλά βαρέθηκα να το σκέφτομαι.! Ααααααα!! :@ :@

  12. #72
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panos76
    Εγγραφή
    10/05/2011
    Μηνύματα
    3.263
    Κάποτε θα τα θυμόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε.

  13. #73
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.723
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panagos159 Προβολή μηνύματος
    η εμφάνιση του wolf με έχει κερδίσει.
    Έτσι από περιέργεια, το Honda CB1000R, όχι το πρόσφατο, το προηγούμενο μοντέλο, σου αρέσει;
    Έχω ζάλη, ζάλη στο κεφάλι, έχω ζούρλα στο μυαλό,
    παίζουν βιφόρια και αρβιεφίδια, γραναζιωτικό σκοπό

  14. #74
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/03/2018
    Μηνύματα
    298
    Σκέψου ότι το κάβα είναι κάτι σε σουμπαρου κ το λύκος είναι χιουνται, χαχαχαχα

  15. #75
    Μέλος
    Εγγραφή
    06/06/2018
    Μηνύματα
    50
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από telegonos Προβολή μηνύματος
    Έτσι από περιέργεια, το Honda CB1000R, όχι το πρόσφατο, το προηγούμενο μοντέλο, σου αρέσει;
    Πρώτη φορά το βλέπω αλλά δεν τρελάθηκα. Ούτε το honda ούτε το vstrom μου αρέσουν που πρότεινε ο φίλος. Το duke το 250 ομορφο είναι. Είναι αξιόλογο? Δεν το είχα στις επιλογές

Σελίδα 5 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Το καλύτερο παπί
    από COSMIC στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 52
    Τελευταίο μήνυμα: 02/01/2008, 18:39
  2. το καλύτερο.....
    από free rider στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 17/11/2004, 14:09
  3. το καλυτερο αντιστρες, μονο για αντρες
    από dimitris74 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 15/11/2004, 18:53
  4. για έναν καλύτερο.... Μπους!
    από adam_tsouk στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 09/08/2004, 19:04
  5. Το Καλυτερο Ανεκδοτο Ολων
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 11/12/2003, 15:07

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF