Σελίδα 3 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 81

Θέμα: Crypton x Προβλήματα ....!!!

  1. #31
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.597
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctoras Προβολή μηνύματος
    πλακίτσα στην πλακίτσα το αφήνουμε και συμβαίνει, κακώς όμως συμβαίνει αυτό, μπορεί, αν τόσο πολύ πια δεν την παλεύει με τις "ανόητες" ερωτησεις-απαντήσεις <<ο εκάστοτε>> να κάνει ενα ignore απο το να πετάξει την λαλακία του
    έχει ο κάθε "μεν" την δυνατοτητα να λέει τη μαλακία του αλλά για λόγους αποστείρωσης ή/και πολιτικης ορθότητας, δεν θα την έχει ο κάθε "δε";;;
    για πάρτο λίγο αλλιώς γιατρέ.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  2. #32
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της viper1
    Εγγραφή
    16/02/2010
    Μηνύματα
    2.343
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από safari13 Προβολή μηνύματος
    Καλησπέρα παιδιά ...!! Ακολουθεί μεγάλο κείμενο .... Έχω ένα Crypton X 2ο χέρι με 37 χιλιάδες χιλιόμετρα ( για Crypton X έχει να δώσει ακόμα ) και ενώ όλα καλά και ωραία αλλάζω ένα φίλτρο ελεύθερο και μια εξάτμιση και άρχισε να σκάει η εξάτμιση και καμιά φορά να σβήνει ... Όταν το πήγα για σέρβις μου λέει στο ρύθμισα για να μην σκάει η εξάτμιση και να μην σβήνει αλλά το μηχανάκι τώρα σαν να μην πηγαίνει βήμα αργεί να ανεβάσει στροφές και σαν να είναι χρεπι πιάνει τα 100 με δυσκολία ενώ τα είχε για πλάκα ... Επίσης όταν το ανοίγω με μίζα και είναι στο ρελαντί βαράει σαν κομπρεσέρ μέχρι να πέσουν οι στροφές και γενικά αργούν πολύ να πέσουν .... Έφυγα από αυτό μάστορα πήγα σε άλλο που μου πρότειναν και είναι καλός και έτρεχε σε αγώνες και μαλακ€+#+€ .. το μηχανάκι όπως το πήγα έτσι το πήρα ... Αρχικά τι λέτε να σκάλισε ο προηγούμενος μάστορας και τώρα δεν πάει βήμα ??? Επίσης ψάχνω μηχανικό αξιόπιστο όλοι να φάνε λεφτά ναι οκ είμαι 23 χρόνων λεφτά θα σου δώσω ρε φίλε πρόσεξε το μην μου τα φας τα βγάζω με δυσκολία .... Κάθε συμβουλή χρήσιμη ευχαριστω ...!!
    Σαφάρι 13 πόσο κόστισαν τα έξτρα που έβαλες στο μηχανάκι και πόσα έχεις πληρώσει σε μάστορες?
    Αν το δεύτερο ποσό είναι μεγαλύτερο από το πρώτο έχεις κάνεις λάθος. Αν είναι μικρότερο και συνεχίζεις να το πειράζεις θα γίνει μεγαλύτερο.
    ΠΡΙΝ πειράξουμε ένα μηχανάκι ΡΩΤΑΜΕ. Αν δεν ρωτήσουμε ιδίως όταν δεν ξέρουμε φτάνεις εκεί που είσαι τώρα. Οπότε μπαίνεις στην κατηγορία του γαύρου. Ο παθών μαθων.
    Καλό να είσαι μέτριος αρκεί να είσαι Καφές

  3. #33
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.423
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    έχει ο κάθε "μεν" την δυνατοτητα να λέει τη μαλακία του αλλά για λόγους αποστείρωσης ή/και πολιτικης ορθότητας, δεν θα την έχει ο κάθε "δε";;;
    για πάρτο λίγο αλλιώς γιατρέ.
    ε τώρα με ρωτάς? δεν ξέρεις? Φυσικά και κάποιοι έχουν το ακαταλόγιστο ότι και εάν γράψουν αντιδεοντολογικό με τους κανόνες του φόρουμ, ενώ αν το κάνει ο νέος το μπούλο. Και αντε οκ καταλαβαίνω τις συμπάθειες, παρατηρώ καθημερινά οτι ενώ εισέρχονται καθημερινά καινούργιοι, πολλοί απο αυτους σας το λένε ότι είναι ενοχλημένοι απο απαντήσεις που λαμβάνουν. ή να 'μαστε ευαίσθητοι με όλους ή με κανέναν
    αυτό λέω
    you rise you fall you're down then you rise again

  4. #34
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.796
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctoras Προβολή μηνύματος
    ε τώρα με ρωτάς? δεν ξέρεις? Φυσικά και κάποιοι έχουν το ακαταλόγιστο ότι και εάν γράψουν αντιδεοντολογικό με τους κανόνες του φόρουμ, ενώ αν το κάνει ο νέος το μπούλο. Και αντε οκ καταλαβαίνω τις συμπάθειες, παρατηρώ καθημερινά οτι ενώ εισέρχονται καθημερινά καινούργιοι, πολλοί απο αυτους σας το λένε ότι είναι ενοχλημένοι απο απαντήσεις που λαμβάνουν. ή να 'μαστε ευαίσθητοι με όλους ή με κανέναν
    αυτό λέω
    Πάνω από 10 χρόνια εδώ μέσα και την λες για τον Oldman? Νομίζω είσαι λάθος. Ξαναδες το λίγο. Χωρίς ίχνος διάθεσης για αντιπαράθεση.

  5. #35
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.423
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vaska Προβολή μηνύματος
    Πάνω από 10 χρόνια εδώ μέσα και την λες για τον Oldman? Νομίζω είσαι λάθος. Ξαναδες το λίγο. Χωρίς ίχνος διάθεσης για αντιπαράθεση.
    φίλε, προσωπικά καταλαβαίνω την κατάσταση, το θέμα είναι οτι πολλοί νεοεισερχόμενοι που μπαίνουν για να ρωτήσουν και δεν ξέρουν την "φάση" του καθενός, βγαίνουν με αίσθηση οτι είτε τον "δουλεύουν" είτε τον ειρωνεύονται. Κάποιοι απο αυτούς το έγραψαν οτι είναι ενοχλημένοι. Και τι κάνει οι κοινωνία για αυτό? Να μην τον επισημάνω? Εκτός εάν θα πρέπει να αναθεωρηθούν οι κανόνες λειτουργίας του φόρουμ.
    Πιστεύω οτι η επιτυχία του μοτο.γρ σε σχεση με άλλες κοινότητες βασίζεται οτι έχει συντονιστικά μέλη παραδοσιακά που δεν αφήνουν μπάχαλα και αρνητικές καταστάσεις.
    you rise you fall you're down then you rise again

  6. #36
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της viper1
    Εγγραφή
    16/02/2010
    Μηνύματα
    2.343
    Έχουμε χάσει την ποιότητα και έχουμε μπει στην εποχή της ποσότητας. Και αυτο δεν μπορεί να μπει μέσα στους κανόνες κανενός φόρουμ. Σε μερικούς λοιπόν που έχουμε κουραστεί με πολλά και λόγω ηλικίας έχουμε κοντό φυτίλι...
    Καλό να είσαι μέτριος αρκεί να είσαι Καφές

  7. #37
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.597
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vaska Προβολή μηνύματος
    Πάνω από 10 χρόνια εδώ μέσα και την λες για τον Oldman? Νομίζω είσαι λάθος. Ξαναδες το λίγο. Χωρίς ίχνος διάθεσης για αντιπαράθεση.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από viper1 Προβολή μηνύματος
    Έχουμε χάσει την ποιότητα και έχουμε μπει στην εποχή της ποσότητας. Και αυτο δεν μπορεί να μπει μέσα στους κανόνες κανενός φόρουμ. Σε μερικούς λοιπόν που έχουμε κουραστεί με πολλά και λόγω ηλικίας έχουμε κοντό φυτίλι...



    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctoras Προβολή μηνύματος
    φίλε, προσωπικά καταλαβαίνω την κατάσταση, το θέμα είναι οτι πολλοί νεοεισερχόμενοι που μπαίνουν για να ρωτήσουν και δεν ξέρουν την "φάση" του καθενός, βγαίνουν με αίσθηση οτι είτε τον "δουλεύουν" είτε τον ειρωνεύονται. Κάποιοι απο αυτούς το έγραψαν οτι είναι ενοχλημένοι. Και τι κάνει οι κοινωνία για αυτό? Να μην τον επισημάνω? Εκτός εάν θα πρέπει να αναθεωρηθούν οι κανόνες λειτουργίας του φόρουμ.
    Πιστεύω οτι η επιτυχία του μοτο.γρ σε σχεση με άλλες κοινότητες βασίζεται οτι έχει συντονιστικά μέλη παραδοσιακά που δεν αφήνουν μπάχαλα και αρνητικές καταστάσεις.
    Επειδή δεν είσαι ουτε χθεσινός αλλά ούτε δείχνεις και άνιωθος, να στο πω αλλιώς (επειδή επικεντρώνεσαι στους νεοεισερχόμενους).
    Όταν μπαίνει κάποιος σε μια παρέα, η λογική λέει ότι αυτός/ή θα προσαρμοστεί στους κώδικες,στο χιούμορ,στους τρόπους της παρέας.
    Δεν στέκει να περιμένει να προσαρμοστεί η υπάρχουσα παρέα πάνω του. σωστά;
    Τούτου δοθέντος (για να μιλήσω στη γλώσσα του παλιάνθρωπα) δεν μας νοιάζει και τόσο στην τελική, αν ο κάθε μετεωρίτης νέος αποδειχθεί άνιωθος να ανθιστεί λίγο (ελάχιστα) τη φτιάξη εδώ μέσα.
    Δες παράδειγμα το νεοσσό.μπήκε, δήλωσε την κουλαμάρα του,έφαγε το δούλεμα και την καζούρα του όπου αυτό σήκωνε, μπορεί κάπου να ενιωσε και λίγο άβολα στην αρχή αλλά νομίζω ενσωματώθηκε.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  8. #38
    Π@ΥΤΑΝΑ ΕΥΣΤΡΟΦΙΑ Το avatar του/της S705
    Εγγραφή
    23/03/2007
    Μηνύματα
    1.495
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος





    Επειδή δεν είσαι ουτε χθεσινός αλλά ούτε δείχνεις και άνιωθος, να στο πω αλλιώς (επειδή επικεντρώνεσαι στους νεοεισερχόμενους).
    Όταν μπαίνει κάποιος σε μια παρέα, η λογική λέει ότι αυτός/ή θα προσαρμοστεί στους κώδικες,στο χιούμορ,στους τρόπους της παρέας.
    Δεν στέκει να περιμένει να προσαρμοστεί η υπάρχουσα παρέα πάνω του. σωστά;
    Τούτου δοθέντος (για να μιλήσω στη γλώσσα του παλιάνθρωπα) δεν μας νοιάζει και τόσο στην τελική, αν ο κάθε μετεωρίτης νέος αποδειχθεί άνιωθος να ανθιστεί λίγο (ελάχιστα) τη φτιάξη εδώ μέσα.
    Δες παράδειγμα το νεοσσό.μπήκε, δήλωσε την κουλαμάρα του,έφαγε το δούλεμα και την καζούρα του όπου αυτό σήκωνε, μπορεί κάπου να ενιωσε και λίγο άβολα στην αρχή αλλά νομίζω ενσωματώθηκε.
    το αυτό..


    κουφάλα γαύρε τα πάντα εν σοφία γράφεις.

    στα του προβλήματος να πω και εγώ ότι μια επίσκεψη σε έναν εξουσιοδοτημένο συνεργείο θα λύσει το πρόβλημα.έτσι μου είπε ο εξουσιοδοτημένος από όπου μόλις γύρισα
    Η ΚΑΛΗ Η ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ
    ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΟΜΑΞΕΙ...
    ....ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ
    ΣΤΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ!!!!!

  9. #39
    Μέλος
    Εγγραφή
    31/07/2016
    Μηνύματα
    43
    Καλησπέρα παιδιά το θέμα λυθηκε όλα καλά πήγε σε εξουσιοδοτημένο συνεργείο ... Λοιπόν θα σας πω ότι στην αρχή δεν μου άρεσαν οι απαντήσεις διότι όταν κάποιος έχει ένα πρόβλημα και χρειάζεται βοήθεια προσπαθείς να τον βοήθεια και όχι να τον δουλέψεις ούτε πλάκα να κάνεις μαζί του ... Μετά είδα πως πάει το πράγμα και λέω και κατάλαβα είστε κάποια άτομα που γνωρίζεστε χρόνια κάνετε τις πλάκες σας και είστε δεμένοι αλλά με τέτοιες απαντήσεις δεν ενθαρρύνετε τον άλλο να ξανά να ρωτήσει κάτι ... Γιατί το φόρουμ νομίζω έχει σκοπό στο να βοηθάει δεν είμαστε όλοι γνωστές και βασίζεσαι στο εσείς ξέρετε κάτι και θα συμβούλεψε τε τον άλλο που μπορεί να μην ξέρει τίποτα και να σας έχει ρωτήσει και την πιο κουλή και χαζή ερώτηση όπως εγω .... το θέμα λήγει εδώ καλή συνέχεια σε όλους !!!

  10. #40
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.597
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από safari13 Προβολή μηνύματος
    Καλησπέρα παιδιά το θέμα λυθηκε όλα καλά πήγε σε εξουσιοδοτημένο συνεργείο ... Λοιπόν θα σας πω ότι στην αρχή δεν μου άρεσαν οι απαντήσεις διότι όταν κάποιος έχει ένα πρόβλημα και χρειάζεται βοήθεια προσπαθείς να τον βοήθεια και όχι να τον δουλέψεις ούτε πλάκα να κάνεις μαζί του ... Μετά είδα πως πάει το πράγμα και λέω και κατάλαβα είστε κάποια άτομα που γνωρίζεστε χρόνια κάνετε τις πλάκες σας και είστε δεμένοι αλλά με τέτοιες απαντήσεις δεν ενθαρρύνετε τον άλλο να ξανά να ρωτήσει κάτι ... Γιατί το φόρουμ νομίζω έχει σκοπό στο να βοηθάει δεν είμαστε όλοι γνωστές και βασίζεσαι στο εσείς ξέρετε κάτι και θα συμβούλεψε τε τον άλλο που μπορεί να μην ξέρει τίποτα και να σας έχει ρωτήσει και την πιο κουλή και χαζή ερώτηση όπως εγω .... το θέμα λήγει εδώ καλή συνέχεια σε όλους !!!
    Λυπάμαι που θα σε κακοκαρδίσω αλλά δεν κατάλαβες τίποτα.
    Το φόρουμ είναι μια αμφίδρομη πλατφόρμα.
    Δίνεις και παίρνεις.
    Εσύ ήρθες, με την άγνοια σου (δε σε χρεώνει κανείς για αυτό) και αμέσως "ζήτησες".
    Όταν δεν "πήρες" αμέσως, συγκεκριμένα αυτά που γύρεψες, τσίνισες.
    Σου εξήγησα κάποια πράγματα και φάνηκες να εννοείς.
    Τώρα με το τελευταίο σου όμως μας ανακοινώνεις απλά ότι το πρόβλημα λύθηκε και μας εύχεσαι ως μετεωρίτης καλή συνέχεια.
    Δεν φρόντισες να μοιραστείς την πληροφορία που έμαθες, τι δηλαδή προκάλεσε το πρόβλημα στο μηχανάκι σου έτσι ώστε να ωφεληθούν τυχόν μελλοντικοί νέοι χρήστες όπως εσύ.
    Αντ'αυτού κάνεις την κριτική σου χωρίς καν να λαμβάνεις υπόψιν πράγματα που σου είπανε και χωρίς φυσικά να πάρεις την παραμικρή μυρωδιά του μέσου.
    Ε για μπάστα ρε λεβέντη, πως την είδες δηλαδή;
    Ελπίζω να κάτσεις να σκεφτείς τι σου γράφω και να μη τα γράψεις στο γκιώνη σου.
    Όπως και να χει,είτε συνεχίσουμε να σε βλέπουμε εδώ είτε όχι, καλή συνέχεια και σε σένα.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  11. #41
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από safari13 Προβολή μηνύματος
    Καλησπέρα παιδιά το θέμα λυθηκε όλα καλά πήγε σε εξουσιοδοτημένο συνεργείο ... Λοιπόν θα σας πω ότι στην αρχή δεν μου άρεσαν οι απαντήσεις διότι όταν κάποιος έχει ένα πρόβλημα και χρειάζεται βοήθεια προσπαθείς να τον βοήθεια και όχι να τον δουλέψεις ούτε πλάκα να κάνεις μαζί του ... Μετά είδα πως πάει το πράγμα και λέω και κατάλαβα είστε κάποια άτομα που γνωρίζεστε χρόνια κάνετε τις πλάκες σας και είστε δεμένοι αλλά με τέτοιες απαντήσεις δεν ενθαρρύνετε τον άλλο να ξανά να ρωτήσει κάτι ... Γιατί το φόρουμ νομίζω έχει σκοπό στο να βοηθάει δεν είμαστε όλοι γνωστές και βασίζεσαι στο εσείς ξέρετε κάτι και θα συμβούλεψε τε τον άλλο που μπορεί να μην ξέρει τίποτα και να σας έχει ρωτήσει και την πιο κουλή και χαζή ερώτηση όπως εγω .... το θέμα λήγει εδώ καλή συνέχεια σε όλους !!!
    Χαίρομαι που βρέθηκε λύση στο πρόβλημα σου.
    Πες μας και εμάς τι ήταν η αιτία του κακού και πως λύθηκε το πρόβλημα σου.
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  12. #42
    Μέλος
    Εγγραφή
    31/07/2016
    Μηνύματα
    43
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από teogtp Προβολή μηνύματος
    Χαίρομαι που βρέθηκε λύση στο πρόβλημα σου.
    Πες μας και εμάς τι ήταν η αιτία του κακού και πως λύθηκε το πρόβλημα σου.
    Λοιπόν το πρόβλημα ήταν ότι ένας από τους μηχανικούς τι είχε κάνει .... Είχε κολλήσει τι βίδα που ρυθμίζεις το ρελαντί με κόλλα και δενγινόταν να να ρυθμιστεί ( αν είναι δυνατόν ) το είδα μπροστά στα μάτια μου δεν είναι ότι το έφτιαξα και μου το είπαν δεν γυρνάτε η βίδα στο ρελαντί καθώς και επίσης ρύθμισε στο διαγνωστικό τις αρχικές ρυθμίσεις που ήταν πριν ...

  13. #43
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    30/12/2009
    Μηνύματα
    6.123
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από safari13 Προβολή μηνύματος
    Καλησπέρα παιδιά το θέμα λυθηκε όλα καλά πήγε σε εξουσιοδοτημένο συνεργείο ... Λοιπόν θα σας πω ότι στην αρχή δεν μου άρεσαν οι απαντήσεις διότι όταν κάποιος έχει ένα πρόβλημα και χρειάζεται βοήθεια προσπαθείς να τον βοήθεια και όχι να τον δουλέψεις ούτε πλάκα να κάνεις μαζί του ... Μετά είδα πως πάει το πράγμα και λέω και κατάλαβα είστε κάποια άτομα που γνωρίζεστε χρόνια κάνετε τις πλάκες σας και είστε δεμένοι αλλά με τέτοιες απαντήσεις δεν ενθαρρύνετε τον άλλο να ξανά να ρωτήσει κάτι ... Γιατί το φόρουμ νομίζω έχει σκοπό στο να βοηθάει δεν είμαστε όλοι γνωστές και βασίζεσαι στο εσείς ξέρετε κάτι και θα συμβούλεψε τε τον άλλο που μπορεί να μην ξέρει τίποτα και να σας έχει ρωτήσει και την πιο κουλή και χαζή ερώτηση όπως εγω .... το θέμα λήγει εδώ καλή συνέχεια σε όλους !!!
    To ότι εμείς που γράφουμε εδώ κάποια χρόνια και το πρώτο μας ποστ δεν ήταν για να ζητήσουμε κάτι (ότι κι αν είναι αυτό) το ότι έχουμε απηυδήσει από όσους μπαίνουν, ρωτάνε, παίρνουν την απάντησή τους και άντε γειά και αν ξαναγράψουν είναι για να ξανά ζητήσουν κάτι δεν το συζητάμε, ε; (και δεν είναι και λίγοι) οπότε λίγο νεράκι στο κρασί σου ρίξε και δώσε βάση στα όσα είπε ο γαύρος.....
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  14. #44
    Μέλος Το avatar του/της korkod
    Εγγραφή
    02/12/2018
    Μηνύματα
    83
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bowleno Προβολή μηνύματος
    To ότι εμείς που γράφουμε εδώ κάποια χρόνια και το πρώτο μας ποστ δεν ήταν για να ζητήσουμε κάτι (ότι κι αν είναι αυτό) το ότι έχουμε απηυδήσει από όσους μπαίνουν, ρωτάνε, παίρνουν την απάντησή τους και άντε γειά και αν ξαναγράψουν είναι για να ξανά ζητήσουν κάτι δεν το συζητάμε, ε; (και δεν είναι και λίγοι) οπότε λίγο νεράκι στο κρασί σου ρίξε και δώσε βάση στα όσα είπε ο γαύρος.....
    Κοίταξε τα φόρουμ είναι για να λύνουμε απορίες βοηθάμε κτλπ
    Λογικό δεν είναι να μην ξαναγράφουν άμα τους ειρωνεύονται ;;;

  15. #45
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της george.S
    Εγγραφή
    22/09/2014
    Μηνύματα
    724
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    Το φόρουμ είναι μια αμφίδρομη πλατφόρμα.
    Δίνεις και παίρνεις.
    NA μοιραστείς την πληροφορία που έμαθες, τι δηλαδή προκάλεσε το πρόβλημα στο μηχανάκι σου έτσι ώστε να ωφεληθούν τυχόν μελλοντικοί νέοι χρήστες όπως εσύ.
    Η ουσια

    επίσης θα γνωρίσεις άτομα με το ίδιο πάθος/ενδιαφέροντα με σένα και πολλές φόρες ξεκινά μια φιλία.

    αλλά αυτό θέλει τον χρόνο του

    καλές βόλτες


Σελίδα 3 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Transalp Προβλήματα
    από Gladiator στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 13/07/2004, 15:24
  2. Eurosprt & Προβλήματα
    από jimbar στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 26/06/2004, 16:42
  3. Eurosprt & Προβλήματα
    από jimbar στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 26/06/2004, 16:41
  4. Μακροχρόνιο παρκινγκ και προβλήματα...
    από nauko στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 26/04/2004, 20:08
  5. Προβλήματα Login και Μηνύματα “not register”
    από Julius στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 27/01/2004, 10:42

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF