Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 7 από 7

Θέμα: Gear Led kle500

  1. #1
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/03/2018
    Μηνύματα
    298

    Gear Led kle500

    Παιδια αυτό από το λινκ μπαίνει σε Κλάρα; https://www.ebay.com/itm/LED-Motorcy...fbeb%7Ciid%3A1

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Δε λρει καπου οτι ειναι για συγκεκριμενο μηχανακι.Οποτε γιατι να μη μπαινει.Τω ερωτημα ειναι ΠΩΣ μπαινει?Εχει ενδοιαφερουσα τιμη και δε θα με χαλουσε.Αν και θα πρωτιμουσα θερμοκρασια κυνητηρα αλλα δε ξερω ποσο εχει και αν υπαρχει.
    Το συγκεκριμενο αξεσουαρ παντως η αληθεια ειναι οτι ειναι περιτο.Οταν δε "τραβαει"το μηχανακι κατεβαζεις.Οταν ανεβενουν οι στροφες "ανεβαζεις".Δε χρειαζεται να βλεπεις ταχυτητα...
    καθε μερα ...νεα μερα.

  3. #3
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.499
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    Το συγκεκριμενο αξεσουαρ παντως η αληθεια ειναι οτι ειναι περιτο.Οταν δε "τραβαει"το μηχανακι κατεβαζεις.Οταν ανεβενουν οι στροφες "ανεβαζεις".Δε χρειαζεται να βλεπεις ταχυτητα...
    Προσωπικά το θεωρώ σημαντικό. Θα μπορούσα να οδηγήσω μοτοσυκλέτα χωρίς αυτό, ακόμα και χωρίς στροφόμετρο ή ένδειξη στάθμης καυσίμου, αλλά δεν παύει να είναι χρήσιμη ένδειξη που βοηθάει στη βελτιστοποίηση της οδήγησης.

    Επιπλέον θα μου άρεσε να έχουν όλα τα μοτοσακά ένδειξη θερμοκρασίας λαδιού, τάσης μπαταρίας, πίεσης ελαστικών και στη ζελατίνα του κράνους να έχω μικρή προβολή του τι γίνεται πίσω μου.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της viper1
    Εγγραφή
    16/02/2010
    Μηνύματα
    2.346
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από νεοσσός Προβολή μηνύματος
    Προσωπικά το θεωρώ σημαντικό. Θα μπορούσα να οδηγήσω μοτοσυκλέτα χωρίς αυτό, ακόμα και χωρίς στροφόμετρο ή ένδειξη στάθμης καυσίμου, αλλά δεν παύει να είναι χρήσιμη ένδειξη που βοηθάει στη βελτιστοποίηση της οδήγησης.

    Επιπλέον θα μου άρεσε να έχουν όλα τα μοτοσακά ένδειξη θερμοκρασίας λαδιού, τάσης μπαταρίας, πίεσης ελαστικών και στη ζελατίνα του κράνους να έχω μικρή προβολή του τι γίνεται πίσω μου.
    Υπάρχουν ήδη όλα αυτά που θέλεις
    Καλό να είσαι μέτριος αρκεί να είσαι Καφές

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από νεοσσός Προβολή μηνύματος
    Προσωπικά το θεωρώ σημαντικό. Θα μπορούσα να οδηγήσω μοτοσυκλέτα χωρίς αυτό, ακόμα και χωρίς στροφόμετρο ή ένδειξη στάθμης καυσίμου, αλλά δεν παύει να είναι χρήσιμη ένδειξη που βοηθάει στη βελτιστοποίηση της οδήγησης.

    Επιπλέον θα μου άρεσε να έχουν όλα τα μοτοσακά ένδειξη θερμοκρασίας λαδιού, τάσης μπαταρίας, πίεσης ελαστικών και στη ζελατίνα του κράνους να έχω μικρή προβολή του τι γίνεται πίσω μου.
    Πρωσοπικα δε θυμαμαι ποτε να ειχα μοτοσυκλετα που να ειχε τετοιο γκατζετ απο το εργοστασιο.Δε μου χρειαστηκε ποτε.Αντιθετως στο φριγουιντ επειδη το "ταλεπωρω" θα μου αρεσε να ειχε ενδειξη θερμοκρασιας.Αυτο θεωρω αναγκαιο.Την ενδειξη ταχυτητας περιτο.Αυτο λεω.
    καθε μερα ...νεα μερα.

  6. #6
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/03/2018
    Μηνύματα
    298
    Θερμοκρασίας έβαλα μόνος μου και εύκολο ήταν, άλλαξα τον αισθητήρα από το λαμπάκι θερμοκρασίας με το όργανακι, στο κατέβασμα δεν έχω πρόβλημα, απλά καμία φορά δεν καταλαβαίνω αν έχω 6η και συμπλεκταρω τζάμπα αχαχαχ

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Alexinhogr Προβολή μηνύματος
    Θερμοκρασίας έβαλα μόνος μου και εύκολο ήταν, άλλαξα τον αισθητήρα από το λαμπάκι θερμοκρασίας με το όργανακι, στο κατέβασμα δεν έχω πρόβλημα, απλά καμία φορά δεν καταλαβαίνω αν έχω 6η και συμπλεκταρω τζάμπα αχαχαχ
    Δεν εισαι ο μονος.Ολοι το παθενουμε.Ψαχνουμε την 7η(η την 6η).Ε και?Σιγα τα ωα
    καθε μερα ...νεα μερα.

Παρόμοια θέματα

  1. Gear Ratio Τι εκφραζει?
    από oulas στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 10/06/2005, 13:11
  2. led light
    από stefanos στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 28/01/2005, 22:58
  3. Peagaso Vs Kle500 Vs Klr650????
    από lagel στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 22/03/2004, 08:53

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF