Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 60

Θέμα: Περιεργες Ιστοριες

  1. #31
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.458
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από roympos1994 Προβολή μηνύματος
    Ιστορίες να είχαμε να λέγαμε! Απλά ρωτάω αν φταίω εγώ ή αυτός.
    εσυ φταις που δίνεις σημασία σε ζωα και αφηνεις να σε επηρεάζουν ωστε να σε κατακλύζει τόσο που φτάνεις εδω να ψάχνεις το δίκιο σου.

    η συμπεριφορά του ειναι απαράδεκτη και δεν ειναι ο μονο οδηγός εκει εξω, τι κανεις? κορνάρεις φεύγεις , βρίζεις φεύγεις, σπας καθρέπτη φεύγεις, πέφτεις πανω του και καλεις τους μπάτσους (εδω βασικα μένεις)

    ομως το να το κουβαλάς τον μαλάκα ολη μερα στην ψυχολογία σου μονο εσυ χανεις αυτος το εχει ξεχάσει ήδη.

    και εμενα το πρωι εκανε ενας ταξιτζης επιτόπου στροφή σε κεντρικό δρομο. για λιγο δεν επεσα πανω στην πόρτα του, του ειπα ενα "εισαι σοβαρος?" και δεν ασχολήθηκα αλλο δεν το κουβαλαω μαζι μου να χαλιεμε. αυτο ενοουσα με το "και δεν μπενεις να το γραψεις σε κανενα φορουμ"

  2. #32
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/05/2009
    Μηνύματα
    839
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Sapadak Προβολή μηνύματος
    Του φευγάτου η μάνα δεν έκλαψε ποτέ

    η πειρα χρονον αυτο λεει. αλλα καποιες φορες καποιοι ξεπερνουν τα ορια.και τρωνε την κρανια στο κεφαλι.

  3. #33
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thunder ace
    Εγγραφή
    07/02/2013
    Μηνύματα
    2.441
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    Με το μηχανάκι έχεις ΕΝΑ ΑΤΟΥ
    Να μπορείς να φύγεις.
    Χρησιμοποίησε το.

    Αν πάλι θέλεις να τον πλακώσεις
    (κατανοητό αυτό)
    κατέβα και σκότωσε τον στο ξύλο
    όσο πιο γρήγορα μπορείς και χωρίς καμία προειδοποίηση
    *με τη μια ΑΝ μπορείς.
    να μην ξανασηκωθεί μέχρι να φύγεις.

    ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΝΟΗΜΑ
    και κυρίως ο διάλογος με ψυχανώμαλους.
    Πολεμάς ή το σκας.
    (κι όταν πολεμάς πολεμάς για τη ζωή σου όχι για να κάνεις ντα)
    Καθαρά πράγματα
    Άμα είσαι παλιός ξέρεις τι να κάνεις.
    Δεν σου κάνω πλάκα...μαζί σου Νίκο.

  4. #34
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    06/03/2019
    Μηνύματα
    22
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nostradamus Προβολή μηνύματος
    Να ξεκαθαρίσουμε κάτι σημαντικό. Τον ρώτησες αν είναι μαλακας η του είπες ότι είναι μαλακας ?
    Μάλλον τον ρώτησα δεν θυμάμαι είναι η αλήθεια

  5. #35
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.949
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ggs Προβολή μηνύματος
    οτιδήποτε εχει 4ροδες στον δρόμο , θέλει να σε σκοτώσει οταν καβαλας μηχανη.

    Δεν είναι θέμα αριθμού τροχών, αλλά θέμα του οδηγού του οχήματος και του μυαλού που (δεν) κουβαλάει...

  6. #36
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.155
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Sapadak Προβολή μηνύματος
    Αυτός με αμάξι και εσύ με μοτοσακό και δεν μπόρεσεις να φύγεις?.....

    Ελα ντέ......ούτε βεστρόμ νάχε..........
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  7. #37
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AUFGEBRACHT Προβολή μηνύματος
    Δεν είναι θέμα αριθμού τροχών, αλλά θέμα του οδηγού του οχήματος και του μυαλού που (δεν) κουβαλάει...
    Ξεκάθαρα είναι θέμα τροχών και των τόνων λαμαρίνας που κουβαλάνε.

    100000000000 φορές καλύτερα ο μαλάκας με το παπί παρά ο μαλάκας με το χιουνται..

    Και οι λόγοι είναι προφανείς.

    Ειδικά στην Αθήνα, όλα τα κουτιά πρέπει να αντιμετωπίζονται ως εν δυνάμει δολοφόνοι..

    Δλδ, με πολύ προσοχή και αποφυγή.

  8. #38
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της viper1
    Εγγραφή
    16/02/2010
    Μηνύματα
    2.342
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bulmont Προβολή μηνύματος
    Ελα ντέ......ούτε βεστρόμ νάχε..........
    Αφού έκανε ντριφτ ο ταξιτζής
    Καλό να είσαι μέτριος αρκεί να είσαι Καφές

  9. #39
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    06/03/2019
    Μηνύματα
    22
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SONone Προβολή μηνύματος
    εσυ φταις που δίνεις σημασία σε ζωα και αφηνεις να σε επηρεάζουν ωστε να σε κατακλύζει τόσο που φτάνεις εδω να ψάχνεις το δίκιο σου.

    η συμπεριφορά του ειναι απαράδεκτη και δεν ειναι ο μονο οδηγός εκει εξω, τι κανεις? κορνάρεις φεύγεις , βρίζεις φεύγεις, σπας καθρέπτη φεύγεις, πέφτεις πανω του και καλεις τους μπάτσους (εδω βασικα μένεις)

    ομως το να το κουβαλάς τον μαλάκα ολη μερα στην ψυχολογία σου μονο εσυ χανεις αυτος το εχει ξεχάσει ήδη.

    και εμενα το πρωι εκανε ενας ταξιτζης επιτόπου στροφή σε κεντρικό δρομο. για λιγο δεν επεσα πανω στην πόρτα του, του ειπα ενα "εισαι σοβαρος?" και δεν ασχολήθηκα αλλο δεν το κουβαλαω μαζι μου να χαλιεμε. αυτο ενοουσα με το "και δεν μπενεις να το γραψεις σε κανενα φορουμ"
    Η αληθεια ειναι οτι χεστηκα απλα βαριομουν στην δουλεια και ειπα να ανοιξω ενα θεμα, δεν καθομαι να χαλασω την ψυχικη μου ηρεμια με τον καθε βλακα που ειναι στον δρομο.
    IT/Security

  10. #40
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    06/03/2019
    Μηνύματα
    22
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από andreastwin Προβολή μηνύματος

    η πειρα χρονον αυτο λεει. αλλα καποιες φορες καποιοι ξεπερνουν τα ορια.και τρωνε την κρανια στο κεφαλι.
    σιγα μην χαλασω και το κρανος με την ενδοεπικοινωνια για τον χαζο!
    IT/Security

  11. #41
    Ελ προφεσόρ Το avatar του/της Nik0s_Dk
    Εγγραφή
    12/11/2014
    Μηνύματα
    678
    Κανα 3αρι χρόνια πριν δούλευα εξωτερικές δουλειές για την Καθημερινή. Είμαι λοιπόν με το παπί της εταιρείας προφανώς και μόνιμα στην πίεση, στην γέφυρα που βγάζει στο γηπεδο Καραισκάκης (πριν το ύψος του μνημειου των θυμάτων της 7 για όσους ξέρουν) βγαίνω από τον παράδρομο στον κυρίως δρόμο (εχω στοπ), κοιτάζω βγαίνω τερμα δεξια και με περνάει συριζα ενα σμαρτακι. Κανω την κλασικη παλινδρομική κίνηση του χεριού αλλα συνεχίζω το δρομο μου γιατί βιάζομαι. Ο τύπος έχει δει την κίνηση μου, κοβει με το σμαρτ , εν τω μεταξυ είχα πιασει αριστερά, και αρχίζει και κλείνει προς το μέρος μου. Λεω θα μιλαει στο κινητό γιαυτο παει σα μαλακας. Ερχεται αριστερα κιαλλο κοβω κοβω με κλείνει πάνω στο πεζοδρομιο το διαχωριστικό (αγγιζουμε μηδενική ταχύτητα πλέον αφού με εχει κλεισει και με εχει στριμωξει με την πόρτα του πάνω στο πεζοδρομιο). ανοίγει την πόρτα πετάει κάτω το παπι με την κινηση αυτή εγω μένω στα πόδια μου, βγαίνει και μου παίζει μπατσοσφαλιαρα στο δεξί μέρος του κράνους, χωρίς μα μου. Πάει να ξανασηκώσει χέρι και του βουτάω τα χερια (σοκαρισμενος μεν) και μάλλον τον κρατάω τόσο δυνατά που δεν μπορει να τα πάρει. Εν τω μεταξυ εχουν βγει απο ενα καφέ απεναντι σταμάτησε ενας ταριφας ήρθε να μας χωρίσει κλπ. Σκέφτομαι (μαλάκα είσαι στη δουλεια μη γινει καμια στραβή και απολυθείς) οπότε του πετάω ενα αντε μαμησου και τον πεταω κυριολεκτικά στο αυτοκίνητο. Ανέβηκα στο παπί και έφυγα. Εχω μετανιώσει ουκ ολίγες φορές για όλα οσα νόμιμα ή μη μπορούσα να κάνω και δεν έκανα αλλά καθε φορά που γίνεται κάτι σκέφτομαι οτι καπως ετσι χασαμε οικογενειακό φίλου που κατέβηκε να απαντήσει σε προκλησεις μοτοσυκλετιστή ( τον κλείσανε κάπως με το αυτοκίνητο πιθανόν να είχε και δικιο που τους εβρισε) κατεβηκε κάτω κατέβηκε και συνοδηγος της μηχανής. 3 σφαίρες στο στομάχι και 2 παιδιά ορφανά. Δε ξέρεις που μπλέκεις.
    Run, live to fly, fly to live, do or die
    Run, live to fly, fly to live, Aces high

  12. #42
    270° firing order
    Εγγραφή
    16/12/2017
    Μηνύματα
    2.427
    Πριν χρόνια ,οδηγούσε η γυναίκα και εγώ δίπλα.Κάνει μια βλακεία αυτοκίνητο με αλβανικές πινακίδες ,2 άτομα,τους μουτζώνω.Κολλάνε δίπλα μας για ώρα και ο συνοδηγός μας καρφώνει από το τζάμι και δείχνει επιδεικτικά ένα μαχαίρι.Έλα όμως που είχα στο πίσω κάθισμα στην θήκη την Rafaello (για όποιους γνωρίζουν),είχα πάει να το πάρω από οπλουργό,συντήρηση.Παρά τα 'ΜΗΗΗΗ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ'' πήδηξα πίσω και τους την έδειξα (την Benelli,Ιταλίδα,όχι κινεζοιταλίδα ) αναγκάζοντας την σύζυγο να ανάψει αλαρμ και να σταματήσει στην άκρη.Φυσικά δεν σταμάτησαν και καλύτερα που δεν σταμάτησαν.

    Από την άλλη πλευρά όμως επειδή πάντα θα υπάρχει ένας πιο μάγκας από εσένα,κακός και λάθος μου,έβρισα την μάνα κάποιου και σταμάτησε.Σταματάω και εγώ,πιτσιρικάς με το ΧΤ,δεν φορούσα κράνος.Βγαίνει μια ντουλάπα κυριολεκτικά και είπα να δοκιμάσω την τύχη μου.Πολύ κακώς ,μου κόστισε 500 ευρό το σπασμένο δόντι.Το δικό μου δόντι έτσι;.

    Ψυχραιμία μάγκες,αλλάξανε οι εποχές και η ζωή έχει ακόμα μικρότερη αξία από περασμένες πιο ρομαντικές δεκαετίες.
    porca miseria.

  13. #43
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/10/2017
    Μηνύματα
    135
    ετσι ειναι, ειναι ζουγκλα εκει εξω, και πάντα θα βρεθει κάποιος που θα ειναι ισχυρότερος από σενα, είτε με μαχαίρια είτε με σιδερικα...

    τουλάχιστον ας μην την πατήσει κάποιος για τετοιο λογο, ειναι κριμα κι αδικο...

    νομιζω ειναι το καλυτερο να εκπαιδευτουμε ολοι ψυχολογικα να μην απανταμε σε προκλησεις τετοιου τυπου...

    στην τελικη ο αλλος εχει αμαξι, αν σε εμβολισει και σε πατησει δεν θα παει καν φυλακη, λιγο σαλεμενος να ειναι ο αλλος την πατησες...

  14. #44
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    06/03/2019
    Μηνύματα
    22
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από zoslen Προβολή μηνύματος
    ετσι ειναι, ειναι ζουγκλα εκει εξω, και πάντα θα βρεθει κάποιος που θα ειναι ισχυρότερος από σενα, είτε με μαχαίρια είτε με σιδερικα...

    τουλάχιστον ας μην την πατήσει κάποιος για τετοιο λογο, ειναι κριμα κι αδικο...

    νομιζω ειναι το καλυτερο να εκπαιδευτουμε ολοι ψυχολογικα να μην απανταμε σε προκλησεις τετοιου τυπου...

    στην τελικη ο αλλος εχει αμαξι, αν σε εμβολισει και σε πατησει δεν θα παει καν φυλακη, λιγο σαλεμενος να ειναι ο αλλος την πατησες...
    Δεν έχετε άδικο αλλά μέχρι ποτε θα κάνουν ότι γουστάρουν δηλαδή....

  15. #45
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panos76
    Εγγραφή
    10/05/2011
    Μηνύματα
    3.263
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από roympos1994 Προβολή μηνύματος
    Δεν έχετε άδικο αλλά μέχρι ποτε θα κάνουν ότι γουστάρουν δηλαδή....
    Εμ έτσι όμως δε θέλει και πολύ να γίνουμε Σικάγο.

    Απλά αναρωτιέμαι τι το διαφορετικό έχει η Αγγλία ή Γερμανία πχ όπου εκεί δεν κουνιέται (σχεδόν) φύλλο (είτε είναι αλλοδαπός είτε ημεδαπός).
    Κάποτε θα τα θυμόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε.

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Περιεργες Συμπτωσεις
    από crs-k στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 34
    Τελευταίο μήνυμα: 06/05/2005, 12:02
  2. αστειες ιστοριες
    από death_stv στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 06/04/2005, 10:38
  3. Ιστορίες από τα παλιά του afrotwin
    από afrotwin στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 86
    Τελευταίο μήνυμα: 14/04/2004, 14:19
  4. Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 08/04/2004, 11:11
  5. Μαθήματα Επιβίωσης - 3 μικρές ιστορίες...
    από wizard στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 25/11/2003, 12:35

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF