Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 60

Θέμα: Περιεργες Ιστοριες

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    06/03/2019
    Μηνύματα
    22

    Περιεργες Ιστοριες

    Καλησπερα, χθες το βραδυ καθως ημουνα στον δρομο λεωφορος βουλιαγμενης προς ανδρεα παπανδρεου που εχει μια μικρη στροφη ετσι οπως μπαινω στην στροφη στην δεξια λοριδα ειχε σταματησει ενα ταξιτζης χωρις αλαρμ,φλας τιποτα απλα ηταν σταματημενος πανω στην στροφη εγω δεν μπορουσα να παω στην αλλη λοριδα επειδη ερχοταν καποιος, του λεω καλα ρε μαμακα μεσα στην μεση σταματησες; αλλα δεν σταματησα και απλα εφυγα. Τρελαμενος αυτος οταν αφησε τον πελατη αρχισε να μου παιζει τα φωτα και να μου κορναρει.. αλλα τον αγνοισα και προχωρουσα στην κατευθυνση μου και το εκανε για περιπου 1 λεπτο συνεχομενα μεχρι που με προσπερασε (μπηκε στην αντιθετη λωριδα και πηγε να κανει ενα αποτυχημενο Drift μπροστα μου για να με σταματησει) κατι που εγινε βγηκε τρελαμενος αρχισε να ωρύεται και να μου λεει "ΡΕ ΠΟΙΟΝ ΕΙΠΕΣ ΜΑΜΑΚΑ!!!! ΚΑΤΕΒΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΝΑ ΣΕ ΠΛΑΚΩΣΩ!!!" του λεω φυγε απο εδω που ψαχνεσαι κιολας.. και καπου στο λεπτο που ουρλιαζε και αρχισε να βριζει σβηνω την μηχανη κατεβαινω κατω και καπου εκει χεστηκε λιγο πανω του, του λεω εισαι μεσα στην μεση δεν εχει βγαλει αλαρμ ή φλας και αντι να πεις ενα συγγνωμη πουλας και μουρη; Μου λεει εγω ημουν στην ακρη... του λεω πια ακρη ρε ασχετε που δεν ξερεις ουτε να οδηγας... αν ηθελες να εισαι στην ακρη να βρεις ενα μερος να μπεις και να μην εισαι πανω στον δρομο σταματημενος εισαι και "επαγγελματιας οδηγος" και εκει τα πηρε πολυ ασχημα και ηρθε να μου κολλησει το κεφαλι του στο κρανος μου. τον σπρώχνω και του λεω ελα μπες στο αμαξι και σηκω φυγε!! μετα απο λιγο αυτο εγινε. Θελω να μου πειτε την γνωμη σας για το συγκεκριμενο περιστατικο (ξερω οτι εκανα λαθος που τον ειπα μαλακα στην αρχη αλλα ρε φιλε αυτοι οι ταριφες μου την σπανε πολυ ασχημα νομιζουν οτι ο δρομος τους ανηκει και κανουν οτι γουσταρουν οπως και οι λεωφορειατζηδες).
    IT/Security

  2. #2
    οτιδήποτε εχει 4ροδες στον δρόμο , θέλει να σε σκοτώσει οταν καβαλας μηχανη. οι ταριφες ειναι τα σπεσιαλ φορσις που θέλουν να σε σκοτώσουν 2 και 3 φόρες .
    τον πεις δεν τον πεις μαλακα , του ρηξεις ή δεν του ρηξεις ξυλο , αυτος θα θέλει πάλι να σε σκοτώσει. και ειναι πολλοι. φυσικα υπάρχουν εξαιρέσεις αλλα...

    τα ματια 14 και πολυ ψυχραιμία .

  3. #3
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    06/03/2019
    Μηνύματα
    22
    Ασε φιλε ειδικα στο κεντρο της Αθηνας δεν ειναι για πολλα ολα τα αμαξια περνανε σα να μην υπαρχει αυριο!!! ειχα καπου αδικο στο post πανω περι ολων αυτων;
    IT/Security

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lleonidas
    Εγγραφή
    31/03/2010
    Μηνύματα
    2.246
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από roympos1994 Προβολή μηνύματος
    Θελω να μου πειτε την γνωμη σας για το συγκεκριμενο περιστατικο.
    Καλωσόρισες στο forum!
    Ατσάλινα νεύρα, φίλε μου...δεν υπάρχει άλλη ''συνταγή''. Κάποιοι οδηγοί είναι επικίνδυνοι εκ φύσεως, κάποιοι είναι πολύ κουρασμένοι ή τρελαμένοι με τα προβλήματά τους, κάποιοι άλλοι και τα δύο μαζί...αν μπαίνεις στη διαδικασία να βρίζεσαι και να αρπάζεσαι με τον καθένα, το έχασες το παιχνίδι!
    Μεγάλη προσοχή, καθαρό μυαλό, εξοπλισμός και ατσάλινα νεύρα

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της KotsosDR
    Εγγραφή
    23/06/2012
    Μηνύματα
    1.112
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από roympos1994 Προβολή μηνύματος
    και εκει τα πηρε πολυ ασχημα και ηρθε να μου κολλησει το κεφαλι του στο κρανος μου.
    Χάθηκε η ευκαιρία για ενα καλό κατακούτελο ...αυτοάμυνας

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panos76
    Εγγραφή
    10/05/2011
    Μηνύματα
    3.280
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ggs Προβολή μηνύματος
    τα ματια 14 και πολύ ψυχραιμία .
    Αυτό, τίποτε άλλο._


    από τέτοιες ιστορίες μαγκιάς με κάθε είδους ανθρωποειδούς έχουμε πιάσει ταβάνι σε αυτό τον τόπο
    Κάποτε θα τα θυμόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε.

  7. #7
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    06/03/2019
    Μηνύματα
    22
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lleonidas Προβολή μηνύματος
    Καλωσόρισες στο forum!
    Ατσάλινα νεύρα, φίλε μου...δεν υπάρχει άλλη ''συνταγή''. Κάποιοι οδηγοί είναι επικίνδυνοι εκ φύσεως, κάποιοι είναι πολύ κουρασμένοι ή τρελαμένοι με τα προβλήματά τους, κάποιοι άλλοι και τα δύο μαζί...αν μπαίνεις στη διαδικασία να βρίζεσαι και να αρπάζεσαι με τον καθένα, το έχασες το παιχνίδι!
    Μεγάλη προσοχή, καθαρό μυαλό, εξοπλισμός και ατσάλινα νεύρα
    το Ξερω και εγω μαζι σου, υπαρχουν παρα μα παρα πολλες φορες που εχει γινει κατι τετοιο αλλα και ακομα χειροτερα και ειπα οκ δεν πειραζει αφου δεν εγινε τιποτα σοβαρο το προσπεναμε απλα εκανα τα γνωστα σε φαση προσεχε ρε φιλε και μεχρι εκει αλλα χθες ετσι οπως εκανε αληθεια δεν γινοταν ειχα που ειχα και εγω τα νευρα μου ηρθε και αυτος και εγινε οτι εγινε, φυσικα και δεν θα τον ακουμπουσα γιατι δεν το κανω ποτε αυτο οσα νευρα και αν εχω ΜΟΝΟ αν πει Ή κανει τιποτα περιεργο για να πλακωθουμε.
    IT/Security

  8. #8
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    06/03/2019
    Μηνύματα
    22
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από KotsosDR Προβολή μηνύματος
    Χάθηκε η ευκαιρία για ενα καλό κατακούτελο ...αυτοάμυνας
    το σκεφτηκα αλλα ειπα ειναι αδικο αυτο θα του ειχα ανοιξει το κεφαλι και εμενα μπορει να μην παθενε τιποτα ουτε η ζελατινα
    IT/Security

  9. #9
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.032
    Του φευγάτου η μάνα δεν έκλαψε ποτέ

  10. #10
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    06/03/2019
    Μηνύματα
    22
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Sapadak Προβολή μηνύματος
    Του φευγάτου η μάνα δεν έκλαψε ποτέ
    true, αλλα δεν με αφησε να φυγω!
    IT/Security

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kostasagk
    Εγγραφή
    11/01/2010
    Μηνύματα
    378
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Sapadak Προβολή μηνύματος
    Του φευγάτου η μάνα δεν έκλαψε ποτέ
    σοφοτερη κουβεντα........την χρησιμοποιω στην δουλεια μου που εχει σχεση με θαλασσα και καιρο ,,,,οσο αγριευη ο καιρος την κοπανας δεν πας κοντρα

    στο προκιμενο μερικοι ειπαν ότι επρεπε να του την πεσης.....ας πουμε ότι του εριχνες κανα δυο και αυτος ειχε καρδιακο και εμενε στον τοπο η μονιμα αναπηρος....σκεψου τα δικαστηρια και ποσα θα σου στοιχιζαν για ολη την ζωη σου

    το αντιθετο τωρα πες ότι τρελαμενος και λογω κούρασης και για πολλους αλλους λογους σε αφηνει ξερο η εχει καμμια σιδερογροθια και μενεις αναπηρος ποιο το αποτέλεσμα

    θα μου πεις εσυ εισαι παρθενα? όχι αλλα οσο μεγαλωνα επαψα ποια να δινω σημασια,τωρα ας κοψουν τον λαιμο τους κοιταω γυρω μου να μην με κοπανηση κανενας

    επισης να πω ότι μ....κις δεν κανουν μονο οι τετράτροχοι ,,,,,,,,,εμεις κανουμε περισσοτερες βαλε μια καμερα στο κρανος για την διαδρομή που κανεις και δες μετα ποσες παπαριες κανουν καποιοι χεραδες γυρω σου ....μην τα ριχνουμε μονιμα στα αυτοκίνητα ας παραδεχτούμε ότι και η δικια μας παιδια μπαζει......

    παντα ορθιος
    Δεν ταξιδεύω για να πάω κάπου αλλά για να πάω.
    Ταξιδεύω για χάρη του ταξιδιού. Το ζήτημα είναι να μετακινείσαι.

  12. #12
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.376
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από roympos1994 Προβολή μηνύματος
    true, αλλα δεν με αφησε να φυγω!
    Τον ρουμπωσες όμως.....



    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  13. #13
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.032
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από roympos1994 Προβολή μηνύματος
    true, αλλα δεν με αφησε να φυγω!
    Αυτός με αμάξι και εσύ με μοτοσακό και δεν μπόρεσεις να φύγεις?

    c' mon

  14. #14
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    06/03/2019
    Μηνύματα
    22
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kostasagk Προβολή μηνύματος
    σοφοτερη κουβεντα........την χρησιμοποιω στην δουλεια μου που εχει σχεση με θαλασσα και καιρο ,,,,οσο αγριευη ο καιρος την κοπανας δεν πας κοντρα

    στο προκιμενο μερικοι ειπαν ότι επρεπε να του την πεσης.....ας πουμε ότι του εριχνες κανα δυο και αυτος ειχε καρδιακο και εμενε στον τοπο η μονιμα αναπηρος....σκεψου τα δικαστηρια και ποσα θα σου στοιχιζαν για ολη την ζωη σου

    το αντιθετο τωρα πες ότι τρελαμενος και λογω κούρασης και για πολλους αλλους λογους σε αφηνει ξερο η εχει καμμια σιδερογροθια και μενεις αναπηρος ποιο το αποτέλεσμα

    θα μου πεις εσυ εισαι παρθενα? όχι αλλα οσο μεγαλωνα επαψα ποια να δινω σημασια,τωρα ας κοψουν τον λαιμο τους κοιταω γυρω μου να μην με κοπανηση κανενας

    επισης να πω ότι μ....κις δεν κανουν μονο οι τετράτροχοι ,,,,,,,,,εμεις κανουμε περισσοτερες βαλε μια καμερα στο κρανος για την διαδρομή που κανεις και δες μετα ποσες παπαριες κανουν καποιοι χεραδες γυρω σου ....μην τα ριχνουμε μονιμα στα αυτοκίνητα ας παραδεχτούμε ότι και η δικια μας παιδια μπαζει......

    παντα ορθιος
    ισχυει αυτο που λες και παντα μα παντα το σκεφτομαι επειδη ειμαι χρονια στα μαχητικα αθληματα το εχω δει παρα πολλες φορες οπως ειπα και πανω δεν θα τον βαρουσα οσα νευρα και αν ειχα γιατι ξερω να κραταω τον εαυτο μου και τον θυμο μου μονο αν εκανε τιποτα περιεργο. απλα σε γενικα γραμμες στο κεντρο της αθηνας ταξιτζηδες και λεωφορειατζηδες δεν τους νοιαζει που εισαι τι εισαι κανουν οτι γουσταρουν γενικα.
    IT/Security

  15. #15
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    06/03/2019
    Μηνύματα
    22
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Sapadak Προβολή μηνύματος
    Αυτός με αμάξι και εσύ με μοτοσακό και δεν μπόρεσεις να φύγεις?

    c' mon
    εννοω οτι σταματησε μπροστα μου σχεδον πηγε να πεσει πανω μου και απλα επρεπε να σταματησω γιατι θα επεφτα πανω στην πορτα του, μετα ομως θα μπορουσα να φυγω οταν θα εβγαινε,αλλα ειπαμε εκανε μαλακια αλλα δεν θα κανουμε και τις κοτες ουτε θα τον σκοτωσουμε στο ξυλο.
    IT/Security

Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Περιεργες Συμπτωσεις
    από crs-k στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 34
    Τελευταίο μήνυμα: 06/05/2005, 11:02
  2. αστειες ιστοριες
    από death_stv στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 06/04/2005, 09:38
  3. Ιστορίες από τα παλιά του afrotwin
    από afrotwin στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 86
    Τελευταίο μήνυμα: 14/04/2004, 13:19
  4. Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 08/04/2004, 10:11
  5. Μαθήματα Επιβίωσης - 3 μικρές ιστορίες...
    από wizard στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 25/11/2003, 11:35

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF