Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 39 από 39

Θέμα: γαιδουραγκαθα 2019

  1. #31
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    27/12/2008
    Μηνύματα
    1.008
    Εσυ με τι ήσουν??

    Φίλε leftos, δικάβαλο κ αγκαθα είναι δυσκολος συνδυασμός! Θα δοκιμαστει η σχέση σας!!!

    Έκτος κ αν το θέλεις σα δικαιολογία για να πάρεις κι άλλο μηχανάκι! (Εκεί σε καταλαβαίνω απόλυτα!)

  2. #32
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της leftos
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    580
    Περσυ ήταν ενας σε ηλικία 40+ με ένα xtx και κανανε παπαδες πραγματικά. Τα ζήλεψα τα παιδιά.
    Και επειδή φέτος το έχασα λόγω και δουλειάς αλλα και γυναίκας είπα του χρόνου μαζί.
    Με το kle πέρσυ θα ήμουν μια χαρά δικάβαλος . Βέβαια ήταν πολύ λιγότερα τα χλμ.
    Αλλα πλέον έφυγε οπότε κάτι σε 250 - 600 xt και σια σκέφτομαι οτι θα είμαι μιά χαρά. Και όχι δεν χρειάζομαι ειδικά τέτοιο μηχανάκι αν είναι μόνο γι'αυτό θα το πάρω.
    Εννοείται δωμάτιο και την ενδιάμεση μέρα την αφήνω να κάνει τα μπάνια της !!
    LIVE FREEEEE!!!!!

  3. #33
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από typhoon Προβολή μηνύματος
    Εσυ με τι ήσουν??

    Φίλε leftos, δικάβαλο κ αγκαθα είναι δυσκολος συνδυασμός! Θα δοκιμαστει η σχέση σας!!!

    Έκτος κ αν το θέλεις σα δικαιολογία για να πάρεις κι άλλο μηχανάκι! (Εκεί σε καταλαβαίνω απόλυτα!)
    Ενα απο τα 2φριγουιντ.Αυτο με τη βαλιτσα.
    καθε μερα ...νεα μερα.

  4. #34
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από leftos Προβολή μηνύματος
    Περσυ ήταν ενας σε ηλικία 40+ με ένα xtx και κανανε παπαδες πραγματικά. Τα ζήλεψα τα παιδιά.
    Και επειδή φέτος το έχασα λόγω και δουλειάς αλλα και γυναίκας είπα του χρόνου μαζί.
    Με το kle πέρσυ θα ήμουν μια χαρά δικάβαλος . Βέβαια ήταν πολύ λιγότερα τα χλμ.
    Αλλα πλέον έφυγε οπότε κάτι σε 250 - 600 xt και σια σκέφτομαι οτι θα είμαι μιά χαρά. Και όχι δεν χρειάζομαι ειδικά τέτοιο μηχανάκι αν είναι μόνο γι'αυτό θα το πάρω.
    Εννοείται δωμάτιο και την ενδιάμεση μέρα την αφήνω να κάνει τα μπάνια της !!
    Και η δηκια μου γυναικα ειδε βιντεακια και φοτο που εχουν ανεβασει διαφοροι και θελει να ερθει και αυτη του χρονου αν παω.Και μου ειπε κιολας οτι αφου υπηρξε και διαδρομη ασφαλτινη(το διαβασε)να παμε και εμεις απο ασφαλτοΚατι μου λεει πος αν δε της κανω το χατηρι οτι δε θα παω καθολου
    καθε μερα ...νεα μερα.

  5. #35
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    27/12/2008
    Μηνύματα
    1.008
    Αχαχαχα! Ωραιος! Μια χαρά το freewind στους χωματοδρομους!η αλήθεια είναι ότι θυμάμαι το έτερο wind χωρίς τη βαλίτσα, αλλά δ πειράζει!
    Πάντως καμποσοι ήταν οι μόνο δρομισιοι κ προστιθονταν άτομα μέρα με τή μέρα που είχαν φάει ζόρι με το χώμα κ τη σκόνη

  6. #36
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από typhoon Προβολή μηνύματος
    Αχαχαχα! Ωραιος! Μια χαρά το freewind στους χωματοδρομους!η αλήθεια είναι ότι θυμάμαι το έτερο wind χωρίς τη βαλίτσα, αλλά δ πειράζει!
    Πάντως καμποσοι ήταν οι μόνο δρομισιοι κ προστιθονταν άτομα μέρα με τή μέρα που είχαν φάει ζόρι με το χώμα κ τη σκόνη
    Αντε ρε!!!Ειχε ατομα απο δρομο?Εγω νομιζα πως ηταν 3μηχανακια.
    καθε μερα ...νεα μερα.

  7. #37
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    27/12/2008
    Μηνύματα
    1.008
    Την Παρασκευή ήταν ίσα ίσα 5-6 άτομα.
    Το Σάββατο λακισαν πολλοί είτε λόγω βλαβών είτε λόγω κούρασης , είτε λόγω σκόνης (που τη Παρασκευή την σέρβιρε η διαδρομή με το κιλο)
    Κυριακή μετά αισθητά μικρότερο το κομβόι για ελούντα κλπ. Έμεινε κόσμος στην παραλία κ μετα καρφί για ταβέρνα

  8. #38
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από typhoon Προβολή μηνύματος
    Την Παρασκευή ήταν ίσα ίσα 5-6 άτομα.
    Το Σάββατο λακισαν πολλοί είτε λόγω βλαβών είτε λόγω κούρασης , είτε λόγω σκόνης (που τη Παρασκευή την σέρβιρε η διαδρομή με το κιλο)
    Κυριακή μετά αισθητά μικρότερο το κομβόι για ελούντα κλπ. Έμεινε κόσμος στην παραλία κ μετα καρφί για ταβέρνα
    Γι'αυτό δεν το ξέρω.Εκατσα μόνο τη παρασκευή.Το Σάββατο δουλειά.
    καθε μερα ...νεα μερα.

  9. #39
    xr rules Το avatar του/της thanosgp
    Εγγραφή
    11/08/2017
    Μηνύματα
    111
    Είστε ωραίοι!
    ἕν οἶδα, ὅτι οὐδέν οἶδα

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Παρόμοια θέματα

  1. ΚΤΜ 690Ε-690SMC 2019
    από Λευκάδιος στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2020, 12:34
  2. Απαντήσεις: 47
    Τελευταίο μήνυμα: 24/10/2019, 21:47
  3. Honda CRF 450L 2019
    από ggs στο forum Honda
    Απαντήσεις: 117
    Τελευταίο μήνυμα: 08/10/2018, 12:35
  4. New Husqvarna TC και FC 2019
    από lleonidas στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 02/06/2018, 19:21
  5. new busa 2019
    από ZX14 στο forum Suzuki Hayabusa
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 12/01/2018, 13:39

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF