Σελίδα 6 από 17 ΠρώτοΠρώτο 123456789101116 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 242

Θέμα: Τιτιβίσματα Ελλάδος. Γυρνώντας την Ελλάδα με μοτοσυκλέτα.7800 ορεινά χιλιόμετρα σε

  1. #76
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της NIKANTHI
    Εγγραφή
    20/07/2008
    Μηνύματα
    1.170
    Ευτυχώς που νύχτωνε και αποφασίσαμε να φύγουμε. Φτάσαμε στο ξενοδοχείο και μετα και παλι εξω...

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	mBYQeh.jpg 
Προβολές:	179 
Μέγεθος:	86,4 KB 
ID:	405080

    Εντάξει τα είπαμε αυτά, με τις νυχτερινές λήψεις δε τα πήγαινα πολύ καλά. Όχι ότι τα πήγαινα καλά με τις πρωινές, αλλά λέμε τώρα

    Πήγαμε μετά τη μάσα να πάρουμε γλυκάκι για το ξενοδοχείο. Εκεί μια κυρία με πλάγιο τρόπο και πιάνοντας το μπλαμπλά με τον ιδιοκτήτη μας πήρε την σειρά. Ου μωρή καρακάξα, δείξε λίγο σεβασμό στους τουρίστες από τη Θεσσαλονίκη. Συγχύστηκα τώρα που το θυμήθηκα για αυτό,καλό σας βράδυ

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	14.jpg 
Προβολές:	177 
Μέγεθος:	52,8 KB 
ID:	405081

  2. #77
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της NIKANTHI
    Εγγραφή
    20/07/2008
    Μηνύματα
    1.170
    Ημέρα 14 Παρασκευή 15/08/2014

    Κάποιες φωτογραφίες από τον άγιο Λαυρέντιο το πρωί με τα καθέκαστα

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	iGlyOh.jpg 
Προβολές:	155 
Μέγεθος:	61,8 KB 
ID:	405117

    Όσο και να με φτιάξω με το Photoshop...Εγώ δε φτιάχνουμε με τίποτα... Γιατί άραγε...Να ξανακατεβάσω το πρόγραμμα απο το ίντερνετ...Η να επισκεφτώ τον Φουστάνο... Δεν μιλάτε ε... Καλά...

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	3YdVZF.jpg 
Προβολές:	156 
Μέγεθος:	101,3 KB 
ID:	405118

    Σήμερα το πρόγραμμα έλεγε να πάμε αρχικά στην Μακρινίτσα και το βράδυ να καταλήξουμε στη Λάρισα για να πάρει η Ανθη το τρένο για Θεσσαλονίκη

    Μακρινίτσα λοιπόν

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	t1e4zi.jpg 
Προβολές:	156 
Μέγεθος:	100,1 KB 
ID:	405119

  3. #78
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της NIKANTHI
    Εγγραφή
    20/07/2008
    Μηνύματα
    1.170
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	gG7RFE.jpg 
Προβολές:	155 
Μέγεθος:	99,8 KB 
ID:	405120

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	0vHYOE.jpg 
Προβολές:	153 
Μέγεθος:	72,1 KB 
ID:	405123

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	JBT18E.jpg 
Προβολές:	156 
Μέγεθος:	95,0 KB 
ID:	405122

    Σταματώντας για να βγάλω την παραπάνω φωτογραφία λίγα μέτρα από την πλατεία, με το που κατέβηκα από το μηχανάκι, έξαλλος ο ιδιοκτήτης της τουριστικής επιχείρησης πετάχτηκε εξω απ το μαγαζάκι και με έντονο ύφος μου είπε

    - Μην παρκάρεις εδώ!

    - Μα ενα δευτερολέπτο, να τραβήξω μια φωτογραφία ένα…

    - Ενοχλείς!

    Τελοσπάντων, μετά από 20 δευτερολεπτα το πολύ εφηγα και λέω εγώ. Ο κύριος αυτός είχε τουριστικό μαγαζί. Εμείς ήμασταν τουρίστες, μετά πιθανόν να αγοράζαμε κάποιο σουβενίρ, όπως και αγόρασαμε αλλά φυσικά όχι από αυτόν. Καλό θα ήταν από τους τουρίστες, όχι μόνο να τα αρπαζουμε, αλλά να δεχόμαστε και τις τυχόν ιδιοτροπίες τους, γιατί στο κάτω κάτω της γραφής από αυτούς ζούμε.

  4. #79
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της NIKANTHI
    Εγγραφή
    20/07/2008
    Μηνύματα
    1.170
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	gk5Wcv.jpg 
Προβολές:	154 
Μέγεθος:	104,7 KB 
ID:	405124

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IpaBxH.jpg 
Προβολές:	155 
Μέγεθος:	104,7 KB 
ID:	405125

    Είχαμε ένα μεγάλο δίλημμα, απ' όπου να πάμε στη Λάρισα. Να πάμε από την εθνική η μέσα από τα βουνά.Ε δε θέλει και πολύ σκέψη, εφόσον είμαστε στην Μακρινίτσα πήραμε το δρόμο τον μακρύ

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	kOkiqt.jpg 
Προβολές:	153 
Μέγεθος:	70,5 KB 
ID:	405126

  5. #80
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της NIKANTHI
    Εγγραφή
    20/07/2008
    Μηνύματα
    1.170
    Τι να μας κανει ενας καφές στην Μακρινίτσα με 37 βαθμούς Κελσίου και μόλις φτάσαμε στην Ζαγορά, σε ένα μοναστήρι - ταβέρνα (μέσα στο προαύλιο του μοναστηριού είχε ταβέρνα) ταβλιαστήκαμε

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	JGZqxs.jpg 
Προβολές:	154 
Μέγεθος:	100,5 KB 
ID:	405127

    Ενώ λαγόκοιμόμουν άκουσα θόρυβο, ανοίγω τα μάτια μου και βλέπω ένα ζευγαράκι να μας προσπερνάει. Τους κοιτούσα με μισάνοιχτα μάτια όταν, τους είδα καμιά 200 m πιο κάτω να ακολουθούν το παράδειγμά μας και να την πέφτουν κάτω από κάτι δέντρα.Ε ναι το μέρος ήταν για πολύ ύπνο

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	QD4q1R.jpg 
Προβολές:	153 
Μέγεθος:	105,2 KB 
ID:	405128

    Εκεί ξύπνησα από ένα τηλεφώνημα …Ναι … Ποιος είστε ο κύριος Φουστανος …Φυσικά και σας γνωρίζω ο πλαστικός χειρούργος… Μα καλά πώς;… Κάποιο μέλος από το moto.gr σας έδωσε το τηλέφωνο μου… Τι; Σας ενημέρωσαν ότι υπαρχή επιτακτική ανάγκη για μποτοχ και λίφτινγκ προσώπου …Μα φυσικά και το συζητάτε… Δειτε πως ειμαι….

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	q37BcV.jpg 
Προβολές:	153 
Μέγεθος:	101,3 KB 
ID:	405129

  6. #81
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της NIKANTHI
    Εγγραφή
    20/07/2008
    Μηνύματα
    1.170
    Το πρόγραμμα μας έλεγε, να πάμε στο Πουρί και από κει παραλιακά να κατευθυνθούμε στη Λάρισα. Όταν όμως φτάσαμε στο Πουρί αντικρίσαμε αυτό...

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	YZp9IS.jpg 
Προβολές:	152 
Μέγεθος:	80,4 KB 
ID:	405130

    Ουπς!

    Βρήκαμε μια κυρία και τι ρώτησα... ο δρόμος δε συνεχίζει για Λάρισα από δω;...Δεν βγαίνει; ...Βγαίνει αλλά έχει κατσικόδρομο, άσε που μπορεί να χαθείτε κιόλας.Τελεια.Άντε ξανά μανά πίσω τώρα...

    Ξενερώσαμε απίστευτα αλλά εντάξει, αν στις διακοπές σου αναζητάς την περιπέτεια, όταν την ανταμώσεις θα πρέπει να είσαι έτοιμος να την διαχειριστείς κιόλας.

    Πρώτου να φτάσουμε στην Μακρινίτσα κάναμε μια στάση για να ξεμουδιάσουμε λιγάκι, εκεί βλέπουμε ένα μπαμπά καβάλα πάνω σε ένα ποδήλατο να ανεβαίνει την ανηφορά έχοντας την κόρη του από πίσω. Ε δε δώσαμε και πολύ σημασία, μετά από 5 λεπτα να τος ξανα πάλι να Κατεβαίνει...και πάλι πάνω...και πάλι κάτω...Ε θα το βγάλω φωτογραφία δεν γίνεται...

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	CzOm2q.jpg 
Προβολές:	154 
Μέγεθος:	98,0 KB 
ID:	405131

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	OPIQiV.jpg 
Προβολές:	154 
Μέγεθος:	99,2 KB 
ID:	405132

    Και πάλι πάνω και πάλι κάτω. Απίστευτος! Ή τον έφαγε η βαρεμάρα η γούσταρε τρελά με το παιδί του, άλλη εξήγηση δεν υπάρχει.

  7. #82
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της NIKANTHI
    Εγγραφή
    20/07/2008
    Μηνύματα
    1.170
    Πλέον είχε περάσει η ώρα, το τρένο θα έφευγε οπότε δεν ήταν καιρός για πειράματα. Κατεβήκαμε στο Βόλο και από κει μέσω εθνικής για Λάρισα. Παρότι ήπια τρεις καφέδες μέχρι εκείνη την ώρα ήμουνα κούρκουτιασμένος, όμως με το που πλήρωσα 2,80 ευρώ στα διόδια, στανιαρα με τη μία.

    Φτάσαμε στο σταθμό των τρένων να επιβεβαιώσουμε την ώρα αναχώρησης του τρένου.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	2ATPl0.jpg 
Προβολές:	150 
Μέγεθος:	103,3 KB 
ID:	405133

    Και μετά πήγαμε στο κέντρο για να τσιμπήσουμε λιγάκι και να περάσουμε τις τελευταίες στιγμές των διακοπών μας μαζί

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	hKc9IF.jpg 
Προβολές:	151 
Μέγεθος:	97,2 KB 
ID:	405134

    Αφού φάγαμε σάντουιτς. Φωτογραφίες δεν υπάρχουν γιατί το Κ... φόρτιζε μέσα στο ψητοπωλείο. Ξέρετε το τροπάριο (Η μήπως θέλετε να το αναλύσω λιγάκι... ΟΧΙ!!!) Πήγαμε στο σταθμό για το μεγάλο χωρισμό. Δεν ήμουν καθόλου καλά ψυχολογικά. Όλη την ημέρα είχα ένα σφίξιμο στο στομάχι, το βράδυ όμως ήμουνα ράκος. Μία το ότι έφευγε γυναίκα μου, μία ότι μου έλειψε το σπίτι μου, το που θα κοιμηθώ, σκεφτόμουν το κρύο που θα έτρωγα. Δεν ήξερα που να πάω μετά από δω. Η Γυναίκα μου ανησυχούσε για μένα.Γενικά ημουν χάλια.

    Τελοσπάντων, αποχαιρετιστήρικαμε και ο κάθεένας τράβηξε το δρόμο του. Ή Ανθη για Θεσσαλονίκη και εγώ προς το άγνωστο. Σκεφτόμουν διάφορα για το τι θα κάνω αλλά μόλις ανέβηκα πάνω στο μηχανάκι καταστάλαξα,θα πάω στην Καλαμπάκα, έχει και κάμπινγκ εκεί, οπότε μια χαρά. Σήμερα δεν είμαι για να ψάχνω.

    Κόντευε 12, είχε ξαστεριά. Ο δρόμος δεν είχε φώτα, ούτε αμάξια.Ησυχία, μόνο το φέιζερ ακουγόταν και εκεί που οδηγούσα με καμιά 100 km/h μέσα στο μαύρο σκοτάδι σβήνω μία τα φώτα από το φέιζερ, ανατρίχιασα! Μόνο τ' αστέρια έλαμπαν. Τα ανοίγω μετά από λίγο, τα ξανακλείνω, δέος! Απίστευτη αίσθηση, ένα ρίγος με διαπέρασέ και κι όλες μου οι αμφιβολίες εξανεμίστηκαν. Λες και τις κατάπιε η νύχτα.ήμουν ακριβός στη μέση του ταξιδιού. Ενός ταξιδιού που το ονειρεύομαι μια ζωή και θυσίασα αρκετά για να το υλοποιήσω. Ένα πράγμα είχα πει στον εαυτό μου προτου ξεκινήσω, αν για κάποιο λόγο δεν το γούσταρα ή το παρατήσω στη μέση, ίσως θα ήταν καλύτερα να έδινα και το φέιζερ, γιατί εντάξει δεν υπήρχε λόγος να το κρατήσω. Αν γούσταρα, του χρόνου πρώτα ο θεός πάμε για άλλα.

    Και νάμε στο σήμερα, μέσα στη μαύρη σαπίλα με σβηστά τα φώτα να ουρλιάζω μέσα στο πουθενά, από ευτυχία Γιατί ξέρω ότι τα όσα βιώσα μέχρι τώρα δεν είναι τίποτα παραπάνω από τα μισά, που θα μου προσφέρει αυτό το ταξίδι.

    Φτάνω Τρίκαλα, τι γινόταν εκεί. Συνιλθά τελείως. Κόσμος, γυναίκες, ταβερνάκια μπαράκια να σφύζουν από ζωή, γυναίκες γυναίκες και τη γυναίκες. Χάζεψα, την ερωτεύτηκα την πόλη.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	ITn7wP.jpg 
Προβολές:	149 
Μέγεθος:	42,5 KB 
ID:	405135

    Αφήνω αυτήν την παραδεισένια πόλη τα Τρίκαλα και κατευθύνομαι προς Καλαμπάκα. Στο δρόμο βλέπω δυο τσοπεραδες με ξένες πινακίδες και αντίστοιχο παρουσιαστικό να πηγαίνουν πολύ σιγά,τους προσπερνάω.Μόλις σταμάτησα να ρωτήσω που είναι το κάμπινγκ με φτάνουν. Δεν ξέρω πως με ήρθε και τους λέω στα μισά βλάχικα αγγλικά που ξέρω

    - Θέλετε βοήθεια;...Εντωμεταξύ εγώ δεν ήξερα την τύφλα μου, αφού μόλις είχα φτάσει...

    - τι;

    - Να επειδή σας βλέπω που πηγαίνετε σιγά, μην χαθείκατε;

    - Όχι όχι...Όλα αυτά στα αγγλικά τώρα...Από που είσαι;

    - Έλληνας είμαι

    - Και εμείς...Από εδώ είμαστε από την Καλαμπάκα.

    -Ουπς... Σώπα ρε παιδιά και πινακίδες;

    -Μένουμε στο εξωτερικό και ήρθαμε για διακοπές

    - Ε...Ναι...Tο κάμπινγκ μήπως ξέρετε που είναι...;

    Καλά μιλάμε διέπρεψα και πάλι... Τι ήταν αυτό...Στη μέση της νυκτός. Μήπως να αλλάξω χόμπι..Προσπάθησα να βοηθήσω στα αγγλικά διό ντόπιους...Που φυσικά τελικά με βοήθησαν αυτή. Από το να ταξιδεύω μάλλον, για κανένα ζουρλομανδια είμαι...

    Συνεχίζω ακάθεκτος.έλα μωρε συμβαίνουν αυτά...Φτάνω στο κάμπινγκ περασμένες δύο, δίνω την ταυτότητα μου και λέω στο φύλακα.

    - Δεν θα στήσω σκηνή, μόνο θα κοιμηθώ με το sleeping bag.

    - Δεν υπάρχει πρόβλημα, αν θες πάνε στην τραπεζαρία είναι άδεια τέτοια ώρα. Εκεί θα κοιμηθείς άνετα.

  8. #83
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της NIKANTHI
    Εγγραφή
    20/07/2008
    Μηνύματα
    1.170
    Παρκάρω τη μηχανή, πάω στην τραπεζαρία και βλέπω αυτό.( Από πρωινή φωτογραφία )

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	or0kfG.jpg 
Προβολές:	149 
Μέγεθος:	88,6 KB 
ID:	405136

    Ο Χριστός και Παναγία, πως και δεν πάτησα κανένα μέσα στη μαύρη πισσα.Που είμαι στο Νταχάου. Πλάκα θα με κάνει ο φύλακας, ε ναι! Πως κοιτάω τριγύρω, βλέπω μια ακόμα τραπεζαρία, πάω κατα κει, ήταν τελείως άδεια...

    Στη μία δεν υπήρχε ψυχή και στην άλλη, δεν χωρούσαν τα πτώματα στους πάγκους.

    Χαμογελώντας, έστρωσα να κοιμηθώ και αφού έστειλα μήνυμα στη γυναίκα μου ότι είμαι στο κάμπινγκ και όλα καλά...σας καληνυχτώ


    Όπως καταλαβαίνετε η ουσιαστική μου περιπέτεια τώρα αρχίζει…


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	15.jpg 
Προβολές:	151 
Μέγεθος:	47,2 KB 
ID:	405138

  9. #84
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της NIKANTHI
    Εγγραφή
    20/07/2008
    Μηνύματα
    1.170
    Ημέρα 15 Σάββατο 16/08/2014

    Μετά από 4 ωρες ξύπνησα, μαζέψα τα πράγματά μου και πηγαίνοντας προς το φέιζερ με βλέπει ο φύλακας και ζαλίστηκε.

    - Πάνε κοιμήσου λίγο ακόμα

    - Διακοπές είμαι, δεν ήρθα για να κοιμηθώ. Καφέ που θα πιω;

    - Η καφετέρια ανοίγει μετά τις οκτώ

    - Κανένα πρόβλημα...

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	h6MNyV.jpg 
Προβολές:	129 
Μέγεθος:	98,6 KB 
ID:	405145

    Μετά από κάποια ώρα, ηρθε και η υπεύθυνη του camping. Τους είπα για το ταξίδι μου. Το δεν ξέρω που πάω και δεν θυμάμαι από πού έρχομαι. Που κοιμόμουν και γενικά όλο το πρόγραμμα μου, με κοιτούσαν λίγο σα χαζό, αλλά δε βαριέσαι...Συνηθισμένος είμαι

    - Τι ήταν αυτό εχθές την τραπεζαρία;

    - Α αυτή ειναι γκρουπ και κοιμούνται όλοι μαζί

    - Μα καλά δίπλα ήταν άδεια

    - Έτσι είναι αυτή, κοιμούνται όλοι μαζί

    Μου είπαν ότι το κάμπινγκ είχε κόσμο αλλά όχι έλληνες και ότι από τις 10 το βράδυ πάνε για ύπνο. Πολύ με συμπάθησαν,αφού με έκαναν έκπτωση στην τιμή από 12 πλήρωσα 7 €, μου καναν και δώρο ένα χαρτί της Ελλάδος. Πλέον είχε όμως περάσει η ώρα και έπρεπε να ξεκινήσω.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	JdkJG0.jpg 
Προβολές:	129 
Μέγεθος:	88,2 KB 
ID:	405147

    Φωτογραφία από την θέα του camping

    Ήμουν κλασικά σε δίλημμα, που να πάω για Ελάτη η για Καλαρρύτες.Ε και δεν θέλει και πολύ σκέψη, για Καλαρρύτες λοιπόν

    Αφού χάθηκα και μπερδεύτηκα κάμποσες φορές, σε μια λάθος στροφή που πήρα βρέθηκα στον Αμάραντο

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	7QryLS.jpg 
Προβολές:	130 
Μέγεθος:	106,1 KB 
ID:	405148

    Εκεί γνώρισα ένα παλικάρι και μετέπειτα και την μάνα του. Αυτός ήταν ντοπιος και εμένε χρόνια στη Ρόδο. Πάνω στην κουβέντα,τους είπα κλασικά για το ταξίδι. Ο γιος τρελάθηκε αλλά η μανα του μου λεει...Αν όμως δεν έχεις κάποιο προορισμό, δεν έχεις και κάποιο στόχο στο ταξίδι σου. Πως θα πεις, τα κατάφερα ή απέτυχα. Πως θα χαρείς; Ή πως θα στεναχωρηθείς; Με την έκβαση του ταξιδιού σου...

    Θεωρώ ότι είχε δίκιο αλλά και γω είχα στόχους. Βέβαια τελείως διαφορετικούς από τους τετριμμένους αλλά και αυτοί στόχοι ήταν. Όπως το να μη ταξιδέψω συνειδητά από την Εγνατία οδό ή το να ψάχνω εναλλακτικούς τρόπους διανυκτέρευσης, μόνο και μόνο για την εμπειρία. Αν το έκανα για οικονομικούς παράγοντες, θα έτρωγα ψωμί κι ελιά και όχι σε ταβέρνες και τα λεφτά που θα γλίτωνα θα τα έδινα για ένα camping. Έμενα στόχος μου ήταν το να ολοκληρώσω αυτό το ταξίδι των 29 ημερών, υπό τις συνθήκες που όμως, εγώ είχα ορίσει. Για να δοκιμάσω τον εαυτό μου αν μπορεί να ανταπεξέλθει στο μέλλον σε ίσως, πολύ πιο απαιτητικά ταξίδια. Στόχος! Τι μπορεί να είναι αλήθεια, μπορεί να είναι ένας μακρινός προορισμός αλλά και μια εσωτερική αναζήτηση, το ποια είναι τελικά τα όρια σου και ποια όχι. Όλοι αυτοί ήταν οι στόχοι μου, γι' αυτό και παράτησα τη δουλειά μου σαν ίσως, αμυάλλος δεκαοχτάχρονος και ξεχύθηκα στους δρόμους. Αλλά φυσικά όλα αυτά δεν τα ανέφερα στην κυρία που καθόταν απέναντί μου, γιατί πολύ πιθανό να μη με καταλάβαινε, αλλά και να με καταλάβαινε θα πιάναμε μεγάλη κουβέντα και εγώ ήθελα να πάω στους Καλαρύτες.

  10. #85
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της NIKANTHI
    Εγγραφή
    20/07/2008
    Μηνύματα
    1.170
    Τέλος το μπλα μπλα, ας απολαύσουμε εικόνες λοιπόν

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	JYOBsc.jpg 
Προβολές:	129 
Μέγεθος:	98,7 KB 
ID:	405149

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	DmnxPY.jpg 
Προβολές:	129 
Μέγεθος:	99,8 KB 
ID:	405150

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	D7b8lz.jpg 
Προβολές:	128 
Μέγεθος:	100,3 KB 
ID:	405151

  11. #86
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της NIKANTHI
    Εγγραφή
    20/07/2008
    Μηνύματα
    1.170
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	U44554.jpg 
Προβολές:	126 
Μέγεθος:	99,6 KB 
ID:	405152

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	2nMqm7.jpg 
Προβολές:	127 
Μέγεθος:	99,5 KB 
ID:	405153

    Στο δρόμο ουρλιάζα με ότι έβλεπα, δεν ήξερα να οδηγήσω ή να φωτογραφίσω. Γελούσα και ταυτόχρονα έκλαιγα από ευτυχία, αλλά ταυτόχρονα την ίδια στιγμή, ήταν το ίδιο συναίσθημα και όχι διαφορετικά. Πολλές φορές μου έτυχε αυτή η συναισθηματική κατάσταση στο ταξίδι από εδώ και πέρα, αλλά αυτή ήταν η πρώτη μου φορά. Ψυχολογικό κουλουβάχατο πέρα ως πέρα

    Καλαρρύτες.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	poUmci.jpg 
Προβολές:	126 
Μέγεθος:	100,8 KB 
ID:	405154

  12. #87
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της NIKANTHI
    Εγγραφή
    20/07/2008
    Μηνύματα
    1.170
    Ήπια καφέ χαζεύοντας μια απίστευτη θέα.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	2588ON.jpg 
Προβολές:	125 
Μέγεθος:	94,5 KB 
ID:	405155

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Cj1ygY.jpg 
Προβολές:	124 
Μέγεθος:	102,9 KB 
ID:	405156

    Αφού αποθανατίσαμε εικόνες από την πλατεία του χωριού...

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	YKrYJG.jpg 
Προβολές:	123 
Μέγεθος:	91,8 KB 
ID:	405157

  13. #88
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της NIKANTHI
    Εγγραφή
    20/07/2008
    Μηνύματα
    1.170
    Αλλά και της τοπικής βιοπάλης...

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	LLgc3a.jpg 
Προβολές:	122 
Μέγεθος:	102,7 KB 
ID:	405158

    Βαθιά μέσα στην ψυχή μου... Ξεκίνησα για Συρράκο

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	GuRyqY.jpg 
Προβολές:	122 
Μέγεθος:	101,8 KB 
ID:	405159

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Sqg9eg.jpg 
Προβολές:	121 
Μέγεθος:	96,8 KB 
ID:	405160

  14. #89
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της NIKANTHI
    Εγγραφή
    20/07/2008
    Μηνύματα
    1.170
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	96rw5L.jpg 
Προβολές:	121 
Μέγεθος:	103,6 KB 
ID:	405161

    Φτάνω στο Συρράκο και πηγαίνοντας προς την πλατεία, τι άλλο φωτογραφίζα

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	kTZrSw.jpg 
Προβολές:	122 
Μέγεθος:	97,8 KB 
ID:	405162

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	ZyOn63.jpg 
Προβολές:	123 
Μέγεθος:	109,6 KB 
ID:	405163

    Μπαίνω σε ένα μαγαζάκι με στο σουβενιρ και κοιτούσα τριγύρω. Φυσικά το βλέμμα μου καρφώθηκε στα μαγνητάκια για το ψυγείο, τρελά με αυτά τα μαγνητάκια μπορεί να αγοράσα και καμιά σαρανταριά σε ολο το ταξίδι. Βλέπω μαγνητακι με τους Καλαρύτες, ρε φίλε δεν μπορούσα να το πιστέψω,Εγκεφαλικό και εφραγμα μαζί...σφράγισμα και απονεύρωση με την μία ... λέω στον υπάλληλο.

    - Αυτό το μοναστήρι στους Καλαρύτες δεν είναι;

    - Ναι

    - Όχι ρε φίλε! Ξέχασα να πάω...Πόσο τρόμπας μπορεί να είμαι. Τρώω ένα απίστευτο ξενέρωμα και του λέω... πόσο κάνουν

    - Α δεν ξέρω. Ο μαγαζάτορας λείπει, εγώ είμαι φίλος του και τον αντικαθιστώ. Θα έρθει σε λίγο

    - Καλά στο γυρισμό...του λέω θα περάσω και πάω να δω,Το Συρράκο (βρίζοντας! Καλά μιλάμε και τι δε κατέβασα! )

  15. #90

Σελίδα 6 από 17 ΠρώτοΠρώτο 123456789101116 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 04/12/2015, 20:25
  2. Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 19/03/2012, 18:10
  3. Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 01/10/2008, 10:47
  4. Από την Ελλάδα με αγάπη !
    από makis206 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 01/11/2006, 08:20
  5. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 30/01/2004, 19:04

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF