Σελίδα 7 από 17 ΠρώτοΠρώτο ... 23456789101112 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 91 έως 105 από 242

Θέμα: Τιτιβίσματα Ελλάδος. Γυρνώντας την Ελλάδα με μοτοσυκλέτα.7800 ορεινά χιλιόμετρα σε

  1. #91
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της NIKANTHI
    Εγγραφή
    20/07/2008
    Μηνύματα
    1.170
    Ε λίγο ψηλόηρεμησα εντωμεταξύ και ξαναγύρισα στο μαγαζί με τα σουβενίρ. Βλέπω τα μαγνητάκια, το Το Συρράκοαυτή τη φορά και το ρωτάω


    - Αυτές οι τρεις βρύσες που είναι;

    - Εδώ στην πλατεία

    - Ναι δεν της είδα...να πάω να τις δω... Καλά εδώ δεν είδα ολόκληρο μοναστήρι δε γαμι...και οι βρύσες...

    Απίστευτος! Άρχισα πάλι να χάνω την επαφή μου με την πραγματικότητα. Δεν πειράζει, όλα στο πρόγραμμα είναι. Γι' αυτό είπα στην αρχή του ταξιδιωτικού μου, ότι είδα και ότι δεν είδα. Γιατί όπως καταλάβατε πολλά ήταν και αυτά που δεν είδα στο εν λόγω ταξίδι. Είτε από κούραση δεν είχα διαυγεια σκέψεων, είτε από εκ γενετής καλό στον εγκέφαλο.

    Ευτυχώς,δυστυχώς όπως θέλετε πείτε το δεν θυμάμαι κάτι άλλο άξιο αναφοράς μέχρι να φτάσω στην Άρτα

    Κάποιες φωτογραφίες από τον δρόμο ...

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	gZ7SeZ.jpg 
Προβολές:	169 
Μέγεθος:	103,9 KB 
ID:	405168

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	NyBftM.jpg 
Προβολές:	166 
Μέγεθος:	64,9 KB 
ID:	405169

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	jMfvj9.jpg 
Προβολές:	167 
Μέγεθος:	47,6 KB 
ID:	405170

  2. #92
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της NIKANTHI
    Εγγραφή
    20/07/2008
    Μηνύματα
    1.170
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	9WTY9m.jpg 
Προβολές:	167 
Μέγεθος:	73,4 KB 
ID:	405171

    Εκει στο ποτάμι γνωρισα μια παρέα απο μηχανόβια (παποβια) πιτσιρίκια που κάναν τα σχεδια τους για το που θα μεινουν και προ τα που θα κινηθούν στην δικες τους μοτοσυκλετιστηκες διακοπες. φυσικα και εγω τους ζάλισα για το που θα βρω βενζινάδικο και που με προτείνουν να πάω...

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	U44554.jpg 
Προβολές:	167 
Μέγεθος:	99,6 KB 
ID:	405172

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	N5xxja.jpg 
Προβολές:	165 
Μέγεθος:	31,6 KB 
ID:	405173

  3. #93
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της NIKANTHI
    Εγγραφή
    20/07/2008
    Μηνύματα
    1.170
    Η ιστορία του γεφυριού της Άρτας είναι γνωστό ότι κρύβει κάτι το μεταφυσικό μέσα στους αιώνες.Ε και εγώ τραβώντας την ακόλουθη φωτογραφία, σαν να αποθανατίσα μια περίεργη οντότητα.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	M1RSQI.jpg 
Προβολές:	161 
Μέγεθος:	46,5 KB 
ID:	405174

    Βρε λες;...Μπα δε νομίζω!

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	kt0iSJ.jpg 
Προβολές:	160 
Μέγεθος:	36,0 KB 
ID:	405175

    Στο πεζόδρομο απόλαυσα όλα τα τοπικά εδέσματα

    Και μετά τα σαντουιτσάκια, που θα κοιμηθούμε; ΧΑ πως το λένε το φρονίμων τα παιδιά...Ερχόμενος για την Άρτα εντόπισα ένα τέλειο απόμερο εκκλησάκι στη Ροδαυγή. Ήταν γύρω στα 20 km απόσταση αλλά, μπρος σε ένα ονειρεμένο ύπνο ποιος τα σκέφτεται αυτά. Φτάνω στο εκκλησάκι, καβατζονω το φέιζερ, απλώνω το υπόστρωμα και αφού κουκουλώθηκα με το sleeping bag αφέθηκα στα χέρια του Μορφέα

    Ενώ κοιμήθηκα λίγη ώρα, σκάει μύτη ένας Κάγκουρας με ένα ξέρο. Το βλέπω τώρα, αλλά δεν ξέρω αν με βλέπει κι αυτός, γιατί μας χώριζε και μια απόσταση 50 m. Λογικά θα με είδε γιατί εκεί που ήμουν είχε κάποιο φως. Εντάξει, ανησύχησα λίγο αλλά βλέποντάς τον να φεύγει δεν άργησα να ξανακοιμηθώ. Μετά από λίγη ώρα ξανάρχεται ο Κάγκουρας με το μηχανάκι, μαζί με ένα αυτοκίνητο. Ώπα λέω εδώ είμαστε και μες τον ύπνο μου σκέφτομαι, αν ήθελαν να με σφάξουν δεν θα ερχόταν με το ξέρο να τραντάζεται ο τόπος, θα ερχόταν με τα πόδια.Ε Ναι και με το που έφυγαν κοιμήθηκα γαλήνιος.Δεν ξέρω αν ήταν αναισθησία η κόπωση, αλλά αυτό το σκηνικό και προπάντων η σκέψη μισόκοιμώμενος που έκανα θα τη θυμάμαι μια ζωή

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	16.jpg 
Προβολές:	161 
Μέγεθος:	88,0 KB 
ID:	405176

  4. #94
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της NIKANTHI
    Εγγραφή
    20/07/2008
    Μηνύματα
    1.170
    Ημέρα 16 Κυριακή 17/08/2014

    Με το που ξύπνησα και αφού, κοιτάχτηκα αν μου λείπει κανένα νεφρο από εχθές, απόλαυσα τον καφέ μου μέσα σε μία μαγευτική θέα.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	iLO5GZ.jpg 
Προβολές:	103 
Μέγεθος:	35,4 KB 
ID:	405267

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	EFze76.jpg 
Προβολές:	104 
Μέγεθος:	27,1 KB 
ID:	405268

    Το μέρος που κοιμηθήκαμε με την πολυαγαπημένη μου παρέα. Το εκκλησάκι από πίσω είχε μνηματα...βρρρ...φωτογραφίες όμως δεν τα τράβηξα.Ε ναι, λίγο σεβασμός δεν βλάπτει.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	ZFBjTj.jpg 
Προβολές:	103 
Μέγεθος:	42,9 KB 
ID:	405269

  5. #95
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της NIKANTHI
    Εγγραφή
    20/07/2008
    Μηνύματα
    1.170
    Εχθές το βράδυ δεν είχα βάλει βενζίνη στο φέιζερ και ανησυχούσα μην αναγκαστώ να γυρίσω στην Άρτα για να φουλάρω. Κλασσικά έβριζα για άλλη μια φορά για την ανευθυνότητα μου. Ρωτώντας ένα παππού μου λέει ότι στα 10 km προς Αρτά έχει βενζινάδικο, αλλά επειδή είναι Κυριακή μπορεί να είναι κλειστό. Τώρα, να πάω παλι πίσω ή να το ρισκάρω. Όχι το ρίσκαρα, ήμουν τυχερός βρήκα βενζινάδικο και μαζί με το βενζινάδικο βρήκα και το γιοφύρι της πλάκας.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	RNla4p.jpg 
Προβολές:	103 
Μέγεθος:	73,2 KB 
ID:	405270

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	RNla4p.jpg 
Προβολές:	103 
Μέγεθος:	73,2 KB 
ID:	405270

    Αφήνοντας το γιοφύρι πήγα στο χωριό καταρράκτες για να δω τους καταρράκτες, παρότι έμαθα χθες ότι λόγω καλοκαιριού δεν έχουν στάλα νερό. Καλά μιλάμε είχα χαζέψει τελείως, αφού πήγα να δω τους αόρατους καταρράχτες… μόνο χαζεμένος θα μπορούσα ναμουν. Για την περίεργη μου αυτή η απόφαση συντέλεσε μια συνάντηση που είχα με ένα διερχόμενο αυτοκίνητο στη διασταύρωση για το χωριό. Με είπαν να πάω να τους δω οπωσδήποτε...παρότι ήταν αόρατη γιατί ήταν πανέμορφη η διαδρομή.

    Ε και πήγα, σάμπως με περίμενε κανείς. Τόσα πράγματα είχα βιώσει από το πρωί και ακόμα ο ήλιος δεν είχε ξεμυτίσει πίσω από τα βουνά.
    (Εδω υπάρχει πιθανότητα να μπερδεύομαι. Το θυμάμαι πολύ καλά ότι πρώτα είδα το γιοφιρι και μετά πήγα στους καταρράκτες, αλλά η φωτογραφία με τον ήλιο που δεν είχε ανατείλει πίσω από τα βουνά με μπερδεύει. Πάντως πρέπει να ήταν πριν τις οκτώμισι.)

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	wiMBHS.jpg 
Προβολές:	105 
Μέγεθος:	17,5 KB 
ID:	405271

  6. #96
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της NIKANTHI
    Εγγραφή
    20/07/2008
    Μηνύματα
    1.170
    Ο καταρράκτης που είδα...

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	x30bTB.jpg 
Προβολές:	104 
Μέγεθος:	47,4 KB 
ID:	405272

    Και ο καταρράκτης που θα έβλεπα (φωτό από το ίντερνετ)

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	maxresdefault.jpg 
Προβολές:	105 
Μέγεθος:	109,5 KB 
ID:	405273

    Πως το λένε, πήγε ο εβραίος στο παζάρι και ήταν μέρα Σάββατο... Ε Κυριακή

    Γνώρισα εκεί τον ιδιοκτήτη της μοναδικής ταβέρνας – καφετέριας που υπήρχε και μου είπε να πάω οπωσδήποτε στα Θεοδώριανα αν θέλω να απολαύσω τοπίο. Φυσικά και πήγα για να δω πως για άλλη μία φορά ο δρόμος και γενικότερα το ταξίδι θα με καθοδηγήσει. Αν δεν έφτανα εδώ επάνω δεν θα μάθαινα ποτέ για τα Θεοδώριανα και όχι μόνο.

    Εχθές καθώς οδηγούσα ψάχνοντας το που θα πάω και που να βρεθώ, ξαναβρέθηκα στην διασταύρωση που οδηγούσε προς καταρράκτες, αλλά μιας και είχε περάσει η ώρα δεν κατευθύνθηκα προς το χωριό. Συνέχισα ευθεία, οδηγώντας με καμιά 60 km έφτασα στην κορυφή μιας ανηφορικής κλίσης του δρόμου, με το που ξεκίνησε όμως η κάθοδος, χάθηκε η άσφαλτος κάτω από τις ρόδες μου. Η άσφαλτος μετατράπηκε σε χαλικόδρομο γεμάτος με τρύπες και χωματα. Περιττό να πω ότι χτύπησα εγκεφαλικό αλλά ευτυχώς συγκράτησα το μηχανάκι.

    Σήμερα ξαναέκανα την ίδια διαδρομή. (Είχα φυσικά ξεχάσει το χθεσινό μου πατατράκ. )Αν λέω αν, δεν συναντούσα στη διασταύρωση το αμάξι που τελικά με έπεισε να πάω να δω τους καταρράκτες, αναπόφευκτα θα συνέχιζα όλο ευθεία και με δεδομένο ότι το σημείο όπου η άσφαλτος μετατρεπόταν σε τάφρο απείχε το πολύ 100 m από τη διασταύρωση,συν το ότι θα είχα αυξημένη ταχύτητα πιθανόν να έμπλεκα σε ανεξέλεγκτες καταστάσεις.
    Τώρα όμως που ξαναβρέθηκα στο ίδιο το σημείο δεν πρόλαβα να επιταχύνω και διέλευσα αναίμακτα. Καταλάβατε; Τι λέτε, όχι;… καλά να το ξαναπώ… Τι λέτε ναι;… Α ναι λέτε… Ενταξη λοιπόν

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	4G9HLp.jpg 
Προβολές:	103 
Μέγεθος:	76,0 KB 
ID:	405274

  7. #97
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της NIKANTHI
    Εγγραφή
    20/07/2008
    Μηνύματα
    1.170
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	4G9HLp.jpg 
Προβολές:	105 
Μέγεθος:	76,0 KB 
ID:	405275

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	JUnB2m.jpg 
Προβολές:	106 
Μέγεθος:	72,3 KB 
ID:	405276

    Καφέ στη μέση του πουθενά

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	cXm0pN.jpg 
Προβολές:	105 
Μέγεθος:	71,5 KB 
ID:	405277

  8. #98
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της NIKANTHI
    Εγγραφή
    20/07/2008
    Μηνύματα
    1.170
    Φτάνοντας στα Θεοδώριανα, στην πλατεία του χωριού ξεκινούσε πανηγύρι με κλαρίνα, αλλά δεν έκατσα να το απολαύσω. Εκεί έφαγα τρελό στράβωμα μιλάμε και χωρίς να έχω δίκιο. την ώρα που πήγα να φωτογραφίσω κάπως καλύτερα τον καταρράκτη ο υπεύθυνος της γιορτής έβαλε μπροστά στο καταρράκτη ένα ηχείο. Τρελάθηκα! μου γύρισαν τα μάτια ανάποδα λέμε. γιατί δεν ξέρω, είχα άδικο το ξέρω αλλά σάλταρα και δεν μπορούσα να ηρεμήσω για πάνω από μια ώρα. Πάντως από αυτή την στιγμή του ταξιδίου και μετά θα τρώω και κάποια αναίτια στραβώματα...

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	vhh6mH.jpg 
Προβολές:	103 
Μέγεθος:	85,3 KB 
ID:	405278

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Ts7ecZ.jpg 
Προβολές:	103 
Μέγεθος:	66,7 KB 
ID:	405279

    Ο δρόμος από το χωριό συνέχιζε μόνο αν ειχες ξέρο, οπότε επιστροφή με κατεύθυνση προς ελάτη(Αυτού του είδους τις ταξιδιωτικές πληροφορίες δεν της ξέρω, ούτε είμαι σίγουρος αν είναι αληθείς, απλός ότι μου έλεγαν, το γράφω. Αν μου λεγαν βλακεία, γράφω μαλάκια)

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	GAqeYs.jpg 
Προβολές:	103 
Μέγεθος:	79,8 KB 
ID:	405280

  9. #99

  10. #100
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της NIKANTHI
    Εγγραφή
    20/07/2008
    Μηνύματα
    1.170
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	A0xYff.jpg 
Προβολές:	103 
Μέγεθος:	61,2 KB 
ID:	405285

    Με το που έφτασα ελατη πήγα να πιω επειγόντως ένα καφέ, ένιωθα το πνεύμα μου για άλλη μια φορά να παραδίνεται

    ελατη

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	EV6xQY.jpg 
Προβολές:	103 
Μέγεθος:	62,7 KB 
ID:	405286

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	vQFfJe.jpg 
Προβολές:	103 
Μέγεθος:	65,9 KB 
ID:	405287

  11. #101
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της NIKANTHI
    Εγγραφή
    20/07/2008
    Μηνύματα
    1.170
    Παραδίπλα μου στο τραπέζι ήταν και ένας περίεργος τύπος, ο τρελός του χωριού που με κάρφωνε διαρκώς με το βλέμμα του. Με χάζευε που έγραφα το ταξιδιωτικό μου...Με έκοψε που είμαι και εγώ φρούτο. . . Τι να πω.. . Εσεις τι λετε;. . . Σε κάποια φάση αφήνω τα πράγματα να βγάλω λεφτά από το ATM που δεν δούλευε κιόλας και χωρίς φρέσκο παρά γύρισα στην καφετέρια να πληρώσω και να φύγω. Ο τρελός εντωμεταξύ είχε εξαφανιστεί (το πού θέλω να καταλήξω θα δείτε αργότερα. )

    Συνέχισα τη διαδρομή μου με τελικό προορισμό τα πολύαγαπημένα μου Τρίκαλα.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	kMolif.jpg 
Προβολές:	105 
Μέγεθος:	38,3 KB 
ID:	405288

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	wmoGQx.jpg 
Προβολές:	105 
Μέγεθος:	49,8 KB 
ID:	405289

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	jbOVQQ.jpg 
Προβολές:	104 
Μέγεθος:	58,4 KB 
ID:	405290

    Πάντως οπως καταλαβαίνετε το πρόβλημα μου …ξέρετε πιο, πρέπει να είναι εκ γενετής και όχι λόγο του ταξιδιού … Μα τόσο καιρό που έχω μεγάλες φωτογραφίες έβαζα μια, άντε το πολύ δυο. Τώρα που έχω μικρές βάζω ένα καρό …Ε ναι… Η επιστήμη σηκώνει τα χεριά ψηλά …

    Ενώ είχε νυχτώσει για τα καλά και ήμουν στο πουθενά, εκεί που οδηγούσα βλέπω μια μαύρη φιγούρα σαν σκύλος να διασχίζει το δρόμο. Φτάνω κοντά στα 10 m, αυτό δεν φοβήθηκε απλώς με κοιτούσε. Ήταν λίγο πιο μεγαλόσωμο από σκυλί αλλά πολύ αδύνατο και τα μάτια του γυάλιζαν μέσα στο σκοτάδι. Προσπερνώντας το κοιτάω, αυτό εκεί ακινητό, διανύω κάποια μέτρα και τότε μου 'ρχεται,ορε μάγκα μου λύκος πρέπει να ταν...Έπαθα πλάκα! Δεν μπορούσα να το πιστέψω, και τότε να και μια αλεπού πετάγεται στο δρόμο...Σαν ανέκδοτο ακούγεται ο λυκος η αλεπού και...Μην το πείτε

    Φτάνω Τρίκαλα και αφού έφαγα τα πιο νόστιμα σάντουιτς των διακοπών, τρώω και δύο απίστευτα ξηνερώματα που μου χάλασαν όλη την διάθεση. Το πρώτο ήταν που ανακάλυψα ότι τις δύο τελευταίες μέρες τραβουσα φωτογραφίες από το Κ… με χαμηλή ανάλυση. Κατεβαίνοντας από Καλαρρύτες το Κ… κόλλησε και μου έκανε κάτι περίεργα. Το έκανα επανεκκίνηση και μάλλον εκεί κάπου θα άλλαξαν και οι λειτουργίες του… καλά μιλάμε εδώ άλλαξαν η λειτουργιές σε όλο το πανελλήνιο με την πάρτη μου το Κ θα γλίτωνε . . . Το δεύτερο ήταν ότι χάθηκε το τετράδιο που έγραφα το ταξιδιωτικό. Ρε μάγκα, έφαγα φρίκη ή το ξέχασα στην καφετέρια ή στο ATM ή μου το έφαγε... ο τρελός ομοϊδεάτης μου. Τέλος πάντων αύριο θα έπαιρνα τηλέφωνο μπας και βρεθεί. πραγματικά συνθλίφτηκα πάντως με αυτό… μιλάμε για στενοχώρια όχι αστεία …

    Ξαναγυρίζω στην Καλαμπάκα κατά τις τρεις , πάω στο κάμπινγκ, κλασσικά ο φύλακας με βλέπει...βρε καλώς το παιδί...Πάω στην τραπεζαρία μου και...

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	17.jpg 
Προβολές:	103 
Μέγεθος:	60,3 KB 
ID:	405291

  12. #102
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της NIKANTHI
    Εγγραφή
    20/07/2008
    Μηνύματα
    1.170
    Ημέρα 17 Δευτέρα 18/08/2014

    Το πρωί που συζητούσα με το γνώριμο μου ποια, προσωπικό του camping μου είπαν...Ναι λύκος θα ήταν! Τις προάλλες ένας δικός μας ενώ οδηγούσε μέσα στα βουνά με το αυτοκίνητο έπεσε σε αρκούδα...και ακόμα τρέχει. Μόλις πέρασε η ώρα μέσω του ίντερνετ βρήκα τα τηλέφωνα μπας και βρεθεί το τετράδιο αλλά τζίφος. Βεβαία αφού αναστάτωσα όλη την Ελατή και έφτασα σε σημείο να πω στην τράπεζα άκουσον άκουσον, αν μπορούν να δουν από της κάμερες αν είχα αφήσει το τετράδιο στο ατμ προτού εξαφανιστεί … είπαμε έβγαλα τρελή στενοχώρια

    Τελικά μάλλον ο τρελός μου το έφαγε. Από κει και μπρος την ψονισα και ότι γράφω από το ταξίδι είναι από μνήμης και μόνο.(εκτός από της διαδρομές μου) Βρε ευτυχώς δε λέτε που τόχασα, αλλιώς...τι άλλο θα 'γραφα. Πωπώ δε θα τελείωνε ποτέ...

    Στα Μετέωρα κοιμήθηκα δύο βραδιές, στα Μετέωρα όμως δεν πήγα να δω τα μοναστήρια. Άλλη παπάρα κι αυτή, σκεφτόμουν στον γυρισμό να περάσω μια τελευταία νύχτα στο camping πριν την επιστροφή μου στη Θεσσαλονίκη και αφού πάω στα μοναστήρια να ξεκινήσω για το σπίτι, αλλά...

    Φράγμα Σμοκόβου

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	0GwaRZ.jpg 
Προβολές:	106 
Μέγεθος:	74,0 KB 
ID:	405292

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	MrG9bK.jpg 
Προβολές:	105 
Μέγεθος:	99,3 KB 
ID:	405293

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	V7wWmw.jpg 
Προβολές:	106 
Μέγεθος:	102,0 KB 
ID:	405294

  13. #103
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της NIKANTHI
    Εγγραφή
    20/07/2008
    Μηνύματα
    1.170
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	U0dDQQ.jpg 
Προβολές:	105 
Μέγεθος:	99,5 KB 
ID:	405295

    Ήμουν ζάντα ακόμα από το πρωί και δυστυχώς δεν απόλαυσα όπως οφείλα τιν ομορφιά του.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	1G5SiC.jpg 
Προβολές:	106 
Μέγεθος:	98,1 KB 
ID:	405296

    Απίστευτη άσφαλτος, πανέμορφο τοπίο, τι άλλο να ζητήσει κανείς...Καφέ! Μα φυσικά ακόμα ένα καφέ

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	twBUN7.jpg 
Προβολές:	106 
Μέγεθος:	64,7 KB 
ID:	405297

  14. #104
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της NIKANTHI
    Εγγραφή
    20/07/2008
    Μηνύματα
    1.170
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	z0VcPZ.jpg 
Προβολές:	106 
Μέγεθος:	99,9 KB 
ID:	405298

    Βρήκα ένα ωραίο μέρος με τρεχούμενο νερό για να απολαύσω τον καφέ μου και τότε μου είρθε η ιδέα...

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	W1wdF6.jpg 
Προβολές:	106 
Μέγεθος:	100,5 KB 
ID:	405299

    Δεν κάνω και ένα ποδόλουτρο να στανιάρω λίγο. Περιττό να πω ότι στα τρια λεπτα επαθα κρυοπαγήματα στα πόδια. Το νερό ήταν παγωμένο. Ηλεκτροσόκ ή μάλλον παγώσοκ, αλλά με έστρωσε. Έκανα και τη μπουγάδα μου και ξανά στο δρόμο (Άμα παρατηρήσετε φαίνονται το πόσο πρησμένα είναι τα πόδια μου )

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	RjIKg7.jpg 
Προβολές:	106 
Μέγεθος:	99,9 KB 
ID:	405301

  15. #105
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της NIKANTHI
    Εγγραφή
    20/07/2008
    Μηνύματα
    1.170
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	anugHw.jpg 
Προβολές:	107 
Μέγεθος:	70,9 KB 
ID:	405303

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	AjqVqm.jpg 
Προβολές:	107 
Μέγεθος:	98,6 KB 
ID:	405304

    Ήμουν σε δίλημμα, να πάω προς Προυσο η προς άγραφα. Έκανα στάση για ένα καφέ για να το μελετήσω, ωρε προβλήματα που έχει ο κόσμος. Είπαμε ήμουν στην κοσμάρα μου, τελικά με πολλή σκέψη αποφάσισα για Προυσό. Στα άγραφα σκέφτηκα να πάω στην επιστροφή του ταξιδιού...αλλά

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	JQnMJY.jpg 
Προβολές:	108 
Μέγεθος:	102,9 KB 
ID:	405305

Σελίδα 7 από 17 ΠρώτοΠρώτο ... 23456789101112 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 04/12/2015, 20:25
  2. Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 19/03/2012, 18:10
  3. Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 01/10/2008, 10:47
  4. Από την Ελλάδα με αγάπη !
    από makis206 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 01/11/2006, 08:20
  5. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 30/01/2004, 19:04

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF