Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 16

Θέμα: Κλοπή Bold'or 900

  1. #1

    Κλοπή Bold'or 900

    εκλάπη HONDA CB900 bold'or ασημι με μπλε ριγα στο ντεποζιτο απο Πατρα περιοχη βορειου Ηπειρου δεν λειτουργουσε ειχε κατατεθημενες πινακιδες και λειπουν τα πλαινα καπακια αν δειτε κατι η θελησουν να σας πουλησουν καποιο κομματι κτλ πμ εδω αν και δεν ελπιζω
    ευχαριστω
    Αργυρης

    Ακομα αν καποιος ξερει πως δηλωνω κλοπη τωρα που δεν εχω αδεια ας με ενημερωσει
    Sekundu s`agapune n`agapisi

  2. #2
    fupid stother mucker Το avatar του/της 17inchwheeler
    Εγγραφή
    26/08/2005
    Μηνύματα
    108
    δηλωνεις κλοπη με #πλαισιου & # κινητηρα και εαν εχει καποια ιδιαιτεροτητα (περα της προφανους)
    αυτα μπορουν ταυτοποιησουν τη μοτ/κλετα σου και να τη διεκδικησεις οταν βρεθει απο το σωρο
    ελπιζω και ευχομαι να την βρεις οπως την ειχες και οταν γινει αυτο, καλο θα ειναι να την "μαντρωσεις"
    Τελευταία τροποποίηση από 17inchwheeler; 27/03/2019 στις 10:25.
    always bet on black

  3. #3
    άρα πρεπει να παω εφορια να φωτοτυπησω την αδεια και μετα αστυνομια σωστα?
    σε ευχαριστω για την απαντηση
    Sekundu s`agapune n`agapisi

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tedvj23
    Εγγραφή
    05/02/2010
    Μηνύματα
    1.502
    Αργυρακο πήγαινε εφορία μια με το αφμ του ιδιοκτήτη να βγαλεις μια φωτοτυπία την αδεια...

    Υ.γ.ρωτα το σούπερ μάρκετ μήπως έχει καμερες...
    Τελευταία τροποποίηση από Tedvj23; 27/03/2019 στις 10:31.

  5. #5
    fupid stother mucker Το avatar του/της 17inchwheeler
    Εγγραφή
    26/08/2005
    Μηνύματα
    108
    μια χρησιμη συμβουλη ειναι να βγαζετε μια φωτοτυπια την αδεια του οχηματος πριν την καταθεση της,μπορει να φανει χρησιμη ποικιλοτροπος
    always bet on black

  6. #6
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karavidas Προβολή μηνύματος
    Αργυρακο πήγαινε εφορία μια με το αφμ του ιδιοκτήτη να βγαλεις μια φωτοτυπία την αδεια...

    Υ.γ.ρωτα το σούπερ μάρκετ μήπως έχει καμερες...
    ρε συ πως δεν το σκεφτηκα εφυγα
    Sekundu s`agapune n`agapisi

  7. #7
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.035
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από argiris34 Προβολή μηνύματος
    ρε συ πως δεν το σκεφτηκα εφυγα

    Αν σε βοηθήσουν και σου δείξουνε τι καταγράφτηκε στις κάμερες (απαγορεύεται βάση νόμου προσωπικών δεδομένων), και μπορεί να αναγνωριστεί κάτι απο αυτές, τότε να ζητήσεις απο την αστυνομία να ζητήσουν αυτοί απο το σουπερ μαρκετ να ελέγξουν τις κάμερες.


    Μου έχει τύχει στο παρελθόν, για κλοπή πάλι, και το λιμενικό στη δική μου περίπτωση, παρόλο που μου είπε οτι θα φέρουν εισαγγελική παραγγελία για να δούνε οι λιμενικοί στις κάμερες, τελικά δεν προχώρησε και δεν μπόρεσαν να τις δούνε.

    Just for the record

  8. #8
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Sapadak Προβολή μηνύματος
    Αν σε βοηθήσουν και σου δείξουνε τι καταγράφτηκε στις κάμερες (απαγορεύεται βάση νόμου προσωπικών δεδομένων), και μπορεί να αναγνωριστεί κάτι απο αυτές, τότε να ζητήσεις απο την αστυνομία να ζητήσουν αυτοί απο το σουπερ μαρκετ να ελέγξουν τις κάμερες.


    Μου έχει τύχει στο παρελθόν, για κλοπή πάλι, και το λιμενικό στη δική μου περίπτωση, παρόλο που μου είπε οτι θα φέρουν εισαγγελική παραγγελία για να δούνε οι λιμενικοί στις κάμερες, τελικά δεν προχώρησε και δεν μπόρεσαν να τις δούνε.

    Just for the record
    Πηγα ηταν πολυ εξυπηρετικοι θα κοιταξουν και αν φαινεται κατι θα μου το πουν να ακολουθησου τα νομιμα μεσω αστυνομιας αν και ειναι δυσκολο γιατι κοιταζουν μεχρι τα ορια του οικοπεδου τους
    Sekundu s`agapune n`agapisi

  9. #9
    Klabautermann Το avatar του/της tzimidis
    Εγγραφή
    07/04/2013
    Μηνύματα
    615
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Sapadak Προβολή μηνύματος
    Αν σε βοηθήσουν και σου δείξουνε τι καταγράφτηκε στις κάμερες (απαγορεύεται βάση νόμου προσωπικών δεδομένων), και μπορεί να αναγνωριστεί κάτι απο αυτές, τότε να ζητήσεις απο την αστυνομία να ζητήσουν αυτοί απο το σουπερ μαρκετ να ελέγξουν τις κάμερες.


    Μου έχει τύχει στο παρελθόν, για κλοπή πάλι, και το λιμενικό στη δική μου περίπτωση, παρόλο που μου είπε οτι θα φέρουν εισαγγελική παραγγελία για να δούνε οι λιμενικοί στις κάμερες, τελικά δεν προχώρησε και δεν μπόρεσαν να τις δούνε.

    Just for the record
    Εισαγγελέα;ς δεν ισχύει πλέον
    Οποιοσδήποτε μπορεί να. Ζητήσει και να λαβει αντιγραφο δηλώνοντας την περιοχή που τον ενδιαφερει. (αργεί όμως).
    Να το δει επιτόπου, μόνο αστυνομικός επιτρέπεται,και χωρίς χαρτί εισαγγελέα.
    Εχουν αλλάξει οι νόμοι με το Gdpr

  10. #10
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.796
    Είναι όντως θέμα μέχρι που θα κοιτάνε οι κάμερες. Αυστηρά μέχρι τα όρια της ιδιοκτησίας σου. Ακόμα και αν βλέπουν λίγο παραέξω μάλλον δεν θα στο πουν. Αλλά στην τελική δεν έχεις κάτι να χάσεις

  11. #11
    Αν δεν είχε πινακίδες και ήταν παρκαρισμένο στο δρόμο δες μήπως στο μάζεψε ο δήμος σα παρατημένο.
    A Noisy Tappet is a Happy Tappet!

  12. #12
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BlackAdder Προβολή μηνύματος
    Αν δεν είχε πινακίδες και ήταν παρκαρισμένο στο δρόμο δες μήπως στο μάζεψε ο δήμος σα παρατημένο.
    Το πηραν βραδυ οποτε δε παιζει, τζιφος και απο το σουπερμαρκετ, ας προσεχα τεσπα αν δειτε πουθενα για ανταλλακτικα ή για πωληση κανενα ολοκληρο δεν ειχε κοντερ και οι εξατμισεις ηταν σαν τις μαμα αλλα αφτερ μια ιταλικη μαρκα sito η καπως ετσι
    Sekundu s`agapune n`agapisi

  13. #13
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAIK72
    Εγγραφή
    01/05/2013
    Μηνύματα
    1.431
    στο mrcg έβαλες ανακοίνωση? Αν κυκλοφορήσει κάτι οι ρεστοράδες μπορεί να το εντοπίσουν . Ευχόμαι να το βρεις σύντομα

  14. #14
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MAIK72 Προβολή μηνύματος
    στο mrcg έβαλες ανακοίνωση? Αν κυκλοφορήσει κάτι οι ρεστοράδες μπορεί να το εντοπίσουν . Ευχόμαι να το βρεις σύντομα
    δεν ξερω καν τι ειναι αυτο αν μπορεις κανε μου την χαρη και βαλε εσυ μιαν ανακοινωση
    Sekundu s`agapune n`agapisi

  15. #15
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAIK72
    Εγγραφή
    01/05/2013
    Μηνύματα
    1.431
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από argiris34 Προβολή μηνύματος
    δεν ξερω καν τι ειναι αυτο αν μπορεις κανε μου την χαρη και βαλε εσυ μιαν ανακοινωση
    Περίεργο που δεν το ξέρεις και έχεις και boldora. https://www.facebook.com/groups/Greekcustoms/ Οχι ,δεν μπορώ να αναλάβω την ευθύνη ,ανώνυμα και κυρίως γιατί δεν έχω πρόσβαση πλέον. Οι διαχειριστές είναι μεν τρελοί και τρελαμένοι γενικώς με το restore αλλά και άκρως ευαισθητοποιημένοι όταν αδικείται κάποιος. Για κάποιον μεμονωμένο ιερόσυλο αρχαικάπηλο απο τα 60000 μέλη (ή από όπου κι αν προέρχεται) δεν είμαι σε θέση να γνωρίζω. Σίγουρα όμως οι περισσότεροι εξ΄αυτών θα ευαισθητoποιηθόυν άμα ακούσουν για boldora.

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Bol d'Or 900 highlights
    από SF στο forum Honda CB series
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο μήνυμα: 19/08/2009, 00:15
  2. Κλοπή κοκκινης Tdm 900
    από TDMMIKE στο forum Yamaha TDM series
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 04/11/2008, 18:04
  3. Κλοπή κόκκινης Tdm 900
    από TDMMIKE στο forum Κλοπές
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 03/11/2008, 22:13
  4. service manual VF 1000 F2 BOLD'OR
    από SAM46 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 03/10/2006, 21:59
  5. pwleitai bold'or 900cc f2.!!!
    από itsabigworld στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 22/11/2003, 23:05

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF