Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 40 από 40

Θέμα: Πρώτη μηχανή..!

  1. #31
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/07/2015
    Μηνύματα
    1.286
    Wr125x θα έπαιρνα εγώ.

  2. #32
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.498
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Johnakostr Προβολή μηνύματος
    Δεν με ενδιαφέρει πως θα φαίνεται στους άλλους να σου πω την αλήθεια.. Αν εγώ είμαι άνετα, ας φαίνεται ότι καβαλάω και φλαμινγκο
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Johnakostr Προβολή μηνύματος
    Τα 5κ θα πάνε επίσης και σε ένα καλό κράνος σε ένα καλό μπουφάν και γάντια..
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Johnakostr Προβολή μηνύματος
    Αδερφέ μου, ας μαζέψω ό,τι απάντηση θέλει ο καθένας να δώσει... Δεν με ενδιαφέρει. Δεν απάντησα στον φίλο sniper για τον λόγο που αναφέρεις.. Καλή σου ημέρα
    Διαπιστώνω ότι ο Johnakostr, όχι μόνο δείχνει διαλλακτικός και ακούει τις γνώμες των άλλων, αλλά απαντάει πολύ ώριμα και ψύχραιμα σε νύξεις που θα μπορούσαν να εκληφθούν ως εριστικές. Ένα μπράβο από εμένα για την ωριμότητά σου.

    Αν τα χρήματα τα έβγαλες όπως είπες με τον ιδρώτα σου, θα τους δώσεις και την αξία που τους αρμόζει.
    Τελευταία τροποποίηση από νεοσσός; 28/03/2019 στις 21:02.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  3. #33
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.063
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από νεοσσός Προβολή μηνύματος
    Διαπιστώνω ότι ο Johnakostr, όχι μόνο δείχνει διαλλακτικός και ακούει τις γνώμες των άλλων, αλλά απαντάει πολύ ώριμα και ψύχραιμα σε νύξεις που θα μπορούσαν να εκληφθούν και ως εριστικές. Ένα μπράβο από εμένα για την ωριμότητά σου.

    Αν τα χρήματα τα έβγαλες όπως είπες με τον ιδρώτα σου, θα τους δώσεις και την αξία που τους αρμόζει.


    πεστα ρε νεοσσε
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  4. #34
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.022
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από νεοσσός Προβολή μηνύματος
    Διαπιστώνω ότι ο Johnakostr, όχι μόνο δείχνει διαλλακτικός και ακούει τις γνώμες των άλλων, αλλά απαντάει πολύ ώριμα και ψύχραιμα σε νύξεις που θα μπορούσαν να εκληφθούν ως εριστικές. Ένα μπράβο από εμένα για την ωριμότητά σου.

    Αν τα χρήματα τα έβγαλες όπως είπες με τον ιδρώτα σου, θα τους δώσεις και την αξία που τους αρμόζει.
    Πάντα σωστός.
    καθε μερα ...νεα μερα.

  5. #35
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kickstart
    Εγγραφή
    25/09/2018
    Μηνύματα
    856
    varadero 125 ή το cbf125 ή σε καινουργιο κατι τετοιο https://www.car.gr/11533223-yamaha-ys-125#modal που θεωρω οτι είναι και τσαμπα

    εχεις επιλογές, μην βιαστείς.

  6. #36
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    Πολυ καλα απαντησε το παιδι στην μαλλον off topic , αδιακριτη και ειρωνικη κατα την ταπεινη μου γνωμη ερωτηση του σνιπερ -για την οποια λυπαμαι αλλα κανεις μοντερατορας δεν κινητοποιηθηκε-
    Οσον αφορα για τα υπολοιπα που λες δεν ξερεις πως τα μαζεψε το παιδι ευκολα ή δυσκολα με τι κοστος κλπ οποτε ακυρος ο γραπτος υπολοιπος λογος σου προς το παιδι.Επισης το παιδι δεν τρελλαθηκε οπως αναφερεις ,απλως απαντησε πολυ σωστα και ρεαλιστικα χωρις καμμια διαθεση ειρωνιας,Αλλου πρεπει να ριξεις τα βελη σου.ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ
    Η κόρη μου είναι 21 και ο γιος μου 18, και δεν έχουν καταφέρει να μαζέψουν 5Κ κι ας κάνουν δουλειές (εποχιακές αφου σπουδάζουν-πάνε σχολείο).
    Οι υφιστάμενοί μου παίρνουν κοντά στα 1000 μικτά και πρέπει να ζήσουν, οπότε το να μαζέψουν 5Κ θέλει χρόνο.

    Ήταν μια απλή ερώτηση, και μάλλον ρητορική αφού δεν με νοιάζει καν που και πως τα βρήκε, που μόνο εσύ είδες όλα τα παραπάνω.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  7. #37
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.461
    φιλε αν εχεις 5κ αρχικά παρε εναν καλο εξοπλισμό, με ταβάνι τα 1000€ εισαι υπερκαλυμμένος, μετα παρε ενα 125 εντουρακι μεταχειρισμένο για να σε καλύπτει για υψος, δωσε μερικά απο αυτα τα χρήματα για ενα σχολείο μιας και ειναι ευκαιρία τώρα που τα εχεις και εισαι και νεος, και οτι σου μεινει ξανα βαλτο στην ακρη γιατι θα ερθει ο καιρος που θα το αλαξεις το 125 πολυ ποιο σύντομα απο οσο φανταζεσε. επισης κατι που ξεχνάμε ολοι, κρατα λεφτα για βόλτες τι να τα κανεις τα καινούργια μοτο αν δεν εχεις για βενζίνη (που λεει ο λόγος)

  8. #38
    The coffee Vampire
    Εγγραφή
    23/01/2017
    Μηνύματα
    916
    Honda GTS 150.Νομιζω ειναι μονοδρομος αν και 150 κυβικά και πρεπει να καλυπτεται απο το δίπλωμα σου λογικα.
    Παπι με συμπλεκτη.150 κυβικα...ψυγειο...3500...μοντελο 19...Το μηχανακι μαλλον θα ειναι το επομενο μου παπι εμένα.
    Αν σώνει και καλα θες μηχανη τοτες κανενα CBR 125 ~ 2004 / CBF 125,YBR 125 είναι σχολειο για εντελως αρχάριους με προτιμηση το CBF/YBR για εντελώς αρχάριους.Αξιοπιστα μηχανάκια με πληθωρα μτχ ανταλλακτικων και αφτερμαρκετ αν θες και εισαι πασας.
    Μην ξεχνας μονο...Κρανος και γενικοτερα εξοπλισμο.

  9. #39
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της KotsosDR
    Εγγραφή
    23/06/2012
    Μηνύματα
    1.112
    Derbi Terra Adventure 125
    Yamaha XT 125X

  10. #40
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.280
    Εδω είσαι.....και ρεστα για εξοπλισμό της προκοπής και φαν μπαικ και ομορφο https://www.car.gr/21063056-ktm-125-duke
    Throttle that mysterious friend of ours

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 140
    Τελευταίο μήνυμα: 23/02/2007, 08:29
  2. Πρώτη μηχανή Gs500 ερωτήσεις
    από filtatos στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 20/11/2006, 10:58
  3. Πρώτη μηχανή...?Δίλλημα...
    από Horhito στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 42
    Τελευταίο μήνυμα: 18/10/2006, 12:04
  4. πρώτη μηχανή..?
    από Ksames στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 31/05/2006, 00:56
  5. Fazer 600 για πρώτη μηχανή?
    από the_passenger στο forum Yamaha Fazer
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 10/05/2006, 22:01

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF